Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Proszę o kontakt tych, którzy maja doświadczenie w handlu odzieżą dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
co chciała byś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, których pytam, twierdzą, że przy handlu ciuszkami dla dzieciaków jest większy obrót. Do tej pory miałam odzież damską, ale muszę poszerzyć asortyment. Z tego co miałam do tej pory trudno jest sie utrzymać. W miejscowości, gdzie mam sklep, jest 8 punktów z ciuchami damskimi i młodzieżowymi( taki miks), a dla dzieciaków są tylko 2 sklepy. Jak myślicie, to dobre posunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
mysle ze to dobry pomysl osobiscie jak mi sie nie powiedzie z odzieza damska to calkowicie przejde na odziez dziecieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
najlepiej jest mieć to i to dlatego ,że jest sezon raz na damską odzież np Boże Narodzenie a innym razem na dzieciaka i tu bum przypada na początek roku szkolnego, odzież dziecięca nie może by cza droga bo dzieci bardzo szybko wyrastają i rodzice nie chcą przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie liczę jaka marżę moge mieć na dziecięcych ciuszkach, damskie to zupelnie inne wysokosci, rozmawiałam z kilkoma osobami, twierdzą, że to zróżnicowane wysokości, wszystko zalezy od miejscowości w której jest sklep, podobno marża od 30 do 50 %; chcę w przyszłym tygodniu wprowadzić już część towaru, tylko teraz znowu dylemat, czy juz teraz kupują ciuszki dla dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam do sprzedania spodnie damskie jeansowe.sweterki,bluzki,kozaki w atrakcyjnych cenach.Jest to wyprzedaż z likwidowanego sklepu.Wiecej info na @ atuskrakow@gmail.com. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa i mam kilka pytan do osob, ktore zajmuja sie handlem odzieza i akcesoriami dla dzieci. Chcialabym otworzyc sklepik z tymi art. w miejscow. ok 25 tys mieszkancow. Jaka marze ustala sie na odziez a jaka na zabawki, czy akcesoria? Ile powinnam miec na starcie na zatowarowanie? Jesli ktos moglby podac jakies konkrety bylabym wdzieczna. Do tej pory szukalam w wielu miejscach i niestety nigdzie nie ma takich inf. Czy to w ogole jest dobry pomysl na biznes? Z gory serdeczne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa i mam kilka pytan do osob, ktore zajmuja sie handlem odzieza i akcesoriami dla dzieci. Chcialabym otworzyc sklepik z tymi art. w miejscow. ok 25 tys mieszkancow. Jaka marze ustala sie na odziez a jaka na zabawki, czy akcesoria? Ile powinnam miec na starcie na zatowarowanie? Jesli ktos moglby podac jakies konkrety bylabym wdzieczna. Do tej pory szukalam w wielu miejscach i niestety nigdzie nie ma takich inf. Czy to w ogole jest dobry pomysl na biznes? Z gory serdeczne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybawj,widzę, że też wchodzisz w ciuszki dla dzieci. Masz już konkretne marki upatrzone. Do tej pory sprzedawałam odzież i bielizne damską, ale chce rozszerzyć ofertę o ciuchy dziecięce. Będziesz brac towar od producentów czy z hurtownii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hania2 Na samym poczatku zalozylam sobie, ze beda to raczej hurtownie, ale z czasem mam nadzieje poznac dobrze rynek i moze dotre do fajnych producentow. Skoro jestes juz w branzy, to moze wiesz jakie sa marze albo narzuty na odziez dziecieca i zabawki tak, zeby zachecic klientow dobra cena, ale i zarobic ( na poczatek chociaz na koszty ). Bede wdzieczna za kazda podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dordia
