Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

HHHHHHHHHura znalazł sie, przekopalam juz od rana 2 razy caly dom, lezal sobie jakgdyby nigdy nic w lisciach rozłozystego kwiatka , ktory stoi pod połka gdzie go zawsze klade, jestem szczesliwa, lece bo sie spoznie do pracy, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzi na dzień dobry i zmykam. Wczoraj późnym wieczorem posłałam 2 smsy zupełnie nie tam, gdzie powinny pójść. Jak dostałam odpowiedź z jednego miejsca, to mało zawału serca nie dostałam. Nie mogłam spać i w ogóle chyba przestanę wysyłać smsy. Nie wydaruję sobie tego do końca życia. Trzymajcie się, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzęki genewo za zdjęcia, śliczny masz ogródek, rozmarzyłam się i pomyślałam sobie kiedy jak będę miała taki:) Wiem, że na taki efekt trzeba poczekać trochę. A z tymi smsami aż tak źle wyszło?? Manuel zrobił kawusię, istny miodzik:P Zaraz znikam na szkolenie i będę póxniej. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, wszystko w swoim czasie, u Ciebie też wszystko urośnie i będzie pięknie. A z smsami wyszło gorzej niz źle, jestem zdruzgotana. Od dziś przestaje pisać i wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Nie pisalam bo mialam zalaną piwnice i trzeba bylo najpierw wynosić rzeczy a potem suszyć i wnosić wszystko z powrotem. Poza tym bylam znowu u giny i tym razem(mimo ze poprzednio wszystko bylo oki) powiedziala ze na tym powiększonym jajniku podejrzewa endometriozę - powiedzialam jej ze nie mam żadnych objawów tego paskudztwa i ze inni ginekolodzy nic na ten temat nie mówili. Zalamalam się kompletnie bo tego mi jeszcze trzeba. Oczywiście to tylko podejrzenie. Dziewczyny co myślicice iść jeszcze gdzie indziej na konsultacje, bo ona chce mi laparoskopie robic-jestem w okropnym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Kurcze cos mnie dzisiaj połamało, ni mogę się swobodnie odwrócicw prawą stronę , bardzo mnie boli:-(( Co do brzuszka , to wszystko ok, coś ostatnio zaczyna pobolewać , idę do gina w piątek na 17.45.Brrr, boję sie , trzymajcie kciuki zeby wszystko było ok. DZwoniłam wczoraj do swojego promotora , prawdopodobnie będę się bronić na początku lipca , bo potem on wyjeżdża na całe wakacje. Ostatnia moja szansa.Czarna ja na Twoim miejscu poszłabym do jeszcze kogoś, tak zeby potwierdzić , albo żeby wykluczyć(tego Ci życzę serdecznie) Genewa ja tez chce zdjęcie ogórdka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeejjj. Tu nieprzytomna Jodełka. Dawać Manuela. Okresu dalej nie :(. A mnie po prostu roznosi. Mój ukochany to anioł że wytrzymuje ze mną. Proszę mi dziś ładnie zaklinać okres. Wszystkie. Bo za przeproszeniem dam w \"papę\" niewinnej staruszce :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam, mnie tez juz nosi, wolałabym zeby @ przyszła i szybciej zaczęłabym nastepny okre staranek pogoda wciąź się nie poprawia, u mnie w domu jest strasznie zimno, a nawet grzejnika nie mam... czarna to się musiałas namęczyć z tą zalaną piwnicą...mnie gina na początku tez mówiła o laparo, ale na razie przerzuciła się na hsg :-) poczekam co będzie dalej, bo obydwa zabiegi strasznie mnie przerazają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nawet nie wiem kiedy mi zleciały 4 ostatnie godziny. Po wczorajszy \"godzeniu się\" z mężem mam kaca (choć bywało gorzej) i musiałam dzień zacząć od sprzątania. Generalnego prawie. Pranie też już wisi, obiadek dla malców zrobiony, zaraz lecimy pospacerować. Okresu na razie ani śladu. Hmmm ????? Genewa, ogródek masz fajny. ja muszę bardzo ciężko z chłopem walczyć o każdy kawałek ziemi na kwiatki, a i tak większość mam w donicach. Lecę, bo praca goni. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , tak siedze w pracy i nagle ni z tego i z owego zaczeła mi lecieć krew z nosa . Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!:) Bardzo się śpieszę... Czarna szczerze współczuję powodzi... co do gina to raczej poczytaj w necie o endometriozie i zobacz jakie badania trzeba wykonac żeby się upewnić co doo diagnozy. Nie daj sie ciachac od razu!!! Kikunia więc jednak masz objaw ciąż :) Tak się zdarza u ciężarnych że krew z nosa leci, a to z uwagi na podwyższony progesteron. Musze spadać. Ciumam was mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Solaris , bo myslałam ze to już coś złego. dobrze ze z nosa leci :-))) a nie skąs indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki mam takie pytanie czy zanim zaczełyści brać CLOSTILBEGYT to przechodziłyście jakieś badania? mój gin zapisał mi to wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
