Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ i zarazem do widzenia zmieniliśmy koncepcję obrączek, ale o tym jutro. Wpadłam, żeby wam napisać, że niestety nie zdążę dziś wysłać walczyków, postaram się jutro. Proszę kogoś kto ma szybki internet o przesłanie senioricie walców, bo mi się one ślą (UwAGA!) kilka godzin. Senioritko walczyk ładny, ale trochę smutny. Zauważyłam, że walce na ogół są smutne, ale ja szukam czegoś wesołego i znajdę! Ja to wiem. Na meczu było super- nasze siatkarki wywalczyły awans do pierwszej ligi:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 po jednym dla każdej:) CHEMIK POLICE Siedziałam obok naszego klubu kibica;) Fajnie było, dużo fajnych tekstów się nauczyłam;) np. LET\'S GO LASKI LET\'S GO!!:D No a teraz dobranoc. Do juterka. To mówiłem ja, Jarząbek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończylam myć kuchnię.. łapy spuchnięte od cifu.... bleeee nic mi się już nie chce :/ A tak odnośnie świąt? coś szykujecie, coś robicie, czy wszystkie jedziecie na gotowe :D Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy my też byśmy sami jej nie znaleźli, bo to jednak kawałek od centrum BB; na szczęście nasz kucharz nam ją podpowiedział :D ale trafić tam nie tak łatwo, bez pilotowania kucharza cięzko byłoby ją znaleźc, choć to nie ułomek :D . A jakie są Twoje ulubione miejsca w BB i gdzie wesele?? mx my jedziemy do rodziców i teściów w Wielki Piątek, więc swoje odrobimy :D ja tam bym wolała \"na swoim\", ale te gabaryty naszego mieszkanka wskazują, że to przerost ambicji, hehe:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jeszcze małe info hurraoptymistyczne - otóż dziś skończyłam kurację wybielania uzębienia tymi paskami white - strips. I wiecie co? TO DZIAŁA!!! Ja ząbki od małego miałam takie w kolorze kości słoniowej, mimo że w życiu nie mialam w ustach papierosa, a winko etc. pijam nader rzadko... i nic mi nie pomagało, bo po prostu taki kościec. A te paski - hej, pomogły!!! Żadne placebo, po prostu mam bielsze zębuchy. Więc jeśli któraś czegoś takiego szuka - polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina i inne dziewczyny pracuje w hurtowni farmaceutyczno-stoamtologicznej- dobrze wam radze:jesli któras zdecyduje sie na wybielanie-niech to bedzie gabinet stomat.!!!!! zadna z nas nie wie jakie ma szkliwo(to dopiero oceni dobry dentysta)-a ni o ile stopni da sie :wybielic ....white strips....owszem-ale z moich obserwacjii wynika ze na chwile!!! jak to Pani profesor implatologii i chirurgii u nas na PAMie powiedziała:co jest kosmetyczne-nie moze byc medyczne. racja. jesli wybielanie to tylko przy udziale lekarza-i za pomocą szyny lub lampy. póxniej Wasze szkliwo dostanie po dupie. ufff,zboczenie zawodowe. dzis jestem przesczesliwa. z błahego powodu.długo szukałąm krótkiej skóry dla siebie-a tu zupełnie przypadkiem trafiłam na gino rossi z 1300 na 600 przecenioną ładna skórke!!!:) i kupiłam!!!! po drugie jestem wsród Was:)!!! dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, my mamy wesele w domu kultury w kozach (moi rodzice tam mieszkaja) sala jet tam piekna, bo 2 lata temu ja przerobili na sale tylko i wylacznie na tego typu imprezy, styl ma nieco balowy jak znajde zdjecia to ci9 wysle a co do bielska - nie wiem czy bylac w farma cafe - jak nie, polecam, jest tam nalepsza czekolada na goraco jaka pilam - tylko uwaga - silnie uzaleznia holly - gdzie jestes z relacja z wyprawy do salonu, hallo, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Więc dzisiaj ja pierwsza :D Doniesienia pogodowe: na pomorzu zimno, szaro i okropnie sennieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hrrrrrrrrrrrrrrr Ok, czas na kawkę. Rano stanęłam na wadze i od 2 m-cy w końcu drgnęła... 