Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość ehhhhhh
holly z twojej wypowiedzi wynika, że wszystkim innym oprócz was wara od tego topiku. "chyba nie zyczymy sobie tego typu "sugestii" Zapraszam do zalożenia swojego topicu - zobaczymy jak Ci pojdzie" Oburzyłaś sie jakby nie wiadomo było o co chodzi. a co ma do tego zakładanie własnego topiku? to co piszecie, chciej zauważyć z założenia jest rzeczą publiczną i może każdy to czytac i wyrażać swoje opinie. Moja dygrasja, jesli dobrze czytasz, nie była atakiem w waszą stronę tylko zwróceniem uwagi na pewien fakt. Po za tym, nie jestem do końca przekonana czy przeczytałaś do końca uwaznie regulamin kafe, gdzie wyraźnie pisze o (NIE cytuję!) trzymaniu sie tamatu rozmowy. Zaprzyjaźniłyscie się na topiku - ok! zmieńcie zatem temat dyskusji bo forum ma słuzyc nie tylko wam ale tez i innym, którzy mają pełne prawo do bycia (jak to okresliłaś) kryptoczytaczem (to też w regulaminie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny olejcie ehhhh ma prawo do swojego zdania, ale my nie musimy się z nim zgadzać marcy- z tą pensją bardzo dobrze zrobiłaś. Przecież nie będziesz się cofać i brać mniej niż zarabiasz. I stanowisko odpowiedzialne, bo masz ludzi pod sobą. holly na pytania dotyczące mojego wyglądu w dniu ślubu (UWAGA EHHHH- WĄTEK DOT. ŚLUBU!!!) odpowiem jutro, bo się wykąpałam i mi słabo się zrobiło, więc łykam polopirynkę i kładę się do łóżeczka. Dobranoc Migdałki (jak nas określił Jej Skarb- strasznie fajnie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - nie powiedzieli kiedy ale jak sie nie odezwa do \\piatku to sama zadzwonie ehhhh - doceniam uwage ale zycie jest bardziej skomplikowane niz regulaminy niestey ten topik jest z zalozenia dla wszystkich wiec ja cie witam w imieniu swoim i dziewczyn jesli chcesz sie wlaczys do dyskusji no problem grunt zeby nie bylo klotni i tego sie trzymajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - zdrowiej szybko bo twoj humor jest becenny i chcemy cie jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..przynajmniej jedna osoba zrozumiała moją uwagę. Pozdrawiam marcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo ehhhhhhh dla mnie jest wazne zeby kazdy czul sie tu milo widziany bo wiele jest topikow gdzie porobily sie \'kliki\' i nie da sie tam wlaczyc do dyskusji bo poprostu jest sie ignorowanym nie chce zeby tu tak bylo bo akurat ten topik baaaaaaaaaardzo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..zgadzam się marcy. Słuszna uwaga. W pewnym momencie zwatpiłam kiedy po wypowiedzi holly czy też agatki (olejcie ehhhhh) wyczułam, ze i tu porobiły sie kliki pewnych osób, które nie mają najmniejszej ochoty na dyskusje z innymi. (stat sugestia zmiany nazwy topiku) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh czy ty tez przygotowujesz sie do slubu? czy tak towarzysko wpadlas? siedze sobie przed kompem, klikam z wami i adresuje zaproszenia musze tylko uwazac na pomylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
..pewnie gdybym sie nie przygotowywała to nie byłabym "kryptoczytaczem" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzisz szczegoly tzn kiedy gdzie i co juz zrobione? holly, agatka - nie ma co sie boczyc na innych ze sie chca przylaczyc - nawet po postacia tak ciekawego postu jak ehhhhh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
...termin 30 IX załatwione (prawie wszystko) ..no oprócz kreacji ale nie spieszę sie specjalnie z tym. A topik czytałam z ciekawości, zeby poznać poczynania innych w tej kwestii (za co zostałam okrzyczana) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szybka jestes bo ja 22.07 i jeszcze mi zostalo dosc duzo rzeczy najgorsza do przejscia - kurs tanca tak mi sie nie chce ze az strach zaczelas juz nauki ehhhh czy jeszcze sie z tym wstrzymujesz? na ile osob wesele i gdzie tzn w restauracji czy na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
