Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

co do swiadkowej to ja bardzo dobrze wybrałam - wydaje mi sie;) podoła wszystkim obowiazką dzielnie a przedewszystkim pełna chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie solarium, byłam jakieś 3 x w całym moim dotychczasowym życiu. Dzisiaj wybieram się z racji ciężkiej pogody. Niby wiosna a pada, mgła, nic mi się nie chce... nabiorę kolorku po 10 min. na turbo i do lata starczy, latem naturalna opalenizna :D Jak ze wszystkim uważam, że nie wolno przeginać... Długi weekend mam zaplanowany na wspólny relaksik z moim kochanym i z psem, spacery po lasach i plaży, piknik na łące, wyjazd do znajomych prawdopodobnie w poniedziałek, a w tą sobotę gril z rodzinką. Ja mam 5 dni wolne, rzędem. Miś idzie 2.05 do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja chyba duż onie będę dziś pisać, bo mały zapieprz porządkowy mi isę szykuje - przez ten egzamin nic nie robiłam, a Misiał nie ze wszystkim nadążał:) diabełku - dzięki, że zauważyłaś mój wywód cellulitowy :D Powiem Ci śmieszną rzecz - jak byłam młodsza, a cellulit jeszcze nie istniał, to mi bardzo podobało się, że jak mocno \"uszczypnę\" sobie skórę na udzie, to pojawiają się takie nierówności. Bardzo mnie to fascynowało i uważałam zawsze, że to piękne:) Więc argument, że to \"estetycznie obrzydliwe\" (cellulit) uważam za poroniony - ja tam nie narzekam z poczuciem estetyki, zresztą - takie rzeczy \"obrzydliwe\" czuje się odruchowo, a u mnie jakoś ten odruch nie nastąpił:) marcela82 (witam rówieśniczkę) - ja osobiście uważam, że sesja przed ślubem to zly pomysł. Jestem fotografem, ale mówię to po prostu jako ja. Nerwy przed ślubme są starszne, sukienka w Kościele powinna być idealna, a nawet nie ciorając się specjalnie po trawie ryzykuje się zawsze, że na świeżym powietrzu coś się przyplącze i pobrudzi. Poza tym - przecież nie będziecie jeszcze wtedy małżeństwem! Jak - bez obrączek zdjęcia? Albo - co gorsza - z nałożonymi pospiesznie obrączkami, które \"w świetle prawa\" założyć macie sobie w bardzo piękny sposób parę godzin później? Zdecydujesz sama, ale dla mnie to same minusy. maniusia - obejrzałam salę. Czy mi isę wydaje, że ściany są żółte? Jeżeli nie, to taka sala az sie prosi o uwzględnienie koloru złotego w kwestii balonów. Łososiowy - dla mnie - odpada, nawet w kwestii bordo nie jestem juz taka pewna. Kolor ścian mocno Cię ogranicza - moje ściany np. były białe... agatko - myślę, że Twoja siostra będzie bardzo przejęta i dobrze spełni swoją rolę. Zwłaszcza, jeżeli w jasny sposób powiesz jej, co należy do jej obowiązków (przekazywanie dalej kwiatów, które Ci będą wręczać przy składaniu życzeń, pomoc przy oczepinach etc.) Marcy - ale masz fajne plany na weekend:) Kup sobie to DVD, jeśli jest po 25 zł to nieduża strata w razie czego. Ja tylko mam nadizeję, że mnie nie wyśmiejecie z Markiem, iż sugeruję ten taniec do waszej melodii:) ale wcozraj spróbowałam jeszcze raz - naprawdę się da, a sam krok podstawowy jest dużo ładniejszy od standardowego \"kibania się\" moje plany na weekend - jutro - porządki generalne cd ndz - impreza u kuzynki, później - wycieczka do Gliwic na podpisanie umowy i sesję \"przedślubną\" pn - urodziny moej Babci (85) więc myślę, że jej upiekę jakiś tort wt - śr - bomblenie się!!! Połączone niestety z pisaniem konspektu na kurs \"Trening Twórczości\"... ale może wreszcie pójdziemy do Zoo - zwierzaczki się juz pewnie za nami stęskniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, mx - na solarium musiałam pójść przed ślubem, bo wyjechać do Egiptu w lipcu jako \"blada twarz\' to samobójstwo. Trauma jak dla mnie:) Zrobiłam Ci już \"komplecik propozycyjny\", dzi prześlę fotki:) Marcy, Twojego wisiora też, i kilku innych:) A teraz - mykam:) Jeszcze tu wrócę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - tak zrobie musze zmykac bo mam tlumaczyc jskies spotkanie jakosciowe nie cierpie tlumaczen symultanicznych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, Tiki - WYBACZ!