przed clo miałam cytologie, i badania hormonalne, lh, fsh, estradiol, prolaktyna i jeszcze testy na różyczkę, toksoplasmose i jakiś jeszcze jeden ale teraz zapomniałam jaki, no cóz starośc nie radość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa, dzieki za zdjątka, już wiem czemu moj ukochany zawsze marzył o własnym domku i ogródku, uwazaj na smsy, czarna czy ty mieszkasz w okolicach ciezkowic czy bardziej sacza? wsp9lczuje ci bardzo jak ogladalam w tv ta tragedie to mialm wypieki na twarzy a jednoczesnie gesia skorke, duża buźka i cmokasek dla ciebie, a co do twojego problemu to zrobilabym tak jak ci radzi genewa poczytasz cos a na dodoatek poszlabym jeszcze gdzies z tym, kikunia błagam rozsiewaj jak najwiecej bo ja jestem na etapie starnek ok21 bede wiedziala czy cos wyszlo z nich, jodełka- zaklinam , zaklinam , zaklinam, pafnucy u mnie tez zimno- grzejnik mam ale grzejemy sie inaczej z moim R agatje- czyżby???? hmmm trzymam mocno kciuki, gdyby tobie tez sie fasolka pojawila nie zostawiaj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka , ciumam = całuje dzis moj R chyba bardziej byl wypoczety, przytulanko juz bylo, i to sam z walsnej inicjatywy, a tak wczoraj narzekalam, a ze bylo i tez w pon i dzis to przeciez zywotnosc plemniczkow dosiegnie jescze wczorajszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, jeden dzień mnie nie ma, a tu stronka się taaaaak rozciągnęła. Słuchajcie, jestem w czarnej dziurze z powodu tych smsów, kurde, ale wtopa, nawet sobie nie wyobrażacie. czarna, tak myśłałam, że mogło Cię pozalewać. A przede wszystkim nie martw się, tylko biegnij do innego lekarza na konsulatacje. Nawet, gdyby się okazało, że masz jechać do innego miasta. kikunia, na początku ciąży krwotoki z nosa są normalne, są i już, nie obawiaj się. chcąca bardzo, a widzisz? A nie mówiłam? Trzeba słuchać jak starsi Ci coś mówią:D solaris:) julk_a:) pafnucy:) pluszka:) Agatje, no zrób ten test, a nie pisz hmmmmm, bo my niecierpliwe kobiety jesteśmy:D jodełka, moja kochana pracoholiczko:) Masz natychmiast odpocząć, bo jak tego nie zrobisz, to pojadę po młot solariska i dopiero mnie popamiętasz:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czysta poezja \"Na boisko wszedł nierozgrzany Piecyk.\" (autor nieustalony) \"Puścił Bąka lewą stroną.\" (Dariusz Szpakowski) \"W zespole wojskowych rozstrzelał się Nyćkowiak.\" (Jacek Łuczak, \"Gazeta Wielkopolska\") \"Jeszcze 18 sekund do końca Szweda Berqvista.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"I to był właśnie błąd, a właściwie wielbłąd obrońcy.\" (Jan Tomaszewski, Wizja Sport) \"To nie był strzał, to był postrzał.\" (Roman Kołtoń, Polsat) \"Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki.\" (Łukasz Płuciennik, Canal Plus) \"Manualne właściwości nogi.\" (Jan Tomaszewski, TVP) \"Mendieta kiedyś uprawiał królową sportu, ale porzucił ją dla piłki nożnej.\" (Andrzej Zydorowicz) \"Tego trupa się już nie wznieci.\" (o polskiej reprezentacji piłkarskiej po występie w Korei; autor nieustalony) \"Sztanga prowadzi go na manowce.\" (Krzysztof Miklas, TVP) \"O popularności tej dyscypliny decydują gwiazdorzy. Oni roztaczają tę aurę, która albo jest dobra, albo jest zła.\" (Piotr Dębowski, TVP) \"Iversen mógłby być spokojnie synem Franco Baresiego, ale Baresiego zawiodły nerwy.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Korzeniowski przez wiele tygodni komputerował monitorowanie swojego chodu.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Teraz precyzyjne wybicie na oślep obrońcy Śląska.\" (Andrzej Koziorowski) \"Wyprzedził Dariusza Śledzia i całą śmietankę polskich żużlowców.\" (Maciej Henszel) \"90 kilo nieprawdopodobnie żywej wagi.