Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Agus55
Po przeczytaniu wszystkich wątków na forum zdecydowałam się na wizytę u dr Oniszczuk prywatnie w Eskulapie, bo na NFZ czeka się ok. 3 m-cy. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, jest bardzo miła i co ważne delikatna przy badaniu. Przede wszystkim zrobiła dokładny wywiad, skierowała mnie na badania (posiew, cytologia) co bardzo mi się podoba, gdyż wszyscy poprzedni lekarze bez badań przypisywali mi leki. Ja na przemian zmagam się to z grzybami to z bakteriami, jak nie jedno to drugie mnie dopada, dr Oniszczuk dużo mówiła o profilaktyce, co innym lekarzom się raczej nie zdarzało, jutro mam kolejną wizytę, mam już wyniki i zobaczymy jakie leczenie zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek jest świetny!!!!!!! DZIEWCZYNY KATEGORYCZNIE ODRADZAM DR EWE NOWAK!!!!!! Mimo, że przyjmuje tez na fundusz to nie przyklada sie do pracy jak trzeba tylko wpycha ludziom homeopatie!!!!!!!! w tamtym roku bylam u niej prywatnie bo bezplatnie trzeba bylo czekać jakiś tydzień a mnie sie spieszyło to zdarła ze mnie 150 zl!!!!!!!!! przepisala homeopatyczne g...wno!! i nic nie pomogło!!!! nie znoszę jej po prostu!! Zaraz po niej trafilam na prof Wołczyńskiego i to sie nazywa profesjonalizm!! bylam u niego dwa razy, wytłumaczył na czym moj problem polega i narazie on jest moim jedynym super-ginekologiem :)))) pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek jest świetny!!!!!!! DZIEWCZYNY KATEGORYCZNIE ODRADZAM DR EWE NOWAK!!!!!! Mimo, że przyjmuje tez na fundusz to nie przyklada sie do pracy jak trzeba tylko wpycha ludziom homeopatie!!!!!!!! w tamtym roku bylam u niej prywatnie bo bezplatnie trzeba bylo czekać jakiś tydzień a mnie sie spieszyło to zdarła ze mnie 150 zl!!!!!!!!! przepisala homeopatyczne g...wno!! i nic nie pomogło!!!! nie znoszę jej po prostu!! Zaraz po niej trafilam na prof Wołczyńskiego i to sie nazywa profesjonalizm!! bylam u niego dwa razy, wytłumaczył na czym moj problem polega i narazie on jest moim jedynym super-ginekologiem :)))) pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15latkaaa
Mam 15 lat, chce iść do ginekologa bez mamy. Przyjmą mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam jednak w klinice Arciszewskich i jestem zadowolona jak na razie ;\") traqfiłam na dr. Artura Nowaka był rzeczowy, konkretny i mam nadzieje ze leczenie przyniesie eekty:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha88
A ten Wołczyński przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że prof Wołczyński ma dyżury w klinice na Skłodowskiej ale nie mam pojęcia jak to sie odbywa, ile trzeba czekać itd., nie interesowałam sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus55
Polecam jako prowadzącego ciążę dr Artura Nowaka (przyjmuje w poliklinice Arciszewskiego), ja byłam bardzo zadowolona zarówno z podejścia jak i z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
witam odradzam dr.Bieleckiego-przyjmuje na sztuke,łaskę robi ze zbada.Robił mi usg stwierdził zapalenie jak to ujął (jakies) jajników i przypisał antybiotyk-nie wziełam bo podejrzewałam ciaże ,podzieliłam sie z nim tym podejrzeniem -głupkowato sie zasmiał i stwierdził ze to nie możliwe...bo mam nie regularne okresy.Z polecenia zapisałam sie do kliniki Arciszewskiego do lekarza Lipskiego-jestem w 6tygodniu ciaży mam zamiar tam prowadzic ciaze oraz rodzic.Jak o wiele wczesniej pisałam wolę zapłacic i godnie rodzic niż tak jak pierwsze dziecko (na Warszawskiej ) w byle jakich warunkach i z podarunkiem gronkowca pozdrawiam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
