Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
brałam dianę i nawet miałam dobre efekty mniej włosów na ciele itd. z giną gadałam na ten temat mówiła, że nie szkodzi, że tak długo clo biore po dwa tabsy solaris trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ manuel jest codziennie dla wszystkich.. czeka przy bufecie...o o o zobacz.. oparty tyłem do nas..khmm...no wypina tej swój zgrabny tyłeczek aż człowiekowi ślina w gardle grzęźnie.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:). No nic. Pewnie każdy lekarz ma swoje sposoby i zdanie :). Solaris- ogrrrromne kciuki. Trzymam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny,ja jestem realistką i już. solaris, jeszcze nie napisałś o LH. Jeśli chodzi o laparo, to robi się pod całkowitym znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
może to zależy od reakcji organizmu? pozatym lekarz też człowiek pomyliś sie może dlatego właśnie lepiej pogadać o tym na forum i w razie czego wyjaśnić wątpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszło!!!! Drink płodności w podwójnej dawce połknięty!! :D Oj nasza Realna genewo, już my ci tu tyle mysli kolorowych do głowy wtłoczymy, że ho ho!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może. Mnie powiedziała że to jest lek hormonalny, na wyregulowanie, na trądzik itd. że musi być stosowany minimum rok ale nie dłużej niż 2. A antykoncepcyjnie to tak przy okazji działa :). Nic to PAfnucy :). Ważne, żeby sobie już niczym nie zaszkodzić. Przyznam, że jakbym wiedziała, że takie problemy będą po pigułkach to bym się 14 razy zastanowiła. A z tego, co czytałam na forach to 70 % osób które ma problemy to właśnie brało te cholerne prochy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja własnie to diane brałam na problemy z jajnikami włosami itd. antykoncepcja była przy okazji, właściwie to nie miałam wyjścia, bo bym miała torbiele na jajnkiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brała Dianę prawie przez 2 lata. i lekarz powiedział , ze już czas odstawić. Aż dziwne że Twój gin Jodełka tak długo cię tym pasł. Ale przyznać trzeba że sświetnie się czułam. Po odstawieniu za to beznadzieja , pojawiła isę cellulit i włosy mi wypadały. Ale teraz już jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że wyjeżdżam służbowo na 4 dni na Ukrainę. Będziecie tęsknić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy mój gin tez mówił że diane można brac tylko tyle ile jest w nazwie miesięcy. Jest to górna granica. Potem nie należy brać i zapisuje się inny lek ja miałam harmonet po dianie, ale na dobrą sprawę to nie zaczęłam go brać nawet, bo czekałam na @ po odstawieniu, a potem jakoś coś piknęło że może by tak zacząć staranka :D No i teraz łykam inne tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia! Ja też ja brałam 2 lata, to Pafnucy walczył osiem ;). Ja brałam inne prochy jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze genewo i to jak będziemy tęskinić!!!!! Kto tu będzie porządek utrzymywał i kaganiec niósł?? Po powrocie pewnie cała masa pytań się pojawi :D A kiedy dokładnie wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie znam szczegółów, ale chyba w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafucy a może jednak warto popytać innego gina jeszcze co mysli o twojej sytuacji?? Tak dla samej konsultacji chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany genewo to cały przyszły tydzien prawie... Oj będziemy bardzo tęsknić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak rozporządzacie tym Manuelem ale on do mnie nie dotarł:D Może za daleko ma do julki, mhmmm genewo pewnie że będziemy tęsknić za Tobą i to bardzo!!! u mnie ciągle chaos a nie ma gdzie się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna julcia, choć utulimy cię ;) Musze zobaczyć czy doszło zdjęcie od castopei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris ściemnia bo to Ona podebrała Manuela na cały ranek. Genewo my sobie bez Ciebie nie poradzimy. Albo się pozabijamy albo Manuel zemrze z wyczerpania.... :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo nie ma 😭 Mam nadzieję że póxniej zobaczysz mojego maila i odpiszesz :) Jestem ciekawa tych jezior i zwierza!! jestem straszną wielbicielką wszelkich stworów :) Ateno ty też mi wyślij swojego ulubieńca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i genewo zaraz po powrocie daj znak że udało ci się wrócić, bo tam to róznie bywa... Chyba bym się głęboko zastanawiała czy się wybrać w tą dzicz... Jako szefowa wytypowałabym jakiegość pracownika, oczywiście doceniając jego starania i przyszłościowy awans :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
własnie rozmyslam nad innym ginem...zwłaszcza po tym co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy jeśli nie masz całkowitego zaufania to warto chociaż skonsultować twój przypadek i to co wiesz już, posłuchać co powie, wziąść ze sobą wszystkie badania i zobaczyć. Czasem trafiałam też na wypowiedzi, w których dziewczynom po opisaniu przypadku i metod leczenia czy tabletek, udzielający odpowiezi lekarz zalecał po prostu zmainę gina.. Dlatego tak bardzo staram się wszystko doczytywać i konsultowac ze swoim, a przede wszystkim przekonuję się że dobrze mnie prowadzi, bo znajduję potwierdzenie w tym co mi powiedział. :) Musisz sie zastanowić sama, ale wydaje mi się że skonsultować zawsze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kubuś kupił mi wczoraj książkę o imionach dla dziecka Tylko jakoś nie szczególnie mi się imiona podobają, a jak mi się podobają to do nazwiska nie pasują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nam się tabelka nie zgubiła ;) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa........Dorota.....35........S-rz................11............ 29.05. atena32........Aneta......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka......32.......Wellen..............2lata......... 07.06 Castopea......Kasia.......34........Mazury............3 cykl........ 27.05 solaris..........maja.......32........wrocław...........3...........czerwiec jodełka30.....Kasia.......30........Kraków............1cykl.............maj pafnucy100...Monika.....30.......Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ Beata......31.......R-in................ 6 cykl.........10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×