Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Kika a obroną nie martw się! Wszystko będzie dobrze!! jest to bardzo przyjemny dzień :) Wszyscy są mili i uśmiechnięci :) Zobaczysz że będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że genewa czuje się już lepeij dzisiaj... Genewo moc całusków spada teraz na twoje poliki!!! 👄 Tylko z krzzesła nie spadnij!! :D Alez sobie pochlebiłam..:O aż wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z jodełką??? Czy ktoś wie??? Jodełka wyłaź z tej swojej mysiej norki!!! I to śmigiem migiem !! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko a ja niebawem będę nad morzem !!! hehehe już zacieram łapki i stópki z tej radości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris tabletkę dostajesz w laboratorium:) ja byłam rano na czczo. Przed samym badaniem najlepiej się nie stresować, nie pobudzać się fizycznie:P, nie stumulować piersi, lekarz tak mówił:D a ja się do tego zastosowałam, bo kiedy robiłam po raz pierwszy PRL to było po południu i wielkim obżarstwie;) Kikunia nie martw się obroną, to juz tylko formalność, będzie dobrze:) Genewo jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marze o morzu , ale teraz na takie odległosci nie chce sie przemieszczac co do objawow faktycznie nie mam, nawet szczerze pislam kiedys do kikuni meila, bo to podejrzane, ale to dobrze bo jescze czeka nas - mnie i maluszka impreza nie? genewa- duzy cmokas dla ciebie, w koncu szefowa to szefowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś juz Ok, ale ten skwar mnie dobija, wczoraj wyszłam na chwile na spacerek, no i resztę dnia musiałam spędzic leżąc, a dodatkowo dostałam ochrzan od meżusia, że spacerków w skwarze mi sie zachciało. Chcaca bardzo, ciesz sie, że nie masz żadnych dolegliwośi. oprócz ciągłego sikania ja praktycznie tez nie mialam. tylko się cieszyc. ide dalej leniuchować. buźka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Jesteś zgubo ;) Przynajmniej noska wychyliłaś! O i łapkę widzę!! Już ją złapałąm i nie puszczę!! Ciągnę, ciągnę! dziewczyny dalej mi tu robić rzepkę :D:D ciągamy genewę z dołka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strajk? Nie! Jestem z Wami. Pomagam ciagnąc , dzidzia tez się dołączyła. Genewko ruszyło sie trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie z całej siły. Ale Twoja współpraca jest niezbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkikunia8
Ja też ciągne, już się zaparłam :-)))) I raaaaaaaazem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, Ty to się nie przemęczaj, wystarczy, że mnie wspierasz myślą, czynem nie trzeba:D Mam dużo pracy, więc nie myślę teraz o tym wszystkim. Klasyczny przykład ucieczki w pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Solaris co do butów to ja mam taka pianke rozciągajaca ale skutkuje tylko do butów ze skórki psikasz nia w buty i zaraz je zakladasz po kilku razach buty dostosowuja sie do stóp. Kupowałam ja w Deichmanie Miłego popołudnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02 Dawno tu nie zaglądałam gratuluje wszystkim przyszłym mama u mnie już widać brzuszek ale jeszcze specjalnie nie czuję maluszka za 3 tygodnie bede już wiedzieć czy to dziewczynka czy chlopczyk ogólnie niezapeszając jest ok tylko te upały mnie wykańczają szczególnie w pracy nie mam klimatyzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo możesz mi zinterpretować wynik estradiolu, właśnie odebrałam a do lekarza idę dopiero w sierpniu bo do tego czasu jest na urlopie. Robiłam w 10dc - 96.56 pg/nl. Normy: faza folikularna 12,5-166 faza owulacji 85,8-498 A jaką miałam w tym czasie faze to nie wiem. Jeśli możesz to odnieś się do tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majak no w koncu, a juz myslam ze dezercja z topiku, genewa dałąs sie juz wyciągnąc? dzis kupilismy sliczna koszluke mojemu ukochanemu na slub, ale ten czas lecie łoł do lokalu jednak jedziemy jutro dopiero a wogole to nie mam czasu odpoczywac, dzis jak wyszłam o 10 z domu to tylko wpadłam cops ugotowac i po 1,5 godz znow w rejs , ale w koncu jestem w domku i odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego. W monitorowaniu owulacji (szczególnie w cyklach stymulowanych gonadotropinami) powtarzanie badania estradiolu w połączeniu z USG umożliwia ocenę rozwoju pęcherzyków a także określenie optymalnego momentu do podania leków zawierających gonadotropinę kosmówkową (hcg) w celu wywołania pęknięcia pęcherzyka (pęcherzyków). 3dc: = 200 pg/ml Norma na jeden dojrzały pęcherzyk. 6-8 dzień po owulacji: >=100 pg/ml Ciałko żółte oprócz progesteronu produkuje również estradiol. To są normy z ze stron forum ginekologicznego. Na tej stronie były jeszcze takie uwagi: W przypadku gdy pęcherzyk(i) nie produkuje(ą) dostatecznej ilości E2 pomimo tego, że osiągnęły już odpowiednią wielkość (zazwyczaj przyjmuje się, że są to pęcherzyki o średnicy przynajmniej 17, 18 mm) można opóźnić podanie leków wywołujących jego (ich) pęknięcie. Bezpośrednio przed owulacją poziom estradiolu spada. W cyklach stymulowanych gonadotropinami (najczęściej do zabiegów IVF) stężenie E2 > 2000 pg/ml sygnalizuje zagrożenie zespołem hiperstymulacji jajników. Estradiol jest wytwarzany przez wszystkie pęcherzyki jajnikowe (również te mniejsze) i o ile samo jego stężenie daje pewną informację o cyklu, to bez badania USG nie można na jego podstawie ustalić czy owulacja nastąpiła lub nastąpi. Ten wynik wygląda na taki sprzed owulacji. Szkoda, że jednocześnie nie było monitorowania cyklu i nie mierzyłaś wtedy temperatury, bo sam ten wynik to za mało, żeby coś powiedzieć. Moja gina kazała mi robić estradiol w 3 d.c. i 12 d.c. A bedziesz robiła progesteron w II fazie? A robiłaś jeszcze jakieś inne wyniki? Nie wiem jakiej długości masz cykle, napisz mi, to będę więcej wiedziała. Mieścisz się w normie laboratorium, ale tu trzeba uwzględnić więcej czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękie genewo za te informacje. Robiłam w 10dc bo tak zlecił lekarz, a cykle mam 24 dniowe. Progesteron bedę robiła w 22, 24 i 26dc ale to ostatnie raczej nie da rady. Wcześniej robiłam właśnie PRL, TSH. A temp. mierzę w tym cyklu, choć zupełnie te pomiary nic mi nie mówią, jakoś dziwnie zaczyna wyglądąć ten mój wykres. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, wysłałam Ci maila. Jeśli możesz, to prześlij mi wykres temperatury, zobaczę jak to wygląda. Jeśli masz tak krótkie cykle, to były to okolice owulacji. Domyślam się, ze lekarz zlecił Ci ten 10 dzień, bo to b. prawdopodobnmy termin owulacji. A miałaś jakieś subiektywne objawy owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa zestresowanego pracownika Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować, mądrość, abym ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk...li. Spraw abym uważał, czy palce które przydeptuję dziś, nie są połączone z dupami, w które będę musiał włazić jutro. Pomóż mi zawsze dawać z siebie w pracy 100%... 12% w poniedziałek 23% we wtorek 40% w środę 20% w czwartek 5% w piątek I pomóż mi pamiętać..... kiedy mam naprawdę zły dzień i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie w...wić, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego wyrazu twarzy potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć! Dostałam to dzisiaj od koleżanki, która wie jak stresującą mam pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×