Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Kopakabana
Wybór jest prosty - dr Biedrycki - nowoczesny sprzęt - usg najnowszej generacji, wszystkie badania na miejscu, profesjonalizm, kultura i to, że w pacjentce widzi człowieka, a nie ciekawy przypadek. W pierwszych minutach wizyty rozładowuje napięcie, żartuje i sprawia, że zapominam o lęku przed wizytą u gina. Na pytania cierpliwie odpowiada, nie onieśmiela, nie zbywa byle czym, a ja mam odwagę o wszystko zapytać i się nie krępuję. Odkąd trafiłam do doktora Biedryckiego, lubię wizyty u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja84
a dr Biedrycki przyjmuje na nfz, czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komi1911
hej dziewczyny jetem w 9 tygodniu ciazy nie wiem u ktorego lekarza prowadzic ciaze czy u ostapiuka na radzyminskiej czy u doktora o nazwisku Mazurek,ktory pracuje na ginekologi w PSK i prywatnie przyjmuje w centrum damiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Doktor Biedrycki przyjmuje i na NFZ, i prywatnie. To zależy, ile masz czasu. Na fundusz trzeba trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirek
dziewczyny help!Mam taki problem: brałam tabsy przez 2 miesiace, ale strasznie sie czulam. Nogi mnie bolaly, wyskoczyly drobne \"pajączki\", mialam zawroty glowy. Lekarz stwierdzil, ze antykoncepcja hormonalna nie jest w ogole dla mnie. To jak sie \"zabezpieczać\", bo ile można używać prezenwatywy albo globulki. Normalnie masakra. Czy znacie takie przypadki? Jaki lekarz jest najlepszy od antykoncepcji w Białymstoku?? pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korlaiczek smoczek
no wiesz skoro nie możesz stosowac antykoncepcji hormonalnej to raczej gin Ci nie pomoże. Toco oni moga Ci zaproponowac to hormony.No chyaże wkładka wewnątrzmaciczna. Ale ja polecam NPR- naprawde fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trichomonas
to że jedne tabletki ci nie posłużyły, to nei znaczy ze na wszystkie będziesz tak reagować. Spróbuj z innymi, najlepiej z innej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salix
A czy któraś była u dr Olechno-Pełszyńskiej? Przyjmuje na Mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska12
hi. jesli chodzi o antykoncepcje, to na pewno da sie coś zrobić. zalezy co bralas, i na co masz ochote. ja obecnie jestem na plastrach i jest ok a tabl. rowniez nie tolerowalam. mi pomogl dr. karwowski - pracuje na warszawskiej i przyjmuje w klinice na zamenhofa. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancha
Hej mam pytanie, czy orientujecie się może gdzie znajdę w Białymstoku nie prywatnego ginekologa który przyjmuje po godzinie 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do salix Byłam pare razy u dr Olechno- Peszy.........Ale gdybym mieszkała w iałym to bym do niej nie chodziła. Minus nie bada piersi, kiedy miałam drożde, taki mi powiedziała a że to miało czesto swoje powroty yo nie zbadała czy tto rzeczywiście są drożde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salix
azz, a nie robi badania na czystośc pochwy? Mogłabyś mi o niej coś więcej opowiedzieć?Ona przyjmuje na NFZ cy prywatnie tam na Mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaa1
jesli chodzi o dr A. Nowaka z Zamenhofa to bym uważała na niego. niby jest uprzejmy i rzeczowy,żeby zdobyc zaufanie a póżniej próbuje poderwać taką pacjentke w wiadomym celu... przeciez głośna była sprawa że zrobił krzywde dla jednej ze swoich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do Salix Pani dr Olechno-P..........przyjmuje na nfz a czy prywatnie to nie wiem. Dam ci numer do rejestracji k-85 7417108. Robi cytologię. Ale jak ci wcześniej pisałam miałam problemy z drożdzami taki mi mówiła że mam. I dawał mi tabletki po których mi przeszło ale po jakimś czasie miałam nawroty. Powiedziała że objawy wskazują na drożdzaki. Ale potem u niej nie byłam to nawet nie miała szans kontynuować leczenia. Kiedy jestem w białym to do niej przychodzę mam do niej zaufanie i też nie chce mi się szukać i chodzić prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salix
azz a czy mogłabyś napisać w jakich godzinach przyjmuje?I czy trzeba długo czekać na wizytę? Umawia się na konkretną godzinę czy pacjentki same ustalają kolejką?kto pierwszy ten lepszy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agilla23
