Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

na pewno jakąś kolację zrobie (uwielbiam gotować a mój Miś lubi jeść to co sama zrobię, wiec restauracje odpadają:) ), jak zwykle będziemy pić pyszne winko, a potem się zobaczy;) prezentów sobie nie dajemy, bo często sobie coś kupujemy, a zrestą mój Misiek ma jutro urodzinki, więc kupię mu coś na dwie okazje:) no to co, czy ja też mogłabym prosić o przesłanie tych piosenek?? na katka_uo@2.pl jeśli tak to bardzo dziękuję 🌼 i tak chyba będziemy musieli na jakiś kurs tańca się wybrać albo poćwiczyć trochę, żeby jakoś ten pierwszy taniec ładnie wypadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jasne, wysle i Tobie 🌻 :) jejku, dziewczyny, mam kontrole w pracy za tydzien tylko tego mi brakowalo przed tym egzaminem :( jestem na skraju zalamania, bo wiele mamy nie tak jak byc powinno z powodu decyzji mojego szef (to typ \"moge wszystko, rzadze jak chce, niewazne jakie beda konsekwencje\", kombinator) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maile z piosenkami poszly 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prosze bardzo :) napisz jak Ci sie podobaja, ciekawa jestem :) *łezko--> wysłałam Ci 4 piosenki, ale widzę dziś w swojej skrzynce 2 zwroty (nie doszla piosenka Kancelarii i ta nowa, troche inna niz ta Jantar wersja mojego typu). Powod- przepelnienie skrzynki ;) jak zwolnisz w niej miejsce wysle i te pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia001, zaraz wysle Ci Kancelarie \"Zabiore Cie\" i \"Pozwolil nam los\"- mam je w skrzynce z racji zwrotow od łezki ;) bo Ziyo wysle Ci dopiero po powrocie z pracy, po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --> dziękuje bardzo za piosenki 🌻 dla Ciebie. Wiesz, mojemu W. bardzo się spodobała ta Anny Jantar i najprawdopodobniej to ona będzie nasztm pierwszym tańcem. Jest przyjemna i radosna. Ta Kayah jest ładna, ale trochę smutna. no to co będę wdzięczna, jeśli doślesz jeszcze tamte. Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc łezko piosenki powedrowały na Twoja skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łezko, niestety znow mi wