Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

2 nie mam tytulu, ale to walc Maxa Greger\'a 3 - hm..tu jest klopot z tytulem, bo dostalam go z cala plyta z kursu i nosi tytul "track 23":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnego dawaj a ja tymczasem po angielsku się ulotnię:) 🖐️ no dobra to nie jest po angielsku, ale i tak uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi zdjecia doszly senioritka ja tez chce walce please tylko uwaga - nowy adres: marcelinabiela@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Marcy!! juz wysylam, tylko poczekaj troszke, bo sie laduje jakos wolno dzisiaj. jesli ty lubiesz takie a\'la smutne, to poza tymi wesolymi wysle Ci jeszcze 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem co lubie poslucham sobie w domku bo w pracy nie mam glosnikow senioritka czy ty masz juz jakies dodatki do sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i przypomnij mi skad ty jestes i czym sie zajmujesz bo ja sie juz gubie, pamietam tylko twoje zdjecia i ze masz duze wesele i twoja piekna sukienke sorki za to ale bede sobie za chwile musiala sciage z kafeterii zrobic bo nie nadazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys- dostalam od Ciebie tylko te zdjecia z kokiem, nie widac na nich za bardzo Twojej buzi, ale widac, ze fajna z Ciebie kobietka :) masz sliczne wlosy Wi 🖐️ rzeczywiscie dawno tu nie zagladalas, podobnie jak arona co do wlosow, jesli rozjasniac to rzeczywiscie naturalniej wygladaja pasemka- dobrze zrobione, bo roznie to czasem wychodzi. Tylko w przypadku pasemek trzeba pamietac, ze trudno pozniej z nich zejsc. senioritka 🖐️ :) agatka, wyslalam wlasnie zdjecie na stronke. Moze pod kazdym zdjeciem zrobimy opisy z informacjami- nasze nicki, imie, data slubu itp? :) a w miare jak wyjdziemy za maz zdjecia te, ktore beda teraz zamienimy na zdjecia ze slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam :( a zamowilam taka sama suknie jak holly wam przesylala - juz 2 mc na nia czekam musze sobie kupic butki, bo za 2-3 tyg bede miala 1 przymiarke, (tej juz mojej sukni oczywiscie:)). Ja nie chce bolerka, szyje sobie w salonie szal na ramionka z takiego materialu jak dol sukni. na szyje nie wiem czy cos bede chciala, chyba tylko kolczyki zaloze, o bransoletke sie boje, ze bedzie zaczepiala o dol sukni i zaciagalaja. no i ja chce miec rozpuszczone wlosy, z przodem podpietym do tylu (ale nie przez gore , tylko przez boki ) i malutki diademik do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu przepraszam Agatke, myslalam, ze to Mis, a o to kurczak:), przepraszam, to takie odruchowe skojarzenie:) Witaj senioritko:) Marcy, mam prosbe;) Wysle tu zaraz link do bukietu, ktory mi sie podoba:) A teraz opis mojej sukni:)(bo mnie juz widzialas:) Suknia jest w kolorze smietanki, odkryte ramiona, delikatna literka A,(nie szeroka) z tylu z dopinanym niewielkim trenem, pod biustem ma ukosne delikatne drapowanie i biust ozdobiony krysztalkami, ktore pozniej sie \"rozrzedzaja\" i zanikaja. Acha i jeszcze cos , lekko z boku ( przod, ale nie centralnie) ma ozdobne ciecie, podobno wydluzajace nogi:), ale takie markowane:). Suknia jest z satyny. Czy taki bukiet pasuje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ja jestem z Tomaszowa Lubelskiego:) a co robie... wlasnie skonczylam studia i zaczelam pracowac - juz 2-gi tydzien...tylko, ze jeszcze pisze prace mgr , nie obronilam sie jeszcze, dopiero dostalam absolutorium :)jak zrobisz sciage to ja o nia poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co;)jak sie ciesze, ze w ogole cos doszlo:):):):):):) Sluchaj, to juz wiem, musze \"siebie\" zmniejszyc, koki zmniejszylam i doszly, moze to kwestia kolumbrynowatosci zdjecia?? Tak poza tym, to dzieki za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - wyslalam ci 2-gi raz zdjecia - bo 1 raz wpisalm zly adres nie mam zdjecia koka, mozesz mi przyslac? please zaraz poszukam zdjatka na strone a czy bedzie mozliwosc zamieszczenia tam zdjec z sukienkami, butami i calym tym kramem? to by straszanie ulatwilo zycie? ale moze to ja po prostu za duzo chce? agatka dla ciebie 🌻 za stronke senioritka - ja bym na twoim miejscu zaloztyla tylko kolczyki - twoja suknie nie potzrebuje dodatkow w postaci bizuteri, ona sama w sobie jest bizuteria, przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za komplementy sie nie dziekuje jesli sa sluszne :P to na pewno kwestia wielkosci zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ladny ten bukiecik, ale mis sie te kwiatki zle kojarza ja bede miala dlugi bukiet z roz i storczykow marcy - poszly juz 3 walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) Wyslalam zmniejszona siebie do noto co:) i do marcy:) dodatkowo koki. Napisalam Ci, ze prawdopodobniesz dostaniesz dwa maile, poniewaz tamten wyslany byl zbiorczo:) A do mnie tez cos leci:) wiec, moze to wlasnie Ty MARCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladny bukiecik :) hmm, ja nie wiem co z tymi kaliami- pierwszy raz wlasnie sie tu spotkalam z opiniami- najpier marcy, teraz senioritki, ze sie zle kojarza, ze na pogrzeb- ja wczesniej nie mialam o tym pojecia moja przyszla szwagierka miala na slubie piekny bukiet z kalii ja tam przesadna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - bedzie pasowal ale moglo by byc cos bardziej strojnego - przy bialych kwiatach moze byc cos bardziej skompliukowanego bo one sie tak nie wybijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - tu nie chodzi o przesad tylko z tych kwiatow sie robi czesto wience na pogrzeb w sumie z innych tez sie robi... problem w mojej mamie a nie w przesadach ja nie wiem jak ja przekonam - jak zaczne temat jutro to sie poklocimy przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, kojarza Ci sie z kaliami, pogrzebowo?? Marcy!!! Widze CIE:):):):)DZiekuje Ci bardzo:), co za mile, ciekawe zdjecia;). Slicznie sie usmiechasz:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spotkalam sie wczesniej juz z tym, w dziecinstwie zawsze wiedzialam, ze kalie to kwiaty zalobne, nawet mnostwo wtedy bylo sztucznych kalii do wiencow. Ale czad, wlasnie teraz mamie pokazalam i mama tez przerazona. Ten bukiet odpada:(. Jako, ze dawniej nie robiono z kalii bukietow slubnych, a teraz zaczeto, to myslalam, ze to pzrypisanie kalii do pogrzebu minelo... coz musze cos innego wymyslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy warto walczyc z moja mama bo tyle jest innych bukietow wlasnie pisalm do mamy marka na ten temat i ona mowi ze jak jest jakis przesad to zeby nie ryzykowac bo ona nie chce zadnego pecha i badz tu czlowieku madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pogrzebowo kojarza sie ciete, dlugie chryzantemy mnostwo bukietow slubnych jest z kalii- wiec rownie dobrze mozna powiedziec, ze sa to kwiaty slubne, jak i pogrzebowe ja rozumiem marcy Twoja mame, mi moja babcia ostatnio tez powiedziala, ze kalie to sie zazwyczaj na pogrzeb daje- co nie zmienia faktu, ze dla mnie wyrazanie takiej opinii poniekad kojarzy sie z przesadem jakims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak chodzi o przesad ;) marcy, ja mysle, ze nie ma co z mamaki kopii kruszyc, skoro jest tyle innych pieknych bukietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×