Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

U mnie w końcu wyszło słońce.Lato będziemy miały chyba fatalne,nie doś ,ze krótkie to jeszcze deszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poleniuchowałyśmy troszkę.. Dzisiaj śpię po południu pod kocykiem i nic mnie nie rusza.. no i może gorąca kąpiel przed tym kocykiem jescze. Trzymajcie się i do jutra. Mam nadzieję że będzie to lepszy dzień.. Ide myslec co na obiad.. to najgorszy dla mnie punkt dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się domu, nareszcie koniec pracy, ufff. Miłego popołudnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny, ja tez nie lubie gotowac, ale mus to mus, dobrze ze moj ukochany tez cos nieraz ugotuje bo mi zawsze w tym temacie weny barkuje , ja tez kapiel i kocyk ew. przytulanko bo wczoraj byla owu wiec trzeba wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris my też badaliśmy plemniczki i są ok :-) ciekawe co to za leki na rozpuszczenie zrostów, myslałam, że jak jajowody sa zatkane to już tylko in vitro pozostaje... idę jutro do gina może się czegoś wiodącego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Czytam, czytam ale nic nie pisze, bo u mnie nic ciekawego nie slychac. Solaris, ja tez zazwyczaj mam dylemat co ugotowac na obiad. Najbardziej lubie, jak moj maz jest w domu i cos ugotuje, lub kiedy mam cos z poprzedniego dnia i nie musze sie wysilac. Tak wiec dzis u mnie pomidorowka i ziemniaczki z sosem i mizeria. Pozdrawiam stale i nowe kobietki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, jakie ciasto wyczarowalas? mi tez sie chce ciasta... Ogolnie to bardzo lubie slodycze i codziennie musze cos slodkiego zjesc. Sama sie za to na siebie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem, ale nie mam siły, masakrycznie jestem padnięta. Zaczynają się dni płodne, ale chromolę, nie mam siły. A śluz jaki się zrobił, bez wiesiołka, ho, ho. Kto chce zdjęcia mojego ogródka, niech się zgłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo jak milo ze sie odezwalas. Ja dopiero za pare dni mam dni plodne, ale chyba nie skorzystam z nich. Postanowilam przebadac sie przez wakacje i od polowy sierpnia znowu przystapic do dzialan. Bo tak naprawde nigdy nie rozmawialam z lekarzem o checi posiadania dziecka i pod tym katem nie robilam zadnych badan. A zreszta jeszcze zobacze, bo moze za pare dni odmieni mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za pytanie, ale jaka jest pelna nazwa leku clo, pytam bo wiem ze to jaest skrot, a ja znam ten lek tylko z Waszych opisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka, to ciasto dla wybitnych antytalentow kulinarnych 4 jajka ubijasz ze szklanka cukru do ubitego tego wsypujesz po trochu szklane maki z proszkeim do pieczenia ( nie wiecej niz pol lyzeczki )caly czas ubijasz do tego pol szklanki maki kartoflanej, potem do tego dolewasz poł goracej roztopione4j margaryny , wlewasz po trochu, potem wszystko to wylewasz na posmarowana forme, i wkladasz do rozgrzanego piekarnika na 35- 45- min piekarnik nagrzewasz do 100 stopni po wlozeniu blachy podkrecasz do 130 - 150 stopni, mozna jeszce do ciasta dolozyc na sam koniec lyzeczke kako, jak wlewasz na forme troche se sotawiasz wsypujesz kakoo i wlewasz do formy jakims wzorkiem ot cala filozofia, ciasto zawsze sie udaje, wiecej nie pisze bo topik czego inengo tyczy sie, a dzis mam duze szanse ale moj ukochany bardzo zmeczony z pracy przyszedl narazie spi chyb a go wezme zaraz w obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, dzieki za przepis. Wyprobuje w tym tygodniu. Topik rzeczywiscie czego innego dotyczy, ale chyba wszystkie kobiety interesuja sie chociazby troszeczke kulinariami i chetnie skorzystaja z porad eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko kto tym ekspertem zostanie??????????? genewa głowa do gory, bierz suszarke i do ogrodka go suszyc, a tak naprawde szkoda moze nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, zdjęcia poszły. Jeśli są jeszcze chętni, to proszę się zgłaszać. Chcąca bardzo, nie będę biegała z suszarką po ogrodzie:D Muszę poczekać na lepszą pogodę i powiązać troszkę przewrócone kwiaty. Jestem bardzoooo zmęczona i nawet nie wiem, co napisać, więc zrobię jedyną sensowną rzecz w tym momencie: idę spać. Pa, pa, śpijcie dobrze.🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał o clo, zamieszczam info, proszę bardzo:) CLOSTILBEGYT SKŁAD Tabletka zawiera 50 mg cytrynianu klomifenu DZIAŁANIE Związek o działaniu antyestrogenowym, który w sposób wybiórczy zapobiega wiązaniu się estradiolu z receptorami w podwzgórzu. Na skutek mechanizmu sprzężenia zwrotnego wzmaga się wydzielanie gonadot ropin wywołując w znacznej części przypadków owulację. WSKAZANIA Wywołanie jajeczkowania u kobiet z cyklem bezowulacyjnym celem zajścia w ciążę: -Bezowulacyjne zaburzenia cyklu pochodzenia ośrodkowego (podwzgórzo-wego) -Zespół Stein-Leventhala -Wtórny brak miesiączki różnego pochodzenia lub skąpe miesiączkowanie m. in. po doustnych środkach antykoncepcyjnych -Zespół Chiari-Frommela -Oligospermia -Mlekotok (jeżeli jest wykluczony rak sutka) PRZECIWWSKAZANIA -ciąża -schorzenia wątroby lub zaburzenia funkcji wątroby (także w wywiadzie) -torbiele jajników, nowotwór trzonu macicy, zaburzenia czynności przysadki mózgowej (guzy przysadki) -krwawienia o nieznanej etiologii -zaburzenia czynności nadnerczy bądź tarczycy. U niektórych pacjentek mimo prawidłowych lub nieznacznie obniżonych wartości FSH i LH nie występują owulacje (hipogonadyzm normogonadotropowy). W tych przypadkach sukces przynosi stymulacja jajeczkowania cytrynianem klomifenu (clomid, clostilbegyt) - lekiem o działaniu antyestrogennym - który w wyniku hamowania sprzężenia ujemnego osi podwzgórze-przysadka-jajnik wywołuje uruchomienie rezerw czynnościowych przysadki i wyrzut dodatkowej ilości gonadotropin wywołujących jajeczkowanie Clostilbegyt jest syntetycznym lekiem hormonalnym regulującym właściwą pracę jajników, wpływa na owulację, czyli dojrzewanie i uwalnianie jajeczka z pęcherzyka Graffa. Działając na odpowiednie ośrodki w mózgu, przywraca prawidłowy cykl płciowy Clostilbegyt stymuluje wydzielanie FSH, a FSH wzrost pęcherzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro też nie będzie mnie cały dzień, więc już teraz zostawiam Wam garść cytatów sportowych:) Tylko bez brzydkich skojarzeń \"Swietłana Fomina jest bardzo doświadczona i dużo daje.\" (trener Roman Haber) \"Jeszcze trzy ruchy i Włoszka będzie szczęśliwa.\" (Artur Szulc o kajakarce Josefie Idem) \"Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską.\" (Włodzimierz Szaranowicz o Otylii Jędrzejczak) \"Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej.\" (Bohdan Tomaszewski) \"Widać wielkie ożywienie w kroku Lewandowskiego.\" (Bohdan Tomaszewski relacjonując bieg na 800 m) \"Ja z mieszanymi uczuciami podglądam panie.\" (Monika Lechowska, TVP) \"Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka.\" (Dariusz Szpakowski, TVP) \"Franciszek Smuda zbyt radykalnie przeczyścił swój zespół.\" (Krzysztof Mrówka, Wizja Sport) \"Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała.\" (autor nieustalony) \"Jest jak Szarmach, o którym mówiło się kiedyś, że wsadzał głowę tam, gdzie inni bali się wsadzić inne rzeczy...\" \"A konkretnie nogę.\" (Adam Romański i Piotr Sobczyński, TVP) \"Rozebrali się i zostali w slipkach, żeby zyskiwać te setne części sekundy.\" Dariusz Szpakowski, TVP) \"Cała Australia na niego patrzy. Ale on odpowietrzył się tym spokojnym startem.\" (Włodzimierz Szaranowicz) \"To jest nasze szczęście ta nasza Renia. Znowu ją wszyscy wycałujemy. Może wreszcie rozprawiczy nasz worek z medalami.