Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatka doszło??? To się bardzo cieszę :D nie mogłam wysłać były problemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka1984--> pisalas, ze powtarzam swoje pytania. Byc moze, jestem teraz zakrecona. Nie mam tyle czasu, co Ty, aby siedziec na forum. Pisalam juz, ze roznosze podania o prace i mam na glowie prace mgr. Jak mnie nie ma jeden dzien na forum, to pozniej tyle jest do czytania, ze po prostu nie mam czasu czytac dokladnie. A Ty studiujesz? Widze, ze jestes na forum i rano i po poludniu, i wieczorem. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie jestem sama na Naszym forum :D Wi ja też studiuję i pracuję (akurat dziś byłam rano w pracy), ale jak na razie mam czas na wszystko (tylko nie na nauki przed...) jakoś zbyt daleko :D mi do nich obudzę się za późno :P A na forum jestem i rano jak czas na to pozwala i wieczorem jak jestem u Miśka :D Agatka czekam dziś wieczór na Ciebie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na clubie leci teraz \"na ślubnym kobiercu\" bardzo lubię to oglądać :P mogę trochę podpatrzeć parę pomysłów i to takie romantyczne 🌻 patrzeć jak dwoje ludzi przysięga sobie miłość do końca życia 😭 Ale nasłodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi przeginasz trochę. Nie twoja sprawa ile mam czasu, a jeśli nie masz czasu czytać odpowiedzi to nie zadawaj pytań. Ja i reszta dziewczyn staramy ci się pomóc jak masz problem a ty nawet nie raczysz tego czytać. Kasiak jestem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, blagam, nie kloccie sie 😭 faceci to jednak maja sporo racji mowiac, ze baby to sie zawsze pozra miedzy soba :D pamietam, jak mialam kiedys takie warsztaty na studiach z dydaktyki tworczosci czy czegos takiego dziwnego ;) (moja uczelnia realizowalam autorski program w zakresie tego i wrzucala te zajecia na kazdy kierunek :P ) to byly bardzo luzne zajecia, uczace glownie wspolpracy w grupie, duzo z psychologia mialy wspolnego no i raz mielismy takie cwiczenie, ze kazdy facet mial mowic co by bylo gdyby na swiecie byly same kobiety, a dziewczyny mialy mowic co by bylo gdyby na swiecie byli sami faceci no i wiekszosc wypowiedzi meskich bylo w stylu: \"pozagryzalyby sie\", \"jedno wielkie pobojowisko\", \"nastapilby koniec swiata, bo nie potrafilyby w niczym dojsc do zgody\", \"wszystkie bylyby lyse, bo w klotniach powyrywalyby sobie wlosy\" :D :D troche jest w tym prawdy no, to ide z psem na spacer milego wieczorku 🌻 a odnosnie czasu- ja ostatnio duzo lepiej sobie go organizuje :) :) az sie dziwie, bo pracuje na caly etat, przygotowania do slubu, nauki przedmalzenskie, studia, pisanie swojej pracy mgr i jeszcze przepisywanie pracy mojej mamy- ona tez sie broni w tym roku, a ja po prostu duuuzo szybciej pisze niz ona i jej pomoglam przepisac :) bedzie jeszcze lepiej jak wiosna pelna geba do nas zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ceny maja bardzo przystepne- 700 zl za plener plus reportaz to naprawde niewiele, nawet mimo tego, ze w tej opcji akurat nie daja chyba zdjec, tylko plytke zdjecia obejrze i wypowiem sie jak wroce z piesiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- ja nie chcę się kłócić, ale mnie wkurzają takie osoby, co jak im kulturalnie zwracasz uwagę, to od razu zaczynają wszystkie brudy wywlekać. Co ma mój wolny czas i moje studia do tego, że Wi nie raczy przeczytac odpowiedzi na swoje pytania????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ogolnie uwazam, ze oferta interesujaca :) co do klotni, to nie podejrzewam Cie o chec klocenia sie :) tylko trzeba wziac pod uwage, ze komunikujemy sie przez internet- nie slychac tu intonacji glosu, nie widac miny osoby, ktora pisze, wyrazu twarzy itp a przeciez to samo zdanie wypowiedziane w rozny sposob moze oznaczac w roznych sytuacjach rozne rzeczy i pewnie zadna z Was nie miala zlych intencji, a wychodza niedomowienia a po co? lepiej jak bedziemy konczyc topic to urzadzimy mega babska klotnie ;) :D (zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co a będziemy kończyć topic????????????? Ja protestuje!!!! Nie zgadzam się. Własną piersią będę bronić ten topic!! Dwoma nawet;P I co, przejrzałaś dokładniej tą ofertę? Co o niej myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę, że odpowiedziałaś:P Ale