Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

maniusia już dawno je strawilaś:P A te ruchy robaczkowe które czujesz to wymysl twojej wyobraźni:D No nic, ja się żegnam na dzisiaj, zaproszeniowe pieklo czas zacząć:) A u nas dzisiaj grubo ponad 30 stopni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, spóźniłam się!!! MIałam właśnie ogłosić czerwony alarm czereśniowy - już nie warto ich kupować z racji robaków, a teraz widzę, że przybyłam za późno.. chlip.. maniusiu.. :) Niemniej one nie mogą Ci pełzać bo to takie maleńkie robaczki i na pewnie już je pogryzłaś/strawiłaś, wiec dziób w górę:) Tiki - nie mam zdjęć!!!!! Co to ma znaczyć, hmmm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabu jak to??? do ciebie tez poleciały! poczekajmy jeszcze bo one są ogromne i jak długo nie przyjdą to puszcze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zabuś dostałam komunikat że masz skrzynke przepełnioną na mmkl........- musisz zrobić miejsce albo podaj inny adres, bo tych zjęć jest spora pojemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czytałam, że moja osoba wczoraj była na tapecie. Nie mam ochoty komentować jej tekstów bo mnie po prostu śmieszą :P tak więc pisz sobie ile wlezie :P Przygotowania moim zdaniem powinny dostarczać wiele przyjemności, to w końcu raz w życiu organizuje się wesele. No chyba, że ktoś ma masochistyczne podejście i ma zamiar robić to co rok. To, że cos przynosi mi wiele satyfakcji nie nazwałabym zabawą, ale wielką przyjemnością. To tyle na ten temat, wiecej nie mam zamiaru rozgadywać się bo jak widzę w gre wchodzi tu \"kopiuj - wklej\" ten tekst już był. Nic nowego!!!! Poza tym bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona faktem, że fryzura ślubna kosztować będzie koło 50 zł :) jestem bardzo zadowolona!!!! Tak więc przechodząc do rzeczy, umówiłam się dzis z fryzjerką (BARDZO SIĘ CIESZE!!!!!!!!!) na próbną i w dniu ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że poruszałyście temat pierwszej piosenki. My już podjeliśmy decyzję, że będzie piosenka Roberta Chojnackiego \"Niecierpliwi\". Piosenka śliczna :) A dekoracja za Naszymi miejscami bedzie serca + tiul :) serca bordowe na tle jasnego tiulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kasiaczku to mozliwe ja za moja slubna fryzure zaplaciłam 45 zł - byłam w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku a do ciebie doszły moje zdjecia? zabulino mam wysyłac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 50 zł :) świetnie kasiaczku że masz już dekoracje wybraną :) a tak się stresowałaś niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki byłam w szoku bo w poprzednim salonie jak pytałam się o cenę ślubnej fryzury babka zastrzeliła mnie ceną od 80 do 120 zł. Tak więc jak usłyszałam koło 50 zł byłam szczęsliwa, że zaoszczedze :) a próbna bedzie jeszcze tańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia, taki mój nieszczęsny chrakter :O zamartwiam się wszystkim na wyrost :) i panikuję niepotrzebnie :) ale rozgrzeszam sie faktem, że po prostu chcę aby TEN dzień był idealny w każdym calu :) Tak jak Wasze sluby Maniusiu i Tiki były 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie próbna kosztowała 30 zł. fakt że rozpadła się zanim dotarłam do domu hehe, ale wiedziałam przynajmniej że ma być wyżej upięta i więcej kosmyków powypuszczać trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak doszły :) zdjęcia super. Nawet nie wiedziałam, że takie cuda mozna zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się kasiaku, ja też tak panikowałam :) nie ma chyba osoby która w ogóle nie panikowałaby przed własnym ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusa a spałaś normalnie w nocy z piatku na sobote?? bo ja nie, budziłam sie co pół godz, wszystko mi przeszkadzało i wstałam juz przed 7 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam :) idziemy na spacerek ;) Wiecie co, nie wiem czy można dwa razy zakochać się w jednej osobie 🌻 ale ja kocham mojego przyszłego męża jeszcze bardziej!!!!!! Fakt, że za dwa miesiące będzie moim mężem, że przez resztę życia bedziemy razem uszczęśliwia mnie to z dnia na dzień coraz bardziej!!!!! Jestem szczęśliwa!!!!! wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że nie pamiętam. chyba spałam, wiem że byłam strasznie zmęczona tymi przygotowaniami, tą całą bieganiną i załatwianiem spraw. ale chyba zasnąć nie mogłam, bo rano jak budzil zdzwonił to wstać nie mogłam. ale cieszę się, że wszystko odbyło się w ekspresowym tempie. rano szybko do kwiaciarni po kwiaty i ustroić samochód, potem biegiem prysznic i do fryzjera, potem do kosmetyczki. szybko do domu rodziców, wskoczyłam w sukienke, po chwili przyjechał młody i poleciało dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kasiak no szybko leci, nie? ten dzien i wieczór i noc tak szybko mija, wszystko dzieje sie w zawrotnym tepie, obudziłam sie po poprawinach, było cicho pusto i było mi zal, ze koniec - było i ni ma, tyle zachodu, organizacji, zametu, szykowania, kasy wydawania i siup i juz po wszystkim..... , w niedziele po 22 wrocilismy dopiero z podrozy a ja w poniedzialek na 7 do pracy , tydzien jakas taka zakrecona byłam, nie moglam powrócić do normalnosci........ale juz ze mna dobrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, to Ty i tak lepiej miałaś, bo my z podróży wróciliśmy o 2. o 2.45 poszliśmy spać, a o 5.45 trzeba było do pracy wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie, nieźle, ja bym nie wyrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to, że człowiek stara się jak może, a potem na niektóre rzeczy nikt nawet uwagi nie zwraca. np ja nie mogłam znależć serwetek w złotym kolorze, i miałam białe ze złotymi dodatkami, ale na sali nikt na to nawet nie zwracał uwagi, tak samo jak uparłam się na naklejki na wódkę w złotym kolorze, pod kolor miało być :) i chyba faktycznie nie należy przejmować się za bardzo szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam w poniedziałek do pracy, a tam zadyma jakich mało. nawet nie zdążyłam usiąść. i to mnie chyba uratowało, bo gdybym usiadła za kompem, bo na bank bym niewyrobiła. a tak od rana latanie i to mnie rozruszało chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namieszałam :) a z tymi kolorami to wiem że przesadzałam - pod koniec to nawet pani od sali miała mnie i moich pomysłów dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę, nie wszystko przeczytałam bo dużo roboty i teraz dla relaksu pichcę spaghetti na marcy parmezanie:D Tikuś, nie doszły, ale ja nie mogę mieć zapchanej skrzynki, bo wszystko ściągam na Outlooka i to się zapisuje na komputer. Spawdziłam - w skrzynce mam 0 wiadomości i 0 zapełniena:) Chyba, ze te zdjęcia mają powyżej 10 MB - to się nie zmieszczą... rozbij mi je proszę na 2 albo 3, dobrze? Napiszę Ci też inny adres mailowo, ale na niego też powyżej 10 MB nie wejdzie:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki tiki ;) ja porozrywkuje się jutro, teraz już zbieram się do domciu :) papa 👄 do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki! Doszło do mnie jedno bardzo ładne zdjęcie:):) I idzie jeszcze:):) Maniusiu, zatem jutro wybiorę się z aparatem do Galerii i pofotografuję dla Twojej Mamy:) wisi ich aktualnie koło 40 par, więc myślę, że cos się znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×