Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

słownik prof. Zabuliny: \"Kumpela\" - słowo to oznacza bliskie koleżanki. \"Bliskie kleżanki\" - errata - poszerzyliśy definicję o grono fafeterek z \"przygotowań\"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx myślę też, że jeżeli sami pokrywają koszty transportu, to ta marża to co najmniej 10zł - lae przypuszczam, że więcej. Ciężko powiedzieć. Ale strona bardzo fajna, dziękuję za namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam regulaminu wylęgarni... Moje typy to: 9,10,19,21,23 ja zwykle noszę komplety... do kolczyków wisiorek w tym stylu, kolorze, tonacji. Zdecyduję się na coś i kupię.. a zrobisz mi wisiorka do tego, co wybiorę??? P.S. Z czego robisz? srebro jako sztyft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a bliskim koleżankom za ile? skoro kumpelom za 20? hihihihii no nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, baaardzo miłe jak nas określiłaś - wpisałać pod swe pojęcia Pani prof. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię TYLKO ze srebra, najwyższej próby, 925. I sztyft, i inne elementy konstrukcyjne. Komplet - na zamówienie jak najbardziej! Tylko napisz, do których kolczyków bo muszę sprawdzić, czy mam materiały. Tak w ogóle, to zaczęłam to robić sama -sobie. Bo ja różne dziwne rzeczy robię:) A później się zaczęło - rodzina, koleżanki - wszyscy składali zamówienia:D W ten podstępny sposób wciągnęli mnie w naóg. Teraz to już MUSZĘ robić, bo inaczej mnie ręce.. swędzą:) Najchętniej robiłabym tylko na zamówienie, bo kurcze ja nie znoszę sprzedawać!! Lubię tylko robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam odpowiedź, ale muszę się zastanowić, które :D jeszcze 4 są bardzo ładne :D Reszta też, ale te, które wymieniłam najbardziej do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam po obrączki:) kochanie juz czeka, mam go zgarnąc po drodze:0 ja tez sie przymierzam do samoróbek, wszystkie pół produkty można w super cenach na allegro zakupić do juterka fafetki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx, jak sobie zerknłam na twoje zdjęcie, to mi się wydaje, że najładniej byłoby Ci w turkusach (to te 21). Mogłabym też z nich zrobić Ci ładny, ruchomy wisiorek (taki, że każdy kamyczek na osobnym ogniwku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow :) kupilam sobie bluzke i dwie torebki :D strasznie sie rozpieszczam zakupowo w tym tygodniu, wydalam mase kasy, ale dobrze mki z tym- kto wiem, moze juz maz po slubie nie bedzie pozwalal tak szalec ;) :P ;) zabulina, ja uwielbiam bizuterie, wiec plissss slij szynko do mnie :D i te ankiety i ta prace specjalizacyjna wiem, ze nie masz lekko, ale prosze ladnie ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - tak - polecma, to naprawdę fajna zabawa!:) Tylko potwornie wciąga i można si ęuzależnić... ;) POWODZENIA W OBRĄCZKACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, milego wybierania obraczek :) zabulina, nie mow nic o turkusach :D choruje na taki turkusowy komplet- bransoletka, korale i kolczyki- a dzis w sklepie z torebkami widzialam cudo! turkusowa torebke, ktora idealnie pasowalaby do mojej wizji :) ledwo sie powstrzymalam :P ;) ale torebki to moj maly nalog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina , nie wiem o co dokladnie chodzi bo przez chwile musialam popracować :)) Ale cokolwiek to nie jest też mi prześlij (itap@o2.pl dla przypomnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - idzie, idzie... Matko, ale mnie juz paluchy od stukania bolą a oczki od wgapiania sie w ekran!!! czy oni przyznają jakąś rentę dla emerytoawnych fafeterek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie moge sie od was oderwac fafetolizm normalnie jak nic!!!!!!!! no to co - ja tez poszalałm jak nic w sobote ostatnia - kupiłam kurtke, sweterek turkusowy, jeansy, butki wiosenne, biustonosz i butki slubne, szok tyle az jednego dnia nigdy nie zakupiłam:) ja chyba tez z obawy \"ukrytej\" ze potem juz mąż niepozwoli;) zabulinko - dzięki:) i wiem, że mnie to wciagnie, jak inne rzeczy.. papatki🌻 dla Was teraz juz naprwade zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, aż się w głos zaśmiałam:D Ale to dobre podsumowanie stosunków tu panujących i zaufania ogólnego - \"cokolwiek to jest, mnie też prześlij\" :D ;D DZIEWCZYNY, JESTEŚCIE BOSKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, a moglabys jutro wziac ze soba te wisorki z masy perlowej - te na poczatku bo ja bym je chciala obejrzec i ewentualnie cos od ciebie kupic przyda mi sie tez pare rzeczy na prezent wiec jak nie dla mnie to... moja omc takie rzeczy b lubi - chyba jej cos sprezentuje - i beda twoje wisiory nie tylko w pl anle i za granica czujesz juz ta slawe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, postaram się, tylko zobaczę, czy jeszcze nie są sprzedane;) i wyrwę je z łapsk właścicielek Galerii :D Ale na sławę mnie nie weźmiesz, bo - m na nią nie łasa :D Ja najbardziej lubię, jak ktoś jest zadowolony z tego, co zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba hasko holly to tak jak w tym kawale o studentach: ida 2 studenci ulica i nagle jednemu wiatr pod nodi przywial katrke. drugi pyta: co to jest? a na to pierwszy: nie wiem, kserujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, a które najbardziej Ci isę podobają? One są na zdjęciach takie, jak w realu - nawet rozmiar podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to 1 i 4 bardzo bardz bardzo to sa wisiory a nie kolczyki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, super ta bizuteria :) wiadomo, jedne modele podobaja mi sie bardzij niz inne, ale ja generalnie kocham taka recznie robiona bizuterie :) :) startuj z tym allegro, niczym nie ryzykujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, to idę o nie walczyć:) Pewnie, że wisiory :D no to co - to nie do konca, bo jeżeli jest ich 30 par, a umieszczenie na Allegro każdego to 2 zł, to już 60 zł w plecy jakby co. Dlatego Was pytam:) Gdyby to było zero ryzyka, to bym Was nie męczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na codzien nie nosze bizuterii, teraz tylko lancuszek z medalikiem i pierscionek zareczynowy. Natomiast podoba mi sie taka bizuteria jak wlasnie te wisiory, cos takiego \"ciezkiego\". Tak w ogole to procz \"mojej muzyki zawodowej\" to uwielbiam np. zespol Nightwish:) Taka, lub nieco mroczniejsza bizuteria kojarzy mi sie z czyms takim:)bardzo mi odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczynki, zmykam, jeszcze się zgłoszę:) O komentarze usilnie proszę:) Wszelką krytykę dzielnie ja znoszę:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×