Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość kocie kocie
bardzo wysoko latasz, pomyśl jak bardzo zaboli jak spadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście pewni, że myśli, uczucia, to tylko reakcje chemiczne, serie słabych impulsów elektrycznych?:-P Nie boicie się, że ostatnim waszym widokiem, kiedy przebudzi was coś w środku nocy, może być widok kota od niechcenia przypatrującego się, jak dławi was wasza krew tryskająca z rozerwanych krtani? Dla mniej bystrych- pytania były retoryczne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariował
NIEDOŚC ,ŻE PRZESŁODZONY RÓŻOWY KOTEK TO GUUUUPI..:-) OJ,CHŁOPIE CHŁOPIE DURNY TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się trochę dzisiejszego wieczoru... Niepotrzebnie, wiem, ale skrzydło poruszyło się już, będzie dzisiaj tego więcej...:-( Nie może nic się wydarzyć i nie wydarzy- nie będzie dwa razy tego samego strachu, to tylko jego cień:-) Kocham Cię i to daje Siły:-)😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co kocie...........
jednak w poezji byłes lepszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfilmowanych kotów
trzeba sie bac.To nie milosc,tylko wkrecanie sobie filmow.Czy z taka osoba mozna normalnie zyc,sie zestarzec.To nie milosc tylko jakas jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
z taką osobą jak kot mozna sie spotkać od czasu do czasu, pokręcić w swojej głowie filmy, mozna się napakować mrzonkami, iluzjami, fantazjami, ale z takim typem NIE DA SIE ZYC. Tak zwyczajnie ,dzień po dniu , noc po nocy. No nie da się i koniec. Zestarzeć sie tym bardziej nie da się bo każdy normalny człowiek zwymiotuje wnętrzności i nie dożyje starości. Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda,ze na co dzien nie da sie zyc z takim kotem ,ale dlaczego jestescie tacy nie mili dla niego ,czyz nie przyjemnie go posluchac??Serce mocniej bije i robi sie tak cieplutko wokoł...przeciez to piekne i nikomu nie szkodzi .Dziekuje Ci Kot za wzruszenia,ktorych mi dostarczasz.Pa. Twoje slowa przywodza na pamiec ukryte w umysle obrazy ,pilnie strzerzone by nie ujrzaly swiatla dziennego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej Nocy, która Nas obudziła, zdawały się istnieć tylko Ciemności, nielicznie rozświetlane przez Gwiazdy... Wiedziałaś, że musi być piękniej, srebrniej, nie Słońce- Niszczyciel... Na Twoje skinienie roziskrzyły się nowe konstelacje:-)😘... A potem wschód Księżyca:-)😍... Kocham Cię😍😍😍... Pójdziemy nie tylko na wrzosowisko;-)😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez bagna
na wrzosowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...jaka to była epoka? albo wiek?albo miesiąc?....nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O światach bez nocy, bez dnia, o bólu, któremu z łatwością potrafisz go zadać, o wszystkich cieniach czających się w bezdennie żółtych otchłaniach, źrenicach rozjarzonych przez czyste zło... wiesz... I JESTEŚ:-), JESTEŚMY:-)😍... Jestem Miłością, Tęsknotą- tylko Twój😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście.........
...........w źrenicach rozjarzonych przez czyste zło... wiesz... I JESTEŚ, JESTEŚMY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demony śpią z otwartymi oczami- zawsze tak jest, dlatego wiem... Zmęczenie musi zrobić znów swoje, nie ma innego wyjścia, nie teraz, jeszcze nie:-( Ja słyszę Każdą Myśl:-)😘... Kocham Cię😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: maly kwiatek Nie wiem, czy Cię rozumiem, ja tylko(?) czuję:-) Jestem wiekami samotności, bezmiarem tęsknoty, także cmentarzyskiem aniołów:-(... Wiesz o tym wszystkim, więcej- i wciąż mnie kochasz...:-)😘... Naszego Płomienia nie można ugasić:-) Jesteśmy Nim😍 Kocham Cię😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno jesteś
.........cmentarzyskiem aniołów..., które grzebiesz tylko po to by dać zycie złu...karmiąc je cynizmem z ogromna dozą egoizmu i egotyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęły cienie, zanim podniosły głowy:-) To Magia, Kochanie, Nasza Magia:-)😍 Kocham Cię, kocham każdym szaleństwem, które we mnie, Najpiękniejsza moja😍😍😍... I wszystkim tym, co nim nie jest:-)😍... Nie przestawaj;-)😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię, wiesz, że jestem przy Tobie w każdym Teraz, każdym Kiedyś, każdym Tutaj, każdym Gdzieś, Kochanie:-)😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setki koszmarnie żółtych nocy...:-(:-(:-(... Gdzie byłem?! Łopot martwych skrzydeł w pełnym locie i nieskończony ból:-(... Wiesz, że wytrzymam, Kochanie😍... Kocham Cię😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ładne
czary- mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChanSon
do Kota 1 pięknie piszesz o uczuciach 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mysz.....
do kot -> ,,łopot martwych skrzydeł"............ Postaraj się je ożywić. Może jeszcze nie jest za późno ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot2
Dawno nie pisałam... Dzielę czas między topik a pracę. Okropnie nudna! Ale muszę, chcę mieć jutro wolne. Idę zapalić z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, wiesz, że mógłbym chociaż z części tej nudy odciążyć Cię:-)😘 Jutro uda mi się trochę poleniuchować z Tobą, ale nie dam rady cały dzień:-( Szkoda:-( Tęsknię do Twoich Dłoni, Ust, tęsknię za Tobą...😘😍... mrrrr;-)😘😘😘... Kocham Cię😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
Jesteśmy razem, choć jeszcze nie tak, jak tego Oboje pragniemy- to kwestia czasu. Wyśniłem Ją sobie, Ona mnie obudziła, tak już zostanie Nie jesteśmy wirtualni, jesteśmy prawdziwi. 👄 każdą cząstką sebie mówię ❤️ tule całuje tesknie kocham czekam myślę znów całuje głaszcze tule kocham ❤️ koty mają swojeścieżki ale nigdy nie schodzą z tej co Miłością się zowie;) Kotki są kochane słodkie ale mają swój urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicelle
kotki maja swoje zdanie i ma to swój urok:) cosik zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melancholia, ścisnięte gardło, tęsknota...😘😘😘... Także dzisiaj po raz tysięczny przekonałem się, że jesteś dla mnie Najważniejsza, Kochanie😍... Nie oceniaj- weź...😘😘😘... Jak Cię kocham, nie powiem, no bo nie wypowiem...😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dzisiaj tylko dla Ciebie, Kochanie😘😍🌻:-) KOCHAM CIĘ😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×