Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zazdroszce urlopu ja mam nadgodziny do wybrania wiec urwe sie o 15 jutro musze isc na zakupy lodowka prawie pusta a tu jeszcze we wt przylatuja moi omc tesciowie wiec wypadalo by uzupelnic prowiant. usypiam na biurku a za 20 min musze kolejna grupe pouczyc pierdolek nie che mi sie przy biurku przynajmniej moge udawac ze cos robie ale uczac innych juz sie nie da byle do 17 o 19.30 ucze znowu wiec kolejny dzien minie a ja 12 godz w pracy trzeba by z czegos zrezygnowac ale wiadomo jak jest kasy nigdy nie ma dosc wiec z czego zrezygnowac czy wy czasem tez macie taki rozmemlany dzien? jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wstepnie tak sobie wyobrazam plan dnia slubu :): - ok 10.30 fryzjer - w godzinach 11.30-13 makijaz i pewnie manicure o 14 mamy zdjecia a slub o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha, mam jeszcze pytanie do Was maniusia napisalas, ze dalas ksiedzu co laska 10 zl za odpisy- dobrze rozumiem?? czyli nawet za takie odpisy sie placi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to marcy troche współczuje..... :-)) Ja myślę zrobić sobie manicure wieczorem w piątek - zeby fajbnie wyschnąl - oczywiście francuski - a jak u Was??? Nie bede miala zadnych tipsów, bo mam długie i mocne swoje paznokcie :-)) Na szczescie. I ładny francuski potrafie sobie sama zrobic - najwyżej mi siostra pomoze. Nie chcialabym tylko spać na wałkach - wole zeby mi założyli u fryzjera i potrzymali je w cieplym - bo tak sie nie wyśpie w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --> jak byliśmy u księdza, to na biurku leżała taka kartka, że nie mają cenników i żeby dawać co łaska, bo to jest na te całe druczki czy jakoś tak, ale o to w każdym bądź razie chodziło. za takie coś też trzeba płacić, chociaż niewiem czy gdybyś nie zapłąciła to by się coś stało, ja słyszałam że tak się właśnie robi. ;) holly --> ja też chyba będę raczej francuski robiła, z tą różnicą, że ja nosze tipsy na codzień, bo swoje paznokcie mam strasznie łamliwe i nigdy nie mogłam nawet zapuścić. ale najlepszy na ślub to jest chyba właśnie francuski :) zrobie go z dwa dni przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co, tak sobie mysle, ze i ja manicure zrobie w piatek, zeby spokojnie, bez pospiechu schnal na te wszystkie zabiegi upiekszajace bede chodzila z moja swiadkowa, ktora jest moj przyjaciolka, wiec bedzie fajnie :) a swoje paznokcie mam nie najmocniejsze, tzn nie lamia mi sie ani rozdwajaja za bardzo, ale sa cienkie dosc, mimo tego chce miec swoje paznokcie, tipsy mialam dwa razy w zyciu i nigdy wiecej nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki juz mi lepiej lekcja minela i nawet fajnie bylo jednak jest jakas satysfakcja jak widzisz ze ktos zaczyna lapac to co tlumaczysz co do paznokci - ja nigdy nie mialam tipsow ale chyba powinnam sobie zrobic. moje moge troche zapuscic ale maja nia za ciekawy ksztalt bo mam kwadratowe dlonie wiec chyba naklejane lepiej by wygladaly no i nie trzeba sie martwic czy akurat w pt wieczorem mi sie zlamie jakie naklejane paznokcie sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho cos tu... czy jest na formum ktos kto orientuje sie w cenach kosmetyczek w srednim miescie chcialabym poszukac jakiejs ale nie wiem co ile powinno kosztowac ile mniej wiecej kosztuje oczyszcanie twarzy? albo depilacja brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję, ze nie bede miala niemilej przygody ze zlamanym paznokciem - dzien przed ;)) Bede poprostu uwazać.... Co robicie z sala - jaka dekoracja?? Marcy znasz jakąs firmę, ktora sie tym profesjonalnie zajmuje? Na podbeskidziu oczywiście..... Niestety nie pomogę Ci jeśli chodzi o ceny u kosmetyczek, bo w ogole do nich nie chodze ;)) Mam troche pracy dlatego rzadziej piszę, a jutro urlop, wiec ze wszystkim musze sie uwinąć.... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, ja za depilacje brwi płaciłam chyba z 7 zł, chenna 10 jak dobrze pamiętam. oczyszczanie niewiem bo nigdy nie robiłam. ale słyszałam że jak raz się zacznie oczyszczać to później już trzeba cały czas. więc narazie sobie odpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide jutro do kamerzysty obgadać co i jak??? W jakim stylu ma byc wykonany film, chcialabym, zeby byl na 2 kamery - u mojego lubego w domu i u mnie.... I żeby z nami pojechali do zdjęć.... Zobacze co mi powie, bo w ogole sie na tym kurcze nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, my załatwiliśmy, że sale dekorują ludzie którzy nam bedą wynajmować, my mamy tylko powiedzieć jakie kolory chcemy itp., płacimy dodatkowo 300 zł. jak dowiadywałam się ile bierze profesjonalna firma to tak 400. ale widziałam zdjęcia tej sali jak oni sami dekorowali i było super, mają też zatrudnioną jakąś dekoratorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troche zmyslu artystycznego, ale sama tak fajnie sali nie przybiore. Widzialam juz zdjecia z niektorych imprez i nie chce, zeby to wyglądalo jak totalna amatorka.... Czym przybieracie: kwiaty, balony????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly mam namiary na 2 kobiety ktore sie czyms takim zajmuja dekoruja zazwyczaj materialami i sztucznymi kwiatami i dosc ciekawie to wyglada ja mam bardzo duza sale i koszt dekoracji to ok 400 zl moge ci podac nr tel one mieszkaja ok 30 km od zywca wiec chyba nie za daleko widzialam ich prace na weselu kolegi i fajnie to wygladalo oprocz tego zapewniaja dekoracje glownego stolu a to jest bardzo wazne co do oczyszcania to jeszcze sie nie zdecydowalam musze to sobie przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, ja już się zbieram do domu bo 15 :) życze miłej reszty dnia, papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - bardzo Cie proszę o podanie namiaru do tej firmy dekorującej. masz moze jakieś fotki jak wyglądaja ich prace???? Prześlij mi namiar na maila coolpati@o2.pl - czy robią dekoracje z dostarczonych materialow, czy sami je przywożą ??? Prosze o info? pzdr ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotek nie mam nr tel do jedenj z tych kobiet to 508361773 natomiast jesli zobaczysz na linki powyzej to jest tam firma z bb zakochalam sie w ich dekoracjach a bukiety kompletnie mnie urzekly te 2 ppanie dekoruja materialami, same wszystko zalatwiaja, ty musisz tylko z nimi uzgodnic co bys mniej wiecej chciala ma sie z nimi spotkac w kwietniu wiec napisze wiecej wtedy co sadzicie o bukietach ktore sa na stronie firmy rosa art?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiękne te dekoracje ;))) Bukiety tez !!!! I blisko Zywca - moze zgodzili by sie przyjechać..... Zobaczymy jakie mają ceny (wyslalam do nich zapytanie) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wyslalam, bardzo mi sie tez podobaja ich limuzyny mam tylko przeczucie ze to kosztuje niemalo ale jak tu juz ktos na forum pisal straciles konia strac i woz na pewno nie bedzie problemu z dojazdem to tylko 20 km a bukiety sa tak piekne ze prawie na 100% chcialabym u nich zamowic no chyba ze ceny rzeczywiscie odstaja od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 bukiet jest po prostu niesamowity chcialabym taki sam tylko z czerwona dekoracja naokolo drugi tez jest sliczny i w ogole lubie jak cos jest inne a nie jak od szblonu a przy tym delikatne i eleganckie ciekawe ile to kosztuje wlasnie szukam wycieczek na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wczoraj nie pisałam bo nie byłam u faceta. a w domu nie mam neta. Jak tam po tłustym czwartku ile pączków zjedzonych?? :) Ja dziś poszłam na żywioł i spałaszowałam aże dwa...... mmmm ale były pyszne..... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak 84 ja dzis 3 o 3 za duzo ale raz w roku mozna pozdrawiam i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja zjadłam wczoraj 6 pączków, teraz trzeba to jakoś spalić ;) pozdrawiam i zabieram się troche za prace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim :) znow mam zimno w pracy 😡 mam do Was pytanie- czy myslalyscie o jakims podziekowaniu dla rodzicow? jakis upominek, kwiaty na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
bo jeszcze ma pól roku do slubu - zaczne o tym wszystkim mysleć na 2 miesiące przed, bo nie ma o czy myslec. ps. nie znam Wasz dziewczyny i nie wiem czy to robicie ale nie zadręczajcie otoczenia i swoich facetów tymi przygotowaniami, moje koleżanki juz nie ptrafią o niczym innym mówić jak o kształcie bykietów itd... a do wesela jeszcze z 6 miesięcy. wyluzujcie;) bo za 2 dni wszystko załatwicie i co potem pól roku czekania? bo wszystko poustawiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×