Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość e-cinka
link do sklepu nie dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dawno mnie tu nie było:) Mam do sprzedania wyposażenie sklepu odzieżowego 40 mkw- tanio - wszystko nowe używane tylko 4 miesiące. julkap2008@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Ja prowadze butik od października i idzie mi dosc dobrze,Mam go w malej miejscowosci . Oprocz mojego sa tutaj jeszcze 3 sklepy odziezowe. Zdobylam juz stalych klientow ktorzy przychodza co dostawe.Po towar jezdze raz w tyg.Teraz akurat wyjatek bo przywiozla na swieta i robie wyprzedaz zimowek by w polowie stycznia wejsc jako pierwsza z wiosna!! Mam malutki butik ale urzadzilam go bardzo przytulnie.Odziez przywoze tylko w pojedynczych egzemplarzach i nie powtarzam -klienci to bardzo chwala. W 2 innych w ej miejscowosci buiki sa slabo zaoparzone jedynie jeden ale ceny sa o wiele drozsze niz u mnnie;) ja mialam spodnie skorkowe za 72zl a oni za 99;) roznica jest! dlatego zdobylam klientow tym ze co roz mam cos nowego i nie w qygorowanych cenach! Nie zarabiam kokosow ale tez nie grosze;)) Ktos tutaj napisal ze nie oplaca sie barc z hurtowni -bzdura !!! ja kupuje w hurtowni i potrafie zarobic! trzeba tylko kupowac z glowa! A co do nie zakladania firmy i sprzedazy na allegro odradzam allegro!!! sa tam tysiace rzeczy i miec nadzieje ze akurat u ciebie kupia- nie rezykowalabym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
anka_sklep mam takie pytanko skad bierzesz towar? poniewaz widze ze idzie ci bardzo dobrze!! Ja tez nie narzekam marzyl by mi sie troche wiekszy butik no ale coz daje rade!!! i tez mam stale klientki! pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
antka_sklep p[rzepraszam nie doczytalam kupujesz w wolka kosowska;) mam takie pytanko do ciebie czy tam sie kupuje po 1 szt czy sa np w paczkach po jeden z kazdego rozm czy jak;) poniewaz ja tylko przywoze wszytsko w pojedynczych egzemplarzach! I dokladnie tak jak mowisz inne sklepy moze i zdarza sie ze maja to samo ale my wgrywamy bo mamy nizsze cene wole sprzedac po nizszej 3 szt niz jedna po wyzszej i wiem ze klint do mnie wroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
nigdy nie bylam po towar w lodzi ani w wilce ,gluchow tuszyn itp powiedzcie jak tam jest z godz otwarcia chcialam jechac pod koniec stycznia -luty po wiosenne tansze ciuszki.trzeba wczesnie rano czy moze mozna popoludniami.Jestem z okolicPoznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnieźnianka
Sklep w Gnieżnie Witam, mam zamiar otworzyć w nowym roku sklep z odzieżą adresowana dla kobiet 30+. A nawet w 50% nastawić się na asortument dla dojrzałych kobiet. Chcę nastawić się na odzież codzienną i biznesową oraz pojedyńcze egzemplarze ładnych sukienek. Chętnie wysłucham opini o tym pomyśle i asortymencie, być może znajdzie się nawet opinia od osoby znającej gnieźnieński rynek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chciałabym złozyć Wam tu wszystkim , najserdeczniejsze życzenia w nowym roku . Oszo,bardo załuję , ze Ci nie wyszło , byłysmy razem od początku , szkoda . ........ , była i MML , ale też nie widac jej wpisów :( Mam nadzieję,że jakoś ci się wiedzie :) Wszystkie mozecie zauważyć , ze prowadzenie butiku , to nie jest łatwy kaweałek chleba :( Ja zrezygnowałam na rzecz rynku , inne nie wytrzymały kosztów najmu . Co do zaopatrzenia??? Jestem otwarta na Wasze propozycje . Zaopatrywałam się i w Wólce i w Nadarzynie,nawet i na stadionie , jednak najlepiej przypadł mi do gustu Tuszyn .Może macie jakies inne interesujące dojścia,chętnie bym skorzystała . ???. Pozdrawiam wszystkie Panie bardzo gorąco i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka.27.
