Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kiedys, zdrowiej 🌻 cos arnoa i Wi do nas nie zagladaja, gdzie sie podzialyscie? ok, ja biegne kupic bluzke, ktora sobie zamowilam :) strasznie mi sie spodobala wczoraj, a nie bylo mojego rozmiaru, na dzis pan mial juz miec :) o dziwo, kupilam sobie tez wczoraj zakiet, choc tak jak u Ciebie marcy nie jest to proste z powodu biustu- lubie miec w talii dosc dopasowany, wciety, a najczesciej wtedy w biuscie jest przykusy ;) ale ten, ktory kupilam wczoraj jest akurat :) do pogadania dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy na to...
wiem,ze bede musiala to zrobic, szkoda tylko tego wszystkiego, chcialabym byc jeszcze kiedys szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy na to i właśnie dlatego powinnaś odejść. Kropka. Nie łudź się, że on sie zmieni pod wpływem tego, że urodzisz dziecko. Wiele sie tak łudzi - ale to nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz... wierzę, że będziesz, ale pierwsze to zakończyć to, co Tobie i dziecku zagraża fizycznie i psychicznie. Uporządkuj swoje sprawy, musisz być spokojna i bezpieczna, kiedy przyjdzie na świat dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy na to...
dzieki za pocieszenie, musze konczyc, zycze wam szczescia na nowej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy na to.. jestes jeszcze zapewne mloda- ile masz lat? teraz i tak nie uwierzysz, jak napiszemy Ci, ze na pewno czeka na Ciebie jeszcze szczescie 🌻 poki co zapewne Twoim najwiekszym szczesciem bedzie dziecko :) dlatego musisz zadbac o dobre warunki dla Was obojga- o spokoj, brak lekow, ze maz moze sie znow \"za mocno\" zdenerwowac. Jesli masz mozliwosc to idz na jakies warsztaty dla kobiet- ofiar przemocy, na psychoterapie. Moja ciocia wlasnie na to chodzila i uwierz mi, ze stanela po tym na nogi, odzyla, stala sie silna, jest bardzo madra kobieta, dzis wie jak zyc dbajac o wlasne szczescie, a ma przy tym tyle serdecznosci i serca dla innych- dla mnie to niezwykla osoba, bo podziwiam ja, ze potrafi taka byc, po tym co przeszla. Nie wiem w jakim Ty jestes stanie psychicznym, ale w wiekszosci przypadkow kobiety nie umieja same sobie pomoc w takich sytuacjach. Zycze Ci jak najlepiej, z calego serca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy na to - zdecydowanie powinnas sie zatroszczyć o siebie i los swojego maleństwa, nie potrzebne są Ci teraz stresy, potrzebujesz dużo spokoju. Dziewczyny mają rację, są wszelkie podstawy do tego, aby małżeństwo unieważnić. Trzymaj sie i glowa do gory! Zycie sie jeszcze nie kończy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - ja jutro koncze prace o 17 (no chyba ze nas puszcza wczesniej) gdzie sie chcesz spotkac? mi by pasowalo gdzies w centrum albo u nas w mieszkaniu daj znac co ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, w sumie to Wielki Piątek, więc nie ma specjalnie po co iśc do jakiejs knajpki, bo gorąca czekolada odpada... No chyba, że na herbatę:) Możesz cos zaproponować, my się dostosujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zartowalam :( Niestety, ale jutro siedze w pracy do 17h, potem musze sie spakować i uciekam do domciu, pewnie bede w Zywcu późnym wieczorem..... Bede jajka malować :))) Ale to nie zmienia faktu, ze fajnie byloby sie zobaczyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly to poczekamu na ciebie co ty na to zabulina? ja sie moge spotkac o dowolnej porze po 17 wiec jak dla mnie spotkanie z holly - ok czekolada odpada bo post scisly woda albo herbata w farmie herbata tez dobra holly - jak poczekamy do 20 albo 21 to wpadniesz? zabulina wezmiesz jeszcze jakies zdjecia pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, zdjęcia będziemy odwozić o tej 13 - licealistom - nie za wiele mam nowego do pokazania, bo siedzę teraz bardziej w sprawach uczelnianych:) Ale mogę zabrać ze dwa albmy:D Jak dla mnie - możemy czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo bym chciala, ale to niemożliwe :( Nie bylo mnie bardzo długo w domu, a poza tym chce troche pomoc w przygotowaniach do świąt :)) Mam nadzieje, ze innym razem sie uda :)) Bardziej namierzalna jestem w królewskim mieście Kraków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja jestem w krakowie z 21-22 kwiecien - w ciagu dnia ciezko bo jestem na zajeciach ale w pt poznym wieczorem bym sie bardzo chetnie spotkala jak masz czas przyda mi sie towarzystwo bo to moje urodziny i bede sama w obcym miescie chlip chlip