Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

No dobra. raz kozie..wóz :) dzwonię sie rejestrować a jutro zaczynam tabsy :) Mam nadzieję że będzie jeszcze miejsce u mojego gina bo jest taki oblegany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u agatje??? Zawsze z rana starała się wpaść choć na chwilkę i nam poopowiadać o swoich szkrabach a dziś jej nie ma. Agatje i pafnucy powiedzcie mi proszę, czy clo przy dawce 100 bierzecie jednorazowo czy dwa razy dziennie. Mi kazał brać jednorazowo, więc chcę skonfrontować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa z synem - Tatusiu, jak przyszedłem na świat? - OK synu, siadaj. Kiedyś w końcu musieliśmy odbyć tę rozmowę. A było tak: Poznałem mamę na czacie. Później spotkaliśmy się w realu w jakiejś cyberkafejce, a potem mamusia zechciała zrobić kilka downloadów z mojego Memory Sticka. Jak byłem gotowy z uploadem zauważyliśmy, że nie zainstalowaliśmy żadnego firewalla. Niestety było już za późno, żeby nacisnąć \"cancel\" albo \"escape\", a komunikat \"Czy chcesz na pewno ściągnąć plik?\" już na początku skasowaliśmy w opcjach ustawień. Na dodatek mamusi antywirus już od dłuższego nie był uaktualniany i nie poradził sobie z moim robakiem. Więc nacisnęliśmy klawisz \"Enter\" i mamusi wyskoczył komunikat \"Przypuszczalny czas kopiowania 9 miesięcy\". solaris, ja mam taką pracę, że cały czas muszę się dokształcać, fakultecik wykluczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też genewo, ja też... a opis bardzo mi się spodobał :) Nowa koleżanka dziko zerka na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej bezsensowana wypowiedź 2004 roku \"Nagrodę za najbardziej bezsensowną wypowiedź roku otrzymał we wtorek minister obrony USA Donald Rumsfeld. Nagroda, przyznawana przez Plain English Campaign, brytyjską grupę walczącą o zrozumiały język angielski w wystąpieniach publicznych, dotyczy wypowiedzi amerykańskiego polityka podczas jednej z konferencji prasowych na temat Iraku: \"Informacje, z których wynika, że nic się nie dzieje, uważam za bardziej interesujące, ponieważ wiemy, że - jak wiadomo - są rzeczy, o których wiemy, że o nich wiemy. Wiemy też, że są znane niewiadome, to znaczy, że są rzeczy, o których wiemy, że nic o nich nie wiemy. Ale są również nieznane niewiadome - takie, o których nie wiemy, że o nich nie wiemy\". Najsilniejszym konkurentem Rumsfelda był nowy gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger. Jest on autorem następującego zdania: \"Myślę, że małżeństwo homoseksualne jest czymś, co powinno odbywać się między mężczyzną i kobietą\". Plain English Campaign nie liczy na udział laureata we wtorkowej uroczystości.\" Zarzucam Was dzisiaj lekturką. Tradycyjnie. Tylko dzisiaj lżejszą niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris to uśmiechnij asię to tej koleżanki.... to nie będzie tak dziko patrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz julka ona się chyba zastanawia co ze mną nie tak?? Zachowuje się dziwnie pewnie jak dla niej a ponieważ jest tu od tygodnia to stara się mnie poznać, no ... a tu dziwne zachowania bląd czupiradła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramsfeld po prostu bomba!! Jak na polityka przystało. A jak wam się podobają wczoraj szeroko cytowane wypowiedzi wierzejskiego? Brak mi słów żeby to skomentować ale nerwa mam strasznego.. wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak poznaje tzn., że jest bardzo ciekawa Ciebie:D i obserwuję Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo ja zostanę tym rolnikiem :D Może przynajmniej dopłaty jakieś solidne dostanę. Nie chcę się tu usprawiedliwiać bo czyn gołym okiem dostrzegalny może to pośpiech? :D:D