Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

witaj julk_a. Jeśli czujesz, że trzeba, to zmień lekarza. Wreszcie mam wodę, a to oznacza, że nie muszę nigdzie jeździć i jest szansa, że wyjdę dziś z domu. Już się bałam, że do giny nie pójdę przez brak wody;) solaris, bardzo się ciesze, że uratowałam honor blondynek;) Czarna, jakieś wieści u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak w ogóle to czujecie się takie po trzydziestce? Ja z jednej strony zdaję sobie sprawę ze swoich latek a zdrugiej nie czuję się wcale na tyle. Wydaje mi się że wcale nie jestem tak strasznie stara ani że musze się śpieszyć. Tak się czuję jakbym dopiero co wzięła ślub i miała dwadziescia kilka latek. :) Może to tez po części zasługa wyglądu. ostatnio sąsiad mi powiedział, że wyglądam jak nastolatka. :D Troche go poniosło, ale czuję się bardzo młodo!! Tyle mam jeszcze w planach że ho ho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się świetnie, mam świadomość swojej wartości, czuję się młodo. Wolę nie zaglądać w metrykę. W pracy muszę się czasem tonować, jak energia mnie za bardzo rozpiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Genewo!! Strasznie mi z tym fajnie!! :) Owszem czasem zdarza się że ktoś mnie traktuje jak sztubaka, ale nie przejmuje się tym zbytnio. czekam cierpliwie aż przychodzi moment prawdy i taka osoba właśnie dowiaduje się kim jestem i ile mam lat a wtedy o mało butów nie gubią. :D Niektórzy mają ochotę zapaść się pod ziemię. Najwazniejsze jest chyba takie dobre samopoczucie? Kurcze tyle rzeczy mnie cieszy i w ogóle. czasem myślę że gdzies po drodze sfiksowałam, albo zabrałam bratu jego cześć dobrego humoru i wesołości. Hehe no może nie tyle zabrałam co się coś pomieszało i mi przydzieliło :D No a teraz musze śmigać bo mi w końcu łeb urwą.. Wpadnę później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja starałam się być zadowalona od rana, ale tak naprawdę umierałam z nerwów, bo mój siostrzeniec pisał egzamin gimnazjalny. Egzamin się skończył, a on ma wciąż wyłączoną komórkę. Chyba go pokroję na kawałaki, jak się wreszcie odezwie. Umieram z nerwów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez się wcale nie czuje na swoje latka. Zresztą podobno wygladam na 22 , styl ubierania , poza miejscem pracy też mam luzacki. Dziewczyny w sklepie interentowym www.domzdrowia.pl jest Oeparol a jakies 18 zł , wiem bo koleżanka sobie kupowała. Plus wysyłka jakies 6 zł. Więc wychodzi taniej niż w aptece. Ja chyba zakupie ze 3 opakowania. Ciekawe czy mozna tym paśc męża też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa nie denerwuj się, pewnie zapomniał włączyć telefon. I nie przyjdzie mu do głowy, że ktoś może się denerwować, więc spoko, na pewno niedługo będziesz mieć z nim kontakt:) A co do wieku, to też czuję się dobrze i nie odczuwam, że jestem po 30. Na studiach ludzie z grupy nie mogli uwierzyć że mam tyle lat, dopiero jak zobaczyli w indeksie, to się przekonali:P czyli dobrze się trzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, też tak myślę, że zapomniał. Jak to nastolatek. O 12 tej mają test opublikować w necie. Jestem ciekawa. Czytałam, że niektórzy lekarze polecają na 3 miesiące przed staraniami FEMINATAL. Co ciekawe, zalecają go zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris , a ciebie nie ma w zadnej tabelce.co się koleżanka ociąga. Genewa, spokojnie , widocznie dobrze mu poszło i juz zapomniał o tym , jak i do Cebie zadzwonić.Zero wiadomości to dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) No proszę same dwudziestki tu mamy :) a ten temat to trochę mylący :D I pomyśleć żre jak miałam naście lat to ludzie po trzydziestce byli dla mnie już tacy starzy! :D Oj człowiek uczy się całe życie. Z tego co tu teraz tak czytam to widzę że same równe, fajne i wesołe z nas kobitki!!! :) Co do wiesiołka i męża to nic takiego nie wyczytałam :D Tabelka...hmmm... musicie jeszcze poczekać, bo dopiero drugi cykl u mnie w połowie na tabletkach i nie wiem kiedy będzie @ bo nie wiem kiedy będzie owu??? O ile będzie... Tak więc nie potrafię w przybliżeniu nawet podac terminów :) Jak się zorientuję co i jak i zacznę rozumieć i wyczajac tabletki to się piszę :) No i jeszcze