Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Facet ogląda mecz nagle obraz mu się rozjechał. Pewnie znowu ptaki na antenie usiadły - myśli i wychodzi na dach. A tam syn jego jedyny, Jasio, papierosy pali. - Co ty robisz smarkaczu, co ty sobie myślisz? - Tato patrz - odpowiada spokojnym głosem syn i wskazuje głową przed siebie. Ojciec patrzy i widzi piękny zachód słońca, całe miasto spowite czerwienią... - Kontemplujesz sobie piękno przyrody, a papieros pomaga ci wpaść w stan melancholii, tak? - Nie tato, nie o to chodzi - odpowiada Jasio, a ponieważ złapał ostatniego macha wraca do domu. Więcej o tym nie rozmawiali... aż do następnego dnia. Ojciec wychodzi na dach o tej samej porze i bez zdziwienia znów widzi jak jego syn ćmi fajki. - Słuchaj nie podoba mi się, że... - Ale tato, patrz! Facet patrzy i widzi tłum ludzi wracających z pracy, każdy się gdzieś śpieszy, każdy gdzieś biegnie. - Palisz, bo czujesz się wolny i niezależny, a to podkreśla ten nastrój, tak? - Nie tato, nie o to chodzi. - To o co chodzi?! - Patrz, jakie zajebiste kółka puszczam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewięciolatek pyta się mamy -\"Czy Bóg jest kobietą czy mężczyzną?\" Mama myśli chwilę, po czym znajduje zadowalającą odpowiedź: -\"Bóg jest zarówno kobietą jak i mężczyzną\" lecz to niewiele wyjaśnia małemu chłopcu, więc ten dopytuje się dalej: -\"A czy jest biały czy czarny?\" Mama trzyma się obranej taktyki -\"Bóg jest i biały i czarny jednocześnie\" -\"A czy Bóg jest homo czy hetero?\" W tym momencie mamę lekko zatkało, ale wybrneła z sytuacji -\"Bóg jest i homo i hetero\" Chłopiec najwyraźniej doszedł już do pewnych wniosków: -\"Mamo czy Bóg to Michael Jackson?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy to fajny naród :) 1. Jeden z mieszkańców Katowic chciał w lombardzie zastawić swojego syna:) 2. Jako pierwsza nacja na świecie opracowaliśmy sposób picia denaturatu, płynu borygo, kwasu siarkowego i wody kolońskiej... Historia, z którejś tam ręki, z typu \"podobno zdażyło się naprawdę\". Kurs alpinistyczny. Kursanci poszli z instruktorem w okolice Morskiego Oka, aby potrenować.Gdy doszli na miejsce instruktor zaproponował odpoczynek i wzmocnienie- \"żeby się ściany lepiej kładły\". a że wszyscy byli wszechstronnie przygotowani, więc ściany się kładły, a flaszki pękały, aż pękli wszyscy.Po pewnym czasie ktoś się ocknął i skonstatował, że są wszyscy oprócz instruktora.Rozpoczęto poszukiwania, ale bezskutecznie, wobec tego zadzwonili po ratowników. Tu trzeba oddać głos ratownikom \"Jedziemy do zgłoszenia samochodem.Wyjeżdżamy za zakręt, i nagle widzimy- na środku drogi facet na \"czterech łapach\"...wbija haki w asfalt i asekuruje liną...\" Reklama na drzwiach pewnego salonu kosmetycznego: \"Nie podrywaj wychodzących od nas dziewcząt - jedna z nich może okazać się twoją teściową!\" Prawdziwe instrukcje obsługi. 1. Na suszarce do włosów f-my Sears: \"Nie używać podczas snu.\" 2. Na woreczku Fritos: \"Możesz być zwycięzcą! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz.\" 3. Na pudełku zupy Dial: \"Sposób użycia: jak zwykłą zupę.\" 4. Na niektórych mrożonkach firmy Swanson: \"Zalecany sposób przyrządzania: rozmrozić\". 5. Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: \"Nie odwracać do góry dnem.\" 6. Pudding f-my Marks & Spencer: \"Produkt będzie gorący po podgrzaniu.\" 7. Na pudełku od żelazka Rowenta; \"Nie prasować ubrań na ciele.\" 8. Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: \"Nie prowadzić samochodu ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu.\" 9. Na tabletkach nasennych Nyto: \"Uwaga: może powodować senność\" 10. Na większości pudełek lampek choinkowych: \"Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz.\" 11. Na japońskim robocie kuchennym: \"Nie używać w celu innego użycia.\" 12. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury\'s: \"Uwaga: zawiera orzeszki!\" 13. Na pudełku orzeszków podawanym w liniach lotniczych American Airlines: \"Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki\" (3. Latać liniami Delta) 14. Na kostiumie Supermana dla dzieci: \"Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania\" 15. Na szwedzkiej pile mechanicznej: \"Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rąk bądź genitaliów.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dziewczynki :) Choróbsko chyba przepędziłam ;)). A niedziela, niestety pracowita będzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U mnie dziś jest trochę słońca ale nie za ciepło. Wczoraj było paskudnie, deszczowo, barowo. Wybieram się na swoje włościa zobaczyć co w trawie piszczy:D Genewa kwiatkom nic się nie stanie, też tak myśłałąm kiedy u mnie tal padało i wszystko było na swoim miejscu:) Atena doskonale sobie poradzisz z egzaminem zawodowym, tak jak z maturą🌼 Jodełka dobrze, że przegoniłaś choróbsko i nie przepracuj się🌼 Pozdrawiam kochane Was wszystkie cieplutko, słonecznie❤️ Samopoczucie takie sobie, staram się nie myśleć za bardzo o tym co mnie męczy. Buźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Castopea to mój 6 cykl - 3 owulacyjny genewa dzięki za informacje hsg ciągle mnie przeraża, podejrzewam, że jednak muszę mieć coś z drożnością, bo w końcu 3 razy była szansa i nic... we wtorek będę u gina bez względu na @, zobaczymy co powie, a czy hsg robi się w jakimś określonym dniu cyklu? pozdrawiam wszystkie towarzyszki niedoli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, hsg robi się po @, a przed owulacją, najlepiej do 10 dnia cyklu. Warunkiem wykonania hsg jest dobry wynik cytologii oraz biocenozy pochwy. Jak masz jakiś bakterie, to nie zrobią Ci hsg. I nie myślcie, że się rozczulam nad moim ogródkiem, wiem, co mówię. Po ostatnich opadach i nocnej wichurze połamało mi dużo kwiatów, a mniejsze wbiło w ziemię. Mieszkam w takim miejscu, w którym ciągle wieje. Nigdzie nie ma wiatru, a u mnie wokół domu głowę urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ❤️ Jak weekend , który juz prawie się kończy;-(? widzę ze pewne rzeczy nawiedzaja topik falami i zbiorowo mam namysli ta zmianę ginekologów ja jutro ide oderac moja cytologię a potem tez chce się umówic z nowym ginekologiem, zeby skonsultować to co twierdzi pierwszy, i mam nadzieję ze ten bedzie przychylniejszy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko, prawie poniedziałkowo, atena- powodzenia na egzaminie, życzę co zebys zdała go tak spiewająco jak maturę genewa trzymam kciuki za roslinki agatje - bedzie dobrze, moj ukochany dzis sam dobrowolnie pozmywał gary po obiedzie i po kolacji jodełka, wiedze ze praiw rowno stanęłyśmy na nozki, ja w sumie tez juz zdrowa my nadal sie staramy, mysle ze do 10 czerwca mozemy probowac, zaczelismy troszke wczesniej przezd płodniaczkami, ale czemu w sumie nie przytulać sie w inne dni tez, no nie? pozdrawiam , milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jeny