czy oplaca sie otworzyc sklep gdzie jest 8 tys ludzi z odzieza dla niemowlat i dzieci oraz bielizna i sztuczna bizuteria ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
pewnie że sie opłaca tylko trzeba dbać o towar dobry gatunkowo i przystępna cena.Ja mam 2 sklepy w mieście w którym nie ma więcej niż 4 tys. miesz. i daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
DoniaG powiedz co ci najlepiej sie sprzedaje jaka odziez bo ja niestety tez bede miala swoj sklepik w malym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM OSOBY ZAINTERESOWANYCH IMPORTEM WŁOSKIEJ ODZIEŻY CENY BARDZO KONKURENCYJNE W STOSUNKU DO POLSKICH HURTOWNI I PRODUCENTÓW TANIEJ 100% NIŻ W ŁODZI !!! WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM : 0788803972 Michał lub INTIMOLAND.INFO@WP.PL ZAPYTAJ , TO NIC NIE KOSZTUJE. NAPRAWDE WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, ja chcę wprowadzic odzież dziecięcą. Możesz cos doradzić? Nie bardzo wiem co teraz się sprzedaje. Jakie masz firmy w swoim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do tych, którzy prowadzą sklep z bielizną (damska, męska i niemowalęca) - na jaki dzienny utarg mogę liczyć w pierwszych miesiącach??? Wypełniam wniosek o dofinansowanie z UP i muszę to sobie przeklakulować. Moje miasto ma ok 25tys mieszkańców - sklepów z bielizną jest trochę no, ale ze wszystkim jest i jakoś wszystkie funkcjonują :). Bieliznę będę odbierać bezpośrednio od producentów i stawiam tylko na polski produkt. Powiedzcie mi jeszcze kobiety czy ważny jest dla Was wystrój sklepu??? Bo ja sobie wymarzyłam, że będą tam meble w starym stylu (zamiast typowych sklepowych lad i półek będą komody, witrynka szklana itp) - myślicie, że to dobry pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfg
Zapraszam wszystkich na stronę hurtowni odzieżowej brytyjskich marek: takich jak Fever London, Ruby bell, www.polishfasiongrub.pl Znajdą Państwo niespotykane propozycje sukienek, płaszczy, spódnic, bluzek, topów, sweterków, wszystko w korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czesc dziewczyny...nie bylo mnie z 2 tyg tzn podgladalam ale sie nie wypowidalam hiih chcialam zapytac jak tam u was w sklepie u mnie musze powiedziec ze sa pustki!!! ludzi na ulice nie wychodza - chyba ze musza...takze wczoraj sprzedalam jedna pare leginsow a dzis mam ok 150zl w kasie... a jak u was ?? a chcialam napisac ze to mala miejscowosc ok 5 tys mieszkanow Mam same wyprzedaze zimowe bo wiosny jeszcze nie ma w hurtowniach jedynie torebki i leginsy dowiozlam... Chce aby sie ta zima juz skonczyla i ludzie zaczeli kupowac.Czasem nie wiem co mam ze soba robic...dobrze ze mam internet w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
a mam takie pytanko ktora z was ma bielizne w sklepie? gdzie kupujecie ??? inetresuja mnie gl pizamki seowniejsze ale nie kiczowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam.Dziewczyny teraz jest wszędzie bryndza u mnie też słabe utargi po 100zł a wczoraj to miałam rekord przed zamknięciem sie odzerowałam ,sprzedałam szalik za 25 zł. A znowu w drugim sklepie dziewczyna utargowała ponad 500zł. No cóż trzeba przeczekać jeszcze troszkę.Zawsze styczeń miałam słaby ale najgorsze dopiero przed nami luty na pewno odczujemy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Dziewczyny Ja mam sklepy z odzieżą damską i męską.Elegancką i na co dzień, sportową i bieliznę. W małych miejscowościach musi być dosłownie wszystko. Bardzo ciężko na to pracowałam i powiem szczerze że jak ktoś do tego serca nie przyłoży to klapa. A poza tym trzeba mieć oparcie w drugiej osobie bo na początku jest bardzo cięzko.W małej mieścinie trzeba poznać klienta