feminatal... Tak, to jest właśnie moje nowe odkrycie polecany przez lekarzy ale i dziołchy liczne! Ma akuratna dawkę betakarotenu, wit c i Jodu (!) i kwasu foliowego i wszystkiego co potrzebne w takich dawklach jakie potrzebne. tak więc zakupiłam i od wczoraj stosuje. Z całej reszty rezygnuję. A bo wczesniej to jadłam i kwas osobno i cynk i b i witaral i c...i tak sobie mieszałam.. A teraz koniec. Feminatal i wiesiołek :) Nie jest tani ale też nie taki najdroższy. Ja zapłaciłam 36 zł za 60 sztuk. czyli wychodzi na dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody się odezwał, musiał zostawić komórkę w domu, bo nie wolno było targać jej do szkoły. Ogólnie jest zadowolony, mam nadzieję, że tylko ortografa nie strzelił. Temat rozprawki - odlotowy: I śmiech niekiedy może być nauką. Mój siostrzeniec podał niezłą argumentację. Oparł się na Epoce lodowcowej, na której byliśmy w niedzielę... Test ogólnie wygląda nieźle, podoba mi się. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopałam dla was tabelkę ;) więc wklejam Niedługo znowu zagryzanie paluszków :) A majka nam wskoczyła do drugiej tabelki i znikła.. Hej Majko!!! Halooo!! Wracaj tu do nas szybciutko, pisz jak się czujesz no i przesyłaj nam tu fluidy ciążowe!!! Czekamy na tą nitkę! Wskakuj i szybciutko nas tu podnoś na duchu i w ogóle hehe chociaż i tak nam ogólnie wesoło! Słońce świeci, ciepełko na dworze, zzielono się robi, a nawet i zółto :) no i wieści coraz lepsze!!! Majka dawaj tu ze swoimi fluidami!!!! KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4...............maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9..............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10..............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 Agatje.....Agnieszka.....32.......Belgia...........2lata..........ok.10.05 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........9cykl..........ok.09.05 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2cykl.............03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa........................21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo fajny ten temat! Bardzo mi się spodobał :) Ale wypracowanko bym strzeliła hoho! Trzymam kciuki za siostrzeńca! A luknęłam jeszcze na tabelkę, jakoś tak wszystkie jesteście w podobnym terminie :) Tak więc nadciąga gorrrący czas na topiku! Chyba tylko ja się gdzies zgubiłam.. No bo jesli przyjąć że w ogóle będzie tym razem owu to dopiero teraz... Kuchnia blade ja to mam jazdę, nawet nie wiem kiedy będzie owu i @ hehe :) Może z czasem się nauczę a moje ciałko się przyzwyczai do tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam dopisać.. Jak tak patrzyłam na tabelkę to zauważyłam, że atena nam została z kwietniową datą... Hmmmm...majka też tak cichcem znikła, żeby wpaść dopiero z dobrą wieścią.. Ateno hoop hoop! Pochwal się co słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy jest tak, że wszystkie kobitki, z którymi pracuję dostają @ niemal w tym samym czasie. Ja zaczynam (jak przystało na szefa), a potem wszystkie się zaraz sypią. Wiecie jaką mamy atmosferę przed @???? Oszaleć można, wszystkie grzyziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak jest właśnie, że kobitki razem mieszkające czy pracujące zaczynają wspólnie miesiączkować. Ciekawa zagadka?? Co przez to chce osiągnąć mataka natura??? Może chodzi o to że potomstwo razem chowane lepiej się rozwija ????? Ale kurcze przekop[ane masz genewo... faktycznie same kobity i wszystkie w jednej fazie... hehe upsss...sorki nie chciałam się śmiać. Pamiętam tylko z czasów internackich, a mieszkałyśmy we cztrey w pokoju, że też tak ciągle której się przesuwało, przesuwało, aż się wszytskie zrównałyśmy... Rano się wybrac do szkoły jak każda chciała pod prysznic to był szok.. wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena podało ostatnio aktualną datę, zmieniam tabelkę, bo chyba jakąś wczesniejszą skopiowałaś. KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4............... maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10...............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......03.