No to gratuluję - na pewno będziesz miała lepszą ode mnie pogodę. ..o nauce tańca to nawet nie pomyślałam..liczę na to że jakoś to bedzie. Na nauki wybieramy sie w maju (w czerwcu mam zazwyczaj urwanie głowy - uczę w szkole) a w wakacje jest przerwa. Co do gości to zapraszamy w sumie ok 90 a przyjęcie w domu weselnym. Nas akurat bardziej absorbuje remont domu, z którym chcemy zdążyc przed ślubem...więc tez mam pełne ręce roboty. A ile gości wy przewidujecie (bo czasem zastanawiam sie czy za bardzo nie rozpędzilismy sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ehhhhh ja mam w tej chwili na liscie prawie 130 osob z tym ze ponad polowa z zagranicy wiec nie wiem jak u nich bedzie z frekwencja holly jestes jeszcze mialam cie zapytac o oszukac przeznaczenie 3 jest to juz na dvd czy bylas w kinie? bo pierwsze 2 widzialm i byly ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie zalamac! roznioslam dzis 10 podan o prace i na razie nie ma wolnych etatow. Jutro ide zaniesc kolejne. Przez to lazenie po miescie z podaniami stoi mojha praca magisterska. Czy ktoras z was chce sama dekorowac krzesla w kosciele? w mojej kaplicy sa takie stare i brzydkie, Chce je zaslac materialem np. biala satyna i tak sie zastanawiam, ile takiego materialu potrzeba na 1 krzeslo? Cena materialow jest dosc wyskoka, boje sie, ze bede musiala z tego pomyslu zrezygnowac. Czy ktoras z was ma tez taki problem z krzeslami? co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh - Ty to chyba nie rozumiesz... Bo jeśli czytasz ten topic i czytasz uważnie, to zwróc uwage na fakt, ze nie ma tygodnia gdzie nie dołaczyla do nas nowa osoba.... I kazda z tych nowych osob jest milo witana w naszym gronie. Ale co to za wyjeżdzanie z regulaminem??? To nie jest poradnik z cyklu \"Jak zorganizowac udany slub\", tylko forum, co nie trudno jest zauważyć i kazdy ma tu prawo pisac co zechce..... Tak jak napisalam wcześniej, jak masz ochote powymieniac doświadczeniami w sprawie ślubu i wesela to zapraszam i nie pisz proszę, ze zostalas \"okrzyczana\".... Napisz , ze zostalas \"okrzyczana przez holly\" - sorry, ale nie znosze niedomówień, ani takich niezdrowych aluzji, jakie są wyczuwalne w twoich ostanich wypowiedziach...Za dużo mam na glowie. Sto razy bylo lepiej napisać: Nazywam sie XY Ślub mam tego a tego dnia itp - tak jak kazda osoba tutaj (jak czytasz, to wiesz) - mam zalatwione to i to .... A nie wyjezdzanie z tekstami: \"plotkujecie na topiku, nie trzymacie sie tematu, wyjeżdzanie z regulaminem\".....etc Jeśli klimat tego topicu Ci nie odpowiada, nikt Cie nie zmusza. Tu nie ma zadnej \"kliki\" - chodzi tylko o normalne relacje, normalne wypowiedzi, a tych nie brakuje tu kazdego dnia. Tak wiec Panno Ehhh - zapraszam do dyskusji, nie przekreślam nikogo :)) Kolorowych snow dziewczynki 🌼 pa! Sorry, ale jak dla mnie to dość śmieszne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCY - Oszukac Przeznaczenie - oglądalam w zaciszu swijego mieszkania (mialam od koleznaki na plycie) - ale zadna rewelka WI- zycze szczescia w poszukiwaniu pracy, na pewno sie uda !!! :)) AGATKA - Tobie zycze dużo zdrówka!!!! lece już spać laseczki - trzymajcie sie,slodkich snow zycze !!!!! :))) Bede jutro ok 9 rano pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :) To się dziewczęta posprzeczały lekko ;) Faktycznie miejscami dyskusja schodzi z tematu, ale to normalne na forum. Sam jestem specjalistą od tzw. off-topiców ;) Trudno się trzymać jednego toru, gdy towarzystwo się lepiej poznaje. To zupełnie jak na na spotkaniach służbowych. Ludziska się spotykają, zaczynają gadać o interesach, potem pojawia się drink, rozluźnienie atmosfery, obrabianie tyłków nieobecnym, opowiadanie o rodzinie, znajomych... Nic nadzwyczajnego ;) Moje Kochanie się rozchorowało, ale nie przeszkodziło nam to wczoraj w dłuuugim, romantycznym spacerze, natomiast dziś w kolejnej lekcji tańca towarzyskiego. Mylą mi się wciąż nazwy poszczególnych tańców, ale idzie nam coraz lepiej. Będzie cieplej, więc poćwiczymy kocie ruchy chłonąc morskie powietrze i pomalutku dojdziemy do wprawy. Na czwartek planujemy wyprawę do księdza, aby zmienić termin ślubu. Mam nadzieję, że planowane przez nas 7.X lub 14.X są jeszcze wolne. Okaże się pojutrze. Potem Luba wyjeżdża w delegację, więc przyklepanie sali na wesele odłożymy zapewne na koniec przyszłego tygodnia, ewentualnie początek kolejnego. Zastanawiamy się też nad obrączkami, tzn. czy kupować czy też może przetopić złoto z biżuterii, którą Kochanie już posiada. Zrezygnowaliśmy całkowicie z białego złota, choć raczej od początku nie braliśmy go zbytnio pod uwagę. No... Chyba pora powoli uciekać do wyrka. Szkoda, że nie mogę zasypiać u boku Ukochanej, ale uzbroję się w cierpliwość. Jeszcze \"tylko\" pół roku :) Dobranoc Paniom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim jejku, jaka senna pogoda u mnie (ale cieplo na szczescie), jakos sie jeszcze obudzic nie moge, ale zaraz poratuje sie kawka ehhhhh, witaj tak to jest, ze nie da sie przez 80 stron nigdy nie zboczyc