i jego oczekiwania a na to trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Ojjj nie strasz nas kochana ze luty bedzie jeszcze gorszy!! choc rok temu i tak o tejk porze bylo o wiele cieplej Ja w okresie zimowym nie mam jeszcze doswiadczenia bo sklep mam od konca wrzesnia ( moja mama prowadzila sklepy przez ponad 13 lat) i tez mowi ze zawse styczen luty kiebski... ale MY DAMY RADE!!!!!!!! fajnie ze masz dwa sklepy. Ja mam 21 lat skonczylam szkole kometyczn amam tytul technika i planuje otworzyc zaklad bo to jest moja pasja,sklep otworylam abym sie czyms zajac nie siedziec w domu bo tego nie lubie!!! ale przywiazalam sie do sklepu i wiem ze jest moj;))) tzn no na mame hehe bo chce wziac dofinansowanie na zaklad a tu juz na otwarcie bralam wiec nie mialam wyjscia i musial byc na mame;) a ona jest moja ksiagowa i od papierkowej wszelkiej pracy zastepuje mnie tez czasami w sklepie. To prawda co powyzej napisalas ze trzba z sercem do tego podejsc i do klientow ja juz wiem co mniej wiecej sie spodoba a co nie warto przywozic teraz mam okazje powiekszych sklep o ok 7 m i planuje to zrobic za miesiac i chce wprowadzic troszke bielizny - pizamek bo tutaj jest tylko jeden sklep z bielizna ale ceny szok za pizamke satynowa ponad 100zl:) wiec chce maly wieszaczek zrobic z pizamkami takimi pozniej letniki nie drogimi;)) chce wprowadzic tez rajstopki kolorowe ponczoszki itp;))) a ponawiam pytanko o jakiegos producenta bielizny pizamek itp badz tania hurtownie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtowniaodzieży
prowadzę sprzedaż hurtową odzież damska, męska , dziecięca markowa ... towar z całego świata ...dla zainteresowanych zapraszam zajrzeć na centrum handlu hurtowego i tam szukać firmy Anna Maria .. zapraszam do kontaktu i współpracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Właśnie kończę prace. 140zł utargu słabiutko oj słabiutko ale na chlebek i kinderka dla synusia starczy. Spadam do domku tam cieplutko zaraz cherbatke z soczkiem zrobie pobawie sie z synusiem poszperam w necie i spać. Aha zapomniałabym,jeszcze trzeba zarezerwować pokój w Poznaniu, jade na MTP zaczynają sie od 2 - 4 marca może sie spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna07
Witam. Czy w centrach handlowych min w Rzgowie, Wólce Kosowskiej,Tuszynie,Głuchowie itp.sprzedawcy wystawiają faktury na zakupiony towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
jasne płacisz22 %wat imasz fakturkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Doniag ja rowniez sie wybieram na te targi;)) jak i na kosmetyczne...zreszta ja czesto tam jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
missy08 przyznam sie szczerze że pierwszy raz jade na MTP. Wiem na pewno że przyda mi się wiedza którą tam zdobęde a poza tym dowiem sie co szykuje sie na następny sezon jesień -zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
Witam wszystkie zainteresowane osoby. Jeśli myślą Panie o wyjątkowym asortymencie ,wzornictwie i bardzo przystepnych cenach,zapraszam serdecznie do naszej firmy Polish Fashion Group przy ul.Obornickiej 272A w Poznaniu, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą.Posiadamy głównie Londyńskie marki odzieżowe -ceny producentów.Będziemy również obecni na targach od 2-4 marca (stoisko Fever London) .Zdajemy sobie sprawę ,że w tych "ciężkich" czasach trzeba postawić na asortyment ,który się będzie dobrze sprzedawał a co najważniejsze podobał się i taki właśnie jesteśmy w stanie Państwu zapewnić.W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na numer 609 038 038. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×