Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cieszę się, że piszecie o tym, co przeżywacie w ciąży. Moja @ przyszła dzisiaj z rana, regularnie jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca tutaj masz opis: Pomiar przezierności karku (NT-nuchal translucency, czyli szerokości tkanki podskórnej karku płodu) może być wykonywany u każdej pacjentki, wówczas jeśli wymiar CRL czyli długość płodu mieści się w granicach 45 - 84mm (najczęściej odpowiada to wiekowi ciążowemu wg ostatniej miesiączki między 11 a 14 tygodniem). Jakie znaczenie ma zwiększona wartość NT? 1. związek z nieprawidłowym kariotypem (głównie zespół Downa). Wartość NT służy do oceny ryzyka zespołu Downa. 2. związek z wadami serca, przepukliną przeponową, przepukliną pępowinową i wadami układu kostno - szkieletowego. Pomiar NT jest ujęty w zaleceniach towarzystw naukowych jako konieczny do wykonania podczas badań pierwszego trymestru ciąży u każdej ciążarnej. Kiedy najlepiej wykonać takie badanie? Proponujemy 12 tydzień ciąży, ponieważ w tym czasie płody mają odpowiednią długość, aby mozna było rzetelnie wykonać pomiar NT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, dziekuje bardzo, zastanawiam sie czy w przychodni tez to robia, mama nadzieje ze tak, aj jak nie to pewnie prywatnie, kikukunia czy ciebie tez od czasu do czasu boli brzuch dołem, boli mnie juz 3 dzien ale tak nie bardzo, lekarz niby powiedzial mi ze tak moze byc jak sie macica rozrasta sorki dziewczynki za takie wracenie do kiikuni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie tez tak boli . Wszystko w środku rośnie dlatego tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kikunia, ale masz do mnie cierpliwosci❤️ ale dzis tu pusto, chyba przez te upaly nawet szefowej nie widac, pojawiła sie na chwile i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie chcąca , pytaj śmiało o co chcesz. Chociaż tutaj skarbnica wiedzy jest genewa:-0))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Wam psuć humoru, dlatego mnie dziś nie ma. Zresztą niewiele mam do powiedzenia w omawianych przez Was kwestiach. U mnie chłodno, rano spadł deszcz, bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia, zawsze można na was liczyć;) Genewo zazdroszczę tego chłodu i deszczu. Teraz moczę nogi w zimnej wodzie bo takie mam ociężałe od tego gorąca, co za ulga;) Genewo buziaczki❤️, niech szybciutko zawita Ci uśmiech na twarzy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj julk_a❤️ Polecam masażer do stóp, zakupiłam sobie takie urządzonko rok temu i jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się w lecie i w zimie. W lecie przynosi ulgę zmęczonym stopom, w zimie pomaga się rozgrzać. Rewelacja. Dziękuję Ci za dobre słowo. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka100
Pafnucy- ogromne gratulacje... :)))) Bardzo się cieszę, że się udało. Skończyłam ważny projekt w pracy. :). Bardzo się z tego cieszę. W poniedziałek idę do szpitala na mały zabieg. Mam nadzieję że nic groźnego ale ze starania prawdopodobnie przynajmniej do września nic nie będzie. Bardzo się cieszę że właściwie już połowa babeczek na tym topiku zafasolkowana. To potwierdza teorię, że trzydziestka na karku nic nie znaczy ;) Powiem jednak szczerze, że po mału przestaje być to topik dla mnie ;). Cieszę się Waszą radością ale myślę, że przynajmniej do października - aż nie ponowię starań - nie będę się tu pokazywać. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i przesyłam buziaki. Genewo, Juleczko, Solaris- buziaki szczególne :-) Dziękuję, że mnie przyjęłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......6............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko! Życzę Ci wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że jednak czasem zatęsknisz i pojawisz się, choć na troszkę. Pozdrawiam Cię serdecznie🌼❤️ A, jeszcze jedno, rozumiem Cię doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko nie zostawiaj nas, bedę tęsknić😭. Będziemy o Tobie pamiętać i liczę że nas nie zapomisz. Trzymaj się i wpadaj czasami do nas. Aaa, mimo że starania masz zawieszone to i tak należysz i pasujesz do nas, więc nie pisz głupstw;) Buziaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, topik umrze śmiercią naturalną dlatego, że jego tytuł to \"30-parolatki starające się...