Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ono jest chyba piekielnie wielkie. Ode mnie wyszlo juz dawno, przepraszam, ja bez misia nie jestem jakas super sprawna w zmniejszaniu, czy jakiejs obrobce, wiec prosze o cierpliwosc w sciaganiu maila z moim zdjatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtfhth
mój tez pierdzi - jestesmy półtora roku i dokładnie nie wiem kiedy zaczął, ale tak od wakacji to normalka. wkurzam sie czasem na niego, ale co zrobić jesli czuje potrzebe aby pierdnąć to przecież nie bedzie tego wstrzymywał. był okres (na szczescie ostatanio juz nie) ze pierdział prawie non stop i w dodatku jego baki byly okropnie smierdzące...ale co zrobic - kocham go mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jejku, ale tematow poruszacie :) codziennie czytam godzine zaleglosci :P co do pracy- ta, do ktorej wracam lubie. Nie jest to moja wymarzona pracai na pewno nie na cale zycie (bo moim celem jest cos wlasnego :) ), ale mam kilka fajnych osob tam, zarobki nie najgorsze, nie ma co narzekac. Acha, no i departament, w ktorym pracuje jest dosc nowy, i na przestrzeni tych kilku lat, ktore istnieje wiele sie tam zmienilo, sa nowe mozliwosci. A Twoja opinia Agatko wlasnie chyba troszke wynika z tego, ze nigdy nie pracowalas no i z tego, ze nie musisz sama sie utrzymac, oplacic rachunkow itp :) To takie bunczuczne, typowo mlodziencze nastawienie :) Fajne to, bo taki zapal w tym jeszcze widac. Niestety, codzienna 8-godzinna praca, obowiazki, ktore ma sie jak sie juz musi utrzymywac czesto kaza nam ugryzc sie w jezyk, zacisnac zeby. Czesto po prostu nie mozna rzucic pracy, tylko dlatego, ze nam sie nie podoba- to wlasnie szara rzeczywistosc. Choc zgadzam sie, ze nie wolno tego tak zostawiac, trzeba wtedy szukac nowych rozwiazan- tyle, ze odpowiedzialnie, stopniowo, a nie juz tak jak w goracej wodzie kapanym- choc nieraz chcialoby sie ;) tiki, sukienka bardzo mi sie podoba :) a bukiety do niej- b 103 i C33S51121- przy czym ten drugi chyba bardziej mi sie podoba :) Ale z drugiej strony ten pierwszy jest troszke jasniejszy, moze przy tym drugim, mocno rozowym juz za mdlo by bylo? trudny wybor :) ale ogolnie bukiety super holly, bolerko swietne :) Kiedys, ja tez chce zdjecia, ja tez!!!! avida@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witaj no to co:). Idzie juz moje zdjatko do Ciebie, tzn wychodzi ode mnie. Martwi mnie tylko to, ze jakos bardzo powoli ida te moje zdjecia;) Ale coz... bede miala wielkie wejscie do Waszych skrzynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to co kochana czy ty uwiezytelniłas juz info, ze naprawde wszystkich laczonych obraczek nie da sie przerabiac? bo ja jednak chyba na łaczone sie zdecyduje;)tak mnie wczoraj uzekły:) mam jeszcze 3 godz do podjecia decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie i znow powtarza sie sytuacja ze spodobało mi sie cos co wczesniej było nie do przyjecia i moje kochanie sie denerwuje na mnie, ze ciagle zmieniam zdanie i decyzje, brrryyy:( czy wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tili-tak ja pamiętam że ktoś się wypowiadał o twojej sukience:) Nie pamiętam kto, ale napisał, że tafta jest fajna, bo jak się pogniecie, to nie widać:D Bukieciko tiki taku śliczne. Mnie się osobiście pododbają wszystkie łączone z różami. Sama też myślę, aby do swojego dorzucić parę kalii. Kiedysiu proszę zdjęcia. Aaaaa i tiki tak zmień sobie mojego maila na tego co mam pod nickiem proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki:) No to ja teraz sie wykaze zaangazowaniem w topic, z racji mojego skromnego stazu tutaj:) Obraczki mamy juz zamowione i wywiad zrobiony dobrze u sprawdzonego jubilera. Jubiler, u ktorego zamowilismy obraczki daje dozywotni serwis na obraczki, stad jako, ze sam podejmuje sie dokonywania pozniejszych zmian, to nie ukrywa zadnych informacji, odnosnie mozliwosci powiekszania itp. Tak sie sklada, ze w wielu przypadkach indywidualnie trzeba omowic poszczegolny model obraczek. Oczywiscie, najbardziej bezproblemowe sa obraczki jednolite, natomiast najgorsze z grawerowaniem bogatym, ze skomplikowanym laczeniem. Jesli jest to proste laczenie to ok, ale napewno nie mozna dokonywac takich zmian jak w jednolitych. A tak z innej beczki to polecam wewnetrzny profil soczewkowaty:)!!! rewelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tiki, przepraszam Cie, wiedzialam, ze cos pominelam 🌻 to dlatego, ze duzo piszecie i czasem mi cos umknie nam pani u jubilera powiedziala dokladnie tak: obraczki, ktorych nie mozna przerabiac to obraczki robione maszynowo, a nie recznie- i nie ma tu znaczenia czy sa laczone czy nie, jesli sa zrobione maszynowo nie da sie ich pozniej ruszyc my mamy obraczki laczone- choc to laczenie jest tak subtelne, ze prawie go nie widac, sa robione recznie i mozna je jeszcze ewentualnie zmniejszyc/powiekszyc spotkalam sie tez z wieloma opiniami, ze to czy obrcazki laczone mozna przerobic zalezy od tego, ze laczenie zlot przechodzi przez cala grubosc obraczki- czyli trzeba spojrzec na wewnetrzna strone obraczki czy tam tez to laczenie widac- sprawdzilam to dopiero po kupieniu, ale u nas widac :) najlepiej to dowiedzcie sie dokladnie u jubilera, u ktorego bedziecie kupowac, niech J wypyta dokladnie o model, ktory wybierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a nie maszw szafie nic, co by się nadawało na wesele? Ja nie uważam, że na każde wesele trzeba mieć nową kreację, bo by człowiek zbankrutował. Ja gdybym miała teraz iść na wesele poszłabym w jakichś eleganckich spodniach (na pewno masz jakieś na kancik) i jakiejś impprezowej bluzeczce, ewentualnie bluzeczkę można dokupić (to będzie już lato, znajdziesz jakąś ozdobioną cekinkami czy coś podobnego). Możesz pożyczyć coś od jakiejś koleżanki lub siostry. Możesz założyć jakąś letnią zwiewną sukieneczkę, nawet kupić- nie kosztują dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych co ja wybrałam, tez nie widac od srodka laczenia, w srodku sa całe żółte, to takie sie da przerabiac czy własnie nie? zadzwonie do jacka zeby wypytał najpierw\\ kiedys a co to za obraczki - soczewkowate? hym? agatko - dokładnie, ona juz jest pomieta wiec dodatkowych napewno nie widac:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być facetem to jest proste... ale być prawdziwym facetem, to już wymaga trzymania się pewnych zasad.... 1. Każdy facet, który przynosi kamerę na wieczór kawalerski może zostać legalnie ubity, a jego ścierwo ma zostać zjedzone przez współimprezowiczów. 2. Pod żadnym pozorem dwóch facetów nie może iść pod jednym parasolem. 3. Facet ma prawo płakać tylko w niżej wymienionych sytuacjach: - w chwili gdy Angelina Jolie zaczyna rozpinać bluzkę - po skasowaniu Ferrari swojego szefa - kiedy twoja randka używa zębów 4. Facet musi wpłacić kaucję za swojego kumpla minimum w ciągu 12 godzin, chyba, że ów kumpel załatwił kogoś z jego rodziny 5. Jeżeli znasz innego faceta dłużej niz 24 godziny, jego siostra jest dla ciebie - NIEOSIĄGALNA. No... chyba, że się z nią później ożenisz. 6. Minimalny okres czasu przez jaki musisz czekać na innego faceta, który się spóźnia wynosi 5 minut. Maksymalny czas wynosi 6 minut. 7. Narzekanie na temat marki piwa jakie (ZA DARMO!!!) daje ci twój kumpel jest całkowicie zakazane. No chyba, że browar ma temperaturę pokojową, albo kumpel daje ci Karmi. 8. Żaden mężczyzna nigdy nie będzie kupował prezentu urodzinowego dla innego mężczyzny (de facto... nawet fakt pamiętania o samych urodzinach jest tylko opcjonalny). 9. Podczas oglądania meczu z innymi facetami dozwolone jest zapytanie o wynik, ale nigdy o to kto gra z kim. 10. Facet może \"opaść\" tylko i wyłącznie po doprowadzeniu kobiety do orgazmu. Jeżeli pozwalasz sobie na \"opadnięcie\" przy niej z innego powodu, to znaczy, że ta babka jest twoją żoną. 11. Drink \"z palemką\" (+ różne słomki... owocki... etc...) facet może wypić tylko na tropikalnej plaży... o ile poda mu go supermodelka w toplesie... i kiedy ów drink jest za darmo. 12. Facet nigdy nie zakłada stringów. Ani tych męskich ani... żadnych! NIGDY!!! Temat zamknięty!!! 13. Jeżeli facet ma rozpięty rozporek to jest to tylko i wyłącznie jego problem. Ty łosiu nic nie widziałeś! Nic!!! 14. Kobiety, które twierdzą, że \"uwielbiają oglądać sport\" powinny być traktowane jako szpiedzy, dopóki nie wykażą się doskonałą znajomością tematu oraz nie zjedzą co najmniej 1/4 kubełka KFC 15. Facet musi publicznie i z głębi serca wyrazić kondolencje z faktu tragicznej śmierci kota jego dziewczyny, nawet jeżeli to on sam polał kota benzyną i rzucił zapałkę. 16. Jeżeli komplementujesz \"sześciopak\" innego faceta... to obyś mówił o jego zdolności doboru piwa. 17. Zdania, które nie będą wymawiane podczas podnoszenia ciężarów w siłowni w obecności innego faceta: - Tak dziecinko! Pchaj mocniej! - No dalej! Zrób to jeszcze raz! - Jeszcze jedna seria i lecimy pod przysznic! - Niezły tyłek! Jesteś Koziorożcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie- co to za obraczki soczewkowate? :) tiki, ktos tu pisal na forum, ze takich, ktorych laczenie nie przechodzi nie mozna zmieniac ale tego akurat u jubilera ja nie slyszalam- tylko tu na forum ktos pisal, nie wiem czy to prawda a laczenia moglas nie zauwazyc moze? wiesz, ja bylam pewna, ze w naszych tez nie przechodzi, dopiero jak drugi raz sie przyjrzalam to zobaczylam, ze przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha odnosnie tego co napisala no to co. Jubiler, z ktorym rozmawialam robi obraczki z wszelkimi indywidualnymi zmianami, z roznym katem faz itp, robi je recznie. My zamowilismy obraczki z zoltego zlota, fazowane, wewnatrz soczewki, dla Misia 6 mm, dla mnie 5 mm, bo mamy bardzo duza roznice w wielkosci rozmiarow i dla mnie 6 to stanowczo za duzo, a 5 u Misia jeszcze \"gubi\" sie na dloni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie- i tu chyba o to reczne robienie sie rozchodzi glownie ale najlepiej wypytac dokladnie tam, gdzie sie obraczki nabywa kiedys, nie mam jeszcze Twojego zdjecia podaj jeszcze raz swojego maila (nie chce mi sie szukac, wybacz), wysle moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm:) Kochane kobietki:) tez nie wiedzialam co to soczewki, az nie pogadalam z jubilerem, ktory je robi. To jest rodzaj wyprofilowania obraczek od wewnetrznej strony, bez wzgledu ( poza mlymi wyjatkami) na wyglad zewnetrzny obraczek. \"soczewki\" polecane