\" (autor nieustalony) \"Nasz narciarz wypadł dobrze, ale wcześnie - już na pierwszych bramkach.\" (Witold Domański) \"Tafarel ustawia przed Szkotem niewidzialną ścianę swoich pragnień.\" (autor nieustalony) \"Tygrys na rozbiegu, jastrząb w powietrzu - co składa się na polskiego orła.\" (Krzysztof Miklas, TVP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszamy, awaria na łączach \"A teraz łączymy się z magnetowidem.\" (autor nieustalony) \"Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Polak zakończył rwanie, podobnie jak ci z państwa, którzy oglądali nasze poprzednie wejście.\" (Artur Szulc, TVP) \"Oddajemy głos do studia, bo tam zacznie się walka o złoto.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Popatrzmy wspólnie z telewizorami, jak koszykarze Zeptera zdobywali mistrzostwo Polski.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Witamy polskich telewizorów.\" (Zbigniew Boniek, TVP) \"Nie mam obrazu na monitorze, nie wiem, czy mój głos dociera do państwa i jeszcze na dodatek mam przed nosem brudną szybę.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Jak państwo widzicie, nic nie widać w tej mgle.\" (Edward Durda, Wizja Sport) \"Mówię Samprasowi, żeby mocniej liftował piłkę. Ale on mnie nie słucha. Ale jak ma mnie słuchać, skoro mnie nie słyszy.\" (Adam Choynowski, Eurosport) \"Widzimy tylko to, co dzieje się w kamerze.\" (Jacek Banasikowski, TVP) \"Mam tu na stanowisku kłopoty z głośnością własnego głosu.\" (Bożydar Iwanow) \"Litwinka postanowiła utrudnić nam oglądanie meczu i rozgrzewa się przed naszym stanowiskiem, a że mierzy dobrze ponad 190 cm, nic nie widać. Ale oto robi skłony, więc jest szansa.\" (Krzysztof Ratajczak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język giętki \"Podtrzymuję swoją opinię, że moim zdaniem...\" (Jan Tomaszewski, TVP) \"Do tej fazy, w której przegrywający przegrywa, mamy jeszcze trochę czasu.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Johann Cruyff dokonywał bardziej zmian taktycznych niż zmieniających taktykę zespołu.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"\"Stojković polewa wodę głową.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Bergkamp trafił bramką w słupek.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Trener Belgów to ten pan w okularach na państwa okularach.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Obrońca wybił piłkę na tak zwany przysłowiowy oślep.\" (Andrzej Zydorowicz, TVP) \"Wybił piłkę na tak zwaną pałę.\" (Jan Tomaszewski, Wizja Sport) \"Popatrzmy na jego przytomność umysłu.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Sędzia podyktował pięć rzutów karnych. Wykorzystano tylko jednego.\" (autor nieustalony) \"Szwedzi są o tyle niebezpieczni, że nie są groźni.\" (Stanisław Terlecki, TVP) \"Nie ukrywam: podgrzewam bębenek.\" (Artur Szulc, TVP) \"Kamerun grał z ikrą Bożą.\" (Jerzy Klechta, TVP) \"Córka już wie, który jest tata w sensie żużla.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Ten mały przyruch daje mu dobry tajming.\" (Włodzimierz Szaranowicz o Hannawaldzie) \"Szczęście nie było zwierzchnikiem gospodarzy.\" (Grzegorz Milko, Canal Plus) \"Po przerwie mróz nie zelżał, a wręcz przeciwnie, wiatr nie osłabł.\" (autor nieustalony) \"Zmagała się z nią długo, ale sztanga okazała się silniejsza.\" (Krzysztof Miklas, TVP) \"Konie bardzo lubią być pod opieką damskich rąk luzaczych.\" (autor nieustalony) \"Odra stwarza coraz groźniejsze zagrożenie.\" (Łukasz Płuciennik, Canal+) \"Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Holenderka mimo prowadzenia jest faworytką.\" (autor nieustalony) \"Doping pomaga zawodniczkom. To jest niewątpliwie pewne.\" (Piotr Dębowski, TVP) \"Beckham oddawał się słonecznym kąpielom wodnym.\" (autor nieustalony) \"Tamta połowa była skuteczna dla Hiszpanów.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"U nas jest do południa poranek, a u Państwa noc, więc dobranoc.\" (Marek Jóźwik, TVP) \"Przewaga Holendrów jednoznaczna, ale nie tak wyraźna.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"I znowu niecelne trafienie.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Przyjechałeś tutaj na zaproszenie polskiej Polonii...