Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość
witam po dluzszej nieobecnosci :) dzis nareszcie mialam dzien wolny i nie moge sie nim nacieszyc ;) to co sie dzieje u mnie w pracy przechodzi wszelkie pojecie- nie chce tu nudzic na ten temat, ale jest tak zle, ze zlozylam wymowienie w srode.. katka_u--> no zerwanie zareczyn to powazna sprawa, ale moze sie jeszcze zejda? a jesli nie, to lepiej, ze teraz to rozstanie niz po slubie a czasem sa takie pary, ze kochaja sie jakby i nienawidza- dalsza kuzynka mojego narzeczonego juz kilka razy rzucala pierscionkiem zareczynowym w swojego ukochanego ;) raz nawet zanosil pierscionek do naprawy :P pozdrawiam wszystkich, jesli jeszcze ktos tu zaglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czy moge sie doloczyc? od razu uprzedzam ze nie jestem zbyt regularnie na forum bo z czasem u mnie zazwyczaj krucho ja tez mama slub 22 lipca 2006 tak jak katka_u o godz 15 w tym roku koncze 23 lata, moj narzeczony 31 dotychczas udalo mi sie zalatwic sale catering dekoratorów sali godzine w kosciele i obraczki ktore w ten piatek odbieramy od grawra w ta sobote mam zamiar zaczac szukac sukni, nie wiem czy kupic czy wypozyczyc, boje sie ze w ogole nie znajde nic bo budowy jestem solidnej - rozm 42 lu 44 a tez chcialaby ladni wygladac czy macie moze jakies rady odnosnie sukni? czy nie za pozno szukam? nie mialam wczesniej na nic czasu bo mialam na glowie tajfun w pracy, sesje (w ta sob napisalam ostatni egzamin) i remont oraz przeprowadzke do nowego mieszkania z markiem (mieszkamy razem juz ponad rok ale mark kupil mieszkanie w pazdzierniku i juz mamy swoj dom) w ogole cierpie na chroniczny brak czasu, wiec wasze rady na pewno zaoszczedza mi wielu nerwow nie zaczelam jeszcze nauk przedslubnych powinnam w tym tyg ale wolalabym weekendowe, nie wiem tylko gdzie znalezc gdzie i kiedy sie one odbywaja. czy jest moze na forum ktos z okolic nielska? pozdrawiam wszystkie dziwczyny ps jestem zszokowana cenami w w-wie mnie swietna fotografka wynosi 800 zl a zespol 1800 za noc czy ktos z was moze mnie przeprowadzxic przez pulapki protokolu przedslubnego? jaki dokumenty mam przyniesc? moj ksiadz jest tak niekonkretny ze nie wytrzymam mark jest anglikiem i to nie ochrzczonym wiec przypuszczam ze papierkowa robota bedzie koszmarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj marcy:) jak widać nie tylko ty masz duzo spraw na głowie:o jak miło że jeszcze jedna parka ma weselisko w tym samym dniu:p wydaje mi się ze na suknię to dobry czas (sama jeszcze nie zdecydowałam czy będę kupować czy szyć u krawcowej, ale wszystko skłania się bardziej na krawcową, bo przede wszystkim taniej:), zresztą u krawcowej zawsze możesz dodac coś od siebie i zawsze moze dać ci pomysł na strój odpowiedni żeby ukryć jakieś zaokrąglenia;) co do nauk przedślubnych to ja ci nie pomogę bo u mnie w kościele ich nie ma; ja jestem z okolic katowic, fotografami będa znajomi a orkiestre mamy za 1800zł za dwa dni wesela:D reszte juz chyba opisałam wcześniej:P jeszcze raz witam w naszym gronie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kataka_u lubie to wasze forum, bo tu przynajmniej mozna sie doczekac odpowiedzi no i ktos odpowieda na pytania na innych forach dzieczyny sa tak zzyte ze nawet nie zauwazaja nowych osob czy masz juz obraczki? przymierzalas juz jakies sukienki zeby sie choc zorientowac co lubisz? ja nie mam pojecia ale z drugiej strony ten dzien ma byc tyllko dopelnieniem milosci wiec moze jakos bedzie jak na razie wszystko sie powolutku uklada gdyby tylko doba miala 48 godz to moze ze wszystkim bym zdazyla czy ktoras z was