Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Cześć:) chciałam się pochwalić- termodynamika na 4,5:D A jeszcze w poniedziałek bałam się, że będę mieć poprawkę we wrześniu:P I........... zamówiliśmy obrączki:D:D:D Z żółtego złota, w środku szeroki matowy pas, cieniutkie malutkie paski na zewnątrz. Moja z brylantem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
a guu a co jeszcze masz do załatwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie tylko licencję i to na tyle już nie wspomnę, że moja suknia szyje się od 3 m-cy i się okazało, że jest nie taka jak chciałam :o Aaaaaaaaaaaa i fryzjer bo mnie stylistka w konia zrobiła i muszę szukac nowej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ja tez dziś miałam wyniki egzaminu i zdałam Ja tylko na 3,5 ale farmakologie więc i tak jestem dumna z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kahna - ha ha ja pracuje blisko Kromera i wlasnie w pracy siedze hi hi na Kwidzyńskiej koło 3M to ty na AM studjujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
oj nie tak strasznie ale też nie dobrze Z księdzem miałam już wszystko ustalone, ale go odwołali bo podobno był nie fajny i jutro znów jade wszystko ustalać Mam nadzieje że ten nowy wie o naszym ślubie.... tu na miejscu licencje załatwiamy do 8 lipca mamy sie zgłośić na 2 część protokołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
tak Farmacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
suknie szyje w agorze odbiór mam 14 lipca Ma być piękna musi..... Gorzej że jeszcze nie widziałam sie ani z fotografem ani kamezrysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my protokołu jeszcze nie mamy bo nam ksiądz pod górkę robi ze względu na to, że chcemy w innym kościele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
na razie jestem tylko przez telefon umówiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
wiem jak to jest bo w Kamiennej tez robili problemy alestwierdziliśmy że jak mieszkamy już praktycznie we wrocku to przeciesz tu możemy wszystko złatwić i tu jest bezproblemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny a tu \"nowe\" fafetki na tematy ślubne rozmawiają:P Ostatnio rzadko już te tematy były poruszane na forum:) Bardziej się gadało o kosmetykach, pu-erhach, Mitzangach czy jakoś tak. Ale to dobrze, w końcu to topic o ślubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
19.00? to godzina śłubu agatko? A ja myślałam że 17 to późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się biłam o 15 bo ta 16 to już mi się wydawała późna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ide pod prysznic więc chwile mnie niebędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy ślub na 19 ale u nas zawsze śluby się późno robiło- 16 to najwcześniej, nie jak na Śląsku na 12 nawet:D Moim zdaniem to lepiej- goście zdążą spokojnie ze wszystkim, my zdążymy (jeszcze mamy sesję przed ślubem-nie chcieliśmy zostawiać gości na weselu), moja rodzina w każdym bądź razie się ucieszyła, jak zobaczyli, że na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ja miałam pełen wybór jak na razie tylko ja ślubyje wtym kościele tego dnia. Stwierdziłam że muszę się wyspać spokojnie wszystko załatwić no i nie wiadomo czy mój misiaczek nie dojedzie dopiero w dniu ślubu więc musi mieć chwilę żeby odsapnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nawet o 12 są śluby, a i o 11 słyszałam że sie odbywają to juz stanowczo za wcześnie ja miałam na 14 i powiem Wam że sie obawiałm troche że za wcześnie, że do pólnocy gosci mi padna ale było wszystko oki fakt faktem ze do tej 18 to była GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o śląsk to tam to nie są wesela tylko maratony!!!!!!!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
ta 12.00 to wogóle jakieś choreTe biedne dziewczyny to chyba o 5 muszą wstać a pewnie wesele wypala się już przed płónocą A na razie nie idę pod prysznic dywan piore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki??!! Właśnie zrobiło mi się milutko na serduszku. Przyszedł jeden pacjent (były pacjent) bo miał do dostarczenia nr legitymacji ubezp. no i na dowidzenia powiedział \"miłej pracy życzę\". Wiecie co aż się miło siedzi jak tak sympatycznie do ciebie odnoszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wrocilam:) grtulacjetym ktore zaliczyly egzaminy ;) ja mam na 15:30 slub a wolalabym pozniej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje się Tobie. wesele spokojnie trwa do 3 ale na drógi dzień to wszyscy są nie tomni ale zjedli rosołek i bawili się dalej do 24. A wspomnę, że poprawiny zaczynają się w kościele mszą o 12 i powtórka z rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jesli idzie o wczesnie wstawanie przed slubem bo na wczesna godz wesele to ja powiem tylko tyle ze i tak sie obudziłam przed 6 i juz spac nie mogłam-przezywałam!!! wiec jesli byum miała tak na siłe dosypiac bo jeszcze czas to by było jeszcze gorsze dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że nie tylko ja mam przeboje z ksiedzem, urzędem. Ur. się w Nowym Żmigrodzie, zameldowana w Jarosławiu a slub w krakowie- nie pytajcie! już czasem mam dosyć! dobrze, że tu w Krakowie mam znajomego księdza i jakos poszło! Pozdrawiam i wiele cierpliwości Wam życzę. Gratuluje zdanych egzaminów-ja 19 obroniłam się wiec to mam z głowy, ale mój narzeczony ma sesje i kuje:(:(teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×