Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kaśka854
missy08 a czy możesz mi pomoc i powiedzieć gdzie lepiej opłaca się jechać po towar W-wa czy Łódź. Pisałam już wcześniej ale niestety nikt mi nie odpisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
KASKA854 JA jezdze do wawki ani lodzi jestem bardziej spod poznania i tam sie zaopatruje choc planuje jak sie tylko ociepli wybrac sie do lodzi.... musisz podpytac dziewczyn z tyc okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj do ulubionych
missy08-a skąd dokładnie jesteś tzn gdzie prowadzisz swoją działalność .też tak sobie myśle o otwarciu czegoś swojego co do lokalu to nie mam problemu ponieważ rodzice maja swój na własność tyle że wynajmują komuś .jestem ze ŚREMU .I też myśle że w poznaniu najbliżej jest się zaopatrywać tyle że drogo mi się wydaje że jest na giełdzie odzieżowej . missy08 a ty gdzie się w poznaniu zaopatrujesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dzieki dziewczyny za zainteresowanie sie moim problemem niestety jak wezme kredyt do dotacje mi przepadnie jutro jade do UP moze cos wiecej sie dowiem czy moze ktos z was orientuje sie kiedy moge do urzedow wplynac pieniedze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dzieki dziewczyny za zainteresowanie sie moim klopotem niestety jak zaczne od kredytu to dotacje mi przepadnie czy moze ktos z was sie orientuje kiedy moga wplynac pieniadze do urzedow? ja jutro jade do UP moze dowiem sie czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Cześć. Podczytuje Was od jakiegoś czasu, żeby się zorientować jak idzie w interesie z odzieżą w innych miastach, czy jest podobnie w ruchu. Ja jestem z malego miasta 20 tys. Dostałam dofinansowanie z UP w kwietniu tamtego roku. Na razie nie jest źle po opłatach lokalu i niższego ZUS-u zostaje mi pensja w zależności jaki jest miesiąc średnio 1500 zł. Na taką miejscowość to naprawdę dużo. Poza tym jestem u siebie szefem sama ustalam kiedy jechać po towar ile pieniędzy przeznaczyć na towar ile na pensję. Najgorsze jest zacząć. Wiem że teraz jest ciężko też zaczynalam w dobie kryzysu. Parę lat temu było lepiej, wiem bo pracowałam też w sklepie odzieżowym i w tym samym miejscu, to dzienne utargi byly większe. Ja jezdżę po towar do Łodzi. Ostatnio byłam dwa tygodnie temu, to jeszcze nic wiosennego nie było. Ogólnie trzeba jeszcze trochę poczekać. Pozdrawiam i zachęcam do pisania wszystkich związanych z tym interesem, może wymiana informacji pomoże nam przetrwać ten okres zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Drogie Panie, Zapraszam na www.polishfashiongroup.pl Dziwię się trochę ,że zwłaszcza Panie z Poznania czesto wola jezdzic do Łodzi czy warszawy niż rozejrzec sie dookola siebie(Obornicka 272A).Wiadomo przeciez ze na gieldzie jest raczej nieciekawy towar i do tego wszyscy go wszędzie sprzedaja . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które starały się o dotacje na rozpoczęcie działalności z Urzędów Pracy.Sama się o takowe staram i jestem ciekawa jak wygląda sprawa z komisją decydującą o przyznaniu środków,na co zwracają uwagę w przygotowaniu działalności,co ich interesuje najbardziej,itp...Chodzi o wasze doświadczenia z tego tematu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które starały się o dotacje na rozpoczęcie działalności z Urzędów Pracy.Sama się o takowe staram i jestem ciekawa jak wygląda sprawa z komisją decydującą o przyznaniu środków,na co zwracają uwagę w przygotowaniu działalności,co ich interesuje najbardziej,itp...Chodzi o wasze doświadczenia z tego tematu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
w moim przypadku konisja patrzyla na pomyslowosc jaki to rodzaj dzialanosci na moje doswiadczenie w tej branzy i wyksztalcenie co do zakupu wyposazenia nie mieli zadnych sprzeciwow wydaje mi sie ze to zalezy od czlonkow komisji bo z tego co wiem to kazdy urzad ma swoje prawa w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Nawiązując do tematów poruszanych na topiku, chciałam przedstawic swoją oferte. Importuję odzież z Włoch, bez żadnych pośredników, prosto od producentów, własnym transportem. Odzież na sztuki, z wieszaka. Zainteresowanych proszę o kontakt, wysyłam ofertę na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