planuje jakies zbiegi upiekszjace przed slubem? jesli tak to ile wczesniej? I jakie? nie znam sie na tych sprawach (wiem ze w to dziwne ale jeszcze nigdy nie bylam u kosmetyczki) ale chcialabym w ten dzien ladnie wygladac a poza tym mozna z tej okazji zmienic troche niezdrowe nawyki i trioche bardziej o siebie dbac co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało ci sie dobrze trafić, dlatego szybka odpowiedź, ostatnio niestety jakoś mało tu ktoś zagląda, ale pewnie wszyscy zagonieni, i nie ma sie co dziwić, mam jednak nadzieję, że to się zmieni:) obrączek jeszcze nie mamy, jest jeszcze troche czasu, a złoto na nie leży już w szafce od bardzo dawna:), poza tym obrączki zrobi nam mój wujek, który jest złotnikiem, więc na pewno zdąży;) ja oprócz solarium i nie planuję zadnych zabiegów, jedynie teraz zaczęłam troche ćwiczyć, bo co nieco zaczęło mi wychodzić :O też nigdy nie byłam u kosmetyczki i jakoś mi się nie spieczy, na cerę na szczęście nie mogę narzekać, na co dzień sie nie maluję, więc makijaż będzie już nowością:P, no i może z paznokciami cos zrobię, jeszcze nie wiem co ale nie chce miec ich za długich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede sie starac zagladac w pracy bo w domu jak zwykle czasu nie mam po pracy jeszcze ucze wiec w domu pojawiam sie ok 20 trudno znalezc wtedy czas na przyjemnosci ja mam nadzieje ze opale sie na naturalnym sloneczku moze sie uda jesli pogoda dopisze musze zapytac kogos z kto z uslug kosmetyczki korzysta jaki zabiegi daja szybkie efekty no i przy tym nie kosztuja fortuny choc z drugiej strony w zimie cera wyglada nie za ciekawie bo nie ma slonca a zimno tez nie jest sprzymierzencem tym bede sie martwic potem na razie \"wyplynela\" kwestia sukni, bo wczesniej po prostu nie maialam czasu ich ogladac zastanawiam sie czy uda mi sie znalezc cos co naprawde mi sie spodoba. nie chce strojenej sukienki, chciałabym cos prostego z lekkiego materiału bo nie jestem zwolenniczka upalow i po prostu sie boje ze bedzie mi za cieplo najchetniej bralabym slub koncem wrzesnia ale nie mialam zbyt duzego pola manewru jesli chodzi o date bo jestem uzalezniona od urlopu w firmie a on jest ustalany odgornie nie moge przeciez najpierw miec miesiaca miodowego a dopiero potem slubu a ty kataka_u planujesz sie gdzies wybrac? pozxdrawiam serdecznie w ten dzien o paskudnej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przyłącze sie do Was jeśli moge ;)) ja biore ślub 16 września 2006 - co mam załatwione: - kosciol - sala - samochod + dekoracja - orkiestra - kamerzysta - zdjęcia - moje buty... Co do sukieniki to mam juz typ (Demetrios) , ale są dośc drogie, wiec poki co zbieram na nią srodki ;))) Co do reszty to myślę, ze mamy jeszcze czas - wszystko jest w fazie rozwoju :)) Największa zmorą są dla mnie nauki - musimy sie w koncu na nie wybrac ;)) Pozdrówka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj holly bardzo mie sie podoba twoj pseudonim, chcialam tak nazwac corke jesli ja bede miec:-) wydaje mi sie ze jak na wrzesien masz dosc sporo zalatwione ja mam slub w lipcu a co do sukienki, butow i samochodu jestem zupelnie w lesie powiedz mi co kryje sie pod pojeciem drogie jesli chodzi o sukienki, nie orientowalam sie jeszcze w cenach co przekonalo cie do kupna sukienki i co zamierzasz z nia zrobic potem? no i najwazniejsze pytanie, jak udalo ci sie znalezc odpowiednie buty? ja mam nr 41 co juz jest utrudnieniem a jeszcze nie lubie butów w szpic bo wtedy moje stopy wygladaja jak narty z jakiego miasta jestes? co planujesz w nastepnej kolejnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ale...