3 kg w dół... jupi.. jupi .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pędze robić kawke:) na południowym zachodzie zaczyna wychylać sie słonko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak u was czyli zimno mx na jakiej to diecie jestes ze tak ci waga w dol leci? ja nie potrafie zyc bez slodyczy i dobrego jedzenia niestey :-( dzis w drodze do pracy zakupilam babke czekoladowa same widzicie m- przypadek ze mnie beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawce w pracy znowu młyn:(, ale co tam przynajmniej czas szybko minie do świąt:) maniusia słodkie te dzieci tzn. aniołki 🌼 zabulina - zdjęcia wyślę dzisiaj-wreszcie, jakoś nie mogę się dostać do komputera w domu:P, a kawały w wolnej chwili w ciągu dnia 🌼 miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, też słyszałam, że nie powinno się używać wybielaczy bez nadzoru stomatologa. I to słuszałam od mojej opiekunki uzębienia :) Ami, taka troska o fafetki jest słodka a nie tam.. zboczenie zawodowe :D Masz 🌻 Zabulinko, niezłe te testy... hehe... przeczytałam i czyba by wyszło, że jestem zakompleksionym robaczkiem :D niż narcyzem nad narcyze...hihihi A tak na poważnie, kiedyś moja teściowa ćwiczyła na mnie swoje studia i opisywała mnie w pracach, o jedną pamiętam, charakter i przeszłość na podstawie sposobu ubierania się. Ciekawe to było nie powiem.. wiele utrafiła. Gorzej, że ja to musiałam przepisywać koło 2 w nocy, bo ona taaaka zmęczona a rano praca do oddania. Przesyłam wam 👄👄 Acha, kilka lat temu w Cosmo był artykuł \"Potworna panna młoda\", dziewuszki potrafiły nakazać koleżance, by ta nie ubierała szpilek, bo będzie nad nią górować... odnośnie koloru kremu do tortów wojny z cukiernikiem.. przewodnie zdjęcie Godżilla w sikni ślubnej z welonem i wielkim pierścionkiem z brylantem... jako figurka na torcie , a obok wystraszony Pan Młodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to nie dac sie zwariowac ktora z was nosi soczewki ja wrocilam do ich noszenia po 1,5 roku przerwy i mam od soboty jazdy dzis znow ide do okulisty ja nie chce okularow!!!!!!!! przedtem zero problemow a terza najpierw bol oczu w drugi dzien (ale mponad 8 godz na komputerze) a teraz oczy sie przyzwyczaily i nie bola ale ja nie widze dobrze juz nie wiem czy to moj astygmatyzm, czy mi po prostu soczewki zle dobrali musze cos z tym zrobic bo nie chce okularow jak cholera zaczynam sie juz nawet zastanawiac nad operacyjna korekcja wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, ja noszę okulary. soczewki mam w domu, leżą w pojemniczku w łazience. nosiłam jakiś czas temu, potem przerwałam i wróciłam do okularów. niedawno znowu zaczełam nosić, ale coś mnie oczy bolą, jakby mi coś wpadło. okulistka sprawdzała i wszystko jest ok. muszę znowu się przyzwyczaić, żeby do ślubu było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba będę taka tuż przed ślubem.. hihihihihi Marcy, mniej jem, a częściej, nie jem wieczorem tylko łykam minetalkę na noc. Zastosowałam więcej ruchu.. w nocy ;) Acha, no i wmawiam sobie, że chudnę.. to mi też pomaga w pewnym stopniu :) Po świętach wyciągnę na dobre rower, jakoś pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia a jak wrocilas do soczewek to zmienialas plyn albo marke soczewek? i przy tych samych co zwykle cie oczy bolaly czy przy innych? ja sie uparlam na soczewki jak osiol, znudzily mi sie juz okulary, tym bardziej ze mam nietypowe, lekko skosne oczy i to fajnie wyglada, a tak okulary psuja efekt ja jeszcze sprobuje dobrac lepsze soczewki bo oczy sie mi juz przyzwyczaiły ale nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy... w ładnych okularkach i ładnej kobiecie - ślicznie... ja miałam prezent niespodziankę od mojego