Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Udało mi się raz kupić wyjątkowo ładną spódnicę i tylko 1 szt. Akurat rano zastępowała mnie mama. Jak w końcu udało mi się dotrzeć do sklepu to zobaczyłam że tej spódnicy już nie ma. Mama mówi, że się sprzedała, jakaś pani starsza z mężem ją kupiła, była zachwycona nią bo wieczorem idą na imieniny do znajomych i akurat będzie miała na wieczór. Po jakimś 1,5 mc przyszła ta pani z mężem do mnie, zaczęła mówić abym oddała jej pieniądze (159zł) bo: 1. spódnica nigdy nie była noszona, 2. gumka w pasie spódnicy podobno okazała się ferelna. Wzięłam spódnicę do ręki, powąchałam ją, obejrzałam. Była noszona może raz, może kilka razy, czuć ją było na pewno nie nowością, jakieś jedzenie, może perfumy itp. Nie zgodziłam się, pani zaczęła mnie obrażać, straszyć nie wiadomo kim, jej mąż to samo. Ale nie jestem idiotką aby przyjmować znoszone rzeczy, zwłaszcza że nawet ta nieszczęsna gumka była ok. Na koniec pożyczyli mi oboje żeby mnie coś złego spotkało itp. ... Takich sytuacji jeszcze miałam kilka, ale tylko dla jednej osoby robiłam wyjątek. Nie dawajcie się nabierać naciągaczom, którzy mają już praktykę w zastraszaniu klientów. Miałam "klientkę", która często u mnie kupowała i zawsze zwracała towar, nie raz porwany, pobrudzony, który wyrzucałam - ta pani była zmorą wszystkich okolicznych sklepów, pracowała w urzędzie skarbowym, chodziła na kontrolę. Tylko jej udało mnie się zastraszyć. Pierwszy raz jak miałam wątpliowści to postraszyła mnie US. Już miałam gdzieś to zgłosić, zwłaszcza że w sąsiednich sklepach robila to samo. Księgowy mi powiedział, że z glupim nie warto zaczynać, zwłaszcza że jemu też kiedyś napsuła nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co wygrała
Dzięki za taki odzew Ja spodni nie oddam do reklamacji bo Chińczycy ich nie przyjmują, spodnie przymierzała przed kupnem-ja osobiście uważam,że wzięła za małe i dlatego jej się rozdarły. Nie chodzi mi o te głupie 60 zł ale chodzi o zasady. kiedyś oddałam Pani pieniądzę też za spodnie bo po jednym praniu wyglądały jak worek Jak tak każdemu będę oddawać kasę ( nawet jak będę myślała,że wada powstała z jej winy) bo może postraszy mnie urzędem skarbowym, to ludzie wejdą mi na głowę. a z drugiej strony wolałabym nie mieć żadnych problemów z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
no tak nie pomyslalam ze chinskich rzeczy nie mozna oddac ja akurat nie mam takich w butiku moim... ALe wg mnie i tak nie powinnas przyjac ze wzgledu na brak kultury tej Pani ktora chce ci wmowic ze sa prawie nie noszone a wg ciebie sa w okropnym stanie i przy tym smierdzace,,,, Nie mozesz dac sobie wchodzic na glowe przeciez...! Ja owczym przyjmuje zwroty i nie robie problemow klientka ale w ramach reklamacji...i to w hurtowni podejma decyzje, i tak tez zawsze mowie ze ja chetnie wezme i zobaczymy co powie producent ze to nie odemnie zalezy... 60zł nie duzo nie malo ale pieniadze wiec dlaczego masz byc stratna przez takie wlasnie klientki oszustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co wygrała
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Mnie w poniedzialek czeka pewnie awantura z klientka... przyniosla mi leginsy ktore wg mnie byly ok a ona uwazala ze szwy pekaja przyjelam je na reklamacje a panie w hurtowni powiedzialy to samo co ja ze one tu nie widza powodu do reklamacji i nie uwzglednily... a klientka byla bardzooo wrogo nastawiona ciekawe jak zareaguje jak sie dowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_m
