Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................30.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................30.10 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 20............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury dawno smuuutaski nie było. Odezwij się smuutaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
buuuuuu znow w tym miesiacu sie nie udalo olinku zrobilam test wczesniej bo jutro jednak musze przerwac ta luteine a juz mialam nadzieje ja kontynuowac no nic widac tak mi pisane zglosze sie na ochotnika na sylwestra do pracy co dzisiaj takie pustki spicie czy odpoczywacie musze poprawic tabelke az sie dzisiaj piwa z dziadkiem napije (niedziela--odwiedziny u dziadkow) pa buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................30.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 20............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja poprawiam tabelke, bo juz moja dzidzia starsza o 2 tyg NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................30.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 22............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury i fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ faktycznie kikuni , smutaski, ellulki itd dawno nie było,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
do: Chcąca bardzo dziekuję ci za info nt. mierzenia temp ciała. Pół roku temu odstawiłam tabletki anty. Teraz chciałabym miec dzidziusia, a cykle mam bardzo nieregularne (37-38dni). Tak sobie myślę że może pomiar temp pomoze mi ustalic dni płodne. Mam 32 lata, więc chyba najwyższy czas na dziecko. Zaczynam więc starania z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey:) Juz jestem i w domu i z Wami:) Weekend sie udal bylo cudownie:)i pogoda i zwiedzanko...:) I nawet warszawiaka probowalismy zrobic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................30.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 22............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury witam dziewczyny, postanowilam wpisac sie do tabelki,moze to mi pomoze.Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.c dobrze zerozbiłas ze sie wpisałas, fajnie laura, wierze ze ci tempka pomoze ja nigdy jej niue mierzyłam, ale stsoowałam przez wiele lat smieszny przezyty zawodny kalendarzyk, ale ja miłam cykle regularne, aja jak nie bylam pewna to na wselki wypadek dodoawałam sobie jakies 2 dni rezerwy, oczywiscie w miedzy czasie byly tabletki, gumeczki, ale wiekszosc wlasnie to, z obliczen takich mamy dzidziusia wlasnie, wszytko zalezy od organizmu, zycze ci zbey sie udało a ja znow na bezsennosc cieprpe, obudziłam sie o 6.15 i koniec snu, a spac mi sie chce siedze i zeiwam a usnac nie moge, moja mama sie smieje ze mam szkołe przezd narodzinami Małgosi i fluidki na nowy tydz działania❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Witam nowy tydzien,a wlasciwie taki sam jak zwykle u mnie po wczoranszym wieczorze maz sie obrazil dziewczyny CO robic--nie mam wogole ochoty na sex niby mu obiecalam ze w niedziele cos bedzie ale jak sie zblizal wieczor to juz sztywnialam----no i sie nie odzywa ja sie przymuszam po monitoringu na te dwa razy jak wiem ze moze sie udac juz kupilam i wiesiolek i siemie lniane---moze jeszcze jakies witaminyz tym zenszeniem (bo tamte to na sluz) czy ktoras ma taki problem??pomozcie bo niby chce(zeby sie nie obrazil) ale no nie moge moze kurcze to ta luteina---juz sama nie wiem mam juz jedno dziecko, wiec nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Hey Aniczku-->mysle ze to w duzej mierze sprawa psychiki choc fazy cyklu tez jak najbardziej maja wplyw na to jak duza mamy ochote na sex.Nie nadarmo jest takie przyslowie ze \"U mezczyzny jaka noc taki dzien a u kobiety odwrotnie -jaki dzien taka noc\" Czyli to znaczy ze jednak dla nas liczy sie caly dzien-to jedna wielka gra wstepna.Jesli dzien nie jest najlepszy -a juz wogole jesli jakies ostrzejsze slowa by padly po wieczor albo partner jakos nie okazal zainteresowania ,nie byl mily to u nas bankowo tej ochoty nie bedzie...tak juz mamy skonstruowana psyche;) Najwazniejsza rzecz to zebyscie sobie tych zblizen nie sprowadzili tylko i wylacznioe do \"parcy na dzieckiem\" bo nie przelozy sie to dobrze ani na Wasze łózkowe relacje ani na zwiazek tak wogole .Moze Twoj sie obrazil bo tak wlasnie pomyslal ze \"aha tylko wtedy jestem cacy jak musi a tak to spadaj czlowieku....\" Muszisz sie zrelaksowac.Nie myslec wieczor o problemach i gadac o tym z nim w lozku.Odziecku itp...bla bla -lanie wody. Ciepla kapiel.Jakies wspolne przytulanko przy filmiku(mowie tylko o przytulaniu na tv:) ),moze lampeczka winka.Kup sobie jakies ladne majteczki w ktorych poczujesz sie sexi-zobaczysz jak On Cie bedzie odbieral zaraz :):):)Tak naprawde w nas jest ocean sexu-tylko same go w sobie krepujemy.Wystarczy sie odblokowac otworzyc a lawina ruszy......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no nie wiem problem tkwi we mnie--wiec nie wiem po co mialabym ubierac sexi bielizne maz ma ochote nawet jak chodze w dresie on nawet twierdzi ze w TAkIEJ bieliznie chodza kobiety ktore z tego zyja wogole nie lubi wyzywajacej bo jest zazdrosny ale do tego przez 10 lat malzenstwa zdazylam sie przyzwyczaic dla niego idealna koszula nocna to flanelowa,z dlugim rekawem--zapinanana pod szyje----ha,ha takiego mam oryginala no mam nadzieje ze mi przejdzie ale dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAa...;)...no chyba ze tak...wiesz jak jest nikt u nikogo nie siedzi pod łozkiem hihihiih.... Moze to byc sprawa hormonow ale tez niekoniecznie.Zalezy tez od nastawienia. I nie dziekuje bo elaborat wywalilam ale nie na temat jak widac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik moj tez taki flanelcia , skarpetki, nie przeszkadzaja mu7 u mnie,lae faktycznie maz nie mzoe poczuc ze wtedy dzialacie jak mozna , tak jak mowi olinek, zespuje to wasze relaje,moj maz nie ma ogromych potzreb wiec i tak niezle, ale kochalismy sie tez i w dni niepłodne powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwazam ze podsycanie namietnosci -cokolwiek kogo kreci to podstawa.Faceci to wzrokowcy i basta .Chocby nie wiem co gadal.Moze zone traktowac jak swieta -ale zawsze beda rzeczy o ktorych sobie pomarzy.Ja juz wole zeby je ze mna realizowal.....;) Najwazniejsze to zeby zgrac sie i w zyciu i w łóżku.Mam to szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, Anik-ja tez tak mialam,ze nie mialam ochoty,bo jak czlowiek jest zniechecony brakiem rezultatu i jeszcze do tego ,bo sie powinno,to wszystko sie blokuje. A co do winka dziewczyny,ja tez juz myslalam,zeby w tym miesiacu isc na kolacje,lampke winka sie napic,zeby sex byl na luzie,a nie pod przymusem,to moze wtedy nam wyjdzie.Ale mam troche objekcji co do alkoholu.Boje sie zeby nie mialo jakiegos negatywnego wplywu na ewentualna ciaze.Chyba przesadzam ,co?Nie powinna jedna lampka zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie nakrecilam z tym \"mialam\" i \"nie mialam\",ale mam nadzieje,ze zrozumialyscie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.c