No dzisiaj pogoda u nas super w końcu słoneczko sie pokazało. Ale w ruchu szału nie ma. Najważniejsze aby zero nie było w kasie.Rano troszkę pohandlowałam a teraz przestój. Chociaż człowiek ma czas na wypicie kawki,ploteczki z klientami jeszcze 3 godz. i do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Missy08 typowych wyprzedaży zimowych nie mam, po prostu jak wchodzi klient i ogląda towar to wtedy proponuje rabat ale za 2 tygodnie robie wyprzedaż taką (wszystko po 10 zł) załaduje jeden stojak i na nim informacja 10 zł, co roku tak robie a wyprzedaje rzeczy które już długo sprzedać nie moge i raczej już ich nie sprzedam .Czasami jestem sporo stratna bo kupiłam za 35-50zł a oddaje za 10. ale przeważnie są to pojedyncze szt, chociaż się nie zawalam towarem i zawsze pare groszy wpadnie na nowy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dziewczyny jest iskierka nadzieji ze kase z dotacji dostane w lutym bylam dzis w UP i obiecali ze sie postaraja cos zalatwic szybciej a wiec moze bede mogla zaczac handlowac juz w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja dzis tez cos utargowalam takze nie wyjde z 0zl w portfelu... ja golfiki cieplejsze sweterki mam -30% i w pierwsz dni byl szal bo ja jako jedyna zrobilam taka obnizke;) zreszta i bez obnizki mam polowe ceny co konkurencja.... takze tez popijama pomaranczowy soczek poszperalam troszke w internecie i czytam notatki bo w czerwcu mnie egzamin czeka na technika (wyuczona kosmetyczka):)) ja niestety zbytnio nie mam z kim tu kawki wypic bo sklep mam w malej miejscowosci gdzie mieszka moj chlopak ( mieszkamy ;)) i dopiero dzieki sklepu poznaje ludzi... a mama ma do mnie 30km takze w taka pogode mnie nie odwiedza za czesto...ale sa dziewcz ze solarium takze z nimi czasem cos porozmawiam... w poniedzialek mam rozmowe z wlascicielka lokalu chce go powiekszyc o 7m mam nadzieje ze sie "dogadam " z nia bo przydalo by mi sie;)) a ty doniag jaki masz duzy lokal?? ciesze sie ze dzis wrescie piatek i moge odpoczac jutro to szybko minie bo zeszly weekend caly bylam w szkole... doniag a dlaczego nie chcesz wziasc do pomocy stazystki? urzad by jej placil wyplate a ty w takie dni jak teraz bys mogla w domku cos porobic;)) ciesze sie ze dostaniesz dofinansowanie ja tez bralam na sklep i bede brala na otwarcie zakladu kosmetycznego;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
jak pisałam wcześniej mam 2 sklepy jeden ok35m a drugi 50m także nie jest żle.W jednym stoję sama a w drugim mam pracownika. Z UP przez rok nie mogę wziąć pracownika ani stażysty ponieważ w listopadzie ja zerwałam umowę z nimi o zatrudnieniu stażysty.Miałam panią która tylko ładnie wyglądała a prace traktowała jako rozrywkę w ogóle nie robiła mi utargów o mały włos zamknęła bym sklep. Ale sama teraz stoję i widzę że jednak coś się dzieje.A z UP to tak jest że jak się zerwie umowę to przez rok nie można z nimi współpracować. Ja zaczynałam 5 lat temu i niestety żadnych dotacji nie miałam(a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa ale bardzo zainteresowana tematem. Ja również staram się o dotacje z up ale jak na razie nikt nic nie wie nawet bladego pojęcia nie mają kiedy wpłynie jakaś kasa do urzędu . O rany a ja wczoraj podpisałam umowę dzierżawy dlatego słowa andzi są jak miód na mój portfel! Ale poważnie skąd info o możliwości dotacji w lutym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa ale bardzo zainteresowana tematem. Ja również staram się o dotacje z up ale jak na razie nikt nic nie wie nawet bladego pojęcia nie mają kiedy wpłynie jakaś kasa do urzędu . O rany a ja wczoraj podpisałam umowę dzierżawy dlatego słowa andzi są jak miód na mój portfel! Ale poważnie skąd info o możliwości dotacji w lutym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa ale bardzo zainteresowana tematem. Ja również staram się o dotacje z up ale jak na razie nikt nic