\" (Artur Szulc, TVP) \"Pomimo takich umiejętności może się spokojnie popukać w czoło.\" (autor nieustalony) \"Piłka wychodziła już z możliwości dokładnego jej zagrania.\" (Andrzej Strejlau) \"Tony Adams z uśmiechem na twarzy próbował wepchnąć bramkarza Luksemburga do bramki.\" (Jacek Laskowski) \"Sam boski i mocno ostrzyżony Vialli nie strzelił karnego.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Adam Małysz dojrzewa trzy razy szybciej niż rówieśnicy w jego wieku. Jest znacznie bardziej dojrzalszy...\" (Apoloniusz Tajner, TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy po trzy \"Nokaut wydaje się nieunikniony jak zmarszczki po sześćdziesiątce.\" (Andrzej Kostyra, TVP) \"Jeśli Tyson podniesie się po tym ciosie, to będzie największy cud od zmartwychwstania Łazarza.\" (Andrzej Kostyra, TVP) \"Bardzo sympatyczny ten Francuz. Kiedy widział, jak obserwuję jego przygotowania, pomachał do mnie.\" (Jacek Banasikowski, TVP) \"Piłka z jakimś takim poznańskim smutkiem zatrzepotała w koszu Olimpii.\" (Krzysztof Ratajczak) \"A oto Marcelo, którego eksponuje realizator transmisji, aczkolwiek do tej pory jeszcze niczego wielkiego nie pokazał.\" (Dariusz Szpakowski, TVP \"Oto Dennis Rodman, od którego odeszła biała żona.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Jego problemy uzewnętrzniają się w tatuażach, przedziwnych i wystrzyżonych fryzurach.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Mihajlovic nie wejdzie już chyba na boisko - to wielka strata dla drużyny Jugosławii. Dotychczas jedna bramka w turnieju, co prawda samobójcza, ale to było przypadkiem.\" (Jacek Banasikowski, TVP) \"Teraz pokażemy bramki z tego meczu dla tych, którzy widzieli, ale myślę, że chętnie obejrzą je jeszcze ci, którzy nie widzieli.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Kiedy Michael Johnson biega poniżej 44 sekund, rywale muszą oglądać jego plecy z ogromnym okładem.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Wynik jest sensacją, żeby nie powiedzieć dużą niespodzianką.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Rangersi bez jakichkolwiek szans, aby marzyć o czymkolwiek.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Te upały przypominają człowiekowi, w jakiej części składa się z wody.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Dostał żółtą kartkę, gdyż radości poza boiskiem - w myśl przepisów UEFA - okazywać nie wolno.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"\"Bramkarz Primorje nic nie wiedział o nowym systemie kredytowania u nas, a puścił bramkę na raty.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP) \"Trudno powiedzieć, czy złapał się za głowę Kanu, czy po prostu zmarzły mu uszy.\" (Mateusz Borek, TV4) \"Veron złapał się za włosy, a wlaciwie to nie miał się za co złapać, bo jest łysy.\" (autor nieustalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca bardzo dziękuję za wyjaśnienie słowa:) zawsze się czegoś człowiek nauczy:D właśnie agatje zrób test i nie trzymaj nas w niepewności:P odebrałam dziś wynik prolaktyny i widać że spadła, wynik 12.37ng/ml przy normie 6,0-29,9, więc chyba dobrze. Dwa miesiące temu miałam 16.6. Tym razem robiłam rano i na czczo. A poza tym chyba faktycznie mogę mieć coś z hormonami. W zeszłym tygodniu robiłam usg piersi (miałąm troszkę strachu) gdyż muszę robić kontrolnie co pół roku z powodu włókniaka, któego miałam usuwanego w grudniu. No i jest ok, tyle że mam małą torbielkę i lekarz zapytał się czy biorę tabletki hormonalne gdyż torbielki z tego się robią. A że mam problemy z @ po odstawieniu, więc stąd torbielka, i jeśli się unormuje to zniknie.Jak będę u nowego gina, to również i o tym wspomnę. upiekłam ciasto z truskawkami, w sobotę tak szybko poszło, że mąż ponownie spragniony słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, to bardzo dobry wynik PRL:) Placek z truskawkami, mniam, mniam, a ja znowu cały dzień pracowałam i ledwo dycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa odpocznij i nie myśli teraz o pracy:) stres odpadł, to i PRL spadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×