faktyczniue przesadziłąs z tym winkiem, tym bardziej ze znaim dojdzie do zagnizdzenia to winko wywietrzeje z organizmu, a z 2 str chyba nie zmaierzasz sie upiajc jak nie wiem co, a lampka nie zaszkodzi, wiadmo ze jak jzu dzidzia bedzie zero alkoholu, al etearz.... czy ja sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi E.C -->fajna jestes:) Ja pije wino bardzo czesto.bo bardzo lubie i do obiadu i kolacji.A co maja powiedziec włoszki czy francuzki tam sie wino pije jak u nas kompot i nikt przez to glupich dzieci nie ma:)...tak ze luzik mozesz wypic lampke czerwonego winka na krazenia i dobry nastrojek nawet codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ostatnio rzadko sie odzywam, bo jakos tak nie mam o czym pisac. Czekam do czwartku-piatku na @ z nadzieja ze jej nie bedzie. E.C. ja tez mam czesto objekcje co do picia alkoholu. Ostatnio bylam nawet u kolezanki i chciala poczestowac mnie pysznym kremem kokosowym (uwielbiam), dlugo sie powstrzymywalam z mysla ze moze jestem juz... Potem dalam sie skusic na maly kieliszeczek, ale mialam wyrzuty sumienia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony wiem ,ze przesadzam,a z drugiej strasznie sie boje,ze cos bedzie zle i nie chcialabym miec sobie nic do zarzucenia,bo mam tendencje do samoobwiniania .Mam zle przezycia jezeli chodzi o alkohol(z bylym mezem).Ale macie racje,terapeutka tez mi powiedziala,ze mam sie rozluznic ,moj nieslubny zreszta tez.A w przyszla niedziele juz jajeczkowanie.Postanowilam,ze wyjezdzamy gdzies na te dwa dni. Chcaca-jak tam twoje malenstwo? Olinek-no pewno ,ze jestem fajna... Perfumetka-zycze powodzenia.Mam nadzieje,ze niedlugo bedziesz miala o czym pisac. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka trzymam mocno kciukasy e.c malenstwo bryka powoli, jescze delikatniue ale juz czuje wyraznie, najabrdziej jak mam zgiete nogi w kolanach, czyzby byo jej ciasno i ja uciskałao? za tydz we wt ide do gina , mam nadzije ze bedzie ok, zgaga nie opuszcza mnie nadal, skurcze łydek tez, , rano nawet mi jescze rzuci zoładkiem, ale jestem szczesliwa i nie narzekam olinek- bo my tu wszytkie fajne jestesmy GENEWCIU - jesli zagldasz tu jescze czasem odezwij sie, dzis niehccacy otwrała mi sie inna stronka topiku a tu twoja lapka, myslaałm ze sie odezwłas, ucieszyłam sie starsznie, ale patrze a tu niestety nie ta stronka , smutno mi sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAFNUCKU-->trafilam na Twoje zapytanie o Zeromski W Krakowie.Siostra meza rodzila teraz na wiosne.Bylam ja odwiedzic.Ona sobie chwalila.Oddzial jest po remoncie i wyglada calkiem schludnie.Ona lezala sama w pojedynczej sali.Maly urodzil sie o 3 tyg. za wczesnie i tydz. byl w inkubatrze wiec moze dlatego .Zeby jak go przynosili nie mial kontaktu ze zbyt wielka liczba ludzi.W kazdym razie niczego zlego nie uslyszlam od niej na temat tego szpitala,lekarzy czy poloznych i siostr:) Jak cos to moge ja pytac o roznosci Daj znac jakbys chciala cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, E.C dzieki za trzymanie kciukow. Olinek, widze, ze rowniez pozno chodzisz spac (tak jak ja), a rano ledwo moge wstac do pracy. E.C, mysle, ze z tym wyjazdem to dobry pomysl. Zmiana srodowiska powinna pomoc. W kazdym razie zycze Ci tego. Chcaca bardzo, super ten Twoj opis usg, juz kiedys mialam napisac, ale jakos teraz mi sie przypomnialo. Warto bylo zrobic dla takich milych doznan. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
