Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

widzialm szybciutko kolczyki i wisiory i moi faworyci to 01, 02, 04, 05, 3 daltego ze sa bardzo nietypowe i oryginalne reszta tez mi sie podoba le to sa juz kolczyki w stylu, ktory mona kuopic gdzies indziej mysle ze ze sprzedaza nie bedziesz miec zadnych prblemow ale jesli chodzi o ceny to pojecia nie mam bo nie wiem ile materialy kosztuja, ile czasu nad tym spedzasz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, podobne można kupić... W Galerii sprzedaję je po 30 zł, to nie jest dużo (zwłaszcza za wisiory - maluję je farbami witrażowymi). W sumie mamy około 50 pozytywnych komnetarzy na Allegro, ale wszystko od Sprzedających, więc nie wiem, czy ludzie będą to liczyć. Tak w zasadzie to ja nie lubię sprzedawać. lubię je ROBIĆ. Ale chciałabym żeby te już sie sprzedały, bo chcę robić nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:( pracy miałam mase, wszystkie rzędne studni musiłam poprawic i kąty bo projektant jak zwykle nawalił, a Wy tu tyle popisłayście , uuu nie jestem w stanie teraz we wszystkich kwestjach sie wypowiedzieć:( zabulinka - poprosze o zdjęcia Twych cudeniek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, oczywiscie, ze lepiej na allegro, gdybys juz cos sprzedawala. Niemniej jednak te 50 pozytywow jest bardzo cenne, bo nie jestes juz zawodnikiem \"golym\". To daje poglad, ze nie jestes znikad, a to jest bardzo wazne:). Mysle, ze bedzie dobrze:) BUZKI> Jak dojdzie do mnie mail to tez sie wypowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mysle, że allegro to bardzo dobry pomysł na sprzedaż, sama kupuje i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własnie przymierzam sie do kupna bizuterii do slubu:) byc moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej, jakbyście miały Outlooka - to wtedy te zdjęcia są jedno pod drugim, nie trzeba mozolnie otwierać... I już Wam dziękuję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy to 1, 3, 4 i 5:) Te wisiory sa super:). Ta trojeczka jest bardzo ciekawa:) Trudno mi powiedziec cos o cenach:), ale to naprawde extra rzeczy:). Kolczyki sa nieco bardziej konwencjonalne;). Moze zrobilabys cos dlugiego, cienkiego i malowanego na uszka?? Jestem pod wrazeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wiem kto, ale mi isę przypomniało, że ktoś mnie pytał o ciuchy :D W BB najlepszy ciucholand jest w byłej Befamie (nad wideoteką Beverly Hills) i na ul. Inwalidów. W Katowicach - koło Superjednostki. W Krakowie - kurczę, nie pamiętam, jaka to ulica!!! Ale niezły komis jest na św. Józefa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, kiedyś, kiedy takie malowane (na szkle głównie) kolczyki to są bardzo często spotykane. Może coś na masie perłowej... no, pokombinuję:) Ale czy myślisz, że warto z tym startować? Jeżeli są \"konwencjonalne\" to może nie ma co i poczekać, aż znikną z Galerii? Tam sprzeaję je po 30 zł. Ile, myślicie, byłoby dobrze na Allegro? A ile za wisiory? hehe,ale was wymęczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze jedno pytanie - widizałyście gdzieś juz takie kolczyki \"na sprężynce\", jak np.10? Ja nie i myślałam, że to będzie orginalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka, ja też poproszę o bizuterię. i o ankietę, i jak masz to coś jeszcze do poczytania :) bo bardzo lubie czytać takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj. Ja kiedys nosilam kolczyki, teraz przestalam. Niemniej mam wiele kolezanek, ktore nosza kolczyki i maja ich mnostwo. Maja bardzo wiele kolczykow, ktore jak na moj gust sa niemal identyczne, a dla nich te roznice sa jakos zauwazalne:). Nie rezygnuj, mysle ze poprzez roznorodnosc wzorow i kolorow znajdziesz nabywczynie:) Ja nie chcialam powiedziec, ze cos z kolczykami jest nie tak. CHcialam jedynie podkreslic wyjatkowosc wisiorow, ktore przyciagnelyby moja uwage w sklepie napewno.:) A co do tych malowanych kolczykow, to mnie poprostu cos takiego podobaloby sie:). BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku kochany! przecież ja wiem, że Ty nic nie tego! :D Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi:) Maniusia - kolczyki zaraz pójdą, a praca - za chwilkę, bo musz uruchomić w tym celu drugi komp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze glupio sie wyraze, ale z kolczykow najbardziej podobaja mi sie smukle sprezynki ( te z koralami chyba) i dwa modele: Kuleczki:)a na zakonczeniu na dole kwadracik:). Mysle, ze wiesz o czym mowie:) BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina smialo startuj z allegro wisiory jak dla mnie bomba kolczyki ladne i na pewno znajda nabywcow to ja pytalam o cichy dzieki co prawda na razie nie mam czasu ale moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam na jakis czas:) bo obiadek do mnie idzie;) BUZIAKI:):):):) Usmiechajcie sie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino wisiory ekstra i cena 15 zł stanowczo za mała, panmietaj że allegro bierze sobie procencik od wystawionych przedmiotów, ja bym je conajmniej za 29 zł wystawiła na kup teraz na na aukcji to moze za 22 albo i wiecej, popatrz sobie jakie ceny na allegro chodza szkoda zabulinko, ze ty tak daleko ode mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino i ja jeszcze czekam na testy od ciebie, juz sie prosiłam ale nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zaraz po pracy mojej czyli zaraz:) jedziemy z Jackiem zamóic obrączki:):):) a wczoraj odbylismy nauki i juz wszystko wiemy o metodzie objawowo-termicznej;) i dostalismy swistek od pan, jeszcze nam tylko brak od księdza, ale juz niestety nie zdądzylismy go złapac przed swietami, dopiero bedzie po a szkoda bo do ksiedza w parafi jestesmy umówieni juz na wtorek i zamknelibysmy juz ta sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już posyłam:) 15 zł to tylko koszty materiałów, Tik taku. W Galerii sprzedaję je właśnie po 30 zł (w tym marża sklepowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, mi też prześlij, proszę. Moja siostra robi z bursztynu i srebra, a ostatnio z kamieni Svarovskiego :D Wejdź sobie na stronkę wylęgarni, tam mają po wyższych cenach niż na allegro i idzie jak burza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOże sobie od Ciebie coś kupię :D Uwielbiam biżuterię i wydaję na nią zawsze tyyyle kasy, dobrze, że nie mamy wspólnego konta ..hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx właśnie czytałam regulamin wylęgarni i nie podoba mi się to, że nie piszą, ile wynosi marża - tylko ,ze sami ją obliczają dla każdego produktu indywidualnie... Wiem, że czasami takie internetowe sklepy to biorą nawet 30%, a Allegro to około 2zł/sztuki... aaaa, jasne, ze mozesz kupić:D Kumpelom sprzedaję kolczyki za 20 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×