Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

bhcg to badanie z krwi, chyba robi się je z rana. Z tego co się orientuję, to istotne jest to jak wzrasta, bo wzrasta u kobiet w ciąży. Kosztuje gdzieś w granicach ceny testu ciążowego. Dokładnie nie wiem bo jeszcze nigdy nie robiłam. Na tym jednym w miarę było mnie widać, przynajmniej buźkę. Na razie nie dysponuję innymi. Mam nadzieję że niebawem uda mi się kupić cyfrówkę :) to się troszkę poprawię z jakością, bo te są skanowane z takich zwykłaych. :) A tak w ogóle to nikt nikomu jeszcze nie wysłął, tylko ja :( ale czekam i wiem że dziołchy mnie nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, wyślę zdjęcie z domu. kikunia, musisz sprawdzić w laboratorium, bo one oferują badania hcg i beta -hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo to jeszcze tak dla wiadomości zwłaszcza moich wytłumacz tą różnicę między jednym a drugim. :) Bo widzę że znowu gdzieś dzwoniło ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BHCG, gonadotropina kosmówkowa, choriogonadotropina Normy Kobiety i mężczyźni poniżej 3 U/l Kobiety w okresie menopauzy poniżej 9 U/l Kobiety ciężarne 1 tydzień 10-30 U/l 2 tydzień do 100 U/l 3 tydzień do 1000 U/l 4 tydzień do 10000 U/l 5-12 tydzień do 290000 U/l 12-16 tydzień do 53000 U/l 29-40 tydzień do 60000 U/l Odchylenia od normy Powyżej normy W raku trofoblastu W nowotworach wydzielających substancję podobną do HCG Poniżej normy W ciąży pozamacicznej Przy niewydolności łożyska w okresie ciąży Opis badania Hormon o budowie glikoproteidu wytwarzany przez syncytiotrofoblast (część łożyska) w okresie ciąży. Podtrzymuje aktywność i trwanie ciałka żółtego przejmując działanie hormonu luteinizującego od ósmego dnia po owulacji. Jest to podstawowy hormon wczesnej ciąży umożliwiający rozwój zapłodnionej komórki jajowej. HCG jest wydalana z moczem, a jej jakościowe oznaczanie w moczu stanowi prosty test przesiewowy umożliwiający rozpoznanie lub wykluczenie ciąży. Oznaczanie podjednostki beta w surowicy ma zastosowanie w diagnostyce guzów trofoblastu i jąder, a także w monitorowaniu ich leczenia. Uwagi Pojedynczy wynik ma charakter poglądowy i nie może stanowić o rozpoznaniu choroby. Zawsze skonsultuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany genewo... :) A powiedz o co chodziło z tym pytaniem w laboratorium czy robią takie cz takie? Jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałyście moje zdjęcie? Jest robione aparatem w telefonie:-)) Ale coś widać:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka podaj swój adres :) bo ja też bardzo chcę cię poznać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) No jak miło cię poznać!! Ależ masz czarujące oczy! Taka zalotność w spojrzeniu że ho ho! Ja też mam w telefonie takie fajne i nowe ale nie mam kabelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam ani skanera ani cyfrówki :(. Jak się dopnę do czyjegoś to się ładnie poskanuję, ze wszystkich stron ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris też chętnie Cię poznam, swoje podeślę Wam wszystkim z domu a teraz podam swój adres sylka75@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko więc czekamy. Julcia oczywiście tobie też szybciutko wyślę :) Postaram się jeszcze dzisiaj. Juleczko a tak w ogóle to chyba tez jestes w trakcie pracy nad becikowym? Łykasz tak w ogóle jakieś tabsy czy zupełnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja dzisiaj tyle błędów sadzę, że normalnie mogę rolnikiem zostać. kilka hektarów się w końcu nazbiera... Może wniosek o dopłatę złożę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka taka solaris tez pracujemy nad becikowym:P a z tabsów od lekarza to łykałam duphaston przez 2 cykle, ten cykl jest bez i chcę pójść do giny jak bedę miała wynik prolaktyny. A tak to łykałam folik przez kilka miesięcy, w tym m-cu nie łykam bo nie mogę jakoś dotrzeć do apteki:D Zaczęłam w tym cyklu łykać wiesiołek i to wszystko co brałam/biorę:) Kupiłam takze testy owulacyjne i wczoraj pokazały się dwie grube krechy, więc starania