Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

acha, czyli masz moje zdjecia? :) to ok ps tiki dobrze mowi- inne tez chca zdjecia z kokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim!!! Boze, jak mnie tu dlugo nie bylo! Ile stron napisalyscie! Czytalam wszystko, ale nie dam rady odpisac teraz na wszystkie tematy. Daruje to sobie, mam nadzieje, ze wybaczycie. Dziewczyny kochane pomozcie mi zdecydowac sie. Ide jutro do fryzjera i nie moge sie zdecydowac: farbowac wlosy na jednolity kolor czy zrobic pasemka? Pamietacie, jak wygladam? Co bedzie mi pasowac?/ Dodam, ze chodzi mi o rozjasnienie wlosow, wiec w gre wchodza blond kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, jak na razie nie dostalam od Ciebie, ale napewno dostane:) Dostalam jak na razie od MX3, No to co i od maniusi:) Dzieki dziewczyny;) Fajne zdjecia i naprawde sliczne dziewczyny:) A czy jest wsrod nas krotkowlosa?? Acha , zaraz zacznie wysylas sie wiadomosc z kokiem:), zmniejszonym, wiec moze pojdzie latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze malu komentarz:). Babka, ktora robila mi koka, starala sie jak najszybciej osiagnac efekt wizualny, wiec fryzura nie byla tak dopracowana jak normalnie. Robila ja niecale 40 minut, bo nie mogla uczesac tylko mnie. Ta sama fryzura, w wersji slubnej (trwalej) czesana jest okolo 2 godzin;) p.S. A moze nie farbowac wloskow??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - ja mam krótkie włoski:) i planuje tylko kwiat do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś widzę cię śliczna, bardzo sympatyczna buźka A teraz mozesz sobie mnie obejrzeć:) 🖐️ Wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajnie:) Pytam, bo wiele pan zapuszcza, lub nie obcina wloskow na te okazje:), ja tez kiedys przez wiele lat nosilam calkiem krotkie:). Ale jeszcze cos;). Przed chwila ogladalam zdjecia bukietow i na jednym ze zdjec byla krotkowlosa pani, ktora miala taka jakby siateczkowa czapeczke ze srebrnymi refleksami iii wygladala calkiem fajnie i oryginalnie:) A co do tej fryzurki, ktora wyslalam, to zastanawiam sie czy sie na nia nie zdecydowac, bo mi sie podoba:), oczywiscie z kwiatami, takimi jak w bukiecie;). To co prawda drogi salon, ale w sumie, to przeciez jeden raz taki w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, ale zadrukowałyscie :)) A ja jestem już w domku - wyszlam sobie dzisiaj 3h wczesniej, tzn zwolniono mnie - a na odprawę dostalam kasiorkę na świeta i zajączka w czekoladzie :)) Swieta ech.....Fajnie, we wt mam urlopik, to sie troche wolnego zrobi :))) ZaraZ doczytam wszystko i włącze sie do rozmowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za wszystkie meile, ktore od was dostalam mimi mojej nieobecnosci. Przede wszystkim za bukiety, sa sliczne. A torty? fajowe. holly--> sukienka przesliczna. Wygladasz, jak prawdziwa ksiezniczka. Doradzcie mi, co mam zrobic z wlosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi Agatko:):):). A do mnie splywaja dwie nastepne wiadomosci:)Moze wlasnie TY??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi ja nie mam twojego zdjecia (nie wiem czy nie dostalam czy przeoczylam przy zapisywaniu w kompie) wiec nie moge doradzic no chyba ze mi wyslesz - marcelinabiela@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agatko:) za bardzo ladne zdjecia, to drugie rozesmiane jak rozumiem z przyszlym mezem??:) Bardzo dziekuje:) Musze uciec na jakas godzine. Jak wroce to podesle Wam stronke z bukietem, ktory mi sie podoba, moze mi doradzicie?? Na razie uciekam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś po raz setny na tym forum informuję (i napisałam to z resztą w mailu), że to nie moje kochanie!!!:) Ale ja i tak wiem, że jak ja coś piszę o Miślu to 90% z was ma przed oczami Kurczaka (chłopaka ze zdjęcia);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam sie z wami az do srody 🖐️🖐️ fafeki i jeszcze raz cudnych Światek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poddaje się, nie będzie walczyków:( Od rana próbuję je wysłać i nie chcą iść:( Dziewczyny proszę o przysyłanie mi po jednym zdjęciu na którym jesteście dobrze widoczne, i podpisaniu go tak, jak ma być na stronce. W temacie maila wpiszcie zdjęcie na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi ja nie doradzam w sprawie włosów:D Nie znam się na tym, więc siedzę cichutko. Ale ja generalnie nie jestem fanką farbowania się na blond, bo zazwyczaj nie jest nam dobrze w kolorach nienaturalnych. Ale jeśli już to pasemka- nie będzie aż takiej drastycznej różnicy. W ogóle pasemka są chyba bezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!! Holly!! zlamalas mi serce - nie wyslals mi zdjec z nasza sukienka :( Doszedl ten 2 walczyk??? jednak bedziemy tanczyli tego, ktorego wybralismy poprzednio, bo ten jest monotonny do tanca Agatka - ja mialam jakiegos wesolego walczyka> jak chcesz to ci wysle, ale one nie sa juz tak piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko kcem:D Bardzo proszę. Moim zdaniem właśnie te wesołe są ładniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka-->dzieki za opinie. ja chyba wlasnie chce takie zmiany. Chce miec jasniejsze wlosy, bo mam bardzo jasna cere. to na razie! zaraz jede z P. po jego babcie. czekaja nas 4 godziny w samochodzie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×