z tematu, gdybysmy caly czas rozmawialy wylacznie o slubach to bylybysmy nienormalne :P nie da sie tak natomiast kliki tu nie ma, jest naprawde sporo dziewczyn, ktore dolaczyly calkiem niedawno i zaklimatyzowaly sie takze jak masz ochote to zagladaj podacie sobie z holly lapki na zgode i bedzie OK ;) WI- powodzenia i wytrwalosci, nie zniechecaj sie, a na pewno bedzie dobrze 🌻 agatko- imie jak imie, jednym sie podoba innym nie, ja je lubie, kiedys tak sobie :) dzieki Ty masz ladnie na imie- jak moja ulubiona siostrzenica :) zdrowiej 🌻 chetnie wysle Ci zdjecie srodka mojego zaproszenia- jak wroce do domu i dorwe sie do cyfrowki :) marcy- fajnie by bylo jakby Ci sie udalo, trzymam kciuki nadal 🌻 rodzynku, widze, ze plany zaczynaja sie precyzowac, oby poszlo jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) agatka, pisałaś o zapowiedziach. pamiętaj tylko, że trzeba je dać co najmniej 3 tygodnie wcześniej, bo muszą one powisieć (czy być czytane - zależy od kościoła) przez 3 niedziele ;) witam nową koleżankę ehhhh 🌼 napisz coś więcej o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wyjasniajmy sobie tych niejasności! niech przyłancza sie kazdy kto chce, ale prosimy nie komentować! bo jesli sie nie podoba to są inne topiki! we Wrocławiu tez ciepło, ale bardzo pochmurno - bedzie lało! wczoraj byla pierwsza próba tanca, hi hi oj dużo musimy pocwiczyć ! ale juz zdecydowaliśmy co do 1 piosenki:) to juz coś! rezygnuje z kapelusza! na rzecz storczyka we włosach! co wy o tym myslicie? marcy - ja również trzymam kciuki, mocno:) agatko - zycze zdrowka! ja tez podupadłam na zdrowiu i sie kuruje, ale nie czuje sie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello fafetkowi maniacy no to co - mozesz mi tez przeslac zaproszenie - nie dostalam ja wczoraj powypisywalam wiekszosc swoich i bede musiala domowic jeszcze z 10 dziwczyny czy kupowalyscie juz bielizne? ja na przymiarke sukienki mam przyniesc buty i biustonosz a ze przewaznie mam problem kupic cos wygodnego to nie wiem czy nie zaczac juz szukac a z drugiej strony od wczoraj zaczelam silownie wiec jak spadne z wagi to biust tez mi spadnie wiec pewnie bedzie lepiej jeszcze troche poczekac wi - nie zniechecaj sie - ja wyslalam ponad 20 cv i tylko na 2 w ogole ktos zareagowal popatrz na strony typu www.pracuj.pl i podobne na pewno znajdziesz cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mialo byc kafetkowi chyba slepne na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, co to za piosenka?? kwiaty we wlosach mi sie bardzo podobaja :) musisz pomyslec w czym sama sobie sie bardziej podobasz masz krotkie wlosy (dobrze pamietam?)? jak wepniesz kwiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie kwiaty podobaja bardziej niz kapeklusz bo i klopotu mniej nie trzeba sie zastanawiac czy sciagac czy nie, wlosow ci nie przyklepie moja kuzynka miala i super wygladala tylko kupila 2 kwiaty - na wszelki wypadek zeby mozna bylo zmienic jakby 1 padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie najgorzej się obawiam zwiednięcia i owadów lecących na mnie:) a kwiat nad uchem - fryzjerka napewno cos wymysli:) i faktycznie marcy moze drugi w zapasie naszykuje? z kapeluszem same klopoty choc bardzo mi sie spodobał, ale odpadnie kwestja - sciągać czy nie i kiedy? koszty sie zmniejsza bo to wydatek rzędu 250 zł, a co potem z tym zrobic? i gdzie ja bym go miała odłozyc jak go zdejme - na stole braknie miejsca? wiec te wszystkie dylematy znikaja, tylko czy ten kwiat nie zwiednie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, a moze pomysl o sztucznym kwiatku? nie mowie o takim tandetnym, po ktorym widac na kilometr, ze sztuczny, ale teraz naprawde robia piekne rzeczy, mozna kupic taki, ktory bedzie wygladal naturalnie bardzo, a przy fajnym uczesaniu naprawde ladnie to wyjdzie ponawiam pytanie- jaka decyzja co do pierwszej piosenki? :) marcy, zaproszenie poszlo, mam nadzieje, ze tym razem dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) myślałam, że zapomnisz i umknie, tak nie chciałam odpowiadać:) to jest piosenka farby \"Chce tu zostać\", ale jeszcze moze zmienimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tiki-tak, to przepraszam, nie chcialam naciskac trzeba bylo napisac, ze nie chcesz mowic :) marcy, drugi raz dostalam informacje zwrotna, ze nie mozna dostarczyc maila :( nie wiem co jest moze ktoras z dziewczyn jesli ma jeszcze tego maila sprobuje Ci wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×