Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) jeszcze siedze w pracy ale jeszcze pol godzinki i hop do domku ;) Wczoraj udalo nam sie zaklepac fajna restauracyjke i baaaaaaardzo sie cieszymy. Dzis natomiast calkiem przez przypadek dowiedzialam sie ze kolega z pracy ma swoj zespol i poprosilam go zeby zagrali na naszym weselu :) Jakos dziwnie szybko i latwo udaje nam sie zalatwiac te wszystkie sprawy zwiazane z weselem az sie boje ze za latwo. Za chwile weekend :) zycze wszystkim przyszlym pannom mlodym udanego weekendu. Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ania./, tez odczuwam to jak ten czas szybko plynie :) betty- znaczy sie, ze macie dobra passe :) moze teraz wszystko dograjcie skoro idzie Wam jak po masle :) wzajemnie milego weekendu wszystkim ps trzymajcie kciuki za moj egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a kto będzie u Was śwaidkował, z tego co śledziłam ostatnie wpisy, wiem że no to co i 32 (asia) będziecie miały świadkowe, ja mam z tym mały problem bo moja siostra zaraz po podaniu terminu naszego ślubu dowiedziała się że jest w ciąży i ma termin na lipiec (przed moim weselem), a ja bardzo chciałabym żeby to ona mi świadkowała:)tylko nie wiadomo jak się będzie czuła:( i czy zdąży wyjść ze szpitala:( u nas ostatnio często wybiera się dwóch panów, ale nie mam za bardzo kogo wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ egzamin pieknie zdalam! dzieki za kciuki :) :) katka_u--> moja swiadkowa bedzie moja przyjaciolka, z ktora studiowalam 3 lata na licencjacie. Przez te studia kolegowalysmy sie, ale nie az tak blisko. Po studiach zaczela pracowac razem ze mna i wtedy zaczela sie przyjazn :) mimo, ze mamy straaaaasznie podobne charaktery, podobne w ogole w wielu zachowaniach jestesmy, to super sie dogadujemy :) to az dziwne, bo normalnie chyba taka osobe jak ja bym czasem roztrzaskala :P ;) jak zmienialam prace to najsmutniej bylo mi, ze nie bede juz miala takich super znajomych, bo tam bylo naprawde wyjatkowo pod tym wzgledem :( bardzo sie ciesze, ze zgodzila sie byc moja swiadkowa, bo wiem, ze moge na niej polegac :) co do tego, ze w niektorych rejonach swiadkami sa np dwaj mezczyzni (a slyszalam, ze czasem wiecej niz dwoch), to spotkalam sie z tym- kolezanka ze studiow miala dwoch panow za swiadkow :) szczerze mowiac ja sie wtedy pierwszy raz z tym spotkalam, bo u mnie zawsze jest kobieta i mezczyzna i nigdy nie mialam okazji byc na slubie, gdzie byloby inaczej. No to Ci siostra niespodzianke z ta ciaza zrobila :) a jakiejs dobrej kolezanki, siostry ciotecznej nie masz? pozdrawiam Was jak dobrze wreszcie miec weekend juz bez perspektywy egzaminu :D (dopiero za tydzien ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje zdanego egzaminu:) to jest właśnie problem, wszyscy uważają że niby powinna to być osoba z mojej rodziny, bo tak trzeba i wypada, więc muszę się zgodzić dla świętego spokoju u nas też jest taki zwyczaj że świadkowie zajmują się także alkoholem (a dokładnie jego roznoszeniem), oprócz siostry z całej mojej rodziny mam same osoby, które nie piją i tym bardziej nie będą innych do tego namawiać:( zostaje ona biedaczka, oby urodziła dzidziusia w terminie, to może \"zdąży\" dojść do siebie do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka_u--> dzięki :) hmm, u mnie w rodzinie nikt nie nalegal, zeby swiadkowa byla osoba z rodziny, wiec nie mialam problemu :) zreszta, u nas nie ma takiego \"obowiazku\" raczej, choc moje siostry cioteczne np zazwyczaj braly ktoras z siostr ciotecznych. Poza tym ja jestem zdania, zde to ja sobie wybieram swiadkowa, to moj dzien, moj slub i nie pozwolilabym decydowac o tym innym osobom. Musisz zatem porozmawiac z siostra czy bedzie sie czula na silach :) jesli chodzi o dysponowanie alkoholem to u nas nalezy to do ojca mlodego, a zazwyczaj jest tak, ze pomaga mu ojciec mlodej (u nas pomoc bedzie konieczna, bo duze wesele) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam u Was? u mnie swiadkiem bedzie moja przyjaciolka, a mojego ukochnego swiadkiem bedzie jego przyjaciel, wiec standartowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc ania./ i reszcie :) od rana nudze sie w pracy ;) wiecie jakie to potrafi byc meczace jak ma sie tak na dluzsza mete?? na szczescie jeszcze tylko do konca marca tu pracuje :) jako wytrzymam ;) zbliza sie swieto kiczu ;) czyli Walentynki- macie juz pomysly na jakies upominki dla swoich mezczyzn? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również!! 🌼 ja także jestem w pracy, ale widać tylko ciałem, bo myślami daleko, bo w przygotowaniach do ślubu (mimo, że do lipca jeszcze dużo czasu :) ) głowę teraz zawraca mi myśl o sukience, bo jestem bardzo wybredna i mam problem z wybraniem odpowiedniego kroju :(, od oglądania sukni na necie dopiero w głowie wszystko się mąci, ale jestem dobrej myśli:) życzę wszystkim miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) Od paru dni zastanawiam sie nad tym czy pojsc do kosmetyczki i zrobic sobie makijaz czy mam sie umalowac tak jak maluje sie na codzien i przynajmniej bede czula sie dobrze...? Jeszcze pozostaje kwestia fryzury tylko ze chyba zaden fryzjer nic nie wymysli bo mam krociutkie wloski. Myslalyscie juz o takich ''wykonczeniowych" kwestiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka_u, dobrze kojarze, ze Ty chcesz szyc sukienke? kurcze, sporo nas sie tu przewinelo i mysli mi sie co ktora pisala ;) atomowa_betty--> jasne, ze myslalam :) szukalam juz sobie w internecie nawet, znalazlam fajny salon, taki pelen uroku, no zdjecia na stronie super z tego saloniku, napisalam do tej babki, ale jak mi odpisala ile to kosztuje u niej to scielo mnie z nog ;) spodziewalam sie, ze nie malo, bo kobieta ta pracuje z ludzmi slawnymi, dla tych miesiecznikow o modzie slubnej itp, i pytalam raczej z ciekawosci, no ale podane przez nia kwoty powalily mnie ;) chcialabym znalezc taki salon, gdzie od razu mnie uczesza i umaluja, moze tez manicure delikatny zrobia- chce to wszystko w jednym miejscu, bo tak naprawde przed slubem nie bedzie mnostwa czasu Ty masz krociutkie wlosy, ja mam dlugie, ale powiem Ci, ze tez nielatwo mi cos znalezc- bo problem w tym, ze ja nie lubie tych wszystkich kokow, pejsow, loczkow nalakierowanych tona lakieru itp- a wiekszosc fryzur slubnych wlasnie tak wyglada :) chcialabym cos lzejszego na glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Hej :) ja praktycznie nie planowalam zadnej fryzury i makijazu bo nie chce sie czuc sztywno i nieswojo, ale im blizej slubu tym bardziej chodzi mi po glowie ze moj makijaz moze nie wytrzymac calej nocy a przeciez nie bede latac do toalety z kosmetyczka... a fryzurke nosze taka jak lubie i nie wyobrazam sobie czegos innego na glowie ale moze fajnie by bylo sprobowac czegos innego. Obawiam sie tylko ze w mojej miejscowosci nie znajde odpowiednioego miejsca :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co -> ja jeszcze nie wiem czy uszyję, czy odkupię od kogoś, cały czas szukam czegoś co mnie nagle olśni i tak mi się spodoba, że będę pewna że to właśnie ta🌼 oby tak się wogóle stało :) co do fryzury to jeszcze się nie zdecydowałam, ale na pewno będę mieć jakiś kok, mam półdługie włosy i wolę zawsze jak są spięte, bo lepiej się tak czuję z makijażem mam niemały problem, bo na co dzień wogóle się nie maluję (czasem tusz i do tego jeszcze bezbarwny :)) więc nie wiem czy wogóle mam się malować:( (na wesele siostry malowała mnie znajoma, wyglądało to całkiem ładnie, ale ja czułam się nienajlepiej, bo oczy jakieś takie ciężkie były:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze
dziewczyny jesteście bardziej zoriętowane - ile kosztuje uszycie prostej sukni slubnej? i ile musze mieć na to czasu? dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że trzy miesiące przed ślubem na uszycie nowej sukienki w salonie sukien wystarczą, tak przynajmniej mówiły kobietki w sklepach (salonach) jakich byłam (na śląsku), chyba tylko zamówić w niektórych trzeba wcześniej żeby sobie zaklepać zależy też kiedy masz ślub, bo ja mam w lipcu i kazały się zgłaszać wcześniej bo dużo zamówień na okres wakacyjny mają a co do ceny to biorą już tak od 1.200 zł do 1.600 zl za ładną sukienkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka_u, ja tez dlugo nie moglam znalezc wzoru sukni, w ktorej wszystko by mi sie podobalo, znajdziesz