Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

u doktor Nowak na parkowej bylam. mam mieszane uczucia. Ostatnio była u doktora T. Wasilewskiego. Czy mozecie coś rzec na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżałam na Warszawskiej na ginekologii. Byłam bardzo mile zaskoczona obslugą (o ile jest to wlaściwe okreslenie)i warunkami. pielegniarki przesympatyczne, panie sprzatające bardzo zycziwe i slużące pomoca. No jedna rzecz była niefajna - brak konkretnej rozmowy sam na sam z lekarzem o tym co i jak zrobią, dlaczego tak a nie inaczej i informacji o dokonanym zabiegu. Nie powiem, jak zapyasz to powiedzą, ale wg mnie taka informacja jak przebiegl zabieg i co zrobiono nalezy się pacjentce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitakraft
a czy któraś mogłaby mi napisać coś więcej o dr E. Olechno-Pełszyńskiej? Jak wygląda wizyta? Czy są duże kolejki i czy umawia sie na konkretną godzinę, czy przychodzi się kiedy chce i czeka cierpliwie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka7811
Witam. Przeprowadziłam się dopiero do Białegostoku i jestem w 11 tyg.ciąży.Polecono mi gin.Sławomira SOBOLEWSKIEGO na Parkowej. Jakie macie o nim opinie i wrażenia o rodzeniu w tym miejscu i najlepiej , jesli to możliwe, razem z tym lekarzem? czy możliwa jest cesarka na żądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
tinka 7811-możliwa jest cesarka w prywatnych klinikach -napewno u Arciszewskiego ,bo ja sama będe ją miała za2miesiące kosztuje to 1700zł a na Parkowej niby też prywatna ale nie chce Cię wprowadzac w bład ,dowiedz się sama .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka7811
do EWILL - ale czy Ja mogę bezpośrednio zapytac się o cesarskie cięcie Lekarza, bo tam z kąd jestem to ciężka sprawa z cesarką na żądanie. Pierwszy poród miałam bardzo ciężki, czekali ze Mną do ostatniej chwili, aż "popękałam" gdzie tylko mogłam. Po porodzie nie byłam w stanie wstac z łóżka, kolejne problemy były z odbytem, taki miałam popękany,że chodziłam jak "stara babcia" przez tydzień... Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiek
Ja to chyba zacznę oszczędzać na cesarkę. Chociaż to takie poniżające dla kobiet. Jak cię nie stać to jęcz. Zresztą czasami jak cię stać, to też jęcz. Ale jak cię nie stać to już żadnych praw. Moja mama w 88 roku rodziła mojego brata w ułożeniu pośladkowym. Nie było mowy o cesarce. Ależ to jednakowoż sporo kasy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
tinka7811-u Arciszewskiego walisz bezposrednio że chcesz cesarkę ,wkoncu płacisz bez względu na to jak rodzisz tylko normalny trochę mniej kosztuje.Ja równiez po 1 porodzie (gdzie ledwo uszłam z życiem i moja córka tez)bo do ostatniej chwili czekali aż cesarkę zrobili,powiedziałam trudno -zapłacę ale chce godnie rodzic zwłaszcza że moje drugie dziecko znów jest pośladkowo ułozone. Tak to jest przykre ze będe za to płaciła,ale niestety za zadne skarby nie che przeżywac po raz kolejny takiego porodu -wiem ze chyba by mi pękło serce ze strachu .a rodzi się w życiu nie często i kobieta zasługuje by miec dobre wspomnienia z porodu ,a nie tak jak ja z pierwszego -koszmarne sny.... Pozdrawiam wszystkie kobiety ,my to się mamy ,buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiek
Jesu... Do Biedrzyckiego i Wasilewskiego pierwszy wolny termin wizyty to ...wrzesień. Coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huragaaannnnnnnn
Sporo dziewczyn pisalo tu o dr Kluczyk z Mieszka I. Ja wlasnie wrocilam z pierwszej wizyty u dr Kluczyk i jestem badzo mile zaskoczona.Przeczytalam tutaj, ze ona taka niekompetentna i szłam na badania z dusza na ramaieniu. Przede mna byly 3 pacjentki, ale dlugo nie czekalam. Pielegniarka nie za mila, ale pani doktor bardzo normalna za to. Zrobila ze mna wywiad, dokonala badania, wziela material na cytologie i zrobila USG. Zadnych tabletek nie dostalam. Poprosilam by zbadala mi piersi, bo wezly chlonne mi sie powiekszaja i bez marudzenia dokonala badania. Jestem bardzo zadowolona, zobaczmy jak pojdzie pozniej ale ciesze sie ze pani dr przeszla taka transformacje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cykoria
