Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
ja bywalam czesto na targach ponierwaz pracowalam tez jako hostessa;) takze kiedys i bylam na nich ale tez wlasnie chce podpatrzec co bedzie modne w sezonie... DoniaG a skad jestes? pewnie masz duzy sklepik skoro masz tak urozmaicony rozymi rzeczami ja niestety mam maly ok 18 m ale chce powiekszyc o 7 m przebic sciane;))) moj sklep jest w mini mini centrumh hihih bo sie wchodzi jednymi drzwiami i jest fryzjer i solarium;|)))dlatego tez pozyskuje klientow ktorzy kupuja u mnie przez przypadek bo cos im sie spodoba przez okno idac np do fryzjera;))a ty skad bierzesz towar? ja chce sie przejechac do ptaka bo tam nigdy nie bylam ... dzis juz mam w kasie 65zl takze nie jest zle;))) jak na ten mroz.... ale niech juz wroca czasy gdzie cieszylam sie z konca dnia patrzac na utarg;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Proszę zerknąć co będzie modne w sezonie:) www.polishfashiongroup.pl www.kolekcjebutikowe.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
napewno na stoisko zajrze;) a bys moze i wczesniej do waszej firmy a godz otwarcia? Juz patrze na stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
jesli mozna prosic to chcialam zapytac o ceny...poniewaz na mniejsza miejscowosc w ktorej prowadze butik nie moge miec wygorowanych cen... np ta sukienka http://www.kolekcjebutikowe.pl/uploads/images/Feverflat2010/seaside_jersey_dress_raspberry.jpg czy ta:http://www.kolekcjebutikowe.pl/uploads/images/Feverflat2010/unknown_02.jpg oraz czy odziez wystepuje w rozmiarowce czy uniwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Ceny kształtują się w zaleznosci od kolekcji.Niestety z racji polityki naszej firmy wobec naszych odbiorców hurtowych,nie moge podac cen bez danych firmy (jako ze nie prowadzimy sprzedazy detalicznej ). Moge zapewnic ,ze kazdy znajdzie cos ciekawego i odpowiedniego cenowo do swojego sklepu i niewazne czy miejscowosc ma 1000 czy 500 000 mieszkancow ,bo klientow mamy zróżnicowanych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Rozumiem;)zarejsteruje sie na Pana stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Rzeczywiście ładna odzież na pewno odwiedze jak będę na targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
racja ladne odziez tylko jak z cenami czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasr
Chciałabym otworzyć sklepik z biżuteria sztuczna, torebki i paski. Problem w tym ze nie wiem czy w małym miasteczku będę miała komu sprzedawać .Punkt mam dobry w centrum. miasteczko ma koło 12tys mieszkańców? Sama nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LMKYpft
zDEBxn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się może czy w większych centrach handlowych pojawiły się już wiosenne kolekcje ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się może czy w większych centrach handlowych pojawiły się już wiosenne kolekcje ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
ale nudy....... Słabiutko dzisiaj kończę dzień.Zaraz do domku po małego do niani troszkę zabawy i do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja jestem dzisiejszym dniem zalamana mam 0zł w kasie!!! szok poprostu jutro jade po towar zobaczyc wiosnnny...a ty doniag masz juz wiosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny nie zalamujcie sie glowa do gory ja chce startowac za miesiac z kazdym dniem boje sie coraz bardziej napiszcie co jest nowego ciekawego na wiosne chce za 2 tygodnie jechac pierwszy raz po towar a ze strachu nie mam pojecia co kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam. I co z tego że mam WIOSNĘ jak nie ma jej kto oglądać już o kupowaniu nie wspomnę.Na PTAKU niektóre stoiska oferują już wiosenny towar ale przy tej pogodzie i tak go się nie sprzeda. Ja w tamtym roku luty miałam bardzo bardzo słaby coś koło 4000 utargu TRAGEDIA.Dlatego wiem że trzeba przeczekać ten okres.POZDRAWIAM WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Drogie Panie, Rozumiem ,że utarło się wprowadzanie wiosennych kolekcji zaraz po styczniowych wyprzedażach,ale w praktyce działa to trochę inaczej. Nie można nigdy odnosić się do tego co sprzedaje się w dużych "galeriach" bo nie zawsze jest to dobrym wykładnikiem.Potężne sieci zamawiają towar z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem kierując sie zasadą ,że wiosna będzie kalendarzowa.Niestety tym razem będzie trochę inaczej gdyż pogoda jaką mamy utrzyma się co najmniej do połowy marca,następnie zimny i deszczowy kwiecien oraz maj. Więc jaki jest sens wprowadzenia w asortyment towaru stricte wiosennego kiedy ludzie nie będą chcieli tego kupować ,a za miesiąc będzie on już "stary".I tu właśnie jest pole do popisu dla Was ,śledzić co ludzie potrzebują a nie co powinno być już w sklepie. My jako hurtownia jesteśmy na etapie sprzedaży asortymentu jesienno-zimowego i po odbiorcach hurtowych widzę ,że ta tendencja utrzyma sie jeszcze przez jakiś okres. To gwoli wyjaśnienia sytuacji na rynku. Pozdrawiam serdecznie. Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Dzisiaj sprzedałam kalesony męs. skarpety, majteczki,spodnie dresowe, sweterki(już nowe wiosenne kolory), Także przy tej pogodzie najbardziej schodzą mi rzeczy którymi handluje od listopada. Ludzie nawet nie szukają wiosny bo nie założą jeszcze takich ubrań. A ci co się pytają to tak zwani oglądający nie kupujący którym się nudzi i dla zabicia czasu chodzą po sklepach wkurzać ludzi swoimi wybrzydzeniami a to za grube to za cienkie a to znów nie ten kolor, tak więc wysłuchałam grzecznie pani czego szuka i gdy po chwili pokazałam jej to co szukała zdziwiła się że to posiadam i powiedziała że przyjdzie jeszcze z koleżanką żeby jej doradziła. po minucie już jej nie było w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
wiosna moglaby poczekac jeszcze pare dni az dostane dotacje z UP aby wkoncu mozna bylo z czyms startowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka854
Witam wszystkich serdecznie Piszę na forum z prośbą o pomoc!!!! Gdzie lepiej jest jeździć po towar bo tyle się już naczytałam że sama nie wiem ;( Na razie jeździłam do Ptaka w Łodzi ale słyszałam że w Wolce kosowskiej jest taniej tylko czy taniej nie oznacza że towar będzie gorszy gatunkowo???? Mam mały sklepik z odzieżą i biżuterią nie dawno zaczęłam ruch jest słaby a muszę jechać po towar i sama nie wiem co robić ;( Czy możecie mi pomóc???? Pozdrowienia dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
Dziewczyny jestem zalamana moj wniosek rozpatrzono pozytywnie z Up ale nie maja kasy aby mi wyplacic i nie wiadomo kiedy beda pieniadze jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
u mnie druga pula pieniedzy ma naplynac w marcu takze moze u ciebie tez i ci wyplaca;) powodzenia i nie martw sie .a lokal masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
mam lokal i wnet bede musiala za niego placic i to mnie przeraza najbardziej z jakiego wojewodztwa jestes i czy ci w UP powiedzieli ze w marcu dostaniesz pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
dzis szok szok szok mam ponad 500zl;) heheh narescie sie ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja juz mam dzialalnosc ktos znajmy sie stara o dofinansowanie i dlatego wiem tzn tak mu powiedzieli... nie wiem jak to jest ....wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dzieki za odpowiedz ale to nie to samo wojewodztwo w ktorym ja mieszkam nie wiem co mam robic tak bardzo nie chce zaciagac kredytu na poczatek ale chyba bede zmuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Mam do sprzedania bardzo dobre gatunkowo płszcze damskie włoskie. Sprzedaje ich na prawdę dużo w detalu, a jestem jedynym dystrybutorem na Polskę.Mogę Wam pomóc , abyście sprzedawały u siebie w detalu (do tej pory hurtowo nie sprzedawałam) Zostało mi jeszcze trochę..jesśi jet ktoś zainteresowany prześlę zdjęcia na maila. Pogoda jeszcze długo się utrzyma zimowa..wiec towar jak najbardziej na czasie..tym bardziej,że na wczesną wiosnę też się nadaje. Oprócz tego sukienki..swetry..leginsy itp jestem pośrednikiem hurtowni Niemickiej.. POSIADAM TEŻ DOSTĘP DO MARKI REDIAL , o która pytala Miki. Piszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka854
Andza tylko dowiedz się czy jak weźmiesz kredyt i ruszysz z interesem to czy nie przepadnie Ci dotacja. Niestety z tymi dotacjami jest tak samo w całej Polsce(na koniec roku nie maja pieniędzy bo już są wykorzystane a na początku roku nie maja jeszcze rozplanowanych . Ja oprócz sklepu prowadzę też firmę budowlaną także przeżyłam proces dotacji z urzędu pracy. Ale mimo wszystko życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
jak wam dzis kobietki mija dzien ? u mnie troszke ludzi chodzi takze choc czas jakos zlatuje...nie jest zle;)) doniag to masz narazie same u siebie wyprzedaze zimowych??;) widze ze tak wlasciwie z prowadzacych sklep tylko my sie wypowiadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×