Hej dziewczyny:) Kiedys tutaj pisalam, uzalajac sie, ze moj ukochany byc moze nie chce slubu, ze go nie rozumiem itd... Od 15 lutego jestesmy zareczeni,zareczyny byly cudownie romantyczne i co najbardziej zaskakujace, postanowilismy nie czekac ze slubem, jak to czesto bywa rok lub wiecej;) pobieramy sie 12 lub 13 sierpnia:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) Ostatnio duzo sie dzieje, na walentynki dostalam od mojego narzeczonego slicznego pieska rasy amstaff. Niezle namieszala w naszym zyciu ;). A poza tym za 108 dni Nasz Slub!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć marcy!!! Zaczne moze od poczatku ;)) mnie też sie moje pseudo podoba (powiem nieskromnie, imie też byloby OK). Jesli chodzi o sukienki - to do tej pory przeczesywalam strony internetowe i nabardziej przypadly mi do gustu sukienki Demetriosa - a ta ktora mi sie podoba kosztuje prawie 3400, wiec dosc sporo jak na mnie. W ogole Demetrios waha sie tak od 2100 wzwyz tzn do 3500, 3600 zł. O kupnie sukni przeze mnie decyduje przede wszystkim fakt, ze po przymierzeniu jej w salonie mam jeszcze możliwość zadecydownia czy to ta, czy nie ta. Szycie nie jest złe, ale co jeśli po uszyciu suknia w ogole mi sie nie spodoba???? A poza tym mieszkam obecnie w Krakowie, dobrą krawcowa mam 100 km stad wiec chyba szkoda zachodu (tysiące przymiarek itp ;)) nie chce mi sie, tymbardziej, ze nie dysponuje dużą ilością czasu). Kolekcja Demetriosa najblizej mnie jest w Bytomiu, ale jak zrobi sie cieplej pochodze po Krakowie zobaczyc czy nie ma czegoś fajnego..... Co z sukienką po ślubie??? Troche denerwuje mnie ze tyle kasy pojdzie na jedną noc, ale ostatecznie to raz w życiu ;)) Nosze rozmiar 38, ale jestem wysoka 175 cm - model, ktory zakupie (prawdopodobnie) mozna z powodzeniem skrocic. Moze wystawie ją na Allegro i ktos sie skusi... No zobaczymy ;)) Co do butów, to zamierzalam je kupić na stronie www.bialebuty.com.pl ale jakos bez przekonania - bo fasony jakies takie dziwne, a do tego wszystkie na pasku wokol kostki.... A poza tym tam do wyboru byl material. z ktorego buty mają być wykonane (satyna, koronka itp) - jakoś nie moglam sie zdecydować..... Pomyslalam jak bedzie padalo, to co ja zrobie jak je pobrudze (jak wyczyszcze koronke!!!!) i mialam cale mnóstwo obaw. W sobote 2 tyg temu wybralam sie z moim misiem na obiadek na miasto i przez przypadek weszliśmy do sklepu z butami i byly tam biale szpileczki z matowej skorki z niewielką, ale gustowna ozdobą z boku i co najważniejsze mialy jasna podeszwe ;)) Przymierzylam je...i poczulam sie jakbym miala na nogach kapcie.... Mają lekki szpic, ale nie na pol metra. Nosze 39, ale te wzielam 40 dla wygody i okazalo sie , ze to ostatnia para. Jestem bardzo z nich zadowolona ;)) Obcas 6,5 cm szpileczka, ale biegalam juz na 10 cm obcasach, wiec ten jest dla mnie wygodny. Mam nadzieję, ze przetańcze w nich calą noc ;)) Tak jak pisalam wyzej mieszkam w Krakowie, ale ślub bedzie w Zywcu. Teraz bede wybierać zaproszenia (mają mi przeslać wzory) oraz zastanawiam sie nad dekoracją sali, kotylionami dla gości, oraz poduszeczką na obrączki, ale to juz takie drobiazgi....No i te nieszczesne nauki.... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas szczescie z tymi butkami, musze przyznac oby ,mi sie tez udalo wlasnie przegladalam strony interenerowe szuksjac zamowien, znalazlam 4 ktore mi sie bardzo podobaja i zamowilam probki bo na tym serwisie akurat byla możliwość tu możecie je zobaczyc jesli macie ochote http://zaproszenia-itd.pl/gg.php?co=rys&no=245B.jpg&nazwa=245B&katalog=bordowy&cena=2.8 http://zaproszenia-itd.pl/gg.php?co=rys&no=223.jpg&nazwa=223&katalog=bordowy&cena=2.67 te dwa podobaja mi sie najbardziej z tych tanszych wersji druku nie bede zamawiac bo mam gosci rozno jezycznych i za duzo z tym klopotu, text wydrukuje sama w pracy (na szczescie mamy drukarke laserowa) gdzie bedziesz miec slub w zywcu? ja mieszkam w bielsku wiec to nie daleko krajow tez czesto odwiedzam bo koncze tam magisterke zaocznie jeszcze ponad 3 tys za sukienke to duzo ale masz racje to wesele kosztuje tyle ze czesto tysiac w ta strone to juz nnie jakas ko0losalna roznica ja mam nadzieje ze uda mi sie sukienke kupic do 2 tys a moze cos wypozyczyc slyszalam ze w niektorych salonach jest mozliwosc tzn pierwszego wypozyczenia i wtedy szyja dla ciebie sukienke a potem zostawiaja ja w swojej wypozyczalni czy ktos z was o tym slyszal? mnie nauki tez spedzaja sen z powiek, mialam sie za to zabrac w tym miesiacu ale przez sesje nie bylo zupelnie czasu czy myslisz holly, ze latwiej jest odbebnic je w trybie weekendowym? cale szczescie ze moj luby nie musi na nie chodzic, jemu to dobrze niewiarygodne ale - gratuluje i ciesze sie razem z wami bedziesz musiala sie sprezyc zeby zdazyc na sierpien ale na pewno ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy ja też wybralam to zaproszenie (jako jedno z trzech propozycji) - mam na myśli Twoj pierwszt link (tulipan - mi najbardziej podobają sie bordowe). Ja zlece druk zaproszen razem z personalizacją - nie chce mi sie tym bawić, boje sie, ze zepsuje na drukarce ;)) Co do nauk, to studia skonczylam 2 lata temu (odzwyczailam sie zupelnie) i boje sie ze nie wysiedze przez weekend - chyba zakwitne ;)) Jakoś nie moge sie zmoblilizować z tymi naukami, pracuje do 17, jak wracam to juz prawie noc ;)) - ale trzeba bedzie sie za to wziać, bo przez wakacje podobno nie ma nauk w ogole. A czas plynie nieublagalnie..... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!!!!! Jeśli można się przyłączyć. Ślub mam 16 września i prawie wszystko już załatwiliśmy tzn. -sala -kościół -kamera -fotograf -kucharka Kupiłam też juz suknie ślubną brakuje mi tylko bielizny , welonu i bucików. No i jeszcze nie mam nic na drugi dzień. Aha nie mamy jeszcze samochodu, ale to nie żaden problem. Pozdrawiam Kasia!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiak84 Spotykamy sie i tym razem ;)) I bierzemy ślub w ten sam dzien ;)) Pozdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ale...
A mnie chyba nikt tu nie chce... to nic, nie bede przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niewiarygodne ale....---> czemu tak piszesz???? Napisz coś więcej kiedy planujecie slub, czy masz juz obraną suknie jaka bielizna jakie dodatki???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiarygodne ale.... Nie odchodz - gratuluje zaręczy i zycze powodzonka w zalatwianiu spraw :-)) Sierpien - super miesiac na ślub :)) na pewno bedziecie miec ładna pogode :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, holly, kasiak84--> witam :) 🌻 fajnie, ze zajrzaly tu nowe osoby, pelne werwy do dyskusji o przygotowaniach slubnych :) fajnie, ze topic odzyl, bo szczerze mowiac od mojego ostatniego wpisu 18.02 bylam przekonana, ze spadl gdzies daleko niewiarygodne ale..--> 🖐️ fajnie, ze wrocilas :) gratulacje!!! :) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha, do wszystkich martwiacych sie brakiem sukienki- ja tez jeszcze nie mam :) planuje szyc, wybralam juz wymarzony model, ale ciagle nie mam czasu sie tym zajac :( ale bedzie dobrze, zdazymy ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ale...