jodełka jaki ty ranny ptaszek jestes, boire ci na chwilke manuela, bo bez kawy nie da rady, musze sie zreanimowac bo zaraz lece do pracy a tam juz 18 \"Wspaniałych \" dzieciakow na mnie czeka. zycze wszytkim laseczkom super udanego tygodnia a najbardziej poniedzialku, bo po 1 nikt go nie lubi, apo 2 jaki poniedzilaek , taki caly tydzien. Duzo umiechow dal Was :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wypiłam kawę, nie czekałam na Manuela i też zmykam. Nie będzie mnie dzisiaj cały dzień, trzymajcie się dzielnie. solarisku, napisz jak wyniki posiewu i nie brykaj za bardzo;) 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! zimno, deszczowo i bez słoneczka dziś u mnie;-( aż sie nie chciało wstac z ł óżka na lepszy dzień {kwiatek],🌼,🌼dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka - Dlaczego mężczyźni wybierają kobiety, które ciągle płaczą i potrzebują godzin, żeby się ubrać? - Bo innych nie ma. Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić. - Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał. - Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego. - Czy to twój chłopak? - kontynuował. - Nie, coś ty - odpowiedziała. - Czy to twój ojciec lub brat? - pytał. - Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho. - A więc kto to jest? - nalegał. - To ja przed zabiegiem chirurgicznym. Facet wszedł do kibelka u siebie w domu, wziął telefon komórkowy i dzwoni na domowy swój, odbiera żona: - Moja droga kocham cię! - i się rozłączył, szybko wychodzi z klopa i do małżonki: - Kochanie kto dzwonił? - Eeee... przyjaciółka... mmm... chciała o coś zapytać... Po godzinach w wielkim biurowcu. Cisza. Tylko samotny sprzątacz szczotką na kiju glancuje posadzkę korytarza. Wtem otwierają się jakieś drzwi i wychodzi dyrektor. Rozgląda się i na widok sprzątacza na twarzy wykwita mu sardoniczny uśmieszek. - Hej, sprzątacz! Pozwól no tu na chwilę. - O co chodzi? - Tu musisz poprawić - dyrektor wskazuje podłogę przed sobą - Zostawiłeś plamę! - Plamę?! Niemożliwe! Jaką plamę? - Taką obrzydliwą, wielką, czarną plamę! - Aaa plamę! - uśmiech zrozumienia rozjaśnia twarz sprzątacza - Taką gruszkowatą, z małym różowym plackiem na końcu? - O właśnie, taką wielką, czarną, gruszkowatą plamę z malusieńkim różowym plackiem! - dyrektor niemal wpada w ekstazę - Szoruj to kmiotku! - Niczego nie będę szorował grubasie. Podłoga lśni, a to jest twoje odbicie. MIłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)!!! No w piątek miałam awarię, ktoś ukradł prąd :D Al;e dzis juz jestem, też po kawie..no jeszcze jakies resztki na dnie pływają. Pogoda jest abslolutnie okropna!! Chociaż.. właśnie się przejaśnia..hmm... może jednak coś z tego będzie?? Genewo no właśnie w wiadomościach słyszałam że gdzies tam w waszych oklicach to jakieś potężne te opady deszczu były. Kurcze niektórym mieszkania pozalewało.. okropne. I jeszcze chyba kkilka miejscowości jest zagrożonych. Biedne kwiatki, mam nadzieję, ze jako dobra ogrodniczka miłośniczka zdołasz to wszytsko sobie naprawić i nasadzić :) Juleczko za twoją działkę też wznosze modły zielarskie :D Jodełko to nie ja jestem wymagająca co do manuela, to właśnie dla ciebie ciągle go musze przebierać, a to klapeczki, a to coś tam ;) A z julką lubię się tłuc o manuela i on wcale wtedy nie stoi z boku :D:D no nie juleczko?? ;) Agatje nie napisałaś mi w końcu jakie gry strategiczne znasz?? Ja znowu już nie mam laptopa (miałam tylko