Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

:D Diabełku WYBACZ!!!!!!!!! Kajam się u Twych stóp :( na smierć zapomniałam :O wiem wiem to okropne teraz wysyłam :) Nie bij proszę:) Dziewczyny musicie wybaczyć Kaśce warjatce, ale życie jako pesymistka to JA :D i cały urok w tym, że zawsze pie...... nie do rzeczy na szczęcie zawsze na tym dobrze wychodzę :P;) Ale dla fasolki Kubusia pozytywne myslenie!!!!!! Dziewczyny co sądzicie o jodze??????? Ostatnio budze się wcześnie rano i ogladam na zone club joge i tak parę razy spróbowałam i strasznie mi się to podoba :) ćwiczyłyscie kiedyś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powysyłam Wam zdjęcia z wesela, na którym byliśmy we wrześniu (30.IX) Mam prośbę jeśli ktoś ma jeszcze zdjęcia z mojej metamorfozy to błagam wyslijcie te zdjęcia Diabełkowi :) teraz sprawdzałam i niestety usunęłam je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :D ale nadrukowalyscie duzo, hoho, az przyjemnie czytac :) I fajnie sie tloczno zrobilo ostatnio, nie? My dzis z mezem mamy mala rocznice, mam nadzieje, ze uda nam sie ja jakos uczcic, bo dzis mija nam 4 lata jak jestesmy razem :) Teraz kombinuje sobie zastepstwo w robocie zeby sie zerwac wczesniej, bo jak mi sie nie uda, to bede musiala tu siedziec do 20:30 :( Ale co tam gadam, uda sie hehe, juz ja sie postaram ;) A tak na marginesie, to nam sie tych rocznic coraz wiecej zbiera, bo w marcu rocznia zareczyn, w sierpniu slubu... ;) Ale co tam, raz sie zyje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kasiak, świetnie wyglądałaś - ale wiesz co? Naprawdę uważam, że fajnie Ci w tych ciemniejszych włosach! :) Dzięki za wszystkie \"głosy\" oddane w odpowiedzi na mojego maila - bardzo liczę na Waszą pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Zabik, moj glos masz w poczcie. W sprawie mojego brzucha.... jest spooory. Przed swietami jeszcze taki nie byl, teraz to juz chyba nasze malenstwa maja kolo kilograma. Od razu apeluje... kobiety mamusiowe, dbajcie o skore... zeby rozstepow sie nie dorobic. Nie wiem na ile to kwestia genetyczna, na ile kosmetycznej opieki nad skora... ale dbajcie. Po rozstepach mojej siostry przerazona myslalam o blixnietach (choc ona miala jedno)... od poczatku szorowalam sie chropowata gabka i jest super... zadne kremy chyba tego nie powstrzymaja tak jak masowanie skory szorstka gabka czy rekawica. Ewciu, niezbyt czesto zagladam na forum, jesli juz, to pisz na maila. telefon polski tez mam wylaczony - najepiej mail. Pozdrawiam z deszczowej krainy :) (Lot przebiegl bez ekscesow, tylko przy ladowaniu maluchy szalaly, oj szalaly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- ja tez poprosze foki na wiolta82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wpadlam tylko na chwile, żeby Wam przekazać pozdrowienia od Kasiak - nie będzie Jej teraz na Kafe, bo... jest w szpitalu :( :( :( :( Trzymajcie kciuki za Nią i za Maleństwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to prawda nasz Kasiak jest w szpitalu i pozostanie tam przez ok tydzien :O Bierze zastrzyki i leki na podtrzymanie ciązy Trzymajmy za nią kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku - normalnie się dziś pomodlę za Ciebie i Twoje maleństwo, wszystko musi być dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam potrojna moc dla Kasiaka, musi byc wszystko dobrze. Ja lezalam 3 tygodnie na hormonach 3 x dziennie i rozkurczowcach.... Kasiu, badx silna i mysl ze wszystko musi byc dobrze.... Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, trzymam kciuki...Napewno wszystko bedzie dobrze z Tobą i dzidzią🌼Trzymajcie sie cieplutko... Pozdrawiam \"Stare przygotowaczki\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- trzymaj sie! a ja trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie gorące pozdrowienia od Kasiak, czuje się ona dobrze, a jej organizm dobrze reaguje na leki. Jej gin prowadzący wykrył krwiaka który jest 5krotnie większy od ciąży. Kochane trzymajcie z nią jutro kciuki bo będzie miała usg (w szczegółności jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale sie zmartwilam stanem Kasi :( Kasiak, wierze, ze wszystko bedzie dobrze 🌻 trzymam kciuki za Ciebie i Malenstwo, bede o Was myslec 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, przekaz prosze Kasi najserdeczniejsze ode mnie pozdrowienia, u mnie tez byl krwiak a pecherzyk z jednym z malcow sie odkleil na polowie swojej powierzchni... wszystko sie zagoilo. Niech bedzie dobrzej mysli, przyklada swoje matczyne dlonie do brzuszka i posyla swojemu dziecku duzo sil. Wszystko bedzie dobrze, tylko niech lezy, lezy, lezy i mysli o tym, ze niedlugo juz wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak jest po USG, najważniejsze---DZIDZIA żYJE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D krwiak jest nadal, ale na szczęście się nie powiększa:) Maciwe od niej wszystkie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia jest naprawde przerażona i cały czas płacze :O Krwiak jest jaki byl - cale szczescie, ze dziecku nic sie nie stalo. Ze szpitala prędko nie wyjdzie :( Trzymajmy kciuki, zeby wszystko sie dobrze skończylo!!! Uściski! K A S I A ----> wysylamy Ci M N Ó S T W O pozytywnej energii !!! Zyczę dużo siły w tych trudnych dla Ciebie dniach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Pozdrawiam Was cieplutko, u mnie nic się nie dzieje... ale wiecie co? Wydaje mi się, że lepiej nie rozpisujcie się na forum tak szczegółowo o Kasiaku - ja nie jestem pewna, czy ona sobie tego życzy, dlatego w swoim poście napisałam tylko, że jest w szpitalu. Jak cos ważnego się dzieje, zawsze można puścić maila po naszej paczce, ale tak na forum.. ja bym tak nie chciała.... nie wiem, tak do pzemyślenia.. Uściski! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam za ciosem - Ewa wcześniej niz ja opisala co Kasi dolega :) Wiesci od niej mam od poniedzialku. Poza tym komuś kkto czyta ten topik - nie trudno wydedukować z jakiego powodu Kasia sie w szpitalu znalazla - biorac pod uwage chociazby wpisy z poprzedniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy
przemądrzała zabulina ma niestety racje...nieważne kto zaczął, ale troche chamsko postępujecie...no ale skoro chcecie/lubicie wywlekać wszystko na forum...To przecież takie wirtualne obgadywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Dawno mnie tu nie było i widze,że mase sie zmieniło.Tak sie zasmuciłam wiadomosciami o naszym Kasiczku,ale trzymam za nia mocno kciuki wysyłam jej i dzidzi duzo pozytywnej energii i modle sie aby wszystko bylo ok,w końcu tak bardzo chciala tego dzidziusia. Zmykam żonki bo jakos sie tu smutno zrobiło. Holly ,żabciu i reszta jak byscie cos wiecej wiedzialy o Kasi dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne kto zacząl. Na jednej stronie informacja o ciązy - a na drugiej o szpitalu - reszty mozna sie domyślec - nawet bez wyjasniających postów. Nie wiemy czy spodoba sie to Kasi, to ze o niej piszemy.. Ale jak ją znam, to nie sądze zeby miala cos przeciwko. Ostatecznie nikt jej tu nie obgaduje - tylko zyczy jak najlepiej. Poza tym prośba zeby pozdrowila dziewczyny na kafe chyba o czyms świadczy ........... Wydaje mi sie, ze gdyby miala zyczenie powiadomienia nas mailowo -juz by je wyrazila. Poza tym teg typu spory nie mają sensu, wobec tego ze biedna dziewczyna lezy w szpitalu i ważą sie losy jej dziecka........ Kasia - mocno Cie ściskam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, że tu wcale nie wszyscy życzą jej dobrze - zwłaszcza Kasiaka się tu przecież ciągle czepiają. Na pewno nie miałaby nic przeciwko napisaniu, że jest w szpitalu - wręcz mnie o to prosiła - ale już chyba nie ma co trąbić o detalach typu krwiak, płacz etc. To naprawdę zbyt osobiste - chyba, że ona uzna inaczej. Ale to tylko tak z mojej strony - może się mylę - ja po prostu uwielbiam być przemądrzała ;) Dianusia! Alke dawno Cię tu nie było! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×