Witam! Mam 23 wiosny i stwierdzono u mnie pco, w sierpniu 2007, ale na pewno miałam te schorzenie dużo wcześniej, ponieważ zawsze miałam problemy z okresem. Pierwszy dostałam w wieku 16 lat, miałam w miarę regularny przez pół roku...Potem zaczęły się schody, nawet miałam 2 lata bez miesiączki. Dodam, że jestem szczupła, ale mam wystający brzuszek i bardzo małe piersi, na nadmiar owłosienia nie narzekam, trądziku też nie mam-jeżeli chodzi o skutki uboczne. Ostatnio od stycznia 2008 zapisałam się do kolejnego lekarza, leczyłam się estrofemem i duphastonem( ale okresu do dziś brak, choć moja ginekolog była pewna, że dostanę), a przed tym leczeniem u innej ginekolog brałam luteinę(sierpień 2007) i po tym dostałam krwawienie. Właśnie niedawno dostałam skierowanie do szpitala na badania, ponieważ po estrofemie nie wystąpiła miesiączka...już myślałam, że się uda. Jest mi smutno, idę pierwszy raz do szpitala, boję się co mi wykryją Tylko 1,5 dnia tam mam być, tzn. na oddziale endokrynologiczno-ginekologicznym. Właśnie biorę luteinę,żeby wywołać okres,a w 2-5 dniu cyklu mam się położyć. Czy któraś z Was też miała takie zalecenie od specjalisty? Co to za badania? dzięki i pozdrawiam! Dodam, że jestem z Bialegostoku i idę do PSK. Ale mam doła, smutno mi z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM GORĄCO
Dr Lemancewicz Adam, przyjmuje w Bocianie na ul Akademickiej, bardzo sympatyczny i rzeczowy ginuś, jestem nim zachwycona, leczę się u niego od 1.5roku, teraz prowadzi moją ciążę (jest jednym z najlepszych specjalistą od USG PRENATALNEGO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjka
a co powiecie do dr Gmyr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromadzki
mam pytanie, kto manumer do laboratorium na krakowskiej, chce sobie zrobic badanie na czystosc pochwy... ile ono kosztuje, moze sie orientujecie i jak dlugo sie czeka na wyniki? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa123
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie teraz przyjmuje dr Lenczewski poza kliniką na Zamenhofa? To pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-82
Do gromadzki:Numer telefonu to 0-85 7460454.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
Do Ewy123:Lenczewski przyjmuje jeszcze w swoim prywatnym gabinecie,to jest taki nowy blok na rogu Branickiego i Piastowskiej.W poniedziałki,środy i piątki między 16 a 18.Telefon 856539132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela.m
witam czy któraś zna dobrego gin-end,który zajmujesię pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata50881
Hej. Macie może kogoś godnego polecenia na pierwszą wizytę-najlepiej przyjmującego na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Do dziewczyn które miały badanie hsg!!! Za około dwa tygodnie będę miała badanie i dręczą mnie pewne pytania:oprócz cytologii nie miałam żadnych innych badań przed tym zabiegiem,a słyszałam,że są potrzebne między innymi te dotyczące czystości pochwy.Po drugie czy jest to bardzo bolesne i najważniejsze...czy po tym zabiegu udało się ktorejś z Was zajść w ciążę???Prosze,wypowiedzcie się,to dla mnie ważne!Pozdrawiam wszystkie kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebraa
Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku!!! W całym Białymstoku nie ma chyba ani jednego lekarza któremu mogłabym całkowicie zaufać!...:/ Każdy ma swoje zwolenniczki ale zarazem i przeciwników niemało...:/ To ja spytam tak: Czy jest wśród was jakaś dziewuszka która długo męczyła się z nawrotami drożdżaków mimo leków które namiętnie przepisywali lekarze i która w końcu trafiła na TEGO JEDYNEGO który pomógł jej pozbyć się w końcu tego problemu?????... Jeśłi tak to BŁAAAGAM! o jego nazwisko!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
też szukam,ach tez drożdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuura
przepieść jest ok. prowadził bardzo trudna ciąże mojej kolezanki. dr. Artur Nowak też słyszałam ze sie migdoli do pacjetek i tylko za kase jest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zastanawiam się czy wybrać się do jakiegoś lekarza z przychodni ginekologicznej na warszawskiej, czy któraś z Was mogłaby kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×