Witam, Ja juz prowadze swoj interes od ponad roku, sprzedaje artykuly z wikliny,bambusa itp czyli kosze, kufry w sklepie stacjonarnym i na allegro. Zamierzam otworzyc cos nowego , sklep z dziecieca odzieza i poszukuje osoby z anglii lub jezdzacej tam, aby kupowac ciuchy primarka, georga itp. Znacie moze kogos? Jesli tak to prosze o info na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z tego co słyszę sytuacja w handlu jest niewesoła. A ja ze względu na to że nie ma perspektyw na pracę postanowiłam spróbować sprzedaży na targowisku. Mój asortyment to głownie koszule męskie lepsze niż chinszczyzna polski producent w przedziale cenowym 35-40 zł /szt Do tego krawaty i w póżniejszym czasie może trochę spodni męskich w cenie ok 50-55 zł . Miasto ok 50 000 mieszkańców Proszę o wypowiedzi czy to ma sens czy na sprzedaży głównie koszul da się utrzymać . Co sadzicie o tych cenach. z Góry dziękują za sugestie i odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
Wiatm nadal nie dostalam odpowiedzi jak wyglada z towarem wiosennym w Tuszynie i na ptaku jak ktos byl tam na dniach niech da znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co wygrała
pewnie nikt teraz nie jeździ po towar bo trzeba się wysprzedać :) ja będę w następny poniedziałek to dam Ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
dzieki czekam na twoje wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kilku miesięcy
Od kilku miesięcy mam sklep z odzieżą outlet. Muszę przyznać, że jak dalej będę zaopatrywać się w polskich hurtowniach to wytrzymam najdłużej do lata :/. Przed świętami byłam w Wólce, ale nie chcąc nikogo obrażać -tam jest tragedia! - zero jakości!. Stąd mój wpis, jestem otwarta na propozycję poważnych hurtowników outlet, ewentualnie proszę o małą podpowidż gdzie mogę dostać turecką odzież (słyszałam jest lepsza niż made in China). Podaję maila natasza2004@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak uważacie
w Wólce jest również hala odzieży tureckiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
hmm ja mam inne zdanie na tamat wytrzymalosci spodni-kolezanka poznizej pisala ze pani spodnie zakupila ponad 1 mieisac temu ,to bardzo krotki czas je miala i musialy byc wadliwe skoro tak sobie pekly!przeciez spodnie bywaja mocno opiete ,ze czlowiek ledwo w nie sie wciska i nie powinny peknac tak latwo w tak krtokim czasie ,przeciez to nie jednorazowki na miesiac?,mowie to ze swojego doswaidczenia jako kientka,mialam juz niestety kilka razy "przyjemnosc" reklamowac takie spodnie,pekajace w kroku ,corka ma takie szczescie ,nigdy nikt ze sprzedawcow nie mial watpliwosci,ze podlega to reklamacji-zwykle zwrotu kasy badz wymiany na inny towar,przeciez nikt mi nie zaproponuje naprawy bo jakiej-wszycie laty w kroku? :P i nie mam tu pretensji do sprzedawcow oni skladaja reklamacje tam skad wzieli te felerne spodnie,sporo osob reklamuje zbyt szybkie pekanie spodni nie tylko w kroku ale i na kolanie czy udzie,to sa wady materialu!!!!! towar do reklamacji musi byc czysty ,wyprany -nawet jak wiadomo ze do kasacji (np.dziura w kroku) i oczywiscie PARAGON...wlasnie czekam na reklamacje syna spodni sztruksow w sklepie C&A,przetarty material w ciagu jedengo miesiaca choc nie chodzil tylko w nich i mialy fason luzny czyli nie byly opiete......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witam serdecznie. Jestem tu nowa.Mam 2 sklepy z odzieżą damska i męską. Właśnie dzisiaj wybieram się do Łodzi.Pogoda troszke nie zabardzo sie spisuje ale mam nadzieje że dojade. Nowego towaru na wiosne napewno nie ma (wiem bo jeżdze tam już od 5 lat)ale musze troche dobrać rzeczy na stódniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
DoniaG jak wrocisz z łodzi daj znac co bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Hejka. Właśnie się rozpakowałam.Zadowolona jestem z wyjazdu ładny towar znalazłam. I o dziwo było bardzo dużo nowości na PTAKU.Na Tuszynie tak sobie i było wiele stoisk zamkniętych no i cholernie zimno -12stopni.brrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
