Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość SaL
Aisha gdzie bedziesz robila inseminacją i ile to kosztuje? trzymam kciuki zeby się udało:)) Ja sie w koncu tez muszę wybrac... tylko nie wiem do kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megia
Hej czy któraś z was zna dr Maćkqa Lipskiego z kliniki Arciszewskiego ? napiszceie coś proszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sALIX
a jak chodizłyście do Kluczykowej to zakąłdałyscie jej ten smeiszny fartuszek ktory wisi w \"rozbieralni\" :p STRASZNY LEKARZ ZTEJ kLUCYZK..ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
hehhehe ja chodziłam do niej blisko rok ale bij zabij żadnego fartuszka tam nie widziałam.Hhehheheh, To fakt -popieram opinie, zresztą juz nie pierwszy raz. Tzn ogólenie miła jak dla mnie, ale bycie miła jak na lekarza to za mało troche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając ten topik zauważyłam, że Dr Kulczyk ma wielu zwolenników ...jak i przeciwników :O osobiście nie miałam przyjemności (bądż nieprzyjemności) u niej być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnnnnnnnn
dzieki za wiadomosci , jutro ten sądny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginnnnnnnnn > będzie wszystko oki! - 10 minut dyskomfortu na fotelu ginekologicznym i po wszytkim! Bedzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
SAL ja robilam i bede robic drugi raz u wolczynskiego tak jak pisalam wczesniej.tylko ze on przyjmuje na rynku kosciuszki a inseminacje przeprowadza w szpitalu w gigancie.tam jest klinika endykronologiczna.i jest bezplatna.pozdrawiam i nie zastanawiaj sie nad niczym,czas ucieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGHGREGJ
a słyszałyście coś na temat dr Z. Kłubowicza, przyjmuje na Parkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXELINA
CZY PARKOWA MA UMOWĘ Z NFZ? JAKIE ZABIEGI WYKONUJĄ NAM KASE CH.? ZA WIZTYĘ TO SIĘ CHYBA PŁAC???????????KTO WIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie !!! nie mam kłykcin. Po zabiegu wszystko sie wygoiło i na chwile obecną jest ok;) Czy któraś z was sie szczepiła na hpv??????????? ja sie zastanawiam ale myślę jednak że chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arogardnaM
Witam - mam pytanko czy była któraś z was u Pani doktor Chomczyk (chyba dobrze zapamiętałam nazwisko) z Eskulapu? Byłam niedawno na swojej pierwszej wizycie i wykryła u mnie nadżerkę... Nie wiem czy zostawać u niej czy szukac kogos innego. Od niedawna mieszkam w Białym i nie wiem gdzie sie zwrócić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
do Exelina-jak pisalam powyżej -elektrokoagulacja nadżerki na Parkowej jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777222
A czy ktos wie gdzie można zrobić posiew z antybiogramem prywatnie niezbyt drogo? z góry dzieki za jakąkolwiek odpowiedz na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkak
Dziewczyny! Jedyną nieinwazyją metoda leczenia nadżerek jest preparat Solcogyn. Działa tylko na miejsce chorobowo zmienione i nie ma wpływu ogólnoustrojowego. Polecana jest szczególni dla nieródek. Zabieg trwa ok 3 min. i nie ma po nim upławów i można od razu upraiwać sex. Ale jeżeli lekarz zainwestował w aparat do np krioterapii :( to musi mu się to zwrócić. Ale źle zrobiona nadżerka może prowadzić do bezpłodności. Ja chodze do Ostapiuka i jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
do myszkak- ale nie każda nadżerka "nadaje się" do takich nieinwazyjnych metod- bo np może być zbyt duza i one będa nieskuteczne. Ja usuwałam nadżerę w zupełnie innym gabinecie niż ten do którego chodziłam więc to raczej związku z czystą kalkulacją nie ma. Przynajmniej tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkak
Oczywiście, zbyt duża nadżerka nie nadaje się do tej metody. Ale jest ona najbezpieczniejsza. Dr Ostapiuk też wysyła swoje pacjentki na Parkową. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
do 777222- nie wiem czy chodzi Ci o posiew z antybiogramem z pochwy-a zapewne o ten chodzi skoro jest to forum ginekologiczne,ale mogę Ci podać adres prywatnego laboratorium Laboratorium analityczno-bakteriologiczne LAB 15-213 Białystok, Ul Mickiewicza 14, tel 0857326911 7404192 obok jest zresztą gabinet ginekologiczny i chyba nawet tam moznaby pobrać taką próbkę. Ja co prawda robiłam tam posiew z twarzy ,ale mysle ,ze robią wszytko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkowa
a powiedzcie dziewczyny (jeśli wiecie) ...czy wizyta kontrolna po wypalaniu nadżerki na parkowej jest objęta umową z NFZ? chodzi mi o wizytę, po dwóch tygodniach jak się odbierze wynik badania histopatologicznego... bo jak ma byc płatna to sobie pójde do swego gina do rejonu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkowa
jeśli nie wiecie to ja Wam powiem, bo już wiem wizyta jest płatna - więc idę do swojego gina - bezpłatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiawka
Do racheli Prosze podaj namiary do tego lekarza od grzyba tez sie z nim ciagle mecze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantum Rosa
A jakie są przyczyny nadżerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkowa
Definicja: Całkowity lub częściowy brak nabłonka płaskiego na powierzchni szyjki macicy. Normalnie występujący nabłonek wielowarstwowy płaski jest zastępowany nabłonkiem walcowatym pochodzącym z kanału szyjki macicy. Nabłonek ten jest czerwony i ziarnisty, co czyni szyjkę macicy zaczerwienioną, zerodowaną. Inną nazwą nadżerki jest owrzodzenie szyjki macicy Przyczyny i czynniki ryzyka: Nadżerka może być spowodowana urazem przez kontakt (w trakcie używania tamponów, penetracji pochwy przez ciała obce), przez infekcje (wirusem herpes, wczesna kiła, długo niewymieniane tampony, poważne stany zapalne pochwy) lub przez działanie substancji chemicznych (środki plemnikobójcze zawarte w niektórych globulkach i piankach). Ryzyko wystąpienia nadżerki wzrasta z ilością partnerów seksualnych. Zapobieganie: Elementarne zasady higieny życia seksualnego zmniejszają ryzyko wystąpienia nadżerki. Należy spróbować wyeliminować czynniki ryzyka wymienione powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantum Rosa
Dzięki za odp. A jakie miałyście tego objawy i jak to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkowa
nadżerka może wcale nie dawać żadnych objawów czasem moga to być upławy, czy krwawienia podczas stosunku a jak sie sprawdza?? podczas badania ginekologicznego ...innych możliwości nie widzę Pozdrawiam! PS. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia, że ten problem może Cie dotyczyć to się nie wahaj tylko idź do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkowa
Objawy: - krwawienia z pochwy niezwiązane z krwawieniem miesiączkowym - krwawienia po stosunku - krwawienia między miesiączkami - upławy (śluzowe o żółtym zabarwieniu), mogą mieć przykry zapach i towarzyszyć stanom zapalnym pochwy - Czasem nadżerka może nie dawać żadnych objawów klinicznych Diagnostyka: W badaniu we wziernikach szyjka macicy jest zaczerwieniona z cechami zapalnymi. - Badanie Cytologiczne może wykazać obecność komórek atypowych - Posiew może wykazać obecność bakterii E.colli w pochwie - Kolposkopia - Czasem należy pobrać wycinki z tarczy części pochwowej do badania pod mikroskopem Leczenie: Leczenie nadżerki jest uzależnione od przypadku i powinno być prowadzone przez lekarza. Nadżerka spowodowana przez działanie środków chemicznych może czasem ulec samowyleczeniu po zaprzestaniu używania tych środków. W innych przypadkach można zastosować leki dopochwowe zawierające estrogeny. Za skuteczne metody leczenia uważa się stosowanie elektrokoagulacji, laseroterapi lub krioterapii. W skrajnych przypadkach należy nadżerkę usunąć chirurgicznie przez tzw. konizacje. Powikłania: Nadżerka może być pierwszym objawem raka szyjki macicy. Profilaktyka: Każda kobieta powinna przynajmniej raz w roku wykonywać badanie cytologiczne. W przypadku wcześniejszego wykrycia infekcji wirusem HPV badanie cytologiczne należy wykonywać przynajmniej 2 razy w roku. Lekarz prowadzący w różnych przypadkach może zalecić częstsze wykonywanie badania cytologicznego lub wykonanie kolposkopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam nadżerkę to gin mi powiedziała żeby lepiej nie używać tamponów bo to nie jest naturalne aby wydzielina zatrzymywała sie w środku . to powoduje rozwój bakteri wewnątrz itd. byłam przyzwyczajona do tamponów ale teraz praktycznie nie używam ich wcale , tylko podpaski, tampony w wyjątkowych okolicznościach na 2 max 3godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777222
letni deszcz dzieki za odpowiedz... A może ktoś ma jakąś opinie na temat tych lekarzy którzy właśnie przyjmują na Mickiewicza - oczywiście chodzi mi o ginekologów... może od razu tam bym zaszła nie tylko po posiew ale i na całą wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salix
a jak to jest włąsciwie z tą przychodnia studencka?jak tam sie dostac i wogole. W pazdzierniku zaczynam studia na uniwerku i poszłabyms obie do tamtych babeczek ale jestem zupelnie zielona wtych sprawach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×