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie!!! Tak to jest, jak isę nie robi notatek przy czytaniu :( Ale lubisz mnie jeszcze, prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty niedobry diabełku;) maniusia radzisz sobie z ta specyfikacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusua - źle skonstruowałam zdanie, jest niejasne - jeśli mi się NIE wydaje, i te ściany SĄ żólte, to pomyśl o złotym. Takie miało być przesłanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze sala Marcy... kobieto, to jest Sala Balowa... bajkowa, pięknie, no i jal dojdą poupinane tkaniny... cudownie :D Jestem trochę ciakawa ile was wyjdzie przystrajanie sali.. ona jest ogromna i wysoka a metrów materiału, wyjdzie spoooro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zartuje oczywiście;) co to za pytanko?, ja uwielbiam wszystkie fafetki:) pomyłki sa nieuniknione tak duzo i na mnustwo tematów gadamy, że nawet nieomylny by sie u nas pomylił;) no ale musze ci wyznać, że co do mnie to nie pierwsz twoja wpadka, ale dopiero da jest RAŻĄCA! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIKI - BŁAAAAGAAAAMMMM!!!!! BUUUUU!!!! DAJ MI JESZCZE JEDNĄ SZNASĘ!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 JAK MI NIE WYBACZYSZ, BĘDĘ TAK DALEJ STUKAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, niestey ja dużo sie mylę. NIe jestem jeszcze taka sprawna ani w \"forumowaniu\" (szybkiej orientacji, kto co powiedział), ani w stukaniu na klawiaturze. Skruszona i obiecująca poprawę ide szorować balkon.... DZIĘKUJĘ, ŻE WYBACZYŁAŚ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------ZABULINO-------\\czy ja mam tak długo i namietnie powtarzac ze nie mam zdjec od Cibie ,twojej bizuterii!!!! znowu poczułam sie zignorowana:( :( :( :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ide szukac robaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ami, mnie biednego, malego diabelka tez ignoruja i zadna nie chce mi powiedziec, gdzie pracuje i co robi w zyciu dokladniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja Cię zapyrałam parę stron wcześniej, czego dokładnie nie masz?? Moich zdjęć MNIE czy ZE ŚLUBU? Napisz szybciutko, wszystko puszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku to nie tak ze nie chce tylko my juz tyle razy pisałysmy o tym i wtedy od kiedy tu jestes z nami tez o tym pisałysmy ja nawet dzisiaj;) ale powtorze dla ciebie ale prosze tez o to by agatce wysylac te info i wtedy wszystko bezie wiadomo raz na zawsze skonczyłam w 2004 roku studia Inzynieria Środowiska Akademia Rolnicze we Wrocławiu, od stycznia 2005 r pracuje w tym zawodzie i robie uprawnienia budowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełek popieram tiki - ja kończę psychologię na UJ i hobbystycznie zajmuję się fotografią, wyrobem biżuterii i takie tam. Jest to napisane pod nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------do diabełka------------- to podajmy sobie łapki!!!!!!!!!! ja ci opowiem(pod warunkiem ze sie zrewanzujesz) mam 26,od 6 jestem z mężczyzną który 2.06.2007 zostanie moim męzem.pracuje w hurtowni farmaceutycznej(mój dział to stomatologia i protetyka)lubie moja prace.tylko mogłaby byc lepiej płatna:) czas wolny...jesli go mam-dziele pomiedzy ksiązki a kino-i rodzine -i przyjaciół-my z G.