Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Marcy - bardzo ładna suknia :-)) ja bede miala welon - taki do pasa nie dłuzszy ;)) A potem jak go rzuce o 12h to moze wepne sobie we wlosy kwiat - ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak a msz moze jekis zdjecia? jak nie to jak mniej wiecej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy Juz piszę: mam 26 lat , jestem kierownikiem w agencji reklamowej , a ślub bede miala w restauracji Jutrzenka w Zywcu. Mam rodzine w Zywcu, moj mis tez stamtąd pochodzi, a mieszkamy w Krakowie (juz 7 lat) bo tu studiowaliśmy, a teraz pracujemy ;)) Jak masz rozmiar 40-42 to myśle, ze model, ktory wkleilas bedzie idealny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala welon ale wydaje mi sie ze to tez zalezy od sukienki wlosy mam dluzsze niz do ramion wiec powinno sie je dac latwo upiac tiary tez sa sliczne za duzy wybor w obecnych czasach a jak sprawic zeby kwiat sie dlugo trzymal? moja kuzynka miala orchidee we wlosach i super wygladala do tej sukienki, holly, bedzie ci pasowal kwiat bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: Suknia jest koloru ecrui (nie wiem jak to sie pisze :) ) gorset jest bez ramiaczek wyszywany haftem w kolorze szapana i przypięta jest do niego bordowa piękna róża. spódnica jest w literę \"A\" łapana dwa razy tak od dołu i tak w środku sukni i z boku również jest przypieta bordowa róża. Opis tego nie odda, a zdjęć nie mam. Mam tylko te zdjęcia Asi, ale nie wiem czy życzyła by abym je zamieszczała na forum. Poza tym musiałabym je dać na serwer, a tego nie potrafię :) Zostaje podany wyżej opis :) jak tylko będę miała zdjęcia ślubne to je zamieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielsko zywiec to prawie to samo jesli wasze rodziny tam mieszkaja to jeszcze lepiej a w krakowie przypuszczalnie jest drozej niz tutaj ile placicicie za osobe i ile gosci mniej wiecej bedzie na waszym weselu? ja mam ok 110 zl za osobe z ciastem i ok 120 osob (przynajmniej w tej chwili tyle jest na liscie ile z tego przyjedzie to juz inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Kasiak84 - fajna musi byc ta suknia z tego co piszesz :)) Juz sobie wyobrazam :)) Planujesz cos ubrac na gore??? Marcy - mam nadzieję, ze jak przymierze tę suknie, to zdania nie zmienie.. Ale podoba mi sie i to bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak a jak sie wstawia stopke? sorki ze pytam ale jestem tzw idiota komputerowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jejku, taki tu ruch, ze gubie sie w tym, o co pytacie ;) ale, co spamietalam to skomentuje :) Wasze sukienki- bardzo ladne :) wlasnie zobaczylam, ze link, ktory na pierwszej stronie tego tematu wkleilam do mojej sukienki jest nieaktualny :( pozmieniali juz na tej stronie kolekcje na 2006 i moja suknia zniknela 😡 ale jest baaardzo podobna do tej: http://www.panayotis.dk/viskjole_tilbud_odense.asp?ID=20051007&ID2=200510 chce miec do niej welon- tez prosty i delikatny co do oplat- my za osobe placimy 110 zl (za poprawiny dodatkowo 20 zl, co daje 130 jak latwo policzyc ;)), a wesele dosc duze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jest dobre, co na gore? ja w lipcu przewiduje raczej upaly ale z polska pogoda nigdy nie wiadomo nie podobaja mi sie bolerka, chyba ze bardzo delikatne, koronkowe, ale one przed zimnem nie cgronia a co myslicie o szalach? czy ktos z was sie orientowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> holly mam szal do tej sukni, jakby było chłodno. ---->marci wejdz w preferencje tam jest \"stopka\" wpisujesz tekst jaki chcesz aby Ci się pokazywał i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, suknia jest piekna z jakiej jest firmy? zakochalam sie przypuszczam tylko ze na tezszej osobie nie bedzie wygladac tak ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placimy 110 zł/osoba bez ciasta, alkoholu i bedziemy musieli dokupić soków, bo nie chce zeby braklo... I chce, aby na stole bylo dużo winogron :)) Planujecie jakies inne alkohole niz wodka, szampan??? Kasiak84 - bardzo ladne buciki, tez o nich myślalam, ale teraz juz musztarda po obiedzie - ze swoich jestem bardzo zadowolona ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> holly a jak z ceną czy w podobnej cenie kupiłaś te buciki? I z czego są naturalna skórka? Napiszcie jeszcze dziewczyny jaką bieliznę zakładacie? Ja myslałam o gorsecie. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holy, ja planuje wino, bo nie wiem czy anglicy beda pili wodke poniewaz pracuje w wloskiej firmie udalo mie sie zalatwic przez kierowcow tanie i dobre wino biale i czerwone wytrawne mam 25 l bialego i 15 l czerwonego i chce jeszcze dokupic 10 czekam az pojawia sie zaprzyjaznieni kierowcy ile powinnam miec wodki przy 50 l wina? ile wy liczycie na osobe zeby nie braklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> marcy my liczymy tak litr na osobę. Zapraszamy około 70 osób. Ale nie wiem dokładnie ile się powinno liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jaka bielizne najpierw musze wybrac sukienke w gorsecie chyba by mi bylo za cieplo chcialabym jakis naprawde dobrze trzymajacy biustonosz zebym sie nie martwila czy mi cos nie zjedzie albo nie peknie oczywiscie przepraszam za literowki aha a co macie zamiar zalozyc ponczochy czy rajstopy? cieliste czy biale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak 84 - dzieki za dobre checi (mam na myśli szal, ale chyba zdecyduje sie na bolerko, takie do pasa) Moje buty są z naturalnej skorki - z niewielką ozdobą z boku ;)) Moja bielizna - przy takim delokcie to chyba jakiś mocno wykrojony stanik - bo gorset bedzie wychodzil, a tak bez niczego to troche dziwnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy- dzieki :) powiem szczerze, ze mnie ta suknia tez urzekla- byla jedna z pierwszych jakie mi sie sposobaly ogladajac rozne stronki, po niej ogladalam setki innych, ale i tak wiedzialam, ze to moj typ :) jeszcze w zeszlym roku wypatrzylam ja na stronie http://www.suknie-slubne.pl/index.php?m=1 jest z kolekcji Atelier Diagonal- teraz juz nie mam jej na stronie, bo jest z kolekcji 2005, znalazlam ja jeszcze w tym roku na jakiejs norweskiej chyba stronie, ale teraz i tam juz nie ma- mam zdjecie na szczescie na kompie zapisane a i tak jej jeszcze poszukam biore slub 02.09 i kurcze licze, ze wrzesien w tym roku bedzie tak piekny i cieply jak i w zeszlym, bo jakos nie widzi mi sie do tej sukienki akurat ani zadne bolerko ani szal, no nie wiem, w kazdym razie sobie tego nie moge wyobrazic, zeby pasowalo ale mozliwe, ze jak sie sprawdza ostatnie sensacyjne prognozy, ktore chyba wczoraj czy przedwczoraj w radiu slyszalam, to wszystkie bedziemy musialy futerka wlozyc ;) ponoc w kwietniu i maju maja byc bardzo niskie temperatury, a lipcu do 20 stopni na szczescie ja sceptycznie podchodze do takich rewelacji i i tak licze, ze wiosna i ciepelko przyjdzie :) co do figury- zawsze jest jeszcze troszke czasu na zrzucenie tu i owdzie ;) sama tez zamierzam splaszczyc brzuszek, nad czym juz pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ale...
Faktycznie topic ozyl:)):):) Co do mnie;) to:)Jestem z Krakowa. Wesele robimy w Krakowie, ale chcemy malutkie;)czyli tak gdzies na 40 osob. Problemem moze byc u nas wiekszosc przyjezdnych gosci, ale mysle, ze poradzimy sobie z tym. Co do "dekoracji" na glowie to myslalam o koku pieknie przybranym kwiatami i moze nic wiecej?? lub o welonie. Bylam na targach w lutym i mialam szczescie:), udalo mi sie dostac na czesanie ( takie pokazowe) u fryzjerow z salonu, bedacego jednym z wystawcow na targach. Kok byl bardzo oryginalny i przybrany kwiatami:), podobalo mi sie:) Co do sukni to jeszcze nie wybralam. Zastanawialam sie nad jedna piekna suknia, ktora widzialam na targach, prosta, subtelna;) Zastanawiam sie, poniewaz mam mozliwosc np przerobienia ktorejs z sukien, ktore ewentualnie moglabym miec dostepne. Buty:), moze znajde cos przypadkiem, moze nawet w sobote, kto wie?? Mysle jednak o czyms dosc niskim, nie jestem pzryzwyczajona do obcasow, lubie chodzic w wygodnych butach typu sportowego:) Rzecza, nad ktora sie powaznie zastanawiam to wybor fotografa i wybor terminu na plener:) Chyba nie jest tak zle z tymi zalatwieniami:)ja