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl...........09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa........................21.12 Chyba jest dobrze, jak coś nie tak, to poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, zmykam. Biegnę do mojej giny. Miłego dnia, pa, pa. Czarna, odezwij się w sprawie tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss...znowu gapcio ze mnie wyszedł..Szukałam tabelki i jak zobaczyłam to wkleiłam, ale oczywiście tą od samego poczatku strony pierwszą... O jejku.. gamoń! :) Dobrze Genewo że pilnujesz porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa ja nie wiem czy faktycznie ponizej 20 ten mój wynik bo ten znaczek < jest tez przy normach. Dziwny jakiś. W laboratorium nie bylam bo pilnowalam dzieci przy egzminie gimnazjalnym :) Pytania byly bardzo latwe, wystarczylo się skupić i pomyślec. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja bym jako zniosła :) zadzwoń do swojej giny może? Ja mam do swojego kom. i zawsze moge zadzwonić z wszelkimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piekna słoneczna to pewnie ganiacie za boćkami :) Nie obskubcie im za bardzo ogonów :D Ja pędzę na monitoring. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czarna, ale numer z tym Twoim wynikiem!!! Magia...cyfr!!! Ja byłam u giny. Zadowolona, że ładnie mi spadła prolaktyna, umówiłam się na hsg i spytałam o wynik progesteronu. I tu dowiedziałam się ciekawej rzeczy. Jednostkowy wynik, nawet taki robiony tydzień po owulacji, zupełnie o niczym nie świadczy. Pewność co do owulacji można mieć dopiero wtedy, kiedy wykona się następujace pomiary: 3 razy w ciągu dnia w tydzień po owulacji, a potem jeszcze przynajmniej 3 razy przed terminem @ (różne dni). Jeśli wszystkie wyniki będą w okolicach 20 ng/mL, to dopiero wtedy można mieć pewność co do owulacji. Zatem, jeśli nie było monitoringu, to taki jednostkowy wynik badania progesteronu nie jest dla ginekologa miarodajny. Chyba powoli zaczynam przeżywać to hsg, znowu przypomniałam sobie wszystkie opisy, brrrr. Pozdrawiam Was serdecznie. Czarna, a nie sprawdzasz przypadkiem testów gimnazjalnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobitki jestem jestem czytam was codziennie tylko nie mam czasu wam odpisac bo tylko starcza mi czasu na przeczytanie u mnie niezły młyn praca egzaminy teściowa w szpitalu męża trzeba nakarmic psa wyprowadzic no a dla mnie nic nie zostaje czasu tak teraz mam chwile a to znowu was nie ma , solaris ja cie podziwiam tyle masz do powiedzenia że jak byśmy sie spotkały to byś mnie zagadała bo ja taka cichutka jestem i nie śmiała ale fajnie bo potrzeba takich osób na forum wiecej niż takich jak ja , a co do tabelki to dzięki genewa za poprawke widac ze ktoś panuje nad tym ale nie podoba mi się druga tabelka bo majka jest w którym tygodniu 32? czy 32 dniu no może dzisiaj to troche dalej jest i już można przeliczac na tygodnie co wy o tym sądzicie? poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie. a jak czytałam o tych wszystkich wynikach i to co wy czytacie , bo dużo tego było w ostatnich dniach to mi sie w głowie zakręciło że wy możecie to wszystko spamiętac co i kiedy brac robic badania co za wysokie co za niskie ja do tego nie mam głowy i wogule nie czytam bo bym w depresje wpadła trzymam sie wersji gina i stosuje do jego zalecen za to mu wkońcu płace ale ten wiesiłek to niezaszkodzi może sie skusze , a może wiecie czy witamine E przy tych lekach( clo i luteina i metformax) można brac bo ta witamina to wit. miłosci podobno , o kurcze ale sie rozpisałam , ale jecze cos o mnie macie teraz rocznice waszych ślubów a moja w czerwcu bardzo ładna bo 13 to według jakiś tam horoskopów to jaka papierowa blaszana cementowa czy jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Genewo jak tak poczytałam że tyle badań trzeba zrobic to mnie aż zmroziło!! W takim układzie i wygodniej i taniej wyjdzie monitoring ufff...dobry gin, dobry...hehehe że robi monit ::D:D Witam cię ateno!! Skoro podczytujesz to i kwaitus dla ciebie 🌻 No i wpadaj częściej choćby na słów kilka ;) Będzie nam przyjemnie i wesoło, a za latek kilka zrobimy zlot mam z urwisami :D:D i poznamy się jescze lepeij! Z tego co czytam to normlanie bierzesz takie same leki jak ja na pco. Nie