ida pełną parą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc tak tak solaris:P wtargnął się mały byczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia taki mały byczek eee to wręcz cielaczek ;) Jodełka a to brzuszkowe jest całkiem niezłe. Nie mam nic przeciwko. No żeby w końcu jeszcze się udało zobaczyć te dwie piękne krechy! Julcia wysłałam ci już maila.Bierz się kokoszko do roboty!! A my trzymamy kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a skoro wszystkie jesteście w trakcie to pamiętacie o szklance coli na godzinę przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z colą nie ma problemu bo mój mąż lubi pić colę i akurat piję przed snem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hoho ale się rozpisałyście :-) nie mogę z czytaniem nadążyć... solaris nie gniewam się o tabelkę, fajnie, że znów w niej jestem :-0 co do badania nasienia to mój miał luzik, spokojnie w domku a potem szybko autem do laboratorium :-) ciekawe co mi wyjdzie u gina jeszcze parę godz. i bede wiediec czy coś urosło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy! Na pewno urośnie ! Dobrze zaklęte to musi ! :))). Będzie dobrze. Lecą mi właśnie te cholerne rowery w Pekinie ;) Manuel tańczy! Solaris! ales go wyuczyła :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy bardzo mocno trzymam kciuki za ttwoje dorodne śliczne jajko!!!!!!!!!!!!! Koniecznie nam jutro wszystko opisz! Jodełko o tej coli wyczytałam na forum medycznym, juz nie pamiętam na którym. Tam pisał jakiś pan dr co zrobić żeby zwiększyć powodzenie. Jako jeden z tych pkt wymienił wypicie na godzinę przed starankami szkalnki coli, ponieważ zawarta tam kofeina sprawia że plemiki szybciej wędrują, jak ja to mówię dostają spida :) Ważne jest to że ma to być szklanka nie więcej no i na godzinę przed a nie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
ale tu ruch, trudno nadążyć jak sięsporadycznie zagląda do netu. Gratulacje Kikuni, jestem tu od wczoraj a tu tak dobre nowiny, mam nadzieję, że szczęscia chodzą grupowo:-);-) Witaj Alanko, ja tez jestem tu od wczoraj:-). Odkryłam to miejsce przypadkiem. Genewo odnośnie włochów to wrażenia takie sobie, skoro zdecydowałam się jednak na Polaka. to tylko ładnie romantycznie brzmi ale w rzeczywistości to żadna atrakcja. już wskakuje do tabelki mam nadzieje, że nic nie namieszam KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........3..............czerwiec jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj pafnucy100....Monika.......30........Kraków..........6cykl.............??? pluszka........ Beata........31.......R-in.......... 6 cykl............10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)...................jakos w lutym pozdrawiam ciplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko ja go nie wyuczyłam, tylko razem z kikunią zrobiłyśmy solidne rozmowy kwalifikacyjne :D Oglądałyśmy, dotykałyśmy i... upss... już więcej nic nie mówię :D:D No i widzę że nasze męczarnie okazał7 się skuteczne bo manuel pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się boję pomyśleć co wyście na tym kastingu sprawdzały ;). Pluszka witaj! :)))). Genewo- zawiadowco tabelki! Pani zarządzająca!- materiały źródłowe Ci się rozrastają! Podpisać trzeba! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witamy pluszko!!! Już tak w pełni w tabelce!! ja tym razem mam nadzieję że cykl uda mi się skrócić tzn że jajko urośnie szybciej niż to pierwsze no i może w końcu dołącze do jakiegoś przybliżonego dla was terminu :) Bo na razie to wychodzi na to że ja tu walczę z @ a wy pracujecie nad becikowym i brzuszkowym ;) I tak już dwa cykle. Ale widze że agatje nieznacznie później i ty pluszka też, więc może chociaż jakoś w przybliżenie do was dołącze???? Ale to wszystko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ! Babeczki! Tak się zaaferowałam i uradowałam kreseczkami Kikuni, że zapomniałam donieść- JAJNICZKI JAK MALOWANIE ;). Albo jak kto woli- JAK TA LALA. Ani śladu pco :)))). Chwalę się!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×