a mniejsza o większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaprzestałam oglądanie wiadomości nt. polityki bo też mam nerwy straszne, od razu ciśnienie mi się podnosi. A słyszeć wypowiedzi posła to słyszałam, szkoda słów brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie julko ta obserwacja mnie nieco martwi... ale nie dam się! dzielna solaris stawi czoła wszelkim przeciwnościom losu i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś ogladałam wiadomości, bo w liceum nauczycielka historii nam kazała, a potem już mi tak zostało. A teraz nie mogę, bo w głowie mi się nie mieści. Czasem tylko oglądam, z powodów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris pewnie że sobie poradzisz:) Tak trzymać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No genewo to widze że przynajmniej w miarę masz podobne do moich poglądy albo chociaż odczucia. Czasem to takiego mam nerwa, oj roznosłabym towarzystwo. Słuchać ciężko, ale z drugiej strony warto wiedzieć co się dzieje. Chociaz jak to mawiam mój kuba za bardzo jestem emocjonalna i strasznie wszystko przeżywam, zwłaszcza jawną niesprawiedliwość, kłamstwa i obłudę. razi mnie to sytrasznie. No ale oglądam, częściwow też z powodów zawodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris clo biorę po dwie tabsy na raz, nie pamiętam jaka jest dawka, opakowanie niestety wywaliłam biorę wiesiołka, więc mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze musze cierpliwie zaczekać do piątku a wtedy bedę dokładnie wiedzieć co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki spokój w tym cyklu, po prostu odpuściłam po hsg. Przynajmniej nie będę umierać z niepokoju przez najbliższe 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo to chyba fajnie tak odpocząć od myślenia? Pafnucy bardzo dziękuję za info o clo. A co w piątek sprawdzasz? Czy zakokosiłas jajeczko? Trzymam kciuki żeby ci się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz myślę o czym innym, sprawdzałam;) tego profesora, do którego pojadę i parę innych rzeczy. Walczę do jesieni, a potem spokój. Jesienię zastanowię się, co dalej. Co dalej, w sensie pomysłu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się chce spac strasznie 💤 to chyba skutek tej nieprzespanej w połowie nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może genewo faktycznie czas pomyśleć np o IUI (mam nadzieję że skrótu nie pomyliłam ). Czasem spotykałam wypowiedzi kobiet po trzydziestce że w tym wieku to jest niby lepeij.. Nie oceniam, ale z drugiej strony, tyle jest możliwości które trzeba wykluczać np typu wrogi śluz??? Cokolwiek to znaczy (domyslam się ) nie mam pojęcia nawet jak to się bada... Wtedy właśnie zalecane jest niejoko ominięcie go. W sumie pomysł nie najgorszy.. Pomyśleć że przez taki śluz zwyczajnie zdrowe w pełni pary nie mogą się doczekac dzidzi.. Coś w tym chyba jest. Ciekawa jestem jak daleka i długa droga czeka mnie? trudno mi sobie to narazie wyobrazić. Jest wiele możlwiości i wiele niepweności. A swoją drogą gdybym nie czytała tych różnych wypowiedzi do głowy by mi nie przyszło z tym śluzem.. Wiecie może jak to się bada? Daleka jestem oczywiście jeszcze od takich kroków bo u nieco nieco inaczej to wszystko wygląda ale warto wiedziec na przyszłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia ta nieprzespana nocka to chyba tylko jeden z powodów ;) Słyszałam że wwczesna ciąża tak się właśnie objawai, że ciąąąągleee chce się spać :). Jak się czujesz mamusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak to miło, że ktoś się dopytuje co u mnie, jak mnie nie ma, ciepło na sercu :D Ja dzisiaj mam trochę luza, tylko 3 maluszki, ale jak to w takie dni zaplanowałam