Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

genewa skad ty bierzesz takie fajne kawałki??? jul;ka jak piezczesz ciasto z truskawkami? oj chyba juz niekogo nie ma , dobranoc wiec wszystkim, , moze jeszcze potem zajrze papap słodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki.Jutro idę na usg zobaczyć czy coś się ulęgło.To ostatni mój cykl a potem badanie na drożność.Jutro odbieram prolaktynę.No i zaczynam łapać znów doła.Ciagleto samo pytanie..Czy mi się uda... Genewo masz przepiekny ogród .Dobrze jest mieć kawałek swojego swiata.Pozdrawiam Was serdecznie.Jutro się odezwę .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Hej Kobietki. Któraś mnie chyba lubi i mocno zaklinała bo DOSTAŁAM :))). Strasznie się cieszę, babcie po ulicach chodzą całe i spokojne. ;))). Szukam tabelki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................czerwiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo kochana- byle do lipca :). Słuchajcie dziewczynki. Jaka może być przyczyna tak długich, REGULARNYCH cykli? PCO mam wykluczone. Znów 37 dniowy cykl? Poza tym jednym, który całkowicie wypadł w marcu wszystkie mam takie od listopada czyli od odstawienia pigułek. Wcześniej 28 dniowe. To kiedyś wraca do normy? Czy tak dożywotnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wpadłam tylko sie przywotac, bo zartaz pedze do pracy, wyliczylam z kalendarzem w reku ze bez dzisiejszego dnia jeszcze 10 dni- t dla wszystkich pań proferurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Dzisiaj mam spokojny dzień. 3 maluszki, pogoda świetna, w południe zamierzam się godzinkę przespać, bo dzisiejsza noc nie należała do udanych. Czuję, że test nie będzie mi potrzebny. Co prawda nic nie widać, ale moje samopoczucie i kiepska noc to żadne dobre znaki. Więc sobie poczekam. Nie chcę znowu zobaczyć \"nie w ciąży\", albo co gorsza pozytywnego wyniku i za parę dni zobaczyć jak nadzieja bezpowrotnie się kończy. To zbyt boli. Gdzież ten Manuel z kawą? Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie manuel? Śpi pod bufeytem ledwie przytomny, coś tam mamroce o piciu z agatje, i o tyłach juleczki o których nie może zapomnieć. Manuel pobudka!!!!!!!!!!! Tutaj na kawe się czeka! No! Podnosi swe ciałko, zaraz kawa będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ubawiłam się setnie czytając te komentarze :D:D Jakoś tak od razu humor mi się poprawił!! Może ten dzien będzie jakiś lepszy?? Chociaż śpiecham się znowu... Specjalny ciumas dla julki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jeszcze raz szczerze współczuję ci tej powodzi... Nawet sobie nie wyobrażam co ja bym zrobiła??? Pewnie zmieniła miejsce zamieszkania. Jestem przewrażliwiona na punkcie zalanych murów i czających się baaaaardzo niezbezpiecznych grzybów... brrrr...aż mi ciarki biegają po plecach!!! Co do twojego gina..hmm..osobiście gdzies tam zbywałam temat endometriozy, bo mnie nie dotyczył... warto jednka zrobić dalsze dokładniejsze badania. może wcale to nie to tylko np torbiel jakaś? Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo za ciebie też trzymam kciuki!!! Cokolwiek postanowisz, choć tak jak mój gin twierdzi 3 próby to trochę za mało żeby podejmowac dalsze kroki, zwłaszcza że nie wszystkie jajeczka są wartościowe. No chyba że ma się takie wskazania jak ja, a i to uznał że warto spróbowac bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka clo biorą też dziewczyny bez zaburzeń, żeby sobie zapewnić pewność owu, bo na to właśnie jest clo. Przestrzegam tylko przed antyestrogennym jego działaniem!! Koniecznie chodź na monitoring!! Sprawdzaj grubość endo, zresztą po śluzie powinnas się zorientować.. No i koniecznie sprawdzaj czy pęcherzyk pękł, bo przy clo często powtsają cysty...potem trzeba przerywac starania i brać antyki żeby pozbyć się cysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko gratuluję doczekania się @ :) Ocalono los kilku co najmniej babć. Co do tych twoich cykli to pojęcuia nie mam co moge ci napisać. Nie wiem skąd to się bierze, jeśli to nie pco. Może warto poczytać w necie to natkniesz się na coś co może naprowadzi z kolei ciebie na właściwy tor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.. dziewczyny jeśli słyszycue jakiś dziwny stukot, to zapewniam że nie w waszych głowach i w ogóle to wszytko jest ok, to tylko atena dziobie do egzaminów :D Ateno to był żarcik, oczywiście bardzo trzymam kciuki!