nie wie nawet bladego pojęcia nie mają kiedy wpłynie jakaś kasa do urzędu . O rany a ja wczoraj podpisałam umowę dzierżawy dlatego słowa andzi są jak miód na mój portfel! Ale poważnie skąd info o możliwości dotacji w lutym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa ale bardzo zainteresowana tematem. Ja również staram się o dotacje z up ale jak na razie nikt nic nie wie nawet bladego pojęcia nie mają kiedy wpłynie jakaś kasa do urzędu . O rany a ja wczoraj podpisałam umowę dzierżawy dlatego słowa andzi są jak miód na mój portfel! Ale poważnie skąd info o możliwości dotacji w lutym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Cześć. Dzisiaj marnie u mnie, pogoda wystraszyla klientów sprzedałam tylko tunikę. Nie wiem czy jeszcze przeczekać dwa tygodnie i dopiero jechać po towar, bo zbytnio nic nowego w Łodzi nie ma, ale i w moim sklepie też towar przerzedzony. A jak u was? Jedziecie po towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Cześć. Dzisiaj marnie u mnie, pogoda wystraszyla klientów sprzedałam tylko tunikę. Nie wiem czy jeszcze przeczekać dwa tygodnie i dopiero jechać po towar, bo zbytnio nic nowego w Łodzi nie ma, ale i w moim sklepie też towar przerzedzony. A jak u was? Jedziecie po towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Cześć. Dzisiaj marnie u mnie, pogoda wystraszyla klientów sprzedałam tylko tunikę. Nie wiem czy jeszcze przeczekać dwa tygodnie i dopiero jechać po towar, bo zbytnio nic nowego w Łodzi nie ma, ale i w moim sklepie też towar przerzedzony. A jak u was? Jedziecie po towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
gosia1269 bylam w naszym urzedzie i tam sie dowiedzialam ze w tamtym roku umowy byly podpisane juz 20 lutego daly mi 99% gwarancji ze pieniadze powinny byc jeszcze w lutym ale ja mysle ze to zalezy od wojewodztwa a moze i nawet od powiatu gdzie ty otwierasz sklep i jaka odzieza chcesz sie zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj andzia ja staram się o dotacje w up w jeleniej górze ale jak na razie porażka . Nic nie wiadomo nie ma druków bo zmienia się regulamin . Powiedz wypełniałaś wniosek sama czy zlecałaś firmie wypełnienie. Doszłam do wniosku że wokół mnie brakuje qutletu ale zobaczymy czy jest to dobry pomysł . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj andzia ja staram się o dotacje w up w jeleniej górze ale jak na razie porażka . Nic nie wiadomo nie ma druków bo zmienia się regulamin . Powiedz wypełniałaś wniosek sama czy zlecałaś firmie wypełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
wniosek wypelnilam sama ponoc bardzo sie spodobal komisji zaakceptowali mi wszystko co uwzglednilam balam sie ze odrzuca mi kase fiskalna ale udalo sie i wszystko przeszlo teraz czekam tylko na pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outlet z wieszaka
Mam do zaoferowania odzież typu outlet świetnie nadającą się nawet do małych butików. Jest to odzież londyńskiej drogiej firmy. Ceny sa naprawdę bardzo niskie. Nie wciskamy pakietów czy miksów, kupujesz tylko wybrane przez siebie modele. Zapytaj o więcej informacji: zeeo@o2.pl tel: 505770379

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witajcie. Na dworze śnieżek ludzi na ulicy nie widać, ale zero pchnęłam Właśnie sobie kawkę zrobiłam i mam troche czasu żeby poszperać w necie. Dziewczyny wybieracie się na TARGI do Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Ja dzis sprzedalam bluzeczke i gumeczke do wlosow...pustki na ulicahc ludzi nie widac..u nas snieg nie pruszy...ale nie brak go lezacego na ulicach... a podobno ma byc powrot sniezyc wtedy juz wogole nie bedzie klientow:( ja tak jak pisalam wybieram sie na targi... Dowiazlam troszke rzeczy leginsow ala jensow itp i bluzeczki lzejsze ale dlugi rekaw i to w miare mi schodzi...takze dobrze cos dowiesc z wiosny ale dl rekawkiem... ja juz po 2 cappucino jestem i chyba zaczne czytac notatki bo cos to innego robic;) na allegro juz posiedzialam hih a czy ktos wie gdzie mozna kupic tania chinska bielizne ? kolorowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×