Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Wi, najlepiej pochodz po salonach i sie zorientuj bo nie w kazdym salonie kosmetycznych jest makijaz ja tez chyba chce pod kokiem welon upiety, ale i tak chce go miec na probie, moze jednak zmienie zdanie, bede miala wieksza mozliwosc pokombinowania :) Kasiak, czemu placzesz? ze stresu? ze wzruszenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co chyba ze wszystkiego naraz :D ciekawa jestem co będzie dzień do ślubu chyba popłynę. Moja koleżanka teraz 29 kwietnia wychodzi za mąż iiii kobietki moje kochane powiedziała mi, że nie idzie do solarium tylko na \"farbownie\" ciała :D nie wiem jak to się fachowo wabi ale coś w tym stylu, że staje nago (można w majteczkach) przed kobitką, która polewa ją \"wodą\" z prysznica. Ta woda łącząc się ze skórą nadaje naturalną opaleniznę. Kolor można dobierać jaki się chcę od leciutkiej jak mgiełka opalenizny do spalenizny :D nie ściera się i nie pozostawia śladów na ubraniu. Jest tak dokładna że nawet zakamarki uszu i rowki koło paznokci też są wzięte pod uwagę. Kosztuje to 30 zł i utrzymuje się miesiąc. Ma przyjść i mi się pokazać jak będzie już \"opalona\" to napiszę jak to wygląda. Idzie dopiero we czwartek przed ślubem tak więc jes jeszcze sporo czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze, zeby ktoras z dziewczyn byla z Wroclawia hmmm, nie slyszalam o tym farbowaniu ciala :) opowiedz Kasiak koniecznie pozniej jakie efekty :) mam pytanie- czy ktoras z Was chce ksiege gosci? Moze ktoras juz kupila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Fryzura u mnie to koszt ok 80 zł, na makijaż najlepiej iść tam, gdzie może była już jakaś Twoja znajoma- zawsze to mniejsze ryzyko, oczywiście jeśli była zadowolona. ja się czeszę sama, więc nie wiem, jak to jest z tą fryzurą i welonem. Co do fryzury, to możesz się zdać na fryzjerkę, ale tylko pod warunkiem, że jej ufasz, że się znacie i potraficie sie dogadać. Uff, chyba wszystko. lecę na zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co a o co dokładnie chodzi z tą księgą gości? Goście tam się wpisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej troche sie odrobilam :)) Do księgi gosci wpisują sie goście i chyba sobie taką księgę sprawie :)) Dam świadkowej zeby dopilnowala wszystkich wpisow :)) Fajna pamiątka bedzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge znalezc stron ze zdjeciami fryzur slubnych. Wszedzie sa tylko reklamy salonow. Macie moze takie stronki? Bylabym wdzieczna za podanie adresow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi parę stron do tyłu wklejałyśmy linki własnie do takich stron :) poszukaj na wcześniejszych stronach, na pewno znajdziesz coś dla sibie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ta strona z fryzurami, o których pisałam są na stronie 53 :) miłego oglądania!!!! A i jeszcze są bardzo ładne fryzurki na tej stronie www.infoslub.pl wybierz opcje moda i uroda i tak są fryzury 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 15 minut mam weekend :D co prawda musze ostro z pisaniem pracy jutro podgonic, ale wyspie sie przynajmniej :) :) i dzis z P idziemy do teatru zlapac troche kultury :P ;) bawcie sie dobrze w weekend i odpoczywajcie do pogadania 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co miłej zabawy stronki z fryzurami i duzo zdjęć jest na gimbli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciezki to byl dzien za 20 min mam weekend (mam nadzieje, ze odpoczne) Trzymajcie sie dziewczynki - do następnej kawki :)) 🌼 Buźka pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuufffffff kurs przedślubny zrobiony:) Dzisiaj przyszedł pan z poradni. Jeszcze tylko 2 spotkania z tym panem i koniec :P ech ale dzisiaj było ciężko, normalnie aż się dziwię że Misiek wytrzymał:) Dumna jestem z mojego narzeczonego. My jutro do kina zabieramy córkę znajomych, bo w niedzielę ma urodzinki. Na czerwonego kapturka idziemy, a co!! Ale sie dzisiaj uśmiałam:D byłam w smyku, żeby jej kupić jakis prezent (kończy 7 lat), a że nie