sie przynajmniej nie stresuje tym:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie litr na osobe to chyba za duzo bo wiekszosc angoli pewnie bedzie pila wino (tak jak u siebie na weselach) chyba policze litr na pare ale zapytem jeszcze ludzi z firmy cateringowej oni powinni sie na tym znac na pewno miec lepiej zbyt duzo niz zbyt malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> niewiarygodnie ale fajnie, ze sie odezwalas. Jak bylo na targach? Duzy wybor sukienek? Sama musze wyruszyć na Krakow (zwlaszcza na ul Dluga i tam jeszcze pooglądać sukienki). fajnie ze masz tylko 40 osob - ja tez tak chcialam, ale to tak sie mowi, a potem jeszcze ten, jeszcze tamten ;)) i sie narobilo : 90 osob zaprosic, z czego przyjdzie 60-70 - no i dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze zdjecia i fotograf to jedna z kluczowych spraw mi przez p9olecenie kolezanki z asp udalo sie znalezc swietna fotografke ktora w dodatku nie jest droga bo dopiero wyrabia sobie marke. umowilam sie z nia na reportaz i plener za 800 zl to prawie nic. mam miec 100 zdjec w tym 20 duzych z pleneru, reszta na plycie i mozliwosc zamowienia dodatkowych ale jak bede miec plyte to w kazym punkcie normalne odbitki wykonam czy ktos z was jeszcze zrezygnowal z kamerzysty? nienawidze sie ogladac na video wiec postanowilam sobie zaoszczedzic stresu i kasy wole wiecej wydac na zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co :) Kobito będzie pieknie :) cały wrzesień od początku do końca ;) zamówiłam juz pogodę tak więc bez obaw zadatek dany :) będzie ładnie A tak serio to słyszałam właśnie też w tv że kwiecień, maj do lipca ma być zimno, ale niz nie mówią o sierpniu i wrzesniu tak więc jak na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ale...
Acha i jeszcze dodam, ze mam jeszcze 23 lata ( jesienia 24), a moj ukochany 27 lat skonczy wiosna;) Nie mamy zamiaru robic poprawin, raczej moze maly obiadek w domku;) dla najblizszych??. Jedna z sal, nad ktora sie zastanawiamy ma fajna opcje. Maja calkiem niezle propozycje juz od 99 zl od osoby, pozniej ciekawe za 112, 119, roznie;), a w cenie apartament dla mlodej pary gratis. Buduje sie nasze przyszle mieszkanko i nie chcemy wydawac duzo na wesele, z reszta oboje jestemy zwolennikami kameralnych imprez, dlatego przyznam, ze sie ciesze, bo mozliwe, ze sala+ jedzonko (restauracja hotelowa) bez alkoholu wyniesie nas za wszystkich gosci do 5 000. :)POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy robicie plener w trakcie wesela czy po? bo ja sie nie moge zdecydowac jak wybrac dobrego fryzjera? czy ktos ma jakies rady? nienawidze sztucznych fryzur, lokow, lakieru, i calego takiego cyrku czy znacie jakies adresy z fryzurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiarygodne ale zazrdoszce male imprezy sa swietne my tylko dlatego robimy duze wesele bo mamy rodziny na 2 kontynentach i nigdy juz nie nedzie szansy aby wszyscy sie w jednym miejscu spotkali a bardzo bysmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie byloby pojechac w plener, ale boje sie ze bedzie juz ciemno. Wrzesien, slub o 16, ok 17.30 zasiądziemy do obiadu, potem taniec i nie wypada od razu uciekać. A ok 19h we wrzesniu jest juz ciemno - niestety.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy (zależy od pogody) jechać w plener w trakcie wesela, zaraz po pierwszym tańcu. A jak nie będzie deszcz lał to pojedziemy tydzień czy dwa tygodnie po, kwestia dogadania się z fotografem. Fotografa w zasadzie poleciła nam koleżanka, która brała ślub w tamtym roku w październiku. Pokazała nam swoje zdjęcia, a potem jak już bylismy u fotografa to pokazał nam swoje zdjęcia. I zdecydowaliśmy się na niego. Najlepiej pytać znajomych, a jak nie masz takowych którzy by Ci doradzili to może kazać sobie pokazać zdjęcia jak który robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad tym nie pomyslalam w lipcu raczej nie powinno byc ciemno ale oswietlenie jest wazne powtarzam swoje pytanie z poprzedniego wpisu: co na nogi\" ponczochy czy rajstopy? cieliste czy biale? kabaretki czy zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×