\",a nie ciężarne. Tych drugich jest tu coraz więcej, a zatem te pierwsze uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny. Prawda 22, obys nie miala racji odnosnie naszego topiku. Bardzo mi milo ze przybywa u nas dziewczyn w ciazy. Na pewno nie jest i nie bedzie to powodem ,,ucieczki,, z topiku. Wprost przeciwnie, dodaje mi to wiary w efekty staran. Jodelka, zycze Ci wszystkiego najlepszego. Jak bedziesz miala ochote to odezwij sie do Nas. Od dzis mam upragniony urlop. Pospalam dzis do 9. Jutro grill, w poniedzialek wyjscie nad wode.... Urlop jest the best. Pozdrawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, pomyśl trochę: są wakacje, dziewczyny mają urlopy, a jeśli nawet ich nie mają, to wybierają aktywny wypoczynek, a nie siedzenie przed komputerem. Trudno się dziwić, że w środku lata są tu pustki. Nikogo się nie zmusi do wchodzenia na caffe. To bardzo budujące, że coraz więcej dziewczyn zachodzi w ciążę. Szkoda, że niektóre osoby muszą zawieszać starania z przyczyn zupełnie niezależnych. Jeśli nawet ktoś przestał tu wchodzić z tego powodu, że więcej rozmów jest na temat ciąży niż starań, to też należy uszanować taką decyzję. julk_a🌼 Czarna31🌼 atena32🌼 Agatje🌼 Castopea🌼 solaris🌼 pluszka🌼 Jodełka🌼 perfumetka🌼 ellulka 🌼 majka74🌼 kikunia8🌼 nella76🌼 Chcąca bardzo🌼 pafnucy🌼 Przesyłam wszystkim pozdrowienia, tym które piszą i tym, które tylko czytają. I tym, które się martwią i tym, które są pełne radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa dzieki za odzew.Tez tak mysle, ze wiekszosc dziewczyn ma urlopy i nawet jesli gdzies nie wyjechala to spedza wiekszosc czasu poza domem. Ja np. dzis po ugotowaniu malo zajmujacego obiadu- wyszlam z domu i wrocilam ok. 22. Jutro bedzie podobnie. Wiem tez z wlasnego doswiadczenia, ze jest pewnie wiele dziewczyn, ktore czytaja na biezaco, ale nie zawsze maja ochote cos pisac, bo wydaje im sie, ze nic ciekawego u nich nie slychac. Sory za malo skladne zdania. Chcaca bardzo, stresujesz sie jeszcze tymi tancami na weselu? Mam nadzieje, ze juz nie. Masz zamowionego juz fryzjera i kosmetyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo i perfumetko zgadzam się z wami. Bardzo lubię nasz topic, to że bywam rzadko nie oznacza że się odcięłam czy uciekłam. Lubię czytać co dzieję się u wszystkich dziewcząt:) Faktycznie teraz jest lato, do tego bardzo gorące i jak można to spędza się jak najwięcej czasu poza domem. Szczególnie w weekendy. Ja od piątku idę na wyczekiwany urlop i liczę już tylko dni:) Zyczę wam miłej niedzieli, trzymajcie się kochane🌼 chcąca a Ty ciągle w stresie przez ważnym dniem? całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek (tak naprawde to juz prawie poludnie). Koncze gotowac obiad, zjemy i jedziemy do cioci na dzialke pogrilowac troszke. Szkoda tylko ze jest taki upal, bo ugotujemy sie przy okazji. Julk_a, wybierasz sie gdzies na uropie? Ja chyba w czwartek jade w gory na pare dni. Milej niedzieli kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy jeszcze konkretnych planow, w tym roku ciężko z urlopem ze względów finansowych. Na 2-3 dni pewnie wyskoczymy nad morze, a tak spedzimy na działce bo mamy sporo roboty na niej. Uciekam do rodziców. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, macie racje ze czas urlopow i ze nie siedzicie przed kompem, ja tez tu nie siedze całymi dniami, ale jak juz zajrze to miło poczytac cos od Was. Ślubem , owszem troche sie jesczez stresuje, przestane chyba dopiero po, mamy juz prawie wszytko zalatwoien , jutro ide znow do fryzjera, , tanczyc sie uczymy w domku a ja przelezalm dzis cały dzien, ale błogie lenistwo, na 18 idziemy do tesciow pozdrawiam was wszytkie cipelutko porcja niedzielnych fluidkow ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, jeszcze tydzień i będziesz spokojna i bezstresowa, tylko tydzień. Oczywiście, czekamy potem na zdjęcia. julk_a, wybierasz się w tym cyklu do tego nowego gina? Napisz, jak będziesz miała jakieś wieści. My też w tym roku nigdzie nie wyjeżdżamy z powodu kasy, planujemy tylko dłuższe wycieczki niedzielne. perfumetka, a jak ostatnio Twoje starania? Chyba nic nie pisałaś? pafnucy, jak się czujesz w nowej roli? kikunia, ale ten czas leci, Twoje maleństwo ma już 7 cm!!! A mnie się zdaje, że dopiero co nam powiedziałaś o 2 kreseczkach. Castopea, mam nadzieję, że się odezwiesz i powiesz nam co z tym hsg? Czekam na jakąś wiadomość. Atena, gdziesz bryka po Polsce, nie daje znaku życia. Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny, trzymajcie się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×