jestem na bierząco, to zapytałam jakichś dziewczynek, co jest teraz na czasie, bo ja chyba Diddle kupię. Na co one bardzo gorliwie zaczęły mnie wyprowadzać z błędu, że Diddle są już nie modne i że MUSZĘ kupić jakieś gadżety z Witch. No to wzięłam z Witch, bo by mnie chyba zjadły:) No kończę już ten długi wywód. Smutno mi tu samej wieczorami:( niech ktoś mnie czasem odwiedzi wieczorkiem tutaj prosze ładnie proszę:) a teraz dobranoc, kolorowych senków wszystkim i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agatko! Fajnie, ze masz już nauki ukonczone :)) Ja sie dopiero wybieram od poczatku kwietnia :)) Ja jestem w malinach, a ślub mam tydzien poxniej niz Ty - mam nadzieje, ze uda mi sie to szybko skończyc... To super, ze wybieracie sie na Czerwonego kapturka - tez myśle, zeby na to pojść i oczywiśce.....Epoke Lodowcową :)) Co do zabawek dla dzieci, to kompletnie sie na tym z nie znam niestety :P Kolorowych snow, spadam do spania 🌼 papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Mam pytanie jako przyszły mąż- mianowici czy któraś z Was zna może stromki gdzie można znaleźć filmiki z wesela lub szkoły tańca z krokami walca? Trochę się przejąłem rolą więc jakby któraś z Pań miała jakieś sugestie to będę wdzięczny. Pozdrawiam Mężatki te obecne i przyszłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem panie michale:) http://www.taniec.org/kroki_podstawowe.p.sz_1,ki_1,di_1.html zaglaądaj do nas częściej, bo mamy niedobór płci męskiej na kafe:) pozdrawiam:) holly na pewno zdążycie. M się wszystkim tak szybko zajęliśmy, bo oboje studiujemy i nie chcieliśmy, żeby nam coś w sesji przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko tam piszę bo zmieniłam preferencje i chcę zobaczyć czy jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!🌼 widze,ze powstalo kolejne forum o ślubach!jak miło! ja na codzien jestem obecna na innym forum,tym,ktore powstalo chyba jako pierwsze na kafe,ale tak wlasnie przez przypadek znalazlam sie tutaj i widze,ze tu rowniez duzo ciekawych rzeczy mozna znaleźć i poczytac!pozdrawia wszystkie panny mlode i zycze owocnych i radosnych przygotowan!jesli pozwolcie to bede tu zagladac bo bardzo fajne sie Was czyta! P.S. jestem z Wroclawia-sluze rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agatka czesc ustysia- zagladaj do nas jak najbardziej :) milego weekendu dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no to co witaj Ustysia, zaglądaj zaglądaj, może nam poprzemycasz jakieś fajne pomysły ze \"swojego\" forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Niedawno sie obudziłam :)) Witaj Ustysia 🖐️ Fajnie, ze zagląda tu coraz wiecej osób :)) I mamy kolejnego Pana :P Musimy sie z moim misiem uczyć walca, bo czas leci :)) Znowu mialam jakis zwariowany sen o moim ślubie (no to co - tym razem mialam białą sukienke, ale nie mieliśmy obrączek) - i slub zamiast w kościele byl .... w ogródku :P Lece dziewczynki robic pranie :)) Pozdrawiam i życze milego weekendu!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌻 Utysia fajnie, że się do Nas przyłączyłaś :) Michał zaglądaj częściej dobrze będzie poznać sugestie płci męskiej ;) Agatka ja dość często jestem wieczorami na forum, ale tak samo jak Ty z nikim nie gadam bo nikogo wtedy nie ma :o Przed chwilą wróciłam do domku. Byłam z Miesiem na egzaminie w Bytomiu. Jestem padnięta, a tu jeszcze praca mnie czeka 😭 Jeśli chodzi o taniec, wczoraj odbyliśmy pierwszą lekcję tańca indywidualnego (u Miśka w domku :P ) było fajnie. Bardzo dobrze nagrana jest ta płyta, którą kupiłam na allegro. Krok po kroku wszystko pokazane. Tak więc Michałku jak masz wolne 25 zł radzę i polecam zakupić :D nie zawiedziesz się!!! Pozdrawiam 🌻 ps. ciekawe jak tam Wi czy wybrała coś. Nie ma jej to pewnie odsypia zarwaną noc oglądaniem fryzur :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetley
Czy któraś z Was bierze ślub 22 kwietnia? Mam obawy że pogoda nie będzie najlepsza i w związku z tym pytanie - co założyć na odkryte ramiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×