kobietki mam prosbe może któras z was była pod opieką dr Lipskiego i może cos blizej powiedziec ,no i chodzi mi o poród u Arciszewskiego-podzielcie się opiniami :) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
dzięki zaczarowana to co tam przeczytałam -szok -zjeżył mi sie włos na głowie chodzi mi o warszawską -takie pozytywne opinie.Ja opisałam wczesniej swoja historię porodu w tamtym szpitalu ledwo uszłam z życiem na dodatek mała w lipcu kończy 4lata i walczymy cały czas z gronkowcem :( bardzo ale to bardzo zle wspominam tam poród -bo salki piekne czysto i td ale to pozory gronkowiec siedzi w murach a na ten personel co ja trafiłam-koszmar... a jesli chodzi o Arciszewskiego parę rzeczy sie dowiedziałam pozytywnych z tych czasów a nie co było2lata temu i jestem zdecydowana tam zostac pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Ewil też przeczytałam ten link i nie mogłam uwierzyć w tyle pozytywnych mało że pozytywnych ale bardzo dobrych opinii. Czy oni piszą otej samej warszawskiej?? Tylko nic a iść i tam rodzić. Jednak nie zmienie zdania i będę rodziła na parkowej. Tam urodziłam syna i jestem zadowolona. Nie mogę się doczekać porodu został mi miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
azz gratuluje! zycze szczęsliwego rozwiązania-a z ta Warsazawska to ja sama 2razy czytałam czy to aby w Białymstoku.Swoją droga to przyznam że po porodzie na Warszawskiej powiedziałam -nigdy wiecej dzieci ! Ale czas wygoił rany ,boję się strasznie ale wierze że teraz nikt mi nie powie (zechciało sie kobieto w nocy rodzic?) i nie zostawią mnie na pastwe losu ) bo to nie bedzie ten szpital....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
napewno ci tak nie powiedzą na zamenhofa. Bądz spokojna. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoraś z Was wie coś na temat dr Adama Lemancewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjakis
Dziewczyny czy możecie polecić jakiegos dobrego ginekologa najlepiej kobiete, ale niekoniecznie. Szukam lekarza, który pomoze mi sie jakos pozbierac bo tabletkach anty ( zmienne nastroje, libido zerowe) Z góry dzięki za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam całe forum , i doszłam do wniosku że jest ciężko znaleść dobrego lekarza !!!! Nie polecam Małgorzaty Pytko . Kobieta po pierwszej wizycie wykryła u mnie nadżerkę i torbiele . Pokazała mi zdjęcia w jakim jest stadium i wogóle . Zaproponowała zabieg!!! Po wizycie u innego lekarza okazało się że nie mam żadnej nadżerki ani torbieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam całe forum , i doszłam do wniosku że jest ciężko znaleść dobrego lekarza !!!! Nie polecam Małgorzaty Pytko . Kobieta po pierwszej wizycie wykryła u mnie nadżerkę i torbiele . Pokazała mi zdjęcia w jakim jest stadium i wogóle . Zaproponowała zabieg!!! Po wizycie u innego lekarza okazało się że nie mam żadnej nadżerki ani torbieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus22
hey! Ja bylam u doktor kluczyk wczesniej bo kolezanki 2 sobie chwalily i na necie tak przelotnie przeczytalam ze jest super..no wiec po pierwszej wizycie nie poweim zeby bylo najgorzej , nawet w porzadku. a na drugiej poszlam jak bylam juz w ciazy. zbadala mnie, zrobila usg-nie pokazujac mi nic na ekranie(takjakby mi laske zrobila ze maszyne w ogole wlaczyla) nic nie poweidziala czy jest oka, byla taka jakas zmanierowana i powiedziala ze bez badan to ona nic nie powie, dala skierowaniae i kazala wrocic w ciagu 3 tygodni!!!! no sorrki ale 3 tygodnie dala?!?! przejeta moja ciaza raczje nie byla!! nie polecam! polecam za to parkowa:) a jak jest u arciszewskiego w klinice? bo nie moge sie zdecydowac PARKOWA czy ARCISZEWSKI? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->>keti Ja byłam u dr.Pytko i też powiedziała,że mam nadżerkę.Pani dr robi dobre wrażenie,no ale tego bym się nie spodziewała. A jakiego lekarza mogłabyś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
