Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Natalka juz Ci wysylam :)) Tradycyjnie proszę Cie kochana o opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia - a ty mozesz przeslac jakies zdjecia? chyba od ciebie nie mam o ile mnie moja mala pamiec nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina dZieki za fotki - wygladalas uroczo :)) W ogole bardzo pasujecie do siebie ze swoim męzem :)) Welon z wiankiem - świetna sprawa :)) Git! bardzo mi sie podoba :)) Natalka - moje foty poszly :)) Czekam na Twoje - bo chyba ich jeszcze nie dostalam :)) (yyy??) chyba.... jakby co , to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, przepraszam, pominelam poprzednio Twoje pytanie o te zaproszenia placilam 1 zl za 4 kartoniki i nie nadaja sie one do takich rolowanych, bo sa chyba za sztywne, poza tym na srodku maja takie delikatne wglebienie- zeby latwiej bylo rowniutko je zlozyc acha, nie mowilam, ze jestem gruba :P ale chuda tez nie :) Natalia, Narzeczona- teraz poprosze o Wasze zdjeciA :) zabulina- zdjecia moich butow poszly na Twojego maila wybaczcie chaotycznosc wypowiedzi- jutro wracam do tej mojej nowej/starej pracy i jakos nieswojo sie z tym czuje ;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, dzięki za komplementy.. :) Ja tam więcej zyskałam na tej ślubnej transakcji niż Michał, bo on jest superprzystojniak a ja przecietna - ale na razie się nie zorientował :D Ale Ci zazdroszczę z tą znajomością płodności... Ja po ponad roku mierzenia nadal nie wiem... ech, szczęściara! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka! Ja chcę się bardzo wypowiedzieć na temat Twojego diademiku (pytałaś dużo wcześniej) ale podaj mi link..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam wam sie pochwalic ;) bylam przed chwila na krotkim spotkaniu z przyjaciolkami i dostalam od nich taka anglojezyczna ksiazke- odnosnie przygotowan do slubu jest tam miejsce na wazne adresy, telefony liste gosci zalatwianie spraw zwiazanych z muzyka na wesele, fotografem, kamerzysta, strojami mlodej i mlodego, bukietami, fryzjerem, dekoracjami itp jest jakby kalendarz odliczajacy od 4 miesiecy do slubu- wpisuje sie co jest do zalatwienia, kiedy a dwa ostatnie dni przed slubem i dzien slubu rozpisane sa na godziny nawet no wszystko jest, nawet to o czym bym sama nie pomyslala :) :) strasznie sie ucieszylam, bo to super pamietka bedzie :) no dobra, uciekam juz, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, jak Cię teraz nie ma, ale później jeszcze zajrzysz (tak gdzieś do 23ciej) , to piknij mi na komórkę, że jesteś na Kafe, dogadamy się w sprawie Skype`a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina jestem napisz mi na maila jak cie ma na skype szukac chcialam pogadac na chwile jak masz troche czasu wykorzystam twoje psychologiczne pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko ja nie mam linka, bo ja na razie zastanawiam się nad sensownością zastosowania diademu w ogóle w moim przypadku. Bo ja na gorsecie mam kamyczki przyszyte i biżuterię z cyrkoni i nie wiem, czy ten diadem to nie będzie za dużo szczęścia dla górnej połowy mego ciała (choć ciało nie najmniejsze, ale zawsze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina wyslalm ci maila bo nie moge cie znalezc na skype kto jeszce ma skype dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, czekam na telefon;) Agatko, to wszystko zależy od tego, jak te koraliki dokładnie wyglądają... coś mi isę widzi, że nie oglądałam Twojej sukni - jeśli masz zdjęcie, podeślij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina - wiesz z tą znajmością siebie, to jest tak, ze mi juz 27 roczek leci :))) I to dlatego, ja jakoś nie zglębialam sie nigdy w swoj organizm - tak jakoś wyszlo :)) A poza tym to Ty mowisz, ze jestes przeciętna! ładna z Ciebie dziewczyna i masz tyle sympatii w sobie! 🌻 Sale mieliscie śliczna :)) bardzo mi sie podoba! buziaki dziewczynki, spadam, teraz juz nparawde! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, holly - dziekuje ze zdjecia - ladne z Was kobietki :) bedziecie pieknymi mlodymi pannami - co tu duzo mowic - śliczne zdjecia :):):) holly - sukienka ekstra - sama uwielbiam takie perełki i styl ksiezniczkowaty sukien, dlatego zdecydowalam sie rowniez na taki kroj :D Moje zdjecia poszly juz do Was na skrzynke :):):) Buzki - dobranoc - bo jutro trzeba na zajecia wstac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio droga, bo jak mi siostra pstrykala zdjecia cyfrówką w salonie, to sie w ogole nie skupialam na tym, ze ktos mi robi zdjęcia. I jak potem sie zobaczylam, to myslalam, ze umre ze śmiechu :)) I stąd te biale prostokąty :)) Dobranoc kochane, ciezko sie z Wami rozstac i odejśc od komputera :)) Pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) zaraz robie kawusie i czekam na fafetki:) jesli chodzi o poradnie i metode NPR to ja teraz moge stwierdzic, ze warto choc spróbowac, naprawde, dokładnie jak pisze zabulina mozna nauczyc sie cyklów swojego organizmu, ja tez mam nieregularne i wydłuzone cykle (odstawiłam w grudniu pigułki i tak jak bylo przed nimi tak i po nich cykle sa rozjechane) i brakuje mi normalnie tych tabelek zeby wpisywas swoje kropeczki - za krótkie sa:D ale porpbiłam i poszłam i spoko kobita była, juz mam wszystkie nauki zakonczone ale jeszcze mierze temp zeby dokładniej sie sobie przyjrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dzisiaj u mnie pogoda straszna, niebo zachmurzone, lekki deszczyk i tak jakoś wilgotnie, dobrze że chociaż zimno nie jest. i chyba przez tą pogodę wlaśnie taka śpiąca jestem :( zabulinko - dziękuje za odpowiedź 🌼 natalia - śliczna z Ciebie dziewuszka, bardzo fajnie wyglądacie ze sobą 🌼 narzeczona, te drugie zaproszenia śliczniutkie, szkoda że takie drogie. i poproszę jeszcze o Twoje fotki :) aha, bylam wczoraj w deichmanie... i nic nie kupilam :( ale może jutro podjadę jeszcze do drugiego, ale dziś mi koleżanka powiedziala, że tam są takie same buty, no zobaczymy. mam jeszcze pytanie: jak wy dziewczyny widzicie wystruj sali w kolorach łososiowo - bialym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - wystrój łosiosiowo-biały bedzie moim zdanie sliczniutki, bo wyobraź sobie kochana, że jak byłam teraz we wtorek na mojej sali to własnie w takich kolorach była przystrojona i do tego były mini słoneczniki i fajnie to wygladało,ja pewnie bede miec taki sam hi hi bo my bierzemy sale z gotowym wystrojem i pewno do tego czasu bedzie ten sam tylko niezle zakurzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za dekoracje doplacam, ale sama kolory wybieram. chcialam miec bialo - bordowy, ale M. się uparl na ten losoś. widzialam też sale przystrojoną w tym kolorze, tylko na zdjęciach, a wiadomo to wychodzi trochę inaczej. a powiedz mi tiki, czy to nie będzie za jasne?? bo szczerze mówiąc, na zdjęciach to mi wyglądalo za jasno, takie mdle bylo. ale może przez to, że balony wyszly jak żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zabulina - sorki ze cie tak wczoreaj przez tego skypa wymeczylam - mam nadzieje ze sie nie gniewasz natalia - ja nie dostalam zdjec - marcelinabiela@yahoo.com - pleaseeee tiki - mamy podobnie z npr - ja tez odstawilam tabletki - i na razie nie wiem jak to mam rozjechane ale chyba mam bo mi ta temp skacze jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - a ile doplacas za dekoracje jesli mozna spytac? bylam wczoraj podpisac protokol - musze przyznac ze ksiadz byl bardzo pomocny, sciagnal nawt ksiedza ktory spika i mogl markowi tlumaczyc ta czesc gdzie ja mialam byc nieobecna musimy niestey wrocic za tydz bo jako ze mark jest nieochrzczony musimy podpisac oswiadczenia takie specjalne - a do tegp potrzeba 2 swiadkow - musze kogos ze soba zabrac wymyslilam ze wezme tych samych swiadkow co na slub - mniej klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, za dekorację placę jakoś 320 zl, ale to jeszcze może się zwiększyć, bo nawymyślalam sobie jakieś dekoracje, do których potrzeba dużo balonów. a jak dzwonilam do jednej firmy dekorującej sale itp. na wesela, to powiedzieli że 400 za sale, 250 za kościól i 200 za samochód. na szczęście znalazlam taniej w kwiaciarni, u nich też zamówie wiązankę, a za kwiaty na samochód zaplacę jakoś 80 zl, więc różnica spora. także rezygnuję calkowicie z firmy dekorującej :) i wiecie co, od kilku dni chodzi mi po glowie takie pytanie: jak się robi siku w takich sukienkach?? jeśli ja mam sukienkę z kolem, to chyba je sobie na glowe zarzucę hehe. ale tak na serio, jak to ma wyglądać? mam chodzić z kimś kto będzie mi ją trzymal?? i proszęę się nie śmiać z mojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - dla mnie nie wygladało za blado:)ładnie wyglądało, bo takie stonowane było a nie kontrastowo:) ja nic nie dopłacam i niestety nie mam wpływu jak udekorują, ale ladnie udekorowali wiec mysle, ze bedzie dobrze marcy - ale robosz wykresiki? a mierzysz o tej samej porze codziennie, bo to tez moze miec wpływ na różne temp? mi tez skacze wsumie ale nie az tak, w sumie układa sie jak powinno, czyli faza nizsza i wyrzsza ale wszystko wydłuzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×