Dzieki za odpowiedz te nowosci to juz towar wiosenny? ja tez chetnie bym juz pojechala po towar ale czekam na przyznanie dotacji z UP i wtedy dopiero startuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek 11
Do DoniaG nie wiesz może jak otwarte są stoiska w Tuszynie i Ptaku w niedziele. Chciałabym pojechać i zorientować się jaki jest towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Dokładnie Ptak od 8 do 14 ale jak chcesz robić zakupy do sklepu to nie polecam niedzieli dużo jest detalistów i bardzo ciężko robi sie zakupy. Niektóre stoiska oferowały już nowy towar na wiosne(nie z poprzedniego sezonu).A w Tuszynie otwierają od 15 do 19- 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek11
Dzięki za odpowiedź.Ja chcę jechać na razie zorientować się jaki jest towar.Mam możliwość wynajmu lokalu w markecie za nieduże pieniądze,tylko muszę najpierw zorientować się w towarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej listek 11 ja tez jestem przed otwarciem ale lokal juz mam powiedz ile planujesz zainwestowac w pierwszy towar bo ja juz sama nie wiem ile potrzebuje kasy pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek 11
Ja mam na ten cel przeznaczone 20 000zł.Mam nadzieję,ze to na początek starczy,żeby zatowarować sklep ok.60m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy jest wśród Was ktoś, kto ma doświadczenie w handlu odzieżą dziecięcą? Mam na mysli ubrania dla dzieci w wieku ok.3-14 lat. Do tej pory oferowałam ubrania młodzieżowe i damski. Muszę częściowo zmienić asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaborycka44
Jeżeli jeszcze nie jesteś to może zainteresuje Cię zajęciem konsultantki Avonu? Bądź własnym szefem. Bądź niezależną konsultanką/konsultantem Avonu. Pracuj nie wychodząc z domu. Założenie własnego biznesu nic nie kosztuje. Dołącz do nas i wykorzystaj szansę na odnoszenie niezwykłych sukcesów w wymiarze finansowym i osobistym. Skontaktuj się ze mną już dziś. Pomogę odnieść sukces także Tobie. Z Avonem masz wiele korzyści. Jesteś w biznesie dla siebie, ale nie jesteś sama. Nowe wyższe upusty aż do 40%!! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to chętnie Ci napisze. Sprawdź jak się to opłaca! Nie trać już na kosmetyki i zarabiaj dodatkowe pieniądze. ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ/KONSULTANTEM AVON PREZENT DLA KAŻDEJ NOWEJ OSOBY!! MOŻESZ ZOSTAĆ LIDEREM SPRZEDAŻY JUŻ NA STARCIE WYSTARCZĄ TYLKO SZCZERE CHĘCI! W AVONIE NIC NIE MUSISZ, ZA TO MOŻESZ BARDZO DUŻO!!! Avon jest to prosta i przyjemna forma na zarobienie dodatkowych pieniędzy ("pracować" możesz nawet siedząc na kawie u przyjaciółek) * nic nie inwestujesz (wpisowe 0 zł) * sama wyznaczasz sobie czas i miejsce pracy - możesz sobie zrobić "wolne" kiedy chcesz, łatwo pogodzisz Avon z pracą, szkołą, domem * Avon to dobra marka, każdy znajdzie coś dla siebie - i Ty też! * łatwa forma składania zamówień - internet, telefon, faks, Centrum Obsługi Konsultantek w Twoim mieście * wybór dogodnego miejsca dostawy towaru - wprost do domu * nie płacisz nic przy odbiorze!- masz 21 dni na uregulowanie płatności (zdążysz roznieść kosmetyki Klientkom i otrzymać od nich pieniądze) * sam/a sobie jesteś SZEFEM!!!- kto by tak nie chciał??? Spróbuj nic nie tracisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
Listek11 ja na zatowarowanie mam ok 16 tys tylko ze moj lokal ma 30 m ale chce handlowac odzieza tylko polskiech producentow i w wiekszych rozmiarach wiem ze taki towar jest drogi i boje sie ze mi zabraknie pieniedzy a nie chce zaczynac dzialalnosci z kredytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andza, wystarczy ci na zatowarowanie sklepu. Czy oprócz odziezy będziesz mieć w ofercie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
jesli wystarczy mi pieniedzy to oprocz odziezy i dodatkow chcialabym zakupic tez odziez meska ale to sie wszystko okaze w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×