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! chcąca cieszę sie ze tylko 10 dni tylko jak je przeżyć?;-) nawet nie mam czasu odezwać sie do Was ciągle ktoś coś chce, myślę ze praca w domu wariatów podobna jest do pracy w szkole życzę Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam dziewczyny! poranek mam smutny, a własciwie od wczoraj jestem przybita byłam u gina, wiedziałam, że się nie udało, ale potwierdzenie przez gina (endo się skurczyło) jakoś mnie dobiło i jeszcze wyrok hsg, uzgodniłysmy z giną, że jeszcze jeden cykl powtórzymy, a potem hsg... zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że dałam sobie jeszcze jeden w końcu już 3 miałam owu i nic a przed hsg trzeba jeszcze badania zrobić na czystość, a jak nie wyjdą ok i badanie się znów odwlecze? rozterki mną targają...postanowiłam, że nie będę beczec, a i tak wczoraj ryczałam, ale jakos stres ze mnie spłyną razem ze łzami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris a ten mój gin zapisał mi clo ale nic nie mówił o monitoringu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris teraz to nic nie rozumiem -Sprawdzaj grubość endo, zresztą po śluzie powinnas się zorientować? wytłumacz mi tak normalnie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie, żebym wczoraj piła z Manuelem. Mąż był w domu. Może jednak od tego łeb mi od wczoraj pęka i nie mogę się tego z żaden sposób pozbyć? ;) Jodełka, długość cyklu to sprawa indywidualna, jeśli są regularne to wsyzstko ok. Pewnie to jednak frustrujące, jeśli się człowiek stara, za to ile bólu mniej! Ja sobie policzyłam , że ok miesiąc co roku zwijam się z powodu boleści ·małpowych· Czyli dotąd straciłam prawie 2 lata z tego powodu. Niezła statystyka. Rany, jak mi łeb rozwala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pluszko co ja się już napisałam o tym.. Ale sama wiele rzeczy zapominam więc już tłumaczę :) Clo działa antyestrogennie, co nawet doczytasz na ulotce (przynajmniej tak mi się zdaje ) A to powoduje że endometrium czyli grubość macicy może nie osiągnąć wymiarów niezb.ędnych do zagnieżdżenia zapłodnionego jajka. Minimalna grubość wynosi 8 mm. Po trzech miesiącach na clo mi endo spadło do 7mm czyli poniżej normy. Drugim objawem złym działania clo jest zmniejszenie się ilości śluzu. O ile w pierwszych cyklach na clo było ok, o tyle w miarę upływu czasu śluzu ubywało, aż w końcu nawet w dniach płodnych mnasz zwyczajną suchość!! Śluż jak wiesz opotrrzebny jest plemniczkom.. No i wreszcie po trzecie po clo nie zawsze pęcherzyki pękają i tworzą się przez to cysty.. Dlatego biorąc clo trzeba chodzic na monitoring!! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy co z tym endo u cibie? Też po clo ci padło? Do jakich wymiarów? Wiesz bo ja sobie pomyślałam że warto spróbowac z ziołami. Nie mówię tu o mieszankach, ale o zwykłej pokrzywie. Może więc dobrze że zostwaiasz jeszcze jeden cykl? Może spróbuj pokrzywę + czerwone wino + wiesiołek? Ja mam taki właśnie zamiar, a dokładniej rzecz ujmując w tym cyklu II fazę codziennie wzmacniam pokrzywą (no prawie) i winkiem (to mi przychodzi znacznie bardziej ochoczo) No a wiesiołek to jak wiesz w I fazie. Spróbowac warto a na usg zobaczysz jak z endo. Poza tym ja już kupiłam mieszanke nr 3 i tez mam zamiar ją włączyć do dietki owulacyjnej ;) I tu właśnie mam pytanie. Bo strasznie tego dużo i chciałam zapytać w czym wy to trzymacie?? Czy musi to byc jakić pojemnik zamknięty czy wystarczy zwykła reklamówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! O matko solaris, tylko nie reklamówka, bo wilgoć wlezie. Najlepsza byłaby duża torebka papierowa. A ja już Manuela z tydzień nie widziałam, może mi go w końcu wypożyczycie, zwłaszcza, że mąż wyjechał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaki nawał informacji od rana:) nie wypowiadam się na temat clo bo nie znam. Myślę, że u nowego giny (no taką mam nadzieję) dowiem się czegoś nowego i przede wszystkim pozytywnego. solaris;P to raczej manuel zapił i się dziś nie pojawił, łobuz jeden:D chcąca bardzo - ciasto z truskawkami jest bardzo proste. 5 jaj, 2 szkl mąki, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, szkl cukru, cukier waniliowy, niecała szkl oleju, a potem po wylaniu ciasta na blachę truskawki i do piekarnika:) jodełka mi po tabletkacj cykle się skróciły i teraz wróciły do 25 dni. każda z nas przechodzi inaczej, a mówiłaś o tym lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-)) genewa jaki ten Twój ogódek cudny , normalnie jak bym się ak rozwaliła na jakimś hamaczku (może przez ch?). U mnie bez zmian , choć dzisiaj odczuwam takie wyraźne kłucie w okolicy jajnika. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ rzucam garśc fluidków:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, na pewno wszystko jest o.k., zresztą zbliża się piątek, sama się w końcu o tym przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris bardzo, bardzo dziękuję za wyjasnienia teraz już wszysko zrozumiałam.[kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×