Bosiek, proszę o pomoc. Nie mogę ustalić, gdzie obecnie przyjmuje doktor Biedrycki. Kiedyś byłam u niego na Wyszyńskiego, później na Rocha, a teraz nie mogę go zlokalizować. Na wizytę będę czekała i do września, bo tylko on skutecznie pomaga w moich kłopotach. Z góry dziękuję za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Witam ponownie drogie panie! Ewil i jak dr Lipski? Ja zrezygnowałam z wizyty na ul 27 lipca (usg doppler) i zapisałam się własnie do dr Lipskiego, który ma mi to badanie wykonać. Jestem troszkę przerażona, bo pierwszy raz idę do gin-faceta, więc będę wdzięczna za opnie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveee
do Cykorii dr biedrycki przyjmuje teraz na Storczykowej na zielonych wzgórzach. Nr telefonu nie zmienił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosiek
Cykoria - Na Storczykowej 5 (7442734 - rejestracja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
do nanika87-hmmm jak by tu powiedziec jest miły i bardzo konkretny nie szczerzy się do pacjentki i nie jest wylewny w wydawaniu opinii,poprostu jak jest ok to ok a jak coś się dzieje to oczywiscie mówi,ja prowadzę u niego ciąze i chodzę już 7miesiac więc nauczyłam się z nim rozmawiac i dam Ci radę -jak coś chcesz wiedziec to nie czaj sie tylko zadawaj pytania a Lipski odpowie ,myślę ze jest godny polecenia i nie masz co się obawiac że to facet -pomyśl poprostu ze to lekarz jak każdy inny -życzę powodzenia na wizycie i jak bedziesz po to koniecznie wydaj swoją opinie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosiek leczyłąs sie u Wasilewskiego? jaki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
do ewil - ach widzisz dostałam niespodziewanie @ i musiałam przełożyć wizytę. Za tydzień dr Lipski ma urlop, więc zapisano mnie (z racji, że to tylko na jedno badanie) do babeczki Młodzianowskiej-Kosel - ktoś coś może powiedzieć na jej temat? Ech ze stresu paść można zanim te badania porobią :( wisi nade mną operacja lub jej brak i można oszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
do nanika87,to dobrze trafiłas u dr Młodzianowskiej robiłam usg prenatalne,powiem Ci jest bardzo sympatyczna i bardzo dokładna dla mnie usg robiła ponad 30 minut napewno ,nie martw się jest godna polecenia ,napewno będziesz zadowolonababka jest bardzo kontaktowa nic sie nie martw trzymam kciuki daj znac po wizycie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
do ewil - dziękuję Ci za te ciepłe slowa i na pewno dam znać. Cieszę się, że trafię do dobrej pani dr, bo zależy mi na dobrze zrobionym badaniu. Od jego wyniku zależy czy stracę jajnik co da mi mniejsze szanse na ciążę w przyszłości (a mam dopiero 21 lat). Więc dobra lekarka+rzetelne badanie=mniejsze ryzyko tzw pomyłki lekarskiej,o których jak się posłucha to włosy dębieją :| Pozdrawiam ciepło i na pewno dam znać. A jak u Ciebie z brzuszkiem? To musi być piękne uczucie mieć dzidziusia w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
nanika 87-to masz poważny problem ,bardzo Ci współczuje i mam nadzieję ze wszystko pomyślnie się skonczy,bede trzymała kciuki ,koniecznie daj znac. A jeśli chodzi o dzidziusia to fajne uczucie -zwłaszca jak się rusza a u mnie to uczucie po raz drugi ,bo mam 4-letnią córcię i własnie dlatego ze rodziłam państwowo na Warszawskiej ,zdecydowałam rodzic prywatnie ,bo przezyłam koszmar ja i moja córka . Nanika87,jestes młoda i uwierz ze wszystko będzie dobrze ,myślę że są jeszcze lekarze godni zaufania którzy Ci pomogą :)pozdrawiam Cię cieplutko ,oraz wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaKK
Jestem w 23 tyg ciąży, chodzę do Marka Sztromajera, ale jestem niezadowolona, czy może ktoś mi polecić dobrego lekarza, ale nie prywatnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carme_n
Witam, dziewczyn a co sądzicie o Dr Kupiszu z przychodni Humana Medica na Fabrycznej?? od kilku miesięcy mam jakieś zapalenie jajnika, do tej pory leczyłam się u Dr Bagan na Mickiewicza, ale z racji że już tyle trwa chciałabym się wybrać do kogoś innego; Kupisz został mi polecony przez osobę ze środowiska lekarskiego - czy któraś z was do niego chodziła????, Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna44
Byłam pacjentką Ewy Nowak i tez po ostatniej wizycie jestem w szoku. Dwa lata temu nie miała nic przeciwko braniu tabletek hormonalnych, a teraz nagle każe natychmiast odstawić. Od razu proponuje założenie spirali, oczywiście prywatnie, co może kosztować nawet 1000 zł. Wniosek chyba jest jeden. Byłam nawet u innego lekarza ginekologa-endokrynologa, który wyśmiał teorie \"pani doktor\". Zasugerował też, że ona nie ma doberj opinii wsród kolegów po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaaaaa
hey, ja takze chodzilam do dr. M. Sztromajera ...przez 5 lat--ale postanowilam to zmienic..ostatnio ma olewajacy stosunek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W szoku
Do carme_n - moja siostra była pacjentką dr Kupisza, przyjmował nawet jej poród. Z tego co pamiętam, nie było źle, ale nie było też rewelacyjnie. Koleżanka poleciła mi ostatnio dr Mrugacza z Centrum Bocian na Akademickiej. Ma bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Sprawdzę i podzielę się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka7811
Ja byłam dzisiaj u SOBOLEWSKIEGO na Parkowej.Bardzo miły, posłuchał tętna dziecka, sprawdził wyniki, wytłumaczył mi dlaczego moja poprzednia ginekolog podała mi "Duphaston" i " Acard" ( Ja wiem, ale nie musiał mi tłumaczyc) - sam wyszedł z inicjatywą. Bardzo miło z jego strony.Wytłumaczył mi działanie tych leków.Zapytał jak chcę rodzic (jestem w 14 tyg.ciąży).Także jak na razie polecam.Radzi, tłumaczy, dał wizytówkę gdzyby coś Mnie niepokoiło, abym mogła dzwonic kiedy chcę. Polecam Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Czy któraś z Was brała closti po 4 tabl dziennie?Ja od przyszłego cyklu mam łykać dwie rano i dwie wieczorem,szczerze powiem,że boję się,że narobi się torbieli...Ostatnio brałam jedną rano i jedną wieczorem.Narazie w porządku,ale po takiej dawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Do ewil - Byłam dziś u dr Młodzianowskiej-Kosel i jestem bardzo zadowolona. Miałaś zupełną rację-dokładna i sympatyczna pani dr, no i wytłumaczyła wszystko. Nie do porównania z państwowymi lekarzami. Wyniki dobre, operacji nie trzeba na szczęście wykonywać :) Planuję ponowną wizytę u tej pani jak wrócę do Białegostoku, bo czeka mnie usg piersi, a to lekarka, która jak narazie nie zdobyła u mnie żadnego minusa :) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
No czekałam z niecierpliwościa na Twoją wiadomośc-nanika87:) bardzo się ciesze ze pozytywnie przebiegła wizyta no i że nie trzeba operacji!!! A myślę że z wizyty u dr Lipskiego nie była byś tak zadowolona bo Młodzianowska jest bardzo sympatyczna ,a przede wszystkim ma więcej cierpliwości.Pozdrawiam nanika87 i życzę zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Ewil odpisałam jak tylko miałam możliwość, no i po odbyciu wizyty :) Dziękuję za ciepłe słowa, ja również się cieszę, acz w listopadzie kolejne stracie-usg piersi (ponieważ kobiety w mojej rodzinie często chorują na raka piersi). No, ale to dopiero za parę miesięcy, więc póki co cieszę się zdrowiem przynajmniej w tej dziedzinie medycznej :) Ja również życzę zdrówka Tobie i Twojemu maleństwu w brzuszku, trzymam kciuki za to żeby wszystko było bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×