plama, tu na Wi krzyczę, że nie czyta dokładnie i sama przeoczyłam odpowiedź na swoje pytanie:) Wi 🌻 dla ciebie Ja wam się przyznam, że zamówiłam tą sesję:) Pierwotnie miało nie być u nas fotografa, ale jak zobaczyłam te ceny, to pomyślałam, że nie zbankrutujemy przez to, za to będzie fajna pamiątka. W końcu ślub się raz w życiu bierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka1984-->sorry, ale zupelnie nie rozumiem, dlaczego sie denerwujesz? Co ja Ci takiego zlego napisalam? Ja Cie po prostu o te studia zapytalam? Czy to moja wina, ze odczytujesz moje pytanie jak zaczepke?Przyznalam, ze niedokladnie czasem czytam, bo nie nadazam za wami z braku czasu. Ty masz dobrze, bo masz czas i tyle. Tak sami zazdroszcze innym dziewczynim, ze moga w pracy siedziec na forum. A mialo byc tu u was tak milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, na pewno zrobi Wam fajne zdjecia i bedziecie miec super pamiatke :) ide sie kapac i wskakuje do lozka, bo sennosc mnie ogarnia do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wi szkoda słów. Odpuszczam sobie i więcej nie reaguję na zaczepiki, bo jeszcze wyjdzie, że to ja zaczęłam. Dobranoc fafeterki;) Kolorowych snów. Tym, które już mogą się do narzeczonych przytulać komunikuję, że zazdroszczę. Tym, które jeszcze nie mogą- jak sobie wyobrazicie, że z nimi jesteście, to prawie będziecie:) Jej Skarbie- NIE CHRAP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, to, ze jest milo nie oznacza, ze niesnaski sie nie zdarzaja dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, jeszcze mogę ;) choć wolałbym przestać jak najszybciej... dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, nie musisz reagowac na zaczepki, bo ich tu nie ma. Przeciez Ci wyjasnilam. Jezeli nadal nie rozumiesz to masz racje \"szkoda slow\"...Nad niektorymi trzeba skakac, jak nad jajkiem, zeby nie poczuli sie urazeni nie wiadomo czym. A co do zdjec, to ja tez bede miala taka sesje w plenerze. Moje miasto lezy nad jeziorem, pod wieczor jest tu pieknie. I wlasnie przy zachodzacym sloncu chce miec zdjecia. Juz sie nie moge doczekac!Cieplutkie pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja tez zazdroszcze tym , ktore moga sie przytulac noca do swoich ukochanych. Ale juz niedlugo, juz niedlugo... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) poprzytulana zaczynam pogawędki z rana:) kobitki ile płacicie za fotografa wogóle? i za ile ujęć taka cena itp.... ja sie zalamałam z moim kochaniem cenami:-o ok 1000 zł wydac na fotografa to załamka - za tyle jest około 150 zdjęć na plytce i 8 wywołanych, u innego za jedno ujecie 45 zł i daje w trzech egzeplarzach to zdjęcie 15x20, masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek skolowana jestem, obudzic sie nie moge, do tego jestem lekko poddenerwowana, bo moja babcia ma dzis ciezka operacje bedzie dobrze :) tiki-tak, oj fotografowie sie cenia, to fakt. Jakis czas temu ponownie poruszylam tu ten temat, bo mialam dylemat (co za rym :P ) my zamowilismy fotografa, ktory ma i studio i wielki ogrod- po obejrzeniu zdjec wiem, ze chce tylko te w ogrodzie, bo wychodza super, placimy 50 zl od pozy i tu u mnie to wcale nie wygorowana cena :( dostajemy za to z kazdej pozy 3 zdjecia 15x21 Interesowalismy sie jeszcze jednym fotografem, ktory zrobilby caly reportaz, ale zawolal 1600 zl (to i tak nic, bo tu u mnie sa oferty i po ponad 2 tys :o ). Robi super zdjecia, ale juz sie nie zdecydowalismy. A w ta cene 1600 mialy wchodzic zdjecia z przygotowan, slubu i wesele, ewentualnie krotkiego pleneru w dniu slubu- dostawaloby sie 70 zdjec chyba na plycie, jakos tak, nie pamietam ile wywolanych. My chcemy wziac ze 20 poz u tego fotografa, ktorego zamowilismy, czyli zaplacimy tez 1000 zl. Na slubie i weselu popstryka nam brat P i moj i cos mi sie zdaje, ze dla nas to bede najcenniejsze zdjecia, bo pewnie bardziej oddajace ten dzien, naturalne. Te do pokazywania innym jaka pamiatka beda od fotografa :) jejku, ide zrobic sobie kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 właśnie skończyłam czytać to co wczoraj napisałyście, widzę że była tu mała sprzeczka ;) ale mam nadzieje że już wszystko ok. no to co, będzie dobrze 🌼 tiki tak, my mamy fotografa za 300 zł. tam jest 6 zdjęć studyjnych, 10 w plenerze i 10 dodatkowych na płycie. i te wszystkie zdjęcia - 26 szt na płycie. 