-bardzo duzo imprezujemy niestety z niekorzyscia dla naszej wątroby:) aaa dyslkektyczka jestem(co widac) i kwiaty lubie(co zaowocuje mam nadzieje bizuteria z kwiatów na moim ślubie) czytac bardzo lubie. i spac. i jestem koziorozcem. mój G. to Lew. czy któras oswieci nie jak to z astrologicznego punktu widzenia wygląda;)? nooooooo diabełku---czekam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - poszło. Wysłałam Ci zdjęcia ślubne i biżuterię. To jeszcze nie wszystko z biżuterii, najnowsze poślę póxniej;) Mykam! PS A co sie dzieje np. z Araną????? No i gdzie wsiąkła No to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABULINKO!!!!!!! nie mam ani ślubnych zdjec Twych,gdzie lico Twoje i Męża Twego ukazac by sie ocza moim mogło. i bizuterii Twej tez nie dane mi było zobaczyc. nio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Kolejny, piękny i pracowity ...niestety dzionek :)) Jade po kolei: -marcy - cieszę się, ze homor Ci sie poprawil - ami - fajnie, ze masz w pamieci moją kieckę (wlasnie dostalam smsa od Pani z salonu, ze moja zaliczka wplynęla ) - juz nie ma odwrotu i dobrze - cieszę sie, ze mam ten temat za sobą - obawialam sie tego jak nie wiem - agatka, maniusia, kasiak - moje kolczyki doszly , są naprawde bardzo ladne i myśle, ze super bedą pasowaly do mojej sukienki - bede sie blyszczeć, ze hej :P - co do dekoracji sali (nie pamiętam już czyjej - maniusia?? tiki tak??) - to zgadzam sie z zabuliną - sciany zolte kłocą mi sie lososiowymi balonami - ja poszlabym raczej w stronę niebieskiego .... - diabelku - ja skonczylam studia (fiza z informatyką) a teraz pracuje w agencji reklamowej (choć trzeba przyznac, ze mam dużo do liczenia). - odnośnie planow na weekend: 1) odpoczynek 2) odpoczynek 3) odpoczynek A tak w ogole jade do rodzicow, oby tylko pogoda dopisala :)) - witam także nową kolezankę marcele :)) - nie pamiętam, ktora z Was wkleila sukienki - ale przyznam, ze bardzo mi sie podobają :)) - katka - jestes !!!! w koncu - juz sie balam, ze cos sie stalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 27 lat, mojego m poznalam 5 lat temu, milosc od pierwszego wejrzenia... skonczylam budownictwo, od dwoch lat pracuje w redakcji gazety, lubie swoja prace, jestesmy zareczeni od kwietnia ubieglego roku... od lipca ubieglego roku mieszkamy razem - do grudnia u mnie w domu, a od grudnia w wynajetym mieszkanku, moje zainteresowania obejmuja glownie prace i zarabianie duzej ilosci pieniazkow, aby najpoznej do konca roku zamieszkac we wlasnym domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, Arana, to ja... looknij jaki mam mail :D jak się pojawiłam jako mx3, to któraś bystra zauważyła, że już raz byłam i zniknęłam :) Właśnie czytałam na forum 3-miejskim opinie o moim lokalu, i jestem zadowolona, że go wybrałam :D ponoć jedzenia dużo, bardzo elegancko - podane, na rano już ładnie zapakowane to, co zostało... ogólnie fajnie :) diabełku, podzielam Twe cele... dom, dom, dom... jak policzyłam, że w cenie mieszkania możemy mieć domek i działkę... to klapen na oczen i do przodu... hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, nasz plener będzie przed ślubem, z racji pory, wiadomo, początek października i krótsze dnie -światło. Mam nadzieję, że zbytnio się nie utytłam, a w razie czegoś podobnego, zretuszuje albo rozmyje dół suknicy :) Obrączki założymy na zdjęcia, zdejmiemy w domku i w kościele podczas uroczystej chwili założymy ... już na zawsze ;) jakoś mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - ja nie planuje pleneru :)) Boje sie pogody Mam zamowione zdjęcia w studio i jeśli bedzie ładnie, to pojedziemy wraz z naszym kamerzystą , ktory jest też fotografem porobic fotki nad jezioro - bo nad jeziorem polożony jest zajazd , w ktorym jest nasze wesele. Poza tym wlasciciel tego zajazdu ma mnostwo fajnych rzeczy, ktore mozna wykorzystac do zdjęc np stary motor. Poza tym myśle też do bólu wykorzystac wynajetego jaguara - przy robieniu fotek :)) Co do ślubnej bielizny, to ja na pewno nie bede jej kupowac przy salonie ślubnym Poki co rozgladam sie za jakąś wykrojoną bardotką do mojej wydekoltowanej sukienki :)) Ja znam zycie, to pewnie podejde ja gdzies w sklepiku - gdzie mozna kupić stanik za 20 zł :P ale to nie jest ważne - istotne jest to, zeby biust ladnie w nim wygladal :)) Co do majtek - to zaloze biale, koronkowe stringi :)) Niekoniecznie tematycznie powiązany z górą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×