Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość gusiak11123
czy polecacie poradnie na Parkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Ale ja jestem w stanie zyc bez slodyczy z czasem przestac nawet herbate slodzic coli i tak nie pije soki baaardzo rzadko - tylko kiedy wychodze ze znajomymi do pubu a i wtedy to raczej piwo, chipsow nie jem, Mam uzywac mydla ot chocby i dla dzieci? nie ma problemu!! ale to za malo! wtedy swedzenie i pieczenie nie jest takie dokuczliwe ale nadal mecza mnie uplawy Ja potrzebuje lekarza, DOBREGO lekarza ktory mi pomoze! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Rozumiem Cie doskonale. Ja tez na poczatku próbowłam leczyc sie lekami symtetycznymi,ale problem wracał , najpiwerw raz na miesiac po okresie,potem czesciej , a potem to praktycznie caly czas czulam dsykomfort. Clotrimazol przestał działac ,a każdy lekarz czułam ,że mnie olewa ,bo tylko jednorazowo cos przepisywał. Postanowiłam szukac. Załozycielka tego topicu poleciła mi lekarza medycyny naturalnej-coś w stylu "uzdrowiciela" który zalecił mi diete plus leki izopatyczne-Albicansan i czopki exmykehl.Ale powiedział ze to minimum 3 miesiace bede leczyc. Mniej wiecej w tym samym czasie trafilam tez dr Ewy Nowak i ona w sumie zaleciła mi to samo plus przepisała na poczatek fluconalzol i gałki Pimafucin,ale to tylko na poczatek , własciwa kuracja miała byc własnie tymi lekami izopatycznymi. Stosuje diete zalecona przez tego lekarza medycyny naturalnej , bo dr Nowak kazała mi odstawic tylko słodycze ,soki , i zywnosc wysokoprzetworzona. Własciwa dieta p/grzybicza jest o wiele bardziej rygorystyczna- do tego zero białej maki-czyli chleb , makarony ,pierpgi odpadaja- teraz pieke sama chleb z mąki zytniej grubomielonej, zero nabiału- mlko , sery, zero sosów , majonezów , ketchupów, alkoholu , kawa niewskazana, herabata od czasu do czasu. Wiec naprawde wymaga duzo samozaparcia i trudu , tym bardziej ,ze to trwa w czasie. Co do mydelka to ja stosuje zwykle szare mydło.Diete stosuje juz 4.5 miesiaca, izopatie stosuje 3 miesiace. Jesli chodzi o dolegliowsci to nie odczuwam jakbym coklowiek miała,ale widze po języku-biały nalot ,ze prawdopodobnie jeszcze troche leczyc sie będe musiala. Tym bardziej że zanim kuracje zaczynałam zrobiłam posiew i wyszło z,e mam w pochwie Candida albicans z grzybnia- a jak jest grzybnia to tego leki synetyczne raczej nie wybija. Dlatego mi nawracało, bo w sprzyjających warunkach dla grzybka z grzybni mogły nadal wyrastać. Trzymam za Ciebei kciuki. Kazdy musi znalec odpowiednia kuracje.Sa przeceiz osoby które sie wyleczyły czosnkiem ,są osoby ktore wyleczyły sie medycyna klasyczna- może Ty do nich nalezysz . Ja wiem ,ze dla mnie innej mozliwosci nie było. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trichomonas
makaron jest tez z mąki nie oczyszczonej. Poza tym nie bardzo rozumiem, dlaczego nie można pić mleka, czy tez jogurtów. Skoro jogurty z okreśłonymi szczepami bakteryjnymi przyczyniają się do odbudowywania flory bakteryjnej, również w pochwie... Co do cukrów to się zgadzam w 1000%, bo są one podłożem dla grzybków świetną pożywką.. ale z tym mlekiem.. jestem bardzo zaskoczona...i jakos mnie to nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
No dobrze ale dajcie mi jeszcze namiary na kompetentnego lekarza :-| osobiscie myslalam o Oniszczuk bo zbiera tu same pochlebne opinie ale jezeli macie kogos kto pomogl pozbyc sie wlasnie grzyba to juz nawet nie prosze ja blagam! o namiary :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Podobno Oniszczuk przyjmuje w PRZYCHODNIA AKADEMICKA A.M. 15-230 BIAŁYSTOK UL.MICKIEWICZA 2C Telefon: (0-85)7421701, 20148 dobry adres znalazlam? i kto tam moze sie leczyc? tylko studentki? ;/ dlaczego to tak dzwnie sie nazywa? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem spoza bialegostoku ale tu studiuje i chcialabym sie wybrac do gin po tabletki anty. mozecie mi poradzic gdzie sie najlepiej wybrac. bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Matucha88 ona mi przepisała leki które mi pomogły ale z tym świśtwem walczyłam rok to dawał mi spokó na parę miesięcy to znowu waracało i sama stosowałam leki dopochwowo metrodinazol czy coś podobnego. Teeraz mam święty spokój. TAk samo jak tylubie słodycze i raczej żadnej diety nie stosowałam jadłam więcej nabiału Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Do Gusiak111.... Pierwsze dziecko rodziłam na parkowej i drugie też planuje rodzić i tam się zapiszę. Z pierwszym