Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

agu - nie! to znaczy napewno jesli sie okarze ze jestem...to zanjde forum z poradami i uwagami pt. Macierzyństwo i ciąża, ale dopuki ten topik będzie istniał to zawsze tu bede zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki,ale byloby fajnie.... nasz topik zmieni sie teraz na inny.. hihiihi a tak w tajemnicy, to my w ten wekend tez sie postaramy o maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshhh babeczki, ale macie fajnie :D Ja właśnie wysłałąm znajomej moje kartki po opinię :D musiałam wypróbować klej do zapr/zaw i zrobiłam kilka kombinowanych okazjonalnych/bez wpisanej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - widze ze produkcja dzieci trwa na calego tiki - jesli chcesz miec pewnosc to idz do labolatorium i zrob test z krwi - one sa najbardziej skuteczne i najszybciej potwierdzaja ciaze prosze dzis o trzymanie kciuków o 17.30 i jutro o 14. - mam egzaminy dzisiaj z wami tylko do 12 bo potem jade do karkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy juz myślą o dzieciach-zazdroszcze!! a ja tu stres przed ślubny!!!a potem też pomyslimy!! o dzidziusiu! Póki co suknia gotowa! i wolę jej nie przerabiać!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam, że mamka, używa się odnośnie kobiety jedynie karmiącej i opiekujacej się innym dzieckiem (nie swoim) ze swej piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, na to wyglada... ja bym bardzo chciala, po przemysleniach uwazam,ze teraz jets najlepszy na to czas..., wiec weekend zapowiada sie pracujaco, fajnie jakby za pierwszym razem sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie słyszałam, że określenie mamka tyczy sie wyłacznie takich kobiet! ja czesto do mojej mówie mamka, to naprawde okreslenie przypisane tym konkretnym kobieta?? mx - a co to za kartki? ja tez chce zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie jest dobry czas daibełku ale wiemy, ze takowy nigdy nie nastąpi - oczywiscie chodzi mi o nasz sytuacje materialną a nie gotowosc do macierzyństwa, wiec poprostu zdajemy sie na los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tiki.... tak się określa kobietę, która karmi swoim pokarmem inne dziecko. Będę robiła swoje zaproszenia i zawiadomienia, więc musiałam wypróbować klej... jak szybko schnie, jak wygląda... po zaschnięciu i jak się zachowuje, czy nie jest zbyt sztywny i nie poodpadają dodatki. Wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - jestem pomijana przy rozsyłaniu zdjęć poprosze albo na yahoo albo na gmai please...... fajnie macie z dzidziusiami ja najpierw musze studia skonczyc no a potem big wie iule czasu to zajmie zeby takie male stworzyc biorac pod uwage te wszystkie komplikacje jakie musimy przejsc az mi sie czasem smutno robi jak was czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy nie jesteś sama ja też jestem pomijana no ale cóż tak to już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki taki czas nigdy nie bedzie dobry, ja tez mam na mysli sytuacje materialna, mieszkamy w wynajetym mieszkaniu, teraz zaczelismy szukac czegos swojego, wiec moze sie uda, mam plan, aby do konca roku mieszkac w swoim, wiec, jak bede w ciazy to ok, dziecko przeciez nie przyjdzie na swiat za tydzien, tlko za 9 miesiecy, wiec z mieszkaniem przez ten czas tez sie wyjasni...,a ze trzeba bedzie splacac kredyt, to trudno, teraz za wynajecie placimy tyle ile bedziemy mieli rate z kredytem i czynszem razem, wiec wychodzi na to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej ja mysle, że to nie tak, że ktos jest pomijany tylko poprostu jak 2 czy 4 fafetki rozmawiaja sobie o czyms konkretnym i chcac to sobie zobrazowac w danej chwili rozsyłaja zdjecia, to co to wtedy do wszystkich innych ktore tu wpadaja mają tez słac to wszystko> tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze jak sa zdjecia rzeczy typu sukienki -to chetnie wszystkie zobaczymy tym bardziej ze czesto sie potem doczytuje do tylu wiec przynajmniej wiadomo kto o czym gadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ nooooo dziewczyny, ale tu poważne sprawy omawiacie z tymi dzidziuśkami:) mnie też się zachciewa jak idę do siostry i noszę jej synka, jest poi prostu cudowny, trochę biedaczka obolała, ale na wesele na szczęście już chyba wydobrzeje:D do tego przed weselem jeszcze chrzciny będziemy mieć:):):) marcy powodzenia na zaliczenia:) tiki najlepiej od razu zdjęcia powysyłać do wszystkich, bo przypuszczalnie i tak wszystkie będą się dopraszać:P zresztą piszę też o sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki nie denerwój się bo jeszcze dziecku zaszkodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatką to ja jestem ale małpą? Ponoć ludzie pochodzą od małpy więc i tak może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu, wysłałam Tobie, prześlę też mój ryjek i koncepcję ubioru ślubnego i włosów, oraz wstępnie biżuterii, bo do końca jeszcze się zastanawiam czy kamienie svarowskiego czy coś innego, co upatrzyłam gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie mam kartki i kwiatki :D Sama te zaproszenia robisz??? bo są naprawdę piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wchodziłyście ostatnio na stronkę agatki????? bo mnie nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama samiuteńka.... to są tylko takie kartki na próbę, sprawdzałam właściwości kleju i się rozbujałam na 4 kartki :D to sa okolicznościowe... dla kogoś na imieniny, urodziny, zaproszenia zrobię dzisiaj i w przyszłym tygodniu (bo mam tego z zawiadomieniami 75 szt. do wyklejenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też ostatnio się buntowała ta stronka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy... kartki i kwiaty z ogródka... tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ci powiedzieć, że ta fryzurka będzie pięknym dopelniniem tej sukni. Wiesz co zazdroszczę ci masz tak wszystko już upatrzone a ja nie mam koncepcji na fryz ani na kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×