dzieki;) Napisalam tak, bo nikt mi nie odpowiedzial. Teraz bardzo dziekuje za odpowiedz;)i za gratulacje;) Podchodze do zalatwien w sposob wyluzowany, mam na glowie koniec studiow i moze dlatego wlasnie mam takie spojrzenie, bo nie mam zbyt wiele czasu:). W sobote zalatwim sale, a reszta mysle, ze bedzie ok:) i wybierzemy kosciol. Szczerze mowiac mam zamiar wszystko dograc w ciagu kilku dni, wiecej czasu przeznaczyc na dobor sukni. Najbardziej martwia mnie nauki i te poradnie wszystkie.... mysle, ze to zabiera sporo czasu i nie nalezy do przyjemnosci..:o Zaraz napisze cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zgadzamy zo do zaproszenia holly bo mi tez to najbardziej sie podoba to z tulipanem chyba bedziemy miec takie same :-) ja myslalam nad zleceniem druku ale mam gosci anglojezycznych i polsko, musialabym miec 2 rozne teksty 2 razy placic za skladanie itp a drukarke mamy w pracy hi-tech wiec metoda prob i bledow powinno sie udac znalazlam swoja wymarzona sukienke http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/kol1-1-1.htm ta z numerem 325 a na szczescie w bielsku jest ten salon wiec wybieram sie tam w sobote kasiak84 witam niewiarygodne ale nie uciekaj napisz cos wiecej o sobie kasiak - czy szukanie sukni bylo trudne? czy kupilas nowa czy uzywana? czy bedziecie mialy welon, tiare czy cos innego? co wam sie najbardziej podoba? holy gdzie masz to wesele w zywcu? czym sie zajmujesz? przepraszam ze tak sie dopytuje ale jakos latwiej sie rozmawia jak sie o kims cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> no, to co Fajnie ze jest tu nas coraz więcej. Wpisujmy tu swoje spostrzezenia, uwagi, wszystko to, co dotyczy planowania tej jedynej uroczystości ;))) Znam już opinię Kasiak84 na temat sukienki, ktora zamierzam nabyć, ale chetnie poczytam Wasze opinie - dodam , ze jestem szczupla ;)) OTO LINK: http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=48&osCsid=9db01f4c566993ccdcb0161bf78a56f0 Suknia bedzie biala. Jak myślicie co na gore?? bolerko??? bedzie wrzesien moze byc chlodno.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale sie ozywilo fajnie napiszcie co myslicie o sukience ktora wkleilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy----> Suknie odkupiłam od bardzo sympatycznej dziewczyny :) pisałam kiedys na forum temat chyba był \"suknie wypożyczona\" czy jakoś tam i tam mnie Asia namierzyła i napisała do mnie, że ma do sprzedania suknie z salonu Sophia. Podesłała mi parę zdjęć ze swojego slubu. Szczerze powiem, że na zdjeciu nie była tak piękna jak sie okazała w rzeczywistości jak ją zobaczyłam to zdębiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia jest sliczna ale rzeczywiscie do niej trzeba byc bardzo szczuplym ja mam rozmiar 42 wiec taki model odpada bedac w angli przymierzalam pare sukienek i bardzo pasowal mi amerykanski dekolt wiec mysle ze sukienka ktora wkleilam powinna byc dobra bo ladnie trzyma biust jak muslicie? niechec do nauk widze jest powszechna mi sie tak nie chce ze az szkoda gadac tym bardziej ze pracuje od 8 do 8 (w firmie do 17 a potem jeszcze daje korepetycje) weekend to moj jedyny wolny dzien i nie chce mi sie tracic go na gadki umoralnijace pan z poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×