Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Nella najserdeczniejsze gratulacje:-))))0 Super , ze jest nas coraz więcej. Pisz szybko , jak się czujesz ile ci sie spóxniał okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny , jednak moje fluidki działaja , i ten topik jest szczęśliwy . Nie traćcie nadzieji , ja trzymam kciuki za Was z calego serca :-)))❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany na co ja trafiłam... wklejam dla was fragment w razie czego podam link... zatkało mnie co nieco...zawsze wiedziałam że moja fobia na tym punkcie nie jest bezpodstawna.. \"Zakażenie drożdżakiem przyczyną bezpłodności Bardzo często infekcja drożdżakiem jest przyczyną bezpłodności zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W wielu przypadkach jest także przyczyną poronień i problemów z donoszeniem ciąży. W korzystnych dla siebie warunkach grzyb wytwarza żeński hormon płciowy 17-beta-estradiol. Skutkiem jego działania na organizm jest nadmierny rozwój piersi u dziewczynek, zaburzenia cyklu menstruacyjnego u kobiet. Obserwuje się też u kobiet wzrost ilości wydzielanej prolaktyny - hormonu produkowanego przez przedni płat przysadki mózgowej utrzymujący funkcjonowanie ciałka żółtego jajnika oraz zapoczątkowujący i podtrzymujący laktację. U mężczyzn obserwuje się spadek ilości i żywotności plemników w nasieniu oraz ginekomastię - rozrost tkanki gruczołowej piersi. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nella wielkie gratulacje🌼 solaris podaj linka do tych informacji. Jejku im większa wiedza tym, tym jeszcze gorzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................czerwiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Hej Dziewczyny co u Was przesyłam pozdrowienia i czekam że tabelka druga wkrótce się rozrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Witaj majko!! Co u nas to można wyczytać :) Napisz lepiej co u ciebie słychać? I rozsiewaj nam tu fluidy ciążowe tak jak kikunia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie póki co wszystko w porządku wszystkkie problemy póki co minęły Od wczoraj zaczął sie 13 tc w następnym tygodniu pójdę na USG więć zobacz ę swoje szczęście jeszcze go nie czuję widocznie ma dużo miejsca Tyje ale brzucha specjalnie jeszcze nie widać Zaglądam do Was ale coś zaciążonych nie przybywa a szkoda byłoby nas 30latek więcej do dyskusji a tak to nie ma wcale.Mam nadzieję że Wam się wkrótce uda dołąćzyć do nas Moją metoda na ciążę ? Wyluzować sie nie myśleć że się stara o dziecko tylko myśleć że ten miesiąc to przerwa u mnie to zadziałało czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nella76 to moja data urodzenia w tym roku w sierpniu skoncze 30 lat dzisiaj ide do lekarza dowiem sie jest tydzien mojej ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie spoznial mi sie okres poprostu wczoraj wieczorem zauwazylam ze mam barzdo nabrzmiale piersi a 29 maja mialam ostatni okres , wioec postanowilam zrobic dzisiaj sobie test i prosze jest to na co czekalam 3 miesiaca na poczatku marca odstawialm tabletki wiec mysle ze to jest jakas nadzieja dla tych kobietek ktore z niecierpliowscia czekaj na dzidzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj smigam do okulisty , w sumie wszystkoe badania juz mam porobione i wszystko ok tylko brac i zahodzic jak to moj gino powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze ja nela gratulacje!!! Jak możesz to wciśnij się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela to proste. Zaznaczasz tabelkę na topiku, wciskasz ctrl c, potem wchodzi w odpisz i w tabelce gdzie do nas piszesz wciskasz ctrl v i masz wklejoną tabelkę, potem w odpowiednim miejscu się dopisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela , musisz skopiować tabelke , wkleic w okienko swojej wyp. i dopiac się ot cała filozofia:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero dopadłam kompa. Dzięki dziewuszki za wszystkie uwagi Julcia- tak moja gina wie, że takie długie PCO wykluczyła powiedziała że samo się musi wyregulować. Agatje- ja przed pigułkami miałam 28 dniowe cykler, regularne. A to że mniej bólu to nie jest tak. Ja niegdy wczesniej ani przed pigułkami ani w trakcie nie miałam problemów. Okres mnie zaskakiwał bezobjawowo