Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

No i z tego co widze to jesteście w trakcie ostrych staranek :) A niedługo czas wyczekiwań!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usie.... :))) Kubusie, Maciusie, Wojtusie, Witusie itakie tam Helusie, Haniusie itd. :)). Monotemat jestem w tym zakresie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre z tym usie...:D Nigdy na to w ten sposób nie spojrzałam :) A hania to też jedno z moich ulubionych. Bradzo to sympatyczne jodełko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, wyszłam na chwilkę, a tu znowu tyle napisane. Ale płodne Dziewczynki jesteście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie jutro nie ma chyba że gdzieś dorwae kompa na mieście . toWam zakomunikuję :-))) Mnie sie podoba dla dziewczynki Anielka albo Zosia a dla chłopca Kajetan albo dorian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo- Ja się dopraszam o jakiś grafik jeśli chodzi o Manuela na przyszły tydzień... Solaris znów zagarnie łobuza na cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia to w takim układzie zobaczymy się dopiero w oniedziałek... Śliczne imiona :) jestem ciekawa jakie wybierzecie za już kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe solaris po prostu siedzi grzecznie przy stoliku i czeka aż manuel przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dostałam zdjęcia Solaris.Teraz nie mam czasu bo muszę sprzątnąć i idę do gin,na usg.Potem wpadnę i wyśle Tobie solaris zdjęcia.Boję sie tej wizyty,zresztą boję się każdej,w końcu dostanę skierowanie na badanie drożności,a kojarzy mi sie ono z napompowaniem jakiś kanałów we mnie.Ta wizja mnie przeraża.Lecę sprzatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo w takim razie czekam i jutro z rana cię poznam :) Zastanawiam się jeszcze co sprawdzasz na usg dzisiaj, czy jajko pękło?? Czy coś innego... Bo wydawało mi sie że były ostre staranka :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorian kojarzy mi się z tym filmem \"Powrót do przyszłości:. Fajnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie z ksiażka Oscara Wilda. Al echyba nie ma tego imienia w kalendarzu polskim , więc chyba odpada:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
a mnie się Marcin podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy to widzę że i na płeć polujecie :D A z dziewczęcych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kolor niebieski to % szans na chłopca a różowy na dziewczynkę? czy ja coś przegapiłam w instrukcji.. Wyjde na największego gamonia topikowego..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc moje wątpliwości są jednak uzasadnione... No włśnie dlatego pomyślałam że może to ma coś wspólnego z kolorami w tabelce?? To chyba nie możliwe żeby ta tabelka był zła... tylko co ja przeoczam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris ja też nie rozumiem ;). Bo teoretycznie jeśli 20 % jest na różowo to wynikałoby że 80 % na niebiesko ale to po co to różnie oznaczać.... :). Dołączam się do nierozumiejących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jodełko :D Ja też sadze czasem takie głupoty...:D:D:D I nadziwić się nie moge jak zobaczę posta na cafe :D:D Jak ja to zrobiłam? Myslę że to chochlik drukarski :) Albo klawiaturowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×