\" (Grzegorz Skrzecz, TVP1) \"To jest zawodniczka, która z karabinem potrafi zrobić wszystko.\" (Jacek Kosmatko, TVP) \"Poczekajmy, bo piłka stanęła Wichniarkowi.\" (Dariusz Szpakowski, TVP \"W polu karnym są próby atakowania przyrodzenia.\" (Andrzej Strejlau) \"Piłka ugrzęzła gdzieś tam w ciałach warszawskich zawodników.\" (Andrzej Janisz) \"Gruszka postanowił potraktować Holendrów jak blondynkę, czyli dać im szansę\". (Zdzisław Ambroziak, TVP) \"A potem Belgowie, nie wiem, gdzieś się chyba zadowolili.\" (Włodzimierz Szaranowicz, TVP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja dzisiaj jeszcze miałam weekend, więc dopiero teraz włączyłam komputer. Mąż się za mną stęsknił i sam się zaczął baardzo przytulać i prawić miłe słówka :D Okresu nie ma i właściwie nie wiem czy się czuję przedokresowo, bo niby nogi trochę i piersi jakby bardziej wrażliwe, mam stale smaka na coś ( zawsze przed okresem ) i nie będę już siać paniki, bo w środę posiałam, kupiłam hormony do stymulacji na następny cykl i wyszłam trochę na głupola, bo się nic nie zaczęło-może jeszcze jutro i pojutrze, a potem będziemy myśleć. Byliśmy na kolacji, popijamy przepyszne ciemne piwo i nawet dzisiaj zapaliłam. O! Pogoda robi się super, na następny weekend zapowiadają 27 st. , pracowaliśmy cały dzień w ogrodzie i twarz mi mocno od słońca grzeje. Jutro zwyczajny dzień pracy, wię będę częściej na forum. Genewa, ja chcę zdjęcia twojego ogródka. Może będziemy mogli coś skopiować ;) Pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ja też chcę zdjęcia twego ogródka, bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa, ja nie chce byc jak od macochy, tez chce zdjecia, chociaz troche w bloku przyrody sie przyda a ja siedze i placze, bo dzis taki idealny dzien, niestety moj ukochany spi i chyba jakos mi nie wyszlo zeby go naklonic do przytulanek, jest bardzo zmeczony a ja rozdraznionba, wyszlam z łóżka i wlaczylam kompa, nie chce niedomowien ale jak bym mial mu teraz powiedziec to co mysle to wyszlabym na egoitke totalna ze nie licze sie z nim a , z 2 strony tak bardzo bym chcila fasolke , chyba moze mila kiedys racje co do mnie, deprecha mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa, dzieki za informacje o clo. Chcaca bardzo, szkoda ze mezus spi i nie mysli o przytulankach. Ot, chyba zlosliwosc losu (wiem cos o tym). Ale przeciez to nie koniec swiata. Jutro nadrobicie. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca bardzo, przykro mi, ale nic na siłę. Może naprawdę był zmęczony, a jakbyś coś próbowała, to może byłoby jeszcze gorzej. Jutro też jest dzień, może jutro będzie lepiej, jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca bardzo, nie daj się. Mężczyźni są czasem zwyczajnie zmęczęni i doskonale wiesz o tym, poza takimi sytuacjami, kiedy ty chcesz i to przsłania cały twój wszechświat. Wiele łez wylałam z tego powodu. Dzisiaj jest super, bo się tuili i czuli i mówi, wyłacz koputer i usiądź koło mnie. Znasz to. Ale w czarnych momentach tylko ;) i ;) i ;) Poskusa nie do odparcia, zmykam na dobre. śpijcie dobrze dziewczyny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka spieochy, chociaż razjestem pirewsza i dzieki temu mam maunuela tylko dla siebie- no dopoki jodełka go nie zwinie, a co do ukochanego to wierze ze byl zmeczony, ciezko pracuje fizycznie( oczywiscie w zawodzie pracy nie znalazl, wiec robi jako slusarz- spawacz i troche go wczoraj spawar naswietlia). ate to ze wczoraj nie bylo prezytulanek to jeszcze nic, dzis odgrylam i sie zlamalam ze gdzies mi sie zawieruszyl pierscionek zareczynowy, zawsze po przyjsciu z pracy go sciagam i kalde w jedno miejsce tak tezrzobilam i wczoraj dzis chce ubrac i nie ma, siedze i bucze, co to za tydzien?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×