chodziłam do prof Pieciukiewicza nie polecam teego człowieka trzeba unikać.Napewno ma wiedzę bo jest profesorem ale nie ma podejścia do pacjentki, po każdej wizycie wychodziłąm z płaczem. po 3 miesiącach chciałam z niego zrezygnować ale mąż mnie przegadał a jego wkurzył w 7 miesiącu ale już nie było sensu zmieniać. Teraz chodzę do Sobolweskiego jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolona. Ma wspaniałe podejście, interesuje narawdę go co się z tobą dzieje, zawsze możesz do niego zadzwonić uspokoji, pocieszy. Jest spoko. Z opieki i podejścia na parkowej jestem zadowolona. Ale decyzja należy do ciebie. :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
Mnie to naprawde nie boli ze musze sie pozbyc cukru z diety bo z tego wyplywaja same korzysci i zdrowsza jestem i z opona na brzuchu latwiej walczyc tyle ze jak juz n-ty raz powtarzam to nie wystarczy i namietnie poszukuje szamana ktory wypedzi grzyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do P-I-N-K : Hej,jak nie masz żadnego problemu,to bez znaczenia do którego ginekologa się wybierzesz.Jak sama zauważyłaś dr Oniszczuk ma bardzo dobą opinię na tym forum,przyjmuje w Esculapie na Nowym Świecie(prywatnie).Niestety ja u niej nie byłam...więc nie mogę wypowiedzieć się na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
do P-I-N-K idź do W. Ostapiuka przyjmuje na białymstoczku w przychodni i prywatnie na Sienkiewicza to nie tylko wypisze ci tab. ale i piersi zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.Oniszczuk
psk(ul.Waszyngtona15a) tel do rejestracji 746 85 91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuch888
DZIEKUJE! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus55
Witam wszystkich Z dużym zaciekawieniem przeczytałam cały wątek, także poszukuję dobrego ginekologa w Białymstoku, przed chwila dzwoniłam do poradni PSK i dowiedziałam sie że pierwszy możliwy termin wizyty u dr Oniszczuk to 25 marzec, a w Eskulapie przyszły wtorek. Od paru lat na przemian zmagam się to jak nie z grzybicą to z bakteriami i tak w koło. I tak naprawdę to pomogłam sobie sama, trzymałam dietę, starałam sie wzmocnić organizm, codziennie łykałam ecomer i dopochwowo lactovaginal, pomogło zaszłam w ciążę i rok miałam spokój ale niestety po przyjęciu antybiotyków (zapalenie oskrzeli) problem powrócił. Już nie zliczę ilu ginekologów przeszłam, większość bagatelizuje problem i daje leki nie wspominając nic o profilaktyce ale to jest koło zamknięte i nie rozwiązuje problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika80
Dziewczyny, czy któraś z was prowadziła ciążę u Biedryckiego? Chodzę do niego od ponad roku, ale chyba właśnie zaszłam w ciążę i chciałabym wiedzieć, czy byłyście zadowolone z jego "usług". Ogólnie rzecz biorąc to naprawdę sympatyczny i kompetentny lekarz, ale to moja pierwsza ciąża i w sumie nie wiem, czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaq
Hej Dziewczyny! Przeczytałam cały topik i zastanawiam sie czy jest jakis dobry ginekolog na WYGODZIE?Bo jakoś nikt o tym osiedlu nie pisał. Znalazłam tylko jedna niepochlebną opinię o lekarzach z SIEWNEJ? bardzo byłabym wdzięczna za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2097
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula1234
czesc dziewczyny!! zancie mozego dobrego lekarza ginekologa na mickiewicza?prosze pomozcie mi?albo jakiegos dobrego i na kase chorych z okolic mickiewicza?jak cos to prosze tel i adres. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyy
hej dziewczyny!potrzebuje informacji na temat dobrego ginekologa położnika!!!!jestem w 3 miesiącu i chodziłam już do wielu ale żaden mi nie odpowiadał.w zasadzie chciałabym chodzić na fundusz bo wiadomo ze pieniążki sie przydadzą na maluszka:)poradźcie który jest dobry i najlepiej żeby miał coś wspólnego z warszawska bo właśnie tam chciałabym rodzic.dzięki za informacje!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORA51
Do NIKA80 Myślę, że dobrze wybrałaś lekarza do prowadzenia ciąży. Doktor Biedrycki opiekował się moimi trzema ciążami i to dzięki niemu urodziłam zdrowe piękne dzieci. Na wszystkie problemy zawsze była odpowiednia reakcja, nigdy niczego nie lekceważył i nawet jeśli czasem trochę panikowałam, on potrafił mnie uspokoić. Można mu zaufać, bo to lekarz z doświadczeniem i z powołaniem. Wszystkie moje koleżanki prowadziły ciąże u doktora Biedryckiego, a teraz u niego się leczą i żadna nie narzeka. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