zabulina - to umowmy sie na 17.30 jesli ci to odpowiada - moze w farmie? wlasnie sciagam zdjecia z maila - pedze ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:) Ja jestem w lozeczku:) - to do zabulinki, ktora sie martwila, ze w nim nie jestem. Jestem w lozeczku z laptopikiem:). Spadla mi teraz goraczka. Odnosnie uniewaznien slubu, slyszalam, ze jest coraz czesciej rozpatrywane pozytywnie, pomimo coraz wiekszej liczby wnioskow skladanych o uniewaznienie. Minusem jest to, ze dosc dlugo trwa proces uniewazniajacy. Podobno wiekszosc to okolo 2 lat ( nie wiem czy to pewnik, poniewaz w bliskim otoczeniu nie spotkalam sie z uniewaznieniem). W Twoim przypadku mysle, ze dziala jeszcze cos. Ostatnio jest tyle naglosnionych tragedii rodzinnych, spowodowanych zaniedbaniem okolorozwodowym ( np niemoznosc wyrzucenia z mieszkania znecajacego sie wspolmalzonka, pomimo orzeczenia rozwodu). Te tragedie nie przechodza bez echa. Mysle, ze jestes na wygranej pozycji, chyba zaden logiczny czlowiek nie bedzie chcial miec na sumieniu ryzykowania zyciem Twoim, czy Twojego dziecka. O jedno Cie tylko prosze, nie daj sie znow omotac mezowi. On sie nie zmieni sam z siebie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczynki! Kiedyś - Towje szczęście, ze leżysz :P Lecz isę, lecz, bo jak isę dobrze nie \"przechoruje\", to się później za człowiekiem wlecze miesiacami... Marcy - to proponuję herbatkę, może byc w tej Twojej kawiarence, tylko gdzie ona jest?? Jeżeli wolicz, może być u ciebie albo u nas (podwieziemy Cię;) ) Taki dzień się trafił, że i tak żadnego poczęstunku nie można kombinować;) A teraz mam do Was prośbę - pytanie. czy mogłabym wam porozsyłać te zdjecia moich różnych wyrobów?? Żebyście obejrzały, czy zdjęcia są czytelne (robiłam niby tak, jak większosc na Allegro wygląda), i czy myśłicie, że warto inwestować w Allegrową sprzedaż z nini? I ile mogłyby wg was kosztować? Prosiłabym wtedy o opinie subiektywne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakiś problem z \"się\" :D Wyrobił mi się zły nawyk i wciąz mi wychodzi isę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko:) Moja siostra miala firme i sprzedawala pewne rzeczy na allegro. Podstawa jest umieszczenie towaru w dobrej kategorii, dobre zdjecia, elastycznosc w rodzajach zaplaty. Jest jeszcze jedno, ale tego trzeba sie \"dorobic\" czyli ilosci pozytywnych transakcji:) Trzymam kciuki:). Wyslij zdjątka;) BUZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zdjecia, bardzo bardzo zabulina - to umowmy sie u mnie w mieszkaniu, jesli to nie problem, za chwile ci wysle namiary jak do mnie trafic sorki ze ze mnie taki samolub ale primo - nie mam samochodu wiec utrudniony dojazd secundo - chce ci sie pochwalic moim mieszkaniem, bo dopiero je urzadzamy to ta twoja artystyczna natura mi sie przyda wiec jak widzisz krwiopijca ze mnie pierwsza woda w farmie bedzie ciezej bo tam sa takie zapoachy ze bym chyba padla no chyba ze wolisz tam - no problem - z pracy mam po drodze - to jest ul. stojalowskiego - niedaleko piramidy i poza swiatem jesli ci to cos mowi - dokladnie na wylocie barlickiego czekam na decyzje gdzie bo ja jestem niezdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Marcy, może być u Ciebie:) My i tak będizemy samochodzikiem, więc może powiedz, gdzie pracujesz, to Cię poddwieziemy przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co:) Fajnie tutaj jest u WAS. Kiedys nie wiedzialam co sadzic o tym topicu, bo jest niezwykle dynamiczny i zagladajac raz na jakis czas, ciezko bylo mi sie polapac we wszystkich wypowiedziach:). Niemniej jednak jest naprawde fajny:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - wysylam zaraz detale na maila o prace sie nie martw - ja i tak jezdze z dziewczynami z pracy ktore kolo mnie mieszkaja umowmy sie na 18 - wtedy na 100% zdaze bez spieszenia sie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś - mnie to mówisz??? One w większosci stukają z pracy - a ja tak różnie, czasem wieczorkiem - i mam do przeczytania cąły elaborat, nim się zabiorę, hehe:) Kiedysiu, napisz mi proszę maila i w jego treści wpisz swój adres e-mailowy - bo mnie się wyświetla tylko Twoja sygnaturka, i nie ma Michała, który by mnie poratował... trudna sprawa, a chcę Ci wysłać parę (dziesiąt) zdjątek (ale małych!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, OK, czekam na szczegóły i szczerą opinię a`propos biżuterii (kiedy juz dojdzie:D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×