sobie trochę roboty domowej, no i zrobiło się wpół do trzeciej. Wczoraj wieczorem byłam zupełnie wykończona. Do tego szalonego dnia przyplątało mi się jakieś okropne przeziębienie i nie dwie noce nie przespane z zatkanego nosa i bólu gardła. Wczoraj się więc poddałam i wzięłam nowy rodzaj tab. nasennych czyli melatoninę. Nie licząc 3 pobudek spałam jak zabita i tak jak pisze na ulotce, nie jestem dzisiaj skonana jak po zwykłych tabsach. Za to wieczorem mam obowiązkowe szkolenie i jak znam życie nie skończy się o 22 jak powinno, ale znacznie później, a jutro znowu wszystkie 6! Sorry, że tak czasem narzekam, sama sobie pracę wybrałam, co nie znaczy, że mam tylko przyjemne dni. W zasadzie powinniśmy zacząć pracę nad maleństwem, ale kiedy, jak tak się poskładało, że nawet nie mamy jednego spokojnego wieczoru w tym tygodniu!. Zresztą i tak najfajniej jest jak wraca z pracy, ale teraz przy domu pełnym maluchów???? Może powinnam poprosić dzisiaj teściową o zajęcie się dzieciaczkami przez pół godzinki, żebyśmy mogli popracować nad jej wnukami ;) Oj coś nabieram strasznie ochoty, chociaż żadych narazie oznak, że to ten najlepszy czas. 26 idę do ginekologa i jeśli nic się i w tym cyklu nie uda przejdę znowu na hormony. Brrr. Co do pytania o Clo to dwa na raz. Najlepiej rankiem i o tej samej godzinie, żeby stały poziom hormonów się utrzymywał. Tabletki są standartowo po 50, bo w pierwszym cyklu bierze się najczęściej jedną. Wogóle moja ostatnie miesiączka nie trwała nawet dwóch dni i straciłam bardzo niewiele krwi. Ponieważ poza tym nic się nie dzieję, więc przyjmuję to za wyjątek od reguły. Kilka razy mi się już zdarzyło biec po test, bo okres bardzo skąpy i nic. Tylko łzy z tego. Maluchy jeszcze śpią. Niby i fajnie, ale zaraz muszę najmłodszą obudzić, bo od jej flaszki minęło już 5 godzin! Mama dojdzie do wniosku, że jej dziecka nie karmię:) Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za wszystkie zdjecia. Dziewczyny jesteście super. Chociaz jak z Wami rozmawialam to na topiku to calkiem inaczej sobie Was wyobrażalam. Wszystkie blondyki wydawalo mi sie ze są brunetkami i odwrotnie:D Ale jesteście super laski. Wlaśnie wyslalam zdjecia julce i atenie. Teraz to mam ochote się z Wami spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz mnie ktoś tak nazwał MAMUSIU Czuje sie b. dobrze. W piatek zrobie kolejny test , a po niedzieli się umówię do lekarza. A jodełka kiedy nam przyśle zdjęcia,, hm?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki , u mnie pogoda słoneczna ,jak to zwykle bywa w całej Polsce pada tylko nie w centralnej, solaris to nie mój pupil ja mam większego i mniej kudłatego , jak chcesz to ci zdjęcie wysle , solaris a czemu czekasz do jesieni z laparoskopią? Genewo wcale wasze buzki nie są pospolite tylko charakterystyczne i może macie w moim mieście sobowturów bo naprawde znajome twarze a może w tej samej firmie pracujemy tylko w innym mieście ? Ja od dzisiaj odstawiłam MERFORMAx mam straszne wzdęcia po jedzeniu , chce mi brzuch rozsadzic , i nie będę go brała ,chyba solaris też bierzesz metformine i czy też masz takie objawy , ja nie moge już go brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, z tym spotkaniem to nie jest głupi pomysł. Ja już o tym wcześniej myślałam, tylko zapomniałam napisać. W zdecydowanej większości jesteśmy z Polski środkowej, południowej, południowo-wschodziej i zachodniej. Tylko biedna juleczka, tak strasznie daleko. Nie wspomnę o Agatje. I Castopea na Mazurach. U mnie nie ma wskazań do inseminacji. A o IVF jeszcze nie myślałam. Jak się cieszę, że Agatje się odezwała i Czarna. Kikunia, melduj nam na bieżaąco, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×