A możesz podać adres do dr Biedryckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha 1982
Hej babeczki! Juz ja tu dawno nie zagladalam i wciaz czekam na dzidziusia:( Czy ktoras z Was miala badanie droznosci jajowodow?Na czym to polega i czy jest bolesne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1985
Witajcie. Śledzę ten wątek, ponieważ również mam problem z wyborem odpowiedniego lekarza. Byłam u dr Sucheckiej- NIE POLECAM!Bardzo niemiła, tak jakby robiła łaskę, że mnie przyjęła ;( Być może miała zły dzień albo to jej nie usprawiedliwia- taki wybrała zawód. Polećcie mi proszę jakąś miłą i dobrą panią doktor :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora51
Doktor Biedrycki przyjmuje w przychodni przy ulicy Rocha 3/8, tj NZOZ "FEMINA-MED", ale gdy byłam na ostatniej wizycie, mówił, że planuje przeprowadzkę na Storczykową 5 (też oprzychodnia lekarska) i nawet żartował, że teraz będę miała dwa w jednym, bo zakupy w Carrefourze i wizytę u ginekologa, ale czy przeprowadził się, nie wiem, bo ostatnio nie byłam. Najlepiej zadzwoń do rejestracji (tel. 085 744 27 34). Przed wizytą zawsze tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_28
Hej! Z zaciekawieniem czytam i czytam, Ja również szukam dobrego lekarza, bo przez ostanie 8 lat miałam w sumie 7 różnych lekarzy, w przychodni na Mieszka i Parkowej. Teraz chodzę do Antychowicz-Kluczyk (na Mieszka), z której nie jestem w pełni zadowolona, może nie tak jak bym chciała. Ale przypominając sobie te ostatnie 4 lata, to nie wypada ona tak źle! Prowadziła mi pół ciąży (bo pierwsze 4 m-ce chodziłam na Parkową), wyleczyła z grzybicy (chyba ze 3 razy miałam), oraz leczyła mnie po poronieniu. Za każdym razem mnie prawie badała, cytologię tez regularnie robi, tabletki wypisuje, wypytuje się czasem aż za dużo. Ale jej jakby lekko złośliwe podejście i te jej miny, pozostawiają wiele do życzenia. Chyba ogólnie to ma taki grymaśny wyraz twarzy, jakby wszystko robiła z wielką "łaską". Jednak muszę przyznać, że gdy przyszło mi iść do niej bez umówienia i to tuż przed zamknięciem gabinetu, mimo grymaśnej miny przyjęła mnie, dokładnie przebadała, postawiła diagnozę, po prostu zrobiła wszystko jak trzeba, a nawet więcej, bo była miła i okazała zrozumienie. Teraz znowu muszę sie wybrać do ginekologa bo prawie pół roku nie byłam i chyba pójdę to tej lekko złośliwej, ale w sumie znanej dr. Kluczyk:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prostaglandyna
co do dr Kulczyk to nie wiem.. mam inna opinie. Z grzybicy nie potrafiła wyleczyć mnie od ponad roku. Ba! po przesianiu mi globulek, podczas kolejnej wizyty nawet mnie nie przebadała. A gdy zapytałam ją o te infekcje powiedziała mi ze " na pewno juz wszystko jest dobrze" . Jest bardzo złośliwa, wie, ze jest duża kolejka pod gabinetem, ale nie przyjmie pacjentki, bo musi sobie pogada ci wypić kawkę z położną. Co do delikatności badania tez miałam zastrzeżenia.. Robiąc badanie USG nawet nie powiedziła co tam widzi, i czy wszystko jest dobrze! A gdy poprosiłam ją o skserowanie tego badania, żeby mieć je w domu na wszelki wypadek to popatrzyła na mnie z takich wyrzutem i zniesmaczeniem, jakbym nie wiem co zrobiła.. I mówi, ze robi cytologie, a tak naprawdę b. często zleca tylko badanie czystości pochwy,a ot jest co innego... Jest dobra wtedy, kiedy się nic nie dzieje i wszystko jest dobrze, a gdy pojawiają się jakieś problemy to jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitek80
hej brdzo interesujacy temat szukam dobrego fachowca z odpowiednim sprzetem medycznym, jestem spoza Białrgo ale nie za żarty przestraszona mam cytologie 3 i ogólenie stan zap[alny i grzybiczny od roku , zapisałam się do Arciszewskiego ale nie wiem czy dobrze robię , boję sie ze wydam kupe kasy i niczego sie nie dowiem , chciałabym zrobić jakies porzadne badanie oraz na obecnaoćHVP musze pojechac w tym tyg prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitek80
a zrejestrowmwna jestem do Dr. Nowak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia77
A może słyszałyście coś dziewczyny o dr Wojciechu Karwowskim?Miałam poronienie w 7tc i miałam z nim przyjemność na patologii na Warszawskiej.Odniosłam bardzo miłe wrażenie.Chciałabym teraz do niego chodzić,ale z tego co wiem to on ma tylko swój gabinet u Arciszewskich,a tam niestety jest drogo.Uważam,że jest warty tych pieniędzy,ale może przyjmuje gdzieś na NFZ?Pieniędzy przecież nigdy dosyć:)Dziękuję z góry i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×