pisałaś tylko czy chodzisz na monitoring?? Powiem ci ateno, że clo nie w każdym cyklu jest w stanie wywołac owu no i ma też sporo skutków ubocznych, dlatego lepeij byłoby sprawdzać.. Poza tym od kiedy zaczynasz brać luteinę? Bo powinno się brać po owu, a ta bywa kapryśna przy clo. Nie chcę się wtrącać, pisze to co udało mi sie ustalić i dowiedziec bo z lekarzami to różnie bywa i czasem można trafić na kiepskiego, więc może tych kilka wiadomości pozwoli ci na baczniejsze obserwacje. Co do mojego gadulstwa :D:D kurcze nie wiem jak to jest. Może dlatego że strzelec ze mnie z całym bagażem cech pt. łatwość kontaktów, optymizm, wędrujący tryb życia zaraźliwa radość itp. Choć o wiele łatwiej się pisze niż mówi ;) No i tak sobie jeszcze czytam, że jesteś zszokowana tymi wszystkimi wiadomościami. No na początku pisałam dokładnie tak jak ty. Ale potem zaczęłam czytać przede wszystkim o tym co może pomóc i co warto wiedziec żeby lekarz źle nie poprowadził. Już raz przez ich ignorancję i głupotę o mało życia nie straciłam więc teraz wole wiedzieć na co zwracać uwagę. Ale to są takie troche inne wiadomości. Faktycznie podobnie jak ty zupełnie nie wiem co kiedy się robi z hormonów i jakie jednostki itp. Na szczęście mamy tu specjalistkę - uwaga, uwaga nobla topikowego w dziedzinie nauki tajemne o hormonach dostaaajeee GENEWA!! 🌻 :) Ale sporo rzeczy warto wiedzieć. Jak choćby o wiesiołku, czy datach w jakich należy różne badziewa przyjmować. Ja też jestem zapominalska dlatego z kilku ciekawszych rzeczy zrobiłam sobie notatki. Co kiedy łykać :) Ateno 13 latek to śliczny rocznik!!! Niestety nie wiem jak go nazwać :) Trzymaj się dzielnie i wpadaj koniecznie!! No i jeszcze ja... hihihi kurcze faktycznie gaduła ze mnie... jak nie skończe to gotowe jesteście jeszcze mnie z klubu wypisać.... No to ja byłam na monitoringu.. Po clo jajko powinno być między 11 a 19 dc.. u mnie jest 15 i cos tam się wykluwa ale jeszcze sporo do urośnięcia. Endo 5mm, jajo 10, jedna kreska na endo..czyli na dwoje babka wróżyła :) Albo będzie za tydzień, albo nie będzie. Ide na monit znowu w czwartek żeby sprawdzić no i wtedy ewentualnie luteinę, albo i nie. Ha! Dowiedziałam się że jajko rośni 1 do 1,5mm na dobę :) Ciekawostka jak dla mnie :) Tylko wiecie co??? Mam takie oto pytanie, które wpadło mi do głowy wieczorem... - ile czasu wędrują plemniki zanim dotrą do jajka??? Kto wie????? No dobra zmykam póki co i jednak z buźką uśmiechniętą czekam na to jajko i wzrost endo :) Będę żywić nadzieję top i sama nie przytyję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno no własnie i jeszcze coś dla ciebie mi się przypomniało.. Przy clo nawet jeśli jest owu to ciąży nie będzie jeśli endo jest poniżej 8mm...dletego ten monit jest wskazany, bo nie ma co na darmo wcinać... Tylko zachęcam! A co do wit E..hmmm... sama nad takimi rzeczami się zastanawiam ale z innych powodów.. otóż w przypadku pco ma się nadmiar estrog.. To taka zagadka. Z jednej strony ma się dużo żeńskich hormonów więc owu powinna być łatwiejsza, ale ... właśnie z powodu tych zaburzeń w łańcuszku przechodzenia hormonu w hormon co potrzebne jest do owu nastepuje pewien brak..coś nie przekształca się w coś i klapa. Lekiem który podaje się żeby to coś zamieniło się w to coś jest metformina... bo właśnie przeszkodą jest insulina... Stąd moje pytania o pco u ciebie.. Więc nie wiem czy można e wcinac w nadmiarze.. Na wszelki wypadek najlepeij chyba feminatal. Tam jest wszystko co trzeba a zalecenia są takie żeby zaczynac jeszcze przed ciążą tak żeby organizm był odpowiednio przygotowany :) Więc nie wiem co z tą e ci doradzic? Odradzam stanowczo a :) ojej... no jeszcze kawę zostawię.. (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze tylko na chwilkę... Mój ulubiony gin powiedział że od dzisiaj mamy nową stawkę, bo jak solidnie wzięliśmy się do roboty czyli staranek, a clo na mnie działa, to teraz będę płaciła tylko 50 zł i to co druga wizytę :):):) Jupi!! Strasznie się cieszę. To szalenie miłe usłyszeć od lekarza: \" Nie zależy mi na pani pieniądzach, tylo na tym żeby pani była w ciąży\" :) Jest normalnie taki szarmancki...ech można się w nim zakochać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×