Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Na świeżo: 4 - ale za dużo bluszczu 15 - nawet nawet, ale bez tego rożka, jest niewygodny (strona praktyczna 25- śliczny :D - taki podobny miałam jako świadkowa i chciałam przesłać, właśnie z karbowanymi zielonymi różami :) Marcy, na tej stronie , którą podała nasza koleżanka, nie ma takiego zwisu o jaki mi chodzi, prześłę namaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak obejrzalam Twoje bukiety :)) Biorąc pod uwage Twoją sukienke (b.ładną zresztą kochana Kasiu) postulowalabym za następującymi bukietami: C3355112, 231, ewentualnie cascade_pink - te wydają mi sie najodpowiednijesze :)) Co do swiat, to ja też nie bede sie tu udzielac :(( Postanowilam w ogole nie zblizac sie do kompa, nie zrozumcie mnie źle, ale chce poświecic ten krótki przecież czas w calości mojej rodzinie, spacerom itp. Ale dzisiaj jeszcze jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuu. NIe wiem czy cos mam z outlookiem, czy cos, probowalam wyslac dwa zdjecia, zaczelam od zabulinki i cos ich nie puszcza... Postaram sie wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly dzięki:) nio ja nie moge sie zdecydować, ale napewno kalie z innym kwiatem storczykiem, orchidea lub różą zeby mona było którys znich własnie we włosy wpiąc:) wiecie co zdołowali mnie ci znajomi, ze pierwsi od nas slub maja, :o ja juz nie wydole na kloejna kreacje, myslicie, ze moge pujsc do nie na slub w tym co szykuje sobie na swoje poprawiny? a w butach slubnych? łech przecież tak nie mozna pierwszy raz na nie swój slub załozyc, ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki olej kreacje - ja na ostani slub kupilam spodniczke elegancka i sweterek z cekinami, bo i tak te 2 rzeczy chcialam kupic - wydatek porownywalny do sukienki a przynajmniej to wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ma rację, tiki tak wybierz coś takiego co potem bedziesz mogla wynosić przy innych okazjach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - a moze wybierz mi jakis bukiet na necie jak masz czas ktory twoim zdaniem najbardziej by pasowal do mojej sukienki - bo wtedy bede mogla sie dowiedziec co waszym zdaniem pasuje a co nie jak wysylam wam bukiety to wam zawezam wybor a tak pelna impowizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Marcy:) Udalo mi sie wyslac do Ciebie jedno moje zdjecie:), moze pozniej uda mi sie cos jeszcze:). BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - a wysylalas na yahoo czy angielski edu? jak na to drugie to juz sprawdzam ale na nastepny raz pisz na marcelinabiela@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś - a czy ja mogę tez prosić o Twoja fotkę ???? itap@o2.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Marcy:). Wyslalam na edu, przepraszam, poniewaz zerknelam na Twoj profil. Nastepnym razem wysle na drugi adres:) Jasne holly:) ide walczyc z Outlookiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kiedys, juz sprawdzam zmienie adres w preferencjach nie dawalam go na poczatku bo nie chcialam smiecia z internetu ale jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjątko juz idzie:). Jest ciut stare, heh, ma pol roku, ale mam nadzieje, ze nie starzeje sie tak szybko, zeby bylo juz nie aktualne:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuja mnie takie \"dziwne popisy\" niektorych forumowiczow. Zastanawia mnie jedynie ich fascynacja fekaliami i imponujacy ogrom ich wyobrazni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, speedy gonzales, byłaś szybsza... hihihi Wchodzę ci ja na śmietnik, a tam Marcy - interwencja extra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx jaesli idzie o bukiety to bardziej podobaja mi sie te moje miedzy innymi co dziewczynki podały numery, niz te co ty mi 3 przesłałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koniecznie beda kalie w płaczeniu z innym kwiatkiem który bedzie tez we włosach i w Jacka butonierce:) marcus szkoda, że ci mamcia zabroniła - te kwiaty mnie zaczarowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Tiki, ze chcialabym Was zobaczyc:)!!!!:) BArdzo chetnie:) Juz wysylam zdjecie do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×