w koncu ta swoja :) powodzenia 🌻 a co do wlosow to ja tez chce miec upiete, ale nie chce tych wielkich jak kokony uczesan ;) j piernicze- cena i czas tak jak mowi katka z tego co wiem- ja planuje szyc suknie wlasnie gdzies 3 miesiace przed slubem- ale zaklepie sobie wczesniej, bo slub takze biore w tym jeszcze goacym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze -> chyba, że masz jakąś dobrą znajomą krawcową to wystarczy dać jej tylko model, krój sukienki (np. z intenetu lub katalogu) to uszyje ci nawet za pół ceny, taką jaką chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - > a planujesz mieć welon?? (jeśli już o tym pisałaś to sorki, ale tyle tych wypowiedzi, że w głowie się kręci:) od ponownego czytania, staram sie wprawdzie śledzic na bieżąco, ale różnie bywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piernicze
3 miesiące???? dzieki za info. ja bym poszła w sierpniu a ślub we wrześniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam przed chwilka na gg ze znajomą która niedawno zaszła w ciąże i wychodzi za mąż 25.02, dowiedzieli się o konieczności zrobienia wesela dokładnie 23 grudnia wiec też nie miała za dużo czasu, a jednak udało jej się uszyć w salonie sukienkę w niecały miesiąc (tylko, że akurat teraz jest okres zimowy, więc krawcowe więcej czasu mają) moja inna znajoma kupiła sukienkę na kilka tygodni (może 3 lub 4) przed ślubem, była to sukienka którą jako pierwszą przymierzyła, więc ściągnięta z manekina (zapłaciła 800 zł), była zadowolona, ale te co ja przymierzałam nie nadawały się na kupno, niestety zrobiłam kilka wywiadów z koleżankami, w końcu doświadczenia innych są dla nas bardzo cenne:) 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka--> tak, chce miec welon :) najlepiej prosty, delikatny, upiety pod uczesaniem, od dolu :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka, napisz w ogole jakiej mniej wiecej sukienki szukasz- w jakim kolorze, prostej? bezy? rybki? mocno zdobionej? czy delikatnej? :) bo jakis zarys pewnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę mieć tak welon upięty, dlatego pięknie wyglądałaby jakaś subtelna fryzurka :) a sukienke to raczej skromną wolę, nie lubię za dużo dodatków (taka już jestem 🌼), zastanawiam się nad prostą lub rybką (taką przymierzałam i ładnie to wyglądało, ale nie umię się zdecydować) no i najlepiej białą zastanawiałam się nad górą ale chyba w końcu wybiorę gorsecik (mimo mojego obfitego biustu), bo jak przymierzałam to jakoś jeszcze najbardziej mi pasował :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie katka- ja tez uwazam, ze ladnie by to wygladalo z subtelna, kobieca fryzurka, owszem, musza byc wlosy porzadnie upeite, zeby sie nie rozwalily po pierwszym tancu, ale niekoniecznie musi byc to monstrum wysokosci wiezy Eiffla :P ;) jak znajdziesz jakies fajne zdjecie z delikatna fryzurka, to wklej linki :) co do koloru sukni to ja chce raczej ecru lub kremowa- ta moja na zdjeciu jak na moj gust jest troszke za ciemna, poprosze krawcowa, zeby kolor materialu dobrala troche jasniejszy co do obfitosci biustu, przybij piateczke 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie sie podzialyscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma znaczenie
no to co - welon weź jak najbardziej dłuuuuuuuuuugi i owiń go wokół swojego ciała, żeby ukryć trzecią rękę hahahaahaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakie to ma znaczenie--> dzieki za rady :) ale wiesz- dlaczego mam sie wstydzic swojej trzeciej reki? :P skoro interesuja Cie topiki o tematyce slubnej, to rozumiem, ze sama masz w planach? jesli tak to opowiadaj :) czy mozemy mmy do czynienia ze zgryzliwa stara panna, ktora postanowila w swej zgryzliwosci podogryzac innym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma znaczenie
jakie to ma znaczenie, czy jestem stara, czy młoda, czy mam męża, czy jestem samotna, czy jestem zgryźliwa, czy może miła, czy ... i wiele innych czy. I tak jesteście tu tylko po to, żeby się chwalić i wywyższać a nie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Oczywiscie zawsze sie znajdzie jedna zazdrosnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×