hej dziewczyny wszystkiego najlepszego powodzenia w biznesie. zwracam sie z pytaniem do doświaczonych poniewaz mam dylemat czy w styczniu warto jescze kupować towar czy już nie poniewaz troche sprzedałam przed swietami i mam takie resztki i teraz sie zastanawiam co zrobic wysprzedawac to co mam czy dokupic jak to jest kiedy sie pojawia kolekcja wiosenna poniewaz dopiero zaczela sie zima a jak jest z lutym pewnie sprzedazy nie ma dzikei za odpowiedz jak mozesz tontina udzielic mi rady poniewaz juz siedzisz w tym biznesie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_bvc
Hej, mam nadzieję, że watek ciągle aktualny. Wczoraj z narzeczonym doszlismy do wniosku, że otworzymy sklep z wloska odzieża. Przejrzalam juz kilka for, nie jestem pewna co do ubran. Sytuacja wyglada nastepująco: mieszkam w niewielkim miescie - 40.tys., w poblizu miasta 100 tys z uniwerkiem. Panuje spore bezrobocie, a ubrania sprzedaja glownie jedna osoba, ktora kiedys miala faktycznie dobre jakosciowo ciuchy, ale teraz zeszla na psy - chinszczyzna. na dobra sprawe sprzedaje je tylko dlatego, ze dobrze kreuje swoj wizerunek i panny chca wygladac jak ONA. Ja zastanawiam sie nad ciuszkami dla dzieci, przeciez kupowac trzeba, maluchy szybko rozsa albo z wyposazeniem domu.... nie wiem, czy ludzie to kupia, ze wzgledu na brak kasy wlasnie. jakies sugestieod Pan? :)) czekam niecierpliwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Ja otworzyłam swój sklepik internetowy z angielską odzieżą www.dobrzeubrani.pl. Dorwałam kontak bezpośrednio z Anglią. Towar przysłali i część super ale część kiszka np. bez papierowych metek itp. Co się okazało jednak wszystko schodzi - sklep istnieje od października i idzie coraz lepiej. Teraz zakupiłam troszkę b.young, culture i blendshe i zobaczymy jak będzie ale niestety są droższe niż angielskie ;) Zastanawiam się nad stacjonarnym sklepikiem dodatkowo, ale w Warszawie ciężko się przebić, jest wiele dużych centrów handlowych itp. Oczywiście Allegro też hula jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqi
A nie wiecie skąd można wziąć ciuszki Redial? Są one najczęściej sprzedawane na allegro Z góry dziękuję za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
ja mieszkam jakies 40 km od Gniezna:)) Kiedys tam czesciej jezdzilam na zakupoy teraz nie ma tam nic ciekawego mysle ze warto w tym kierunku cos zadzialac starsze kobietki tez gzies sie musza ubrac:)) Ja mam jeszcze mniejszej iejscowosci niz gniezno i wiecie co idzie mi swietnie!!! od wczoraj mam obznizki na wszytskie zimowe rzeczy wszystko praktycznie o 30% wywiesilam wielkie kolejki i naprawde 800zł mam na dzien a wydaje mi sie to ok:))za lokal place z oplatami 750złteraz mi dojdzie ylko ogrzewanie. NIe narzekam co tydzien musze jezdzic po towar tzn raz w tyg teraz mam przerwe bo robie wyprzedaze:P akjak juz wczesniej pisalam trzeba sie reklamowac i miec tansze niz konkurencja a bedzie dobrze!!! nie poddawajcie sie ktos pytal czy przywiesc towar nie przywoz zrob wyprzedaz nikt ci grubych tunik nie kupi na koncu stycznia a zostaniesz w tym i co zrobisz? za rok beda juz inne ! mnie tez kusi i tak jakos ze mam malo towaru ale tak trzeba musimy sie wyprzedac by jako pierwsi w miescie ruszyc z nowa wiosna kolekcja!!!!!!!!!:) pozdrowionka kobietki i wystrzalowego sylwesra zycze:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa i zszokowana
Kochani witam wszystkich serdecznie. Właśnie przymierzam się do otwarcia własnego sklepiku z odzieżą używaną i może jakieś końcówki serii. Takie rzeczy niedrogie ponieważ mój sklepik ma działać w niewielkiej miejscowości gdzie klientela nie jest raczej bogata. Proszę was o namiary na hurtownie z tego typu asortymentem, może też macie jakieś adresy hurtowni z tanią sztuczną biżuterią. Za wszelką pomoc będę wdzięczna. Lokal mam dość spory bo 80m, warunki atrakcyjne brak mi tylko kontaktów do sprawdzonych hurtowni. Może ma ktoś takie bezpośrednio za granicę. Proszę o informacje na emaila angelina_d@o2.pl. Wszystkiego dobrego życzę przedsiębiorcom tym obecnym jak i tym przyszłym:) Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam sedrecznie. Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 31
sonilla teraz jest taki pakiet dla małych firm w PZU, można dobrać sobie jakis odpowiedni pakiecik i mieć nawet pomoc fachowców w zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie gdzie można kupić ciuchy outlet do sklepu takich firm jak zara ,h&m itd prosze o info norbifh@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
dziewczyny kiedy ruszacie z wiosna? bylyscie teraz w hurowniach sa juz nowe kolekcje? bo ja od swiat nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Głuchowie i w Warszawie i na razie jeszcze jest zimówka, nie ma sensu jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
witam prosze powiedzcie kiedy jechac do tuszyna na ptaka po wiosenny towar pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamek SP zoo