sa dla osob, ktore maja sklonnosc do puchniecia palcow, lub te, ktore pracuje rekami ( np ja) i dla wielu mezczyzn, szczegolnie tych, ktorzy maja stozkowate palce. Soczewki oczywiscie moze wybrac kazda inna osoba. Polega to na minimalnej wypuklosci od wewnątrz obraczki. Dzieki temu nawet przy duzej zmianie obietosci palca obraczka nie wpija sie w palec. Nawet w goracy dzien nie ma problemu ze zdjeciem jej, naprawde jest super wygodna. Zmierzylam okolo 15 obraczek u tego jubilera i kazda z soczewka byla dla mnie najwygodniejsza. Jedyna wada jest to, ze wowczas obraczka jest nieco ciezsza i przez to drozsza. Przyznam jednak, ze wybieralam okropnie dlugo ( pomimo tego, ze wczesniej niby mielismy wybrany model) i w miedzyczasie zamowily 3 pary iiii wszystkie wybraly wewnętrzny profil soczewkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariahchristina@poczta.onet.pl Mam nadzieje, ze moje zdjecia dojda. Jesli nie, to jak przyjedzie MIS to poprosze go o zmniejszenie wielkosci zdjec i wysle jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to link do obraczek http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=135&d2=140&d3=-1&d4=0&id=0&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=MoPCILHI&k=0&dd=5&pp=1 cos pomiedzy modelem 25 i V 520 - pisze pomiedzy bo u nas to wsrodku białe złoto to jeszcze inne odcienie ma, jest takie jakby brllantowate i bardziej żółte niz białe i bardziej zmatowiałe ale jednoczesnie z takimi błyskami w zaleznosci jak pod swiatło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - jak dla mnie pół błyszczacy i pół matowy - tak na pół po skosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka wg mniej w tych obrączkach wiecej jest matowego, ale są też miejsca świecace - najlepiej jak je obejrzysz z bliska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki dla Miśka też, ale ja nie jestem przekonana, czy to zdjęcie nie jest po prostu zrobione tak, że to tylko tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moje te upatrzone sa na tej stronce od agatki prawie jak AB37 tylko to biale w srodku jest bardziej takie jak na AB18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko:) Wg mnie jest to obraczka polokragla, wewnątrz plaska, cala z zoltego zlota, grawerowana ( tymi nacieciami) na zdjeciu wydaje sie ze wnetrza naciec sa rowniez blyszczace. jedno co moge podpowiedziec. Przymierz obraczke, nie zamiawiaj w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mozliwe ze to efekt swiatła, tak samo z tymi moimi te laczenie w rzeczywistosci nie wyglada tak kontrastowo tylko sie tak pieknie zlewa jak na tych całych z białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje, ze sa i miejsca matowe i blyszczace kiedys- Twoje zdjecia nie dotarly, moje wlasnie do Ciebie poszly co do zmniejszenia zdjec- najlatwiej chyba otworzyc je w paincie i tam zmniejszyc :) tiki- jak na moj gust te obraczki piekne sa :) naprawde strasznie mi sie podobaja :) tylko wygladaja mi wlasnie na maszynowo robione- ale tu nie ma co gdybac, najlepiej sie dowiedziec wszystkiego u jubilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - ja dostalam zdjatko dziewczyny ale macie tempo - nie bylo mnie przez godzine a tu tyle napisane temat obraczek mam juz za soaba, leza schowane i czekaja na swoj wielki dzien czy ktoraz zorientowana moze mi powiedziec czy grawera w srodku mozna jeszcze za pare lat zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×