przez kilka dni) więc koniec giercowania.. Sympatycznie było powojowac czarodziejką :) Castopeo ciesze się że jesteś, że zmieniłaś gina i masz lepszy humor. Mój tez jakoś tak uważa że nic strasznego się nie dzieje, jeśli zachodzi się po trzydziestce, a teraz coraz częściej rodzą pierwsze dziecko czterdziestki. Powiedz mi jak twój organizm znosi clo??? Bo mój fatalnie zwłaszcza na endo, więc w następnym cyklu biore tylko jedną a nie dwie. Bez endo to sobie można marzyć... A w sobotę zaszalałam na zakupach :) wydaliśmy tysiaczka i było fajowo. Kupiliśmy sobie w decatlonoie buty sportowe (ja dwie pary) no i steper!! Zaczynam ćwiczyć troszkę, bo strasznie sie zaniedbałam tzn. zastanawiam się czy mam jeszcze mięśnie? :) A buty po prostu super! Dzisiaj w jednych już sobie śmigam. Noga zrelaksowana, odpoczywa...mmm.. A tak w ogóle to szykuje się zaganiany tydzień dla mnie. Tyle mam rzeczy do załatwienia.. Coś nam dzisiaj nawet wróżka zaspała... Ide manuela pogonić żeby skusił ją kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami beda dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spelni a nasz brzuszek radoscią sie wypełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka No i po weekendzie . My zaliczylismy grila i obiadek u mamusi -mojej:-))) Ale ta pogoda mnie dobija , jak wstaje rano i znów widze chmury i szary kolor to mi sie nic nie chce:-(( Czuje się ok, troszke pobolewa mnie brzuch. Ale dzisiaj jestem taka apatyczna, śpiąca. Chcę do domuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jeszcze się nie rozbudziłam, choć od rana w pracy. Pożyczam Manulea bo mam ochotę na następną kawę. On faktycznie razem ze mna i solaris jest aktywny w tych naszych bojach o niego:D Pogoda badziewska, gdzie to ciepło? gdzie to słońce? a tylko chmury, zimno i pewnie deszcz brrr. Rano byłam na kuciu, sprawdzić swoja prolaktynę. Trochę bolało to kłucie, piguła nie mogła znaleźć żyły to mówię jej że dam drugą rękę bo na niej są bardziej widoczne, a ona że nie trzeba, spróbuje poszukać na tej i jeszcze musiała rzucic, że przydałoby sie przytyć to nie trzeba by było szukać żył, a feee nie lubię takich tekstów. Kikunia pewnie przez pogodę nie czujesz się za dobrze🌼 Porcja kawałów od genewy przyda się na dzisiejszy dzionek:) Zmykam narazie popracować. Buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wredna ta piguła była juleczko.. Ja dzisiaj też zabiegana po uszy, po piątkowym kradziejstwie prądu. Mój śluz dalej mnie wkurza wrrr 😠 pafnucy u ciebie tez tak??? Normalnie mam wrażenie że złośliwy jest jakiś. Jak trzeba to go nie było, a teraz jakiś koszmar 😠 Kikunia ja też chcę do domu... możesz się pocieszyc tym, że w każej chwili możesz sobie iść na wolne na miesiąc albo dwa :) Z tego co widziałam w poczekalni u mojego gina, to wręcz standrad, :) Babki sobie odpoczywają. W sumie to się wcale nie dziwię, bo to wstawanie np o 6 rano to normalnie zabóstwo dla organizmu, a jak jest tam maleństwo to trzeba się wysypiac i dbac o siebie i w ogóle. Brzusioo troszkę boli bo pewnie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze coś maiłam napisac ale z głowy mi wyleciało :D Na pewno musze się cofnąć sporo stronek bo gdzies zapodziałam przepsi na ziołowa mieszankę, a chciałam pójść kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki. Solaris,moja poprzednia gin,nigdy nie wypowiedziała słowa endo i albo było okey,albo ...sama już nie wiem U nowego gina byłam w 8 d.c i