czesc z samiutkiego ranka no no perfumetko, olinku rzeczywiscie nocne marki jestescie ja nie moge dotrwac do konca M jak milosc zwykle o 21.30 juz spimy wszyscy---ale znow rano wstajemy E.C. super ze gdzies wyjedziesz mi poprzedni gin.tez doradzal jakis wypad w te dni w ogole radzil mi sie czyms zajac, gdzies sie zapisac w cos zaangazowac olinku swieta prawda ze u kobiet jaki dzien taka noc caly dzien chodze podminowana sama nie wiem dlaczego i o co (kupilam nawet herbatke z melisa) a wiem dlaczego ostatnio ---bo juz dlugo u mnie sie nic nie zmienia kolezanka zmienila mieszkanie z dwupokojowego na cztero- nastepnej sie urodzila coreczka, kolejna sie wybudowala (ja mam 2 pokoje) no i chodze naburmuszona bo dla mojego mezusia najwazniejsze jest by dobrze zjesc---codziennie mieso na obiad--co mi juz bokami wychodzi---ja uwielbiam makarony a mieszkanie wieksze mu niepotrzebne---ale samochod co dwa lata nowszy to tak ach szkoda gadac zreszta nie cierpie jesieni---zawsze mialam wtedy dola pa bo zepsuje wszystkim humory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ anik, faktycznie dopadła cie jakas jesienna cahndra, ale faskt jak ja bym mała jesc codziennie mieso tez bym miła dosc, ale pociesze cie zae jadłam tak praiwe 30 lat bo moj ojciec inaczej nie uznaje, dopiero moj maz jada normlanie my tez mamy 2 pokoje, to dla mnie duzy sukces, uwazam ze duzo mamy, wiele małzenstw nie ma nwet tego, popatrz na ot z tej strony, meza uwielbiam, jak ma wrocic o 22 z pracy o juz nie koge sie doczekas siedze przy drzwiach i patrze przze wizjer czy juz idzie, anik to napewno chwilowe, zobaczysz bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Misie🌼 Ja dzis cos niefajnie przywitalam dzien.Zmierzylam temperature i to ona mnie przyprawila o ten stan . Wczoraj 37.1 a dzis 36.8 Sama nie wiem...Dziewczyny u mnie wogole ta tamperatura tak hopsasa do lasa.Widzialam ostatnio wykres znajomej .U niej Ciagla linia dopiero nagly skok.A u mnie normalnie EKG..:( Wiem wiem ze dopiero po kilku cyklach mozna sie nauczyc z tego cos czytac.Ale ja oczywiscie pierwsza mysl...Tempka spda:(Niby do @ jeszcze tydzien...ehhh Cholera wie.. Skupilo sie naturalnie na tych niewinnych czyli mezu i Olce.Jemu sie dotalo ze egoista tylko sobie herbatke zaparzyl a jej ze w jednych i tych samych \"gaciach\" by tylko chodzila jakby tylko jedne w szafie byly.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek, nawaznijesze ze byo na kogo psy wieszac ;) a tak naprawde to nie wiecz czemu masz tak, ja mierzyc raczej nie mierzylam nigdy bo ja mam dziwaczna swoja, robi co chce i jak chce taka jest, akurta nia nie sugerowałam sie starajac sie o Małgosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis czuje sie strasznie leniewie, nic mi sie nie chce co sie pooze to zasypiam, cud , ze miałam siłe isc z mężem po kurtke, fajna sopbie kupił, chyba go kocham , obiadu juz nie miałąm siły ugotowac, wiec gotował mąz, terraz poszedł do pracy a ja dresik i kocyk , moze jutrro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi a co to było chyba go kocham?:D:D:D...lez lez .Taka jesienna teraz dolinka nastrojow i samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Olinek-fajnie,ze juz sie usmiechasz.Ja nie mierze temperatury,bo tez byla rozna.Kupilam test owulacyjny i teraz tak sprawdzam. Chcaca-dobrze,ze rozsmieszylas Olinka,leniuchuj sobie,po za pare miesiecy juz nie poleniuchujesz.Milo czyta sie o maluszku,ja mam wtedy wrazenie,ze przenosze sie w inne miejsce,gdzie wszystko jest cudowne i beztroskie. Perfumetka,Anik-dziekuje i pozdrawiam.Anik-jak tam humor? Pozdrowienia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×