Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

agatko, mi też się wydaje, że ona jest pól na pół. ale zobacz, bo w rzeczywistości mogą być inne. kiedysiu, bardzo ładna z Ciebie dziewuszka 🌼 wiecie co, przed chwilą przyszedł do nas kierownik z zyczeniami, i powiedział, że możemy już iść do domu :) ale miał przypływ dobroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zamiar je obejrzeć w realu, tylko, że jakbym tak poszła na świeżo do salonu to bym godzinami się nie mogła zdecydować, a tak z Miśkiem obejrzeliśmy w domku i już mamy swoje typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie marcy- dobre pytanie, przylaczam sie- czy jak sie wygraweruje to mozna pozniej jeszcze obraczke zmieniac? moze wtedy grawer po prostu scieraja i robia pozniej na nowo? maniusia- oj dobry :) ale moj tata jest lepszy ;) :P wrocil juz do domu 1,5 godz temu i ludzi tez puscil jeszcze wczesniej ;) swieta, swieta! nawet szefowie zyskuja ludzkie oblicze ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmykaj amniusia i udanych swiatek:) kochane i wlasnie życze Wam Wszystkim: - smacznych jajeczek - duzo wypoczynku i relaksiku -zapomnienia chos na te dni o gorączce ślubnej - miłych chwil spedzonych z najblizszymi i przesyłam kosz🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja skladam zyczenia, bo pozniej wszystkie uciekna i nie zdaze! Kochane- radosci w sercach i usmiechu na twarzach przez caly okres swiateczny 🌻 cieszcie sie bliskimi i rozpieszczajcie 🌻 🌻 🌻 Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys sie zarumienil:)🌻 Ciesze sie, ze moje zdjatko zaczelo dochodzic, to znaczy ze do no to co tez dojdzie:) Ja teraz z utesknieniem czekam na Wasze portreciki:) GDybym miala wybierac pomiedzy tymi dwoma modelami Tiki, ktore zaproponowalas, wybralabym V 520., jakos bardziej mi sie podobaja:) Nie wiem jak bedzie z powiekszaniem, bo akurat te obraczki wydaja sie byc bialym zlotem \"otulonym\" w zoltym, niejako lacza sie z trzech stron, nie wiem jak jest wowczas. Najlepiej zapytac wytworcy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak - kiedys fajna dziewczynka u nas nie ma zmiluj sie, juz wiem ze siedzimy do 17, mam nadzieje ze bede miec jakies towarzyszki niewoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki:) oniesmielacie mnie:). No to co, nie martw sie, jeszcze dojdzie zdjecie i zdazysz sie pzrestraszyc:) Ja tez zycze od siebie wszystkiego co najlepsze i duzo szczescia rodzinnego:):):):)🌻❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, to, ze fajna, to ja wiem i bez obejrzenia zdjecia :) tiki, ja wiem! Ty znow chcesz mnie zdegradowac, ze ja nie widzialam, a Ty widzialas :P :D to tak jak bylo z tym, ze chcialas mi zabrac miano autorki topicu :D podstepna jestes, ale ja Cie przejrzalam :P ;) hehe nie no, musze isc sprzatac, nie chce mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, kiedys, jakbys nie dostala moich zdjec, to daj znac, bo po tym jak wcisnelam \'wyslij\', pojawil mi sie komunikat: \'nie mozna wyswietlic strony\' ;) niby jak odswiezylam, bylo, ze wyslana wiadomosc, ale czort wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam również życze wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i radości, żebyście spędziły ten czas wśród najbliższych. i jeszcze mokrego dyngusa :D a co :D aha, i niejedzmy za dużo bo trzeba będzie sukienki powiększać :) ja przez święta chyba nie będę zaglądać, ale napewno będę mocno tęsknić za wami 👄 tylko nie zróbcie mi takiego numeru jak ostatnio, że przez dwa dni będę musiała nadrabiać ;) my w święta raczej będziemy w rozjazdach, bo trzeba zaproszenia w końcu porozwozić. jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia 🖐️ wszystkim wam zycze kolorowych pisanek, mokrego dyngusa, rodzinnego ciepła i ukochanego przy boku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro zaproszenia zawioze do 2 rodzin bo mieszkaja w tej samej miejscowosci byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa maniusia agatko = popros popros w naszym imieniu ukochanego o zdrobienie stronki ze zdjeciami fafetek bo normalnie to wysyłanie jest okropne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:)Maniusia;) wszystkiego dobrego:) Dziewczynki zglupialam dostalam zwrot jednej z moich wiadomosci. Wiadomosc zawiera informacje,ze skrzynka avida@o2.pl nie istnieje!!?? Jak to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku wyślij przez stronkę bo coś mi się wydaje, że masz źle skonfigurowanego outlooka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga mx3 i kto to mowi, ze jestem slicznota!!!!:) Ty jestes slicznota:) Sluchaj, a ta Twoja suknia to ta, w ktorej jestes, czy ta pozniejsza (widzialam ja na jednej ze stron). Bukiet swietny!!! bardzo mi sie podoba:) jako fryzurke planujesz koka?? tego, ktory byl zawarty w mailu?? czy innego?? bo ja mam pare moich zdjec w koku, ktorego mi zrobiono w ramach promocji studia fryzjerskiego na targach:) Moge przeslac. To jest taki koczek ze sztucznymi orchideami wpietymi:) Reszta zdjec sie sciaga;) Zaraz WAS wyogladam:)):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego mam outlooczka:) Postaram sie cos zdzialac. Nie dostalam No to cosiu:) zdjec od Ciebie i dostalam wlasnie taki komunikat, ze Twoja skrzynka nie istnieje. Moze to jakis blad systemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kidys ja chce koniecznie zdjecie z koczkiem i orchideą!!!! i inne tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mis dzis wraca. Poprosze Go, zeby wszystko mi tu sprawdzil i obiecuje ze zdjatka dojda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce koka bo nie mamjeszcze kompletnie koncepcji na fryzure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem co jest, ale teraz blokowalo sie sciaganie, ale doszlo zdjecie z konta, o ktorym dostalam wiadomosc, ze nie istnieje. Mysle, ze system swiruje. Dzieki no tto co. Anuluj wysylanie. Mam Twoje zdjecie. Sprobuje wyslac jeszcze raz do CIEBIE. A koczka wysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×