miałam 6 mm,powiedział ,że małe .W srodę ma sprawdzić na usg czy urosło.Jeśli chodzi o clo to szwankuje mi po nim śluz,przed jego braniem śluzu miałam zawsze pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz castopeo... bo własnie clo działa antyestrogenowo, przez to pada śluz i endo też bo z braku estrogenów nie rośnie. Minimalne endo musi miec 8 żeby w ogóle myśleć o zagnieżdżeniu.. No ja niestety należę do pechowych dziewczyn, na które clo działa źle. Ale też we wcześnijeszym cylku endo miałam dobre, ale brała jedną clo. Więc w tym następnym cyklu tez kazał gin brać jedną, żeby nie było aż tak źle. Ponoć nie ma żadnej różnicy między zwiększaniem ilości dawki a działaniem clo. Na śluz łykaw wiesiołka, ponoć przy clo jest to zalecane ale na efekty czeka się kilka miesięcy tj. 2 lub 3. Trzymam kciuki za rośnięcie endo!!! Jeszcze do owu jest czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris ,a który cykl bierzesz clo.U mnie to już czwarty,a drugi przy podwójnej dawce.Nie wiem jak zadecyduje ten nowy gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castopeo to mój trzeci cykl, bo dwa pierwsze miałam bardzo długie. Owu miałam dopiero koło 20 dnia, a dopiero za trzecim razem owu miałam koło 14 dnia. Może dletego że wzięłam na próbę od trzeciego dnia clo a nie od piątego. Zobaczę jak tym razem będzie. Poza tym dzieczyny zanim poddacie się badaniom na drożność namówcie swoich panów do badania nasienia. problem może tkwić właśnie tu.. U mnie sprawa jest bardziej oczywista z uwagi na przebyte zapalenie otrzewnej, co sugeruje niedrożność. Ale normalnie zawsze najpierw bada się nasienie. Castopeo a wy sprawdzaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się łapie na drugą kawę??? Bo już normalnie słaniam się na nogach... Ponoć ca le wakacje mają być takie.. Głowa mnie boli 😭.. ja chcę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris my badania mieliśmy nasienie dobre,test kontaktowy dodatni.Ja biorę clo od 2 d.c przez 5 dni.Dziewczyny a co jeśli jajowody są niedrozne czy to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąsnie zalapałam sie na 2 kawe , szkoda solaris, ze nie wiedzialm ze ty tez pijesz 2 kawunie bo napiłybysmy sie4 razem, troszke sie juz odrobilam kotleciki sie pieka, ciato w piekarniku, teraz musze cos przygotowac na zajecia indywidualne- doatalam nauczanie indywiduyalne z historii, fajnier, jakis dodatkowy grosz nam wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie castopeo, to nie koniec, wtedy robi się laparoskopię i usuwa zrosty operacyjnie :) Tak więc nie zamartwiaj się. W moim przypadku np gin w ogóle nie mówił o hsg tylko od razu proponuje laparo, żeby za jednym razem usunąć zrosty. Ale powiedz mi co to jest test kontaktowy?? Chcąca jakie ty słysze pyszności wyczarowujesz!! Aż mi ślinka pociekła!! :) Kotleciki i ciasto. Zjadłabym sobie ciasto jakieś dobre domowe mmm... bo kupne to nie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniałam dodać że są też leki na rozpuszczenie zrostów. Kiedyś serfując gdzieś się natknęłam na nie, ale oczywiście nie zanotowałam gdzie, a sama jestem ciekawa. Jeśli ktoś wie, albo trafi to podrzućcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test kontaktowy sprawdza jak plemniczki zachowują się w śluzie,czy mój śluz ich nie pozera,bo tez tak czasem jest na to też są leki.Przesłałam Wam cos na skrzynkę,mam nadzieje ,że się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×