skarba, kupił mi okulary wedle recepty z okazji chyba świąt, nie pamiętam już dokłąndie ... oj, to była masakra, okulary Harrego Pottera, okrągłe.. moja gębula okrągła i śmiech na sali, no ale nosiłam dzielnie..później mniej dzielnie, a ostatnio spadła mi na nie kosmetyczka - kuferek i się połamała oprawka na amen... mam okazję kupić nowe.. hihihi Tak, że ciesz się, że masz ładnie dobrane, a nie prezent niespodziankę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, taaaaki wybór jest w oprawkach, z pewnością są takie, które podkreślą Twe bajeczne oczy. Czy kontakty nie niszczą oka? powierzchni? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🖐️ Bylam wczoraj przymierzać mojego demetriosa :)) Jestem w fazie dojrzewania do decyzji o zamowieniu :)) Prześle Wam zdjęcia na maila (ale pojedyncze fotki w paru mailach, ponieważ troche dużo ważą) - udalo mi sie także dobrac bolerko - jest na zdjęciach (jego wypozyczenie kosztuje bagatela 550 zł) - napiszcie czy pasuje??? I proszę o krytyczne opinie :P Jeśli wygladam źle prosze piszcie!!!!! Na niektórych fotach wymazalam twarz, bo mam idiotyczne miny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - okulary mam bardzo dobrze dobrane i nawet mi sie bardzo podobaly coz tego - jak sie zobaczylam bez nich to mi sie podoba o wiele bardziej i nic na to nie poradze tak to juz z nami kobietami jest ze zawsze chcemy to czego nie mozemy dostac jeszcze sie nie poddalam ale jak sie nic nie da zrobic no to sie bede musiala pogodzic z tym co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie holly a mi wyslalas na stary adres czy ten ktory podawalam wczoraj (yahoo czy angielski.edu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niedawno zmieniłam sobie oprawki, i bardzo mi się podobają :) co do soczewek, to płyn zmieniałam kilka razy i nic nie było. teraz mam chyba inne soczewki, może dlatego. muszę jeszcze spróbować, bo lekarka zapisała mi krople do oczy, ale nie wykupiłam bo jakoś zapomniałam. może jak zaczne je stosować to przejdzie. mam taką jakby suchość w oku, jakby mi coś do niego wpadło i wydaje mi się że widzę gorzej, mniej wyraźnie. niewiem, może jakoś ciulowo mi dobrała te soczewki. a myślałyście o soczewkach kolorowych?? bo mnie strasznie to korci :) nie mówię o całkowitej zmianie koloru oczek, tylko o takim, które nadadzą oczom takiej mocniejszej barwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy... fakt.. kobieta to takie bajeczne stworzenie i ciągle się \"ulepsza\" i \"zmienia\"... a ile przyjemności.. hoho.. :D Holly, czekam na fotki :D obiecuję, szczerość. No, dostałam test osobowości.. wyjdzie szydło z worka.. despotyczna jędza ze mnie...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja mam te same objawy a przynajmniej na poczatku mialam wrazenie suchosci oka - teraz troche przechodzi ale widze fatalnie mi sie wydaje ze to soczewki ale plyn ktory dostalam jako gratis - podobno z formula nawilzajaca - jest klejacy (przynajmniej takie pozostawia uczucie) wiec raczej sie do niego nie przekonam, wracam do swojego sprawdzonego a dzis ide do okulisty bo mnie szlag trafi zeby tak zle widziec na pewno ma soczewki zle dobrane bo kolezanka ktora tez nosi z tej samej odlegflosci widzi a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - co do kolorowych - ja probowalam - te ktore poglebiaja kolor dzialaja tylko na jasnych oczach ja mam brazowe i efekt jest minimalny - nie warty swojej ceny holly juz widze ze sa fotki - lece ogladac piszcie od dzis na marcelinabiela@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - czekam na zdjęcia:) zabulinko - ja trez poprosze o teścik, cosik sie dowiem moze nowego o sobie i ubawie troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×