16 dostaje w eleganckim albumie. a najlepsze jest, ze dostałam namiary na tego fotografa od znajomej, i okazało się że to mój znajomy :) może dołoży jeszcze jakieś zdjęcia gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My placimy za 1 zdjecie w studio 20 zl, a w plenerze 15 zl. Ilość zdjęć mozemy ustalic dopiero kilka dni przed slubem. Takze taniocha. Ślub mamy o 16.30 a do fotografa idziemy na 19-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia to ty bardzo tanio znalazłas fotografa! no to co pamietam, ze pisalas o fotografie tylko nie kojarzyłam ile cie to kosztuje. my raczej zdecydujemy sie na tego co bierze 45 zl od pozy( 5 zł taniej niz u no to co) i na około 14 zdjęć i je wszystkie dostaniemy własnie x3 w formacie 15x21, po 1 szt. bedzie oczywiscie w albumie slubnym, do tego dostaniemy (wszystkim dają przy wyborze powyzej 8 póz) duzy portret (powiekszenie ktoregos zdjecia) format chyba troche wieksszy niz A4 i breloczki hi hi ze soba. 45 x 14 = 630 zl - tyle zaplacimy za zdjecia i ja bym chciala czesc w pleneze a czesc w studio bo tak mozna. i oczywisce wszystkie zdjecia na plycie, acha i bedzie ich wiecej na tej plycie niz 14 bo oni robia wiecej ujec i wybiera sie te najlepsze do wywolania! wiec chyba sie zdecydujemy. a robicie w dzien slubu zdjecia a jesli tak to przed czy po? tu jet forum zalozone na ten temat, rózne zdanie maja kobitki, ja mam slub na 14.00 a na djecie tak na 18.00 bym sie zapisła, tak chyba zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, my chyba weźmiemy zdjęcia w tym samym dniu, po ślubie. pojedziemy na sale, będzie toast, obiad, pierwszy taniec (niewiem czy dobrą kolejność piszę) i potem urwiemy się na zdjęcia. nie chcę przekładać z tego względu, że po pierwsze sukienkę mam wypożyczoną i trzeba ją zwrócić do poniedziałku chyba (albo wtorku), po drugie nie miałabym juz takiej fryzury jak na ślubie i makijażu. makijaż jakoś bym zrobiła, ale co z kokiem. a tak wszystko zrobione profesjonalnie :) a przed ślubem robić nie chcę, daltego że trzeba byłoby się wcześniej wyszykować, i pan młody zobaczy mnie w sukience przed ślubem, a tak zobaczy mnie pierwszy raz jak po mnie przyjedzie, i drugi argument to taki, że mogłbym trochę tą sukienkę przybrudzić gdzieś w plenerze i co potem? jak w brudnej do ołtarza? takie jest moje zdanie, ale każdy ma swoje. więc my pewnie zdecudujemy się na zdjęcia po ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to dziewczyny ze ja mam z was najtanszego fotografa place 800 zl za reportaz slubny + plener w tym mam 100 zdjec wywolanych - 20 z pleneru wiekszych i 80 zwyklego formatu + reszta na plytce widzialam zdjecia tej fortografki i sa piekne wi i agataka - take it easy ja znow dzis nie bede raczeja dlugo na kafeterii bo mam nawal pracy - jedna odoba z personalnego jest na dlugim zwolnieniu i musze ja isac zastapic - a tam nie mam komputera z netem Buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy a czy ten fotograf wypuszcza sie dalej - w polske, zeby zarobic? ja tez chce takiego fotografa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak - zalezy gdzie no i wtedy trzeba doliczyc jeszcze koszty dojazdu a o jakie miasto chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam witam witam 🌻 Witam i przystępuję do działania :D ;) za fotografa płacimy 1000 zł, w to wchadzą zdjęcia z przygotowań do ślubu pani młodej i pana młodego, zdjęcia w kościele, na sali i najważniejsze plener. Oprócz tego w cenę wliczony jest album na 100 zdjęć wybranych przez nas(album już wubraliśmy sobie, jest to imitacja skórki no jakbym chciała ze skórki pewnie sam album by kosztował z 500zł) i dostajemy wszystkie zdjęcia na płycie. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny 🌼 baby nie kłócić sie - :)) Agatka - moze Wi faktycznie nie ma czasu czytac dokladnie (sama wiem, ze jak jest dużo postów, to czyta sie troche po łebkach) -ja jestem tu prawie od poczatku i też zadaje pytania po 10x Widzę, ze poruszyłyście temat zdjec :)) Ja mam sesje u fotografa po ślubie (tzn obiedzie, pierwszym tańcu) W kościele bedzie nam robil zdjęcia kolega - a w trakcie wesela - jeszcze kamerzysta moze mi fotki porobic :)) Poza tym bedzie dużo aparatów - wiec tych zdjęc troche sie uzbiera :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×