Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ale ja nie atakuje-to nie moja pólka;D ja tylko zwracam uwage na niektóre rzeczy ----- wiec sie doli nie oburzaj. bo nic złego nie miałam na mysli. a maniusia mi zdjecia posłała.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doli, nikt Cie nie atakuje. tylko nie doczytałaś wszystkiego i niewiesz że większość ma mniej więcej ustabilizowaną sytuację. i tylko o to nam chodziło :) pozrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku-powiedz jak czuje sie prawie mężatka:) nerwy są? ja w sobote coprawda ide na wesle kuzyna G. ale bede myslami przy 17-tutejszych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinks maniusia-ale obejrze w domu,później zdam ci relacje z \"wrazen\"ale z tego co tu słysze -----beda same ohy i ahy:) powiedz mi maniusiu-jak to jest byc zoną(zmienia sie cos?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzinks maniusia-ale obejrze w domu,później zdam ci relacje z \"wrazen\"ale z tego co tu słysze -----beda same ohy i ahy:) powiedz mi maniusiu-jak to jest byc zoną(zmienia sie cos?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu ja nadal nie mam zdjec... :( czy na pewno mnie nie pominelas? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ami, wg mnie nic się aż tak nie zmienia, bo my w sumie mieszkaliśmy ze sobą już rok czasu, więc aż takiej różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki!.Maniusiu i senioritko graaaatulacje!!!.Proszę o zdjęcia bo umre z ciekawości.Dawno mnie nie było ale wpadałam czasami żeby sprawdzić co u was także jestem raczej do tyłu z wiadomościami i jeszcze jedno dziewczyny niech mi któraś powie że wszystko uda się tak jak bym chciała bo zaczęłam się naprawde denerwować czy z wszystkim zdążymy a do tej pory był totalny luzik!:(!.No i przez te wszystkie załatwiania nie mam czasu z wami pogadać a bardzo mi tego brakuje.Boże nigdy się tak nie denerwowałam,to nie normalne.A może to przez to że zmieniłam tabletki anty? no nie wiem.Moja skrzyneczka czeka na zdjęcia sinioritko i maniusiu knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
ja to sie wogóle nie denerwuję a raczej nie moge sie doczekac juz, tez mieszkamy ze sobą więc po slubie nic sie nie zmieni i nie bedzie zaskoczenia:) mam pytanie czy wam rodzice w czymś pomoga? mi chodzi o to ze chce zrzucic na barki rodziców organizację menu, zakup owoców, ciasta, napoi i zaniesienie tego na salę. sama chce zając się sukienką, fryzjerem, makijazem, orkiestra, kamerzystą i fotografem. samochód i przystrojenie tez w naszej kwestii pozostanie jak rózniez usadzenie gosci , i zaproszenie. nie wiem w czym jeszcze moga mi rodzice pomóc oprócz dania kasy na salę, i zapłacenia za te wszystkie hotele, owoce, ciasta, torty. My za nasz fotografi i orkiestre, kamerzyste, sukienke....płacimy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doli tyle czekalas na slub zeby brac go juz jak sie w zyciu ustawisz a teraz placenie za wesele \"zrzucasz na barki rodzicow\"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć doli my tez mieszkamy dłuuugo ze sobą więc tym się nie martwie tylko organizacją.Co do rodziców to zależy moja mama zadba o przystrojenie kościoła a napoje,owoce..mamy w cenie sali.Zapytaj może poprostu rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam rodzice pomagali. menu zostawiłam mamie :) a zakupy wszystkie itp. robiła obsługa sali. dekoracje też ja sama, bo chciałam żeby było po mojemu :) tzn. sale stroili ludzie od sali, ja powiedziałam tylko jak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak raczej nie na temat to widziałam na allegro taki wielki balon a w nim mnustwo malutkich czy słyszałyście może czy to się sprawdza? bo z tego co czytałam to ten duży pęka np.podczas pierwszego tańca i rozsypują się malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - witaj. Cudowne masz zdjecia. Piekne. SLiczna bylas panna mloda. Kiedy jedziesz w podroz?? Bo my jutro i tez ja dostalismy w prezencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna, co z tym netem?? napisałam i wszystko wcieło. więc jeszcze raz. 🖐️ senioritka - Twoje zdjęcia również świetne, ślicznie wyglądałaś, a raczej wyglądaliście. na wycieczkę też jedziemy jutro, może gdzieś się na trasie miniemy hehe. a gdzie jedziecie jeśli mozna wiedzieć. nobi - ja miałam tego balona. ale mi nie wybuchł, mój brat podskoczył i go przbił szpilką. niewiem czy my M. coś źle podlączył czy to wina tego zapalnika. ale efekt jest świetny :) no, może teraz pójdzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge z tym netem normalnie nie można pogadać! maniusiu dzięki za info o balonie i...nadal czekam na zdjątka knobi3@interia.pl wpadne jak mi net zacznie jakoś chodzić buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge z tym netem normalnie nie można pogadać! maniusiu dzięki za info o balonie i...nadal czekam na zdjątka knobi3@interia.pl wpadne jak mi net zacznie jakoś chodzić buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja juz zmykam do domku, tzrymajcie sie cieplutko, milego dlugiego weekendu, pomslcie o mnie i o tiki, dzieki odezwe sie 26 z pelna relacja (o ile to wszystko przezyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Witam wszystkie panie:) i serdecznie pozdrawiam i gratuluje juz mezatkom i wkrotce mezatkom:) Cos podzialo mi sie ze skrzynką, mam nadzieje, ze moje wczorajsze maile doszly do Marcy i do Zabulinki. Dzis moja skrzynka chyba juz stanie na nogi i bedzie ok:) Dziewczynki polecam sie Wam ( bardzo prosze o pozytywne mysli i kciuki) w piatek, mam nadzieje, ze przejdzie szczesliwie. A poza tym chcialam WAS bardzo serdecznie pozdrowic i powiedziec, ze jeszcze tu jestem i niedlugo wroce na dobre:)🌻 Zycze WAM kochane duzo usmiechu i optymizmu:) Wasza Kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja juz zmykam do domku, tzrymajcie sie cieplutko, milego dlugiego weekendu, pomslcie o mnie i o tiki, dzieki odezwe sie 26 z pelna relacja (o ile to wszystko przezyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku:) Nic sie nie denerwuj, jesli ja przezyje piatek, to mysle ze Ty bez problemu przezyjesz sobote, cieszac sie nia. Zycze Ci wszystkiego najlepszego:), no, a w sobote mam przymiarke sukni, tak, ze będę się łączyć z Tobą myślami:) Buziaki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×