Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Hi i :). I dlatego nikt - Julka, Czarna itd. - nie może się doprosić o kawę, ;)))). A potem zwala na mnie :)))))))))))))))) No nieźle, a potem będzie, że mu tylko kapelusz poprawiała :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
czarna dzięki za info, mam nadzieję, że u mnie bedzi tak jak napisałaś pluszko nic dodac nic ująć jodełka to doskonale opisała fakt topik tak sie rozrasta, że co godzinę nowa stronka jodełko a gdzie chadzasz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Ty Czarna z tego co się doczytałam masz równiusieńki okres, ja po pigułkach to mam taki bałagan, że szkoda gadać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.... mam taką prywatną panią doktor, która prowadzi mnie od 6 lat, zanim w ogóle zaczęłam mieszkać w Kraku. Jeżdżę sobie do miejscowości w której mieszkałam wcześniej :). Ale fajna babeczka, super wyposażony gabinecik, II stopień specjalnizacji i co 2 -3 tygodnie jeździ na jakieś konferencje i szkolenia. Więc ja jeżdżę do niej bo warto chociaż 1,5 godziny samochodzikiem w jedną stronę. A Ty rozumiem chodzisz w Kraku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
o moim bałaganie nie wspomnę...biorąc tylko dupfaston miałam równiutkie cykle 28 dniowe, a teraz 34, 37 ,40...ech szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
w K-owie, tylko mam ostatnio ten problem, że doktorka w ramach kasy chorych przyjmuje rano, a po południu prywatnie, ale czego się nie robi dla udanej hodowli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo Genewo..... Tabelkę zabędziemy takiej szybkości pisania nabrałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to nie wiadomo co jest bo cykle ma równiuteńkie, piękne wykresiki temperatury, dlugość @ tez idealne, hormonki wszytskie w jak najlepszym porządku. Tylko zostaje nam badanie nasienia, ale mąż niby powiedzial że zrobi ale jakoś tak mu schodzi z dnia na dzień. No i ewentualnie jak wszystko będzie oki to hsg, ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam ten sam problem ;). Bo rano się do niej dostać fizycznie nie mam jak. Ale mój luby stwierdził, że jak mi odpowiada to mam absolutnie nie zmieniać :). No więc jeździmy jak te matołki :))) Genewo- szczerze zazdroszczę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
jodełko a twoje cykle jak się kształtują? tzn. długosciowo :-) ja mam pcos, a jak u ciebie to wygląda? mam nadzieję, że to nienazbyt osobiste pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu strażnik tabelki. Znajdę ją jak będę w domu, za dużo ludzi się teraz u mnie przewija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja szczerze powiedziawszy to myślę, że Ty za dużo myślisz ;)))). Myślę ze po prostu masz stresorek włączony. Pojedziesz na wakacje, przestaniesz codziennie planować to na pewno się zdaży wakacyjnie ;). Zobaczysz. Sama na takiego luzackiego brzdąca liczę ponieważ aktualnie mam taki młyn w pracy i stresior z tego, że mało prawdopodobne aby się coś teraz udało. :). A jeśli chodzi o badanie nasienia to też mamy zrobić ale chcę z tym poczekać do września- tzn. jeśli wakacyjna terapia antystresowa nie pomoże. Mój najmilejszy też był do tego strasznie źle usposobiony ale jak powiedziałam po ostatnich konsultacjach na topiku, że da się w domku to wręcz się zapalił i zażądał kategorycznie prób :)))). No więc czekamy z tym do września. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziewczyny wklejam tabelkę KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa........Dorota.....35........S-rz................11............ 29.05. atena32........Aneta......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka......32.......Wellen..............2lata......... 07.06 Castopea......Kasia.......34........Mazury............3 cykl........ 27.05 solaris..........maja.......32........wrocław...........3...........czerwiec jodełka30.....Kasia.......30........Kraków............1cykl.............maj pafnucy100...Monika.....30.......Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ Beata......31.......R-in................ 6 cykl.........10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie liczę na cud. Zrobię laparo, żeby nie żałować, że mogłam, a nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy. Na szczęście wykluczyła ostatnio :))). Ślicznie, czyściutko i generalnie super. :)). Przed pigułkami 28 dni, po pigułkach momentalnie skoczyło na 30, potem 37-38 i tak miałam 4 miesiące, a potem nagle wcale... no i się zaczęło. :). Ale myślę że to 8 lat pigułek (z przerwami) i stresik robi swoje. Po prostu natura mi się rozleniwiła i nie umie się przestawić na samodzielne produkowanie :))). Tak się pocieszam. :)). Czekam do września i nie panikuję. :)). Jak wakacje nie pomogą to wtedy dalesze badania i się zastanowimy co zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa nie marudz! Uda się! Jeszcze będziesz się śmiać z wniukami :)))). Masz jak w banku :). Buziak dla Ciebie - na dobry humor :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
genewo mnie też gina mówiła o laparo(na jajniki), ale na razie jeszcze czekam, szczerze mówiąc przeraza mnie już samo slowo we wtorek stwierdziła, że może w przyszłym cyklu zastosuje puregon (na szybszy i lepszy wzrost pęcherzyków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo GENEWA odbiór! Buziaki Buziaki! Będzie dobrze :))))). Jesteśmy młode, piękne i inteligo mamy że ho ho! Kto zatem jeśli nie my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a ja sobie zadumkę z manuelem urządziłam :D takie tam romantyczne wspomnienia z górskich wędrówek ;) No, a teraz czas zejść na ziemię... Pafnucy specjalnie dla ciebie wklejam o clo i wzroście pęcherzyków. Atorka jest lekarzem- udziela odpow. autor: IlonaK Juz nadrabiam zaległości. Najpierw o Clostilbegycie. Clostilbegyt stymuluje wydzielanie FSH, a FSH wzrost pęcherzyków, im wczesniej podany tym liczniejszej reakcji można się spodziewać (mielismy nawet tu na forum przypadek ciąży po stymulacji zaplanowanej od 2 dc, podczas gdy w poprzednim cyklu przy stymulacji od 5 dc nie udało się wywołac owulacji). Pęcherzyki stymulowane pękaja przy rozmiarze średnio 25 mm, miejmy nadzieję, że persfazja słowna wobec pęcherzyka do tego wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie dletego w tym cyklu zaczynam od 3 dc brać clo i zobaczę. Pluszka na monitoring chodzimy żeby sprawdzać nie tylko czy pęcherzyki rosną, ale też jaką mają wielkość i czy pękają, oraz jaką wielkość osiąga endo. To wszystko jest niestety niezbędne do staranek, a raczej do owocnego ich efektu :) Z tego co wiem, to nawet u zupełenie zdrowych par diagnozuje się coś takiego jak syndrom niepękających jajeczek, aczkolwiek moge się mylić, bo nie za bardzo doczytywałam ten temat... Genewo mam nadzieję że jeśli coś wpisałam błędnie to mnie poprawisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie wpaść na topik i zobaczyć tak cudne uśmiechy na wszych buźkach i tak tryskający humor!!!! jakoś tak się ciepło robi w sercu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
jodełko tez z 8 lat brałam tabsy, konkretnie diane, w lutym przestałam i czekałam do wrzesnia tak mi gina zaleciła, a od wrzesnia zaczęła się jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jakiś celowy bojkot?? Jak wpadam to nikogo nie ma :( No to ide znowu do manuela... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe;) A tak na poważnie to żartowałam oczywiście. Ja też czasem nie mam jak wpaść. kikunia jutro wszystko będzie dobrze~!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
od wrzesnia własnie chodze na monitoring, kurczę mogłam wziąść clo od 3 dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałaś dianę przez 8 lat!!!!??? Przecież to można max 2 lata???? Ja też to brałam (i Gravistat 125 i Regulon).???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris.... bo tu się wszystkie o tego Manuela dopytywały... :). I Czarna i Julka :). Uważaj, bo Genewa kartki wprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy a bierzesz 100 tzn dwie tabsy czy 50? Poza tym zawsze warto pogadać z lekarzem... no chyba że nizbyt jest skory do rozmów... Wiesz pafnucy po prostu warto zrobić wszystko żeby sprawdzić przed laparo czy organizm jednak zareaguje na leki. Te zabiegi na jajnikach czasem przynoszą efekt ale niosą za sobą spore niebezpieczeństwo. Dlatego warto próbować z tabsami przed laparo. No mam nadzieję że u mnie zadziała co trzeba i będzie oki. Na razie mam 1/1. Jeden cykl oki drugi pusty. Aż jeste ciekawa co będzie w tym? Będę dzielną kokoszką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×