Witam. Sprzedam meble nowe i uzywane, do sklepow z odzieza i kosmetykami. Zapewniam bardzo nieskie ceny. Tel. 695343533 Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak511
Hej a ja mam pomysł na sklep w stylu japan style... miejscowość 50 tys mieszkańców lokal 45 metrów (2000zł za ms-c) planuje wziąć dotacje z pup, ale wiem ze można tez dostać z unii, robiłam już takie małe badanie rynku i powiem szczerze ze dziewczyny sie napalają na te ubrania, bo są tanie i dobrej jakości, nie coś takiego jak typowa chińszczyzna ze stadionu, jeśli macie jakieś namiary na osoby które zajmują się sprzedażą hurtową tego typu ubrań to bardzo bym prosiła o namiary na meila kasiak511@wp.pl , bo w internecie coś słabo z hurtowniami, proszę o wasze opinie bo widzę ze wątek wciąż aktualny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była właściecielka sklepu
Witam Mam do sprzedania ok 100 sztuk odzieży dla puszystych kobitek, rozmiary 46 - 60. Asortyment zróżnicowany: bluzki, spódnice, spodnie, marynarki, kurtki wiosennne. Sprzedam po okazyjnej cenie. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: malgos247@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgffyrPGPmoNcx
Gość taka jedna co wygrała
mam dylemat< może któraś z was mi podpowie co zrobić Wczoraj przyniosła mi pani spodnie przedarte, które kupiła u mnie przeszło 1 miesiąc temu, mówiła,że były raz założone a widać,że są zniszczone i na pewno nie raz noszone, jeszcze przyniosła mi takie brudne,że aż brzydzi człowieka jak je bierze, chce zwrot kasy. moim zdaniem nie należy jej się bo te spodnie były na nią za obcisłe i jak się nachyliła to mogły jej "pójść". Podpowiedzcie mi ile jest gwarancji na spodnie? I co mam zrobić, ja mogę zwrócić jej kasę ale uważam,że nie powinnam bo były na nią za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
ja tez w takich wypadkach mam problem ,najpierw popros ja o paragon i zastanow sie czy wcisnelas jej te spodnie czy sama sie na nie zdecydowala a tak robie i od tego podejmue dcyzje zeby byc w zgodzie ze swoim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Po pierwsze powiesc przy kasie tabiczke ze zwrot towaru tylko za okazaniem paragonu.! Po drugie ja bym zrobila tak! towar uzywany nie podlega zwrotowi ( taki jest nasze prawo)!!! i nie daj sie nabrac ze raz je miala na sobie itp towar uzywany nie podlega zwrotowi i koniec! Jelsi natomiast sa dziurki itp mozsz towar reklamowac z hurtowni gdzie je zakupilas! i wypisujesz wtedy kleince dowod iz przyjmyjesz towar i oddajesz go do reklamacji na co mozesz dac sobie miesiac czasu... Zawozisz do reklamacji i zobaczysz czy uwzglednia to ok a jak nie oddajesz towar,w hurtowni prosisz o wypisanie karteczki z pieczatka iz towar nie podlega reklamacji z podana przyczyna. Oddajesz go klience i bzdura jest dla mnie zastanawianie sie czy ty jej go wmusilas czy tez nie kazdy ma swoj rozum i pamietaj ty nie wyjelas jej pieniadzy z portfela ona dobrowolnie zaplacila za towar! jesli bedziesz przyjmowac takie zwroty ,....to w koncu bedziesz musiala otworzyc lumpeks z tymi rzeczami niestety nie nabierajmy sie i nie badzmy stratne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
kasiak511 Ja zamawialam do sklepu japan i powiem ci tak roznybyl towar sukienki byly ok choc malutkie!!! ale bluzki dziela sie na te fatalne i na te w miare wykonanie wystajace nitki gatunek materialu sredni...czasem kupujemy za tanioche takie rzecy ale pamietajmy my nalozymy do tego swoja marze i robi sie wtedy normlana cena a czy ktos kupi "szmatke " za zalozmy 50zł?? tak jak napisal;am niektore przyszly w miare ale niektore fatalne!!! Dziewczyny dajcie znac jak beda kolekcje wiosnenne w ptaku itp bo chce tam jechac i to pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
nie pociągnie też długo jak będzie nie taktowna w stosunku do klijęta takie sprawy trzeba załatwiać dyplomatycznie bo bardzo łatwo rozejdzie się fama po mieście ,że w tym i tym sklepie jest taka a taka obsługa jeśli wcisneła spodnie tej pani to ona na pewno opowie to znajomym a znajome znajomym jak została potraktowana i reklama gotowa .Ja ze swojego dziesiętniolego doświadczenia wiem że czasami lepiej iść na ugodę oczywiście w ramach zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
DLatego ja by nie miec tego typu sytuacji zawsze radze klientowi przymierzenie... a jesli nie chce to mowie ze jest mozliwosc oddania ale tego samego dnia badz nastepnego... Nie mowie tutaj aby byc nie milym ale odda jeden klient to i on rozpowie i przyjda i nastepni naciagacze a tu nie o to chodzi. Trzeba byc zyczliwym ale nie w taki sposob by byc stratnym, i przyjmowac brudne przenoszone rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
każdy musi sam opracować strategie postępowania w takiej sytuacji ja miałam kilka takich przypadków,kiedyś przyszła pani ze spodniami w ,których ewidętnie była wyrwana dziura ale była też taka której spodnie rozłaziły się w rękach i co w tedy zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×