Ja tez kiedys chodziłam do kluczyk nie polecam,ale juz o tym pisałam . Kluczyk mojej siostrze jak wyczuła guzka w piersi powiedziała ,zeby sobie poszła i prywatnie zrobiła w eskupalpie usg ! no normlanie szok. A siostra poszła sama do onkologicznej poradni i tam powiedzieli ,ze jej normlanie przysługuje bezpłatnie i od razu na Usg umówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki szukam już od jakiegoś czasu ginekologa na NFZ , ale chyba nic z tego nie będzie . Będę musiała iść prywatnie . Polecam Parkową , przynajmniej jest bardzo miło . Słyszałam też duzo dobrego o Arciszewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lufa1
Parę słów o dr Ewie Nowak. Prowadzę u niej 2 ciążę, to właściwie już końcówka, więc zdążyłam być u niej już kilkanaście razy... Tak właściwie oprócz tego że na jej twarzy rzadko widać uśmiech to nie można do niczego mieć pretensji. Przeprowadza obszerny wywiad, corocznie pobiera materiał na cytologię, kieruje na badania, przypisuje leki póżniej pytając czy się sprawdzają, co wizytę mierzone jest ciśnienie , tętno, waga itp, podpowiada w jaki domowy sposób zadbać np o dobry wynik hemoglobiny itd. Można by jeszcze wiele napisać... a po za tym chodzę do niej na NFZ . Dla porównania 1 ciążę prowadziłam u pewnego prof. pozostawię to bez nazwiska do którego chodziłam prywatnie. Wizyty wyglądały tak że nie miałam mierzonego ciśnienia, wagi itp a w dodatku co miesiąc miałam usg bez jakichkolwiek wskazań bo właściwie nic się nie działo... i oczywiście stówka leciała za stówką. Mądry Polak po szkodzie ktoś niegłupi powiedział. teraz polecam swoą doktorkę bo nie chodzi mi o to by lekarz był miły , uśmiechnięty i słodziutki a o to by mnie leczył i pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
A ja chciałabym mieć dobrego lekarza i miłego uśmiechniętego. Ale mając wybór dobry bez uśmiechu czy zły szczerzący zęby to wolę tego pierwszego. A co do wyboru parkowa czy arciszewski to jest trudno na takie pytanie odpowiedzieć. Wolę parkową tam będę rodzić drugie dziecko, po arciszewskich mam przykrę doświadczenie. A ktoś inny odwrotnie. I bądz tu mądrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guana
Witajcie. Jestem w ciąży zapisałam sie do kliniki Arciszewskiego do dr.Wojciecha Karwowskiego czy któraś z was do nigo chodziła.Prosze o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miulka
przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi, od samego początku, solidnie i zarejestrowałam sie do dr. Oniszczuk - ona chyba była najbardziej ostatnio przez was polecana. dziś miałam wizytę. było ok. zbadała , piersi też, zaleciła odpowiednie leczenie, skierowała na usg piersi. jedyny mankament całej wizyty to czas oczekiwania, ale myślę że to bardziej "zasługa" rejestratorek - miałam 9 nr, polecono mi przyjść o okreslonej godzinie, a kiedy przyszłam to okazało się że weszła dopiero pani z nr 3..... cóż, troszkę więcej zorganizowania i nie miałabym zastrzeżen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooola22
--->miulka Hej,mogłabyś podać adres i ile zapłaciłaś za wizytę.Ja chyba muszę zmienić ginekologa i właśnie wybrałam dr Oniszczuk:) i chciałabym się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×