wręcz. A teraz! ło rany :(. Nosi mnie już z tydzień wcześniej tak że kto się nawinie to w zęby mam chęć dać, boli mnie i przed i po, brzuch mi rozdyma strasznie. Dziś 2 dzień @ a ja mam nareszcie normalny brzuszek, znaczy się w końcu go nie mam ;). Bardzo źle znoszę@. Może mój organizm przez te ostatnie lata się odzwyczaił, że sam musi trochę popracować ;)). Juleczko a ile u Ciebie trwało zanim wróciło do normy? Bo u mnie to już pół roku taka zabawa trwa ;). Buziole dla wszystkich :))) Idę doczytywać coście dziś wypociły kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam kolejną częśc ;). Genewo- nie czekam na zmiłowanie :)))), tylko na rozwiązanie sytuacji zawodowej :). Potem wakacje. :). A jak nic się samo nie wydarzy do września to we wrześniu idziemy się z najmilejszym pobadać na wszystkie strony :))). Niedosypiam, niedojadam ( z braku czasu), stresior na maksawięc cud że w ogóle @ się pojawiła. Ja strasznie się bałam PCO po tej cyscie w zeszłym roku więc to sprawdziłyśmy i gina wykluczyła stanowczo. Przy PCO są nieregularne a moja jak w mordę 37 dni. Co miesiąc. Ja tez myślę że to przez te cholerne pigułki. Trzeba było wpaść te kilka lat temu teraz bym miała 2 problemy mniej :)))). Ale dziękuję za komentarze. No właśnie Solarisku ja na necie poza PCO nie znalazłam żadnych powodów takicg długich cykli. Jak coś jeszcze znajdziecie albo wymyślicie to piszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko u mnie to 10 m-cy, z pomocą leków, ostatni cykl był bez leku i przyszła tak jak powinna, tak jak brałam lek, tyle że znowu skąpa. Narazie czekam na wizytę u gina i podpytam się co i jak. Nie wiem czy u mnie problemy z cyklem są związane z braniem tabletek czy z powodu silnego, kilkumiesięcznego stresu. Przed braniem tabl. antykonc. nie miałam wielkich problemów z @, nie były bolesne, jedynie wysadzało brzuch a teraz bardziej odczuwam nadchodzącą @ i zero brzucha, puchnięcia. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nella- ogromne buziaki. :))))) i GRATULACJE!!! Castopea- nie martw się tak kochana :(. Będzie dobrze. 😘 Doczytałam. Genewa, tylko niech ten fryzjer to Ci irokeza nie wysadzi... :classic_cool: :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Juleczko troszkę mnie pocieszyłaś :)). Moja gina też mówiła że po 8 latach pigułek to może troszkę potrwać i najlepiej na razie nic nie brać żeby dodatkowo nie rozregulować :). czekam do września zatem cierpliwie i się nie martwię. Tylko te dolegliwości przedokresowe! Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko będzie dobrze, tyle że potrzeba czasu by wszystko wróciło do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam prolaktynę ,3 miesiące brania 1/2 tabletki bromergonu chyba dały efekty.Napiszcie czy 17,53 ng/ml to dobry wynik czy nie.Siedzę i myślę do którego gina jutro iść,a może pójdę to obydwóch.....Może porozmawiam z pierwszą gin o lapro,powiem czy to nie zawcześnie.... Gratulacje dla Nelli! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaje już jakiejś obsesji ,jak jadę samochodem czy idę to patrze na rozrodcze obiekty typu żeńskiego i myśle ile mają i jakich pęcherzyków co miesiąc.A u tych ginekologów to siedzą same gówniary.J aw ich wieku dopiero zaczynałam chodzic z chłopakiem.No ale trzeba było starać się o brzuch to teraz pęcherzyki miałabym w d.... Jestem cholernie wściekła.Zawsze co najgorsze to spotyka mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea ja tez mam takie wrazenie ze u gina samae małolaty, do tego na ulicy widze same ciezarne , do tej pory tak nie bylo, wierze ze to znak i ja tez do nich dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysłałąm własnie mojego ukochanego na drzemke zeby mial sile dzis popracowac nad potomkiem , tylko zastanawiam sie czy codziennie to ja nie przedobrze ale wydaje mi sie ze jak co 2 to za mało, cjociaz doskonale wiem ze by wystarczylo , ale to tak profilaktycznie, jak uwazacie nie za czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za często. Lekarze zalecają co dwa dni bo inaczej są osłabione plemniki. ;). Muszą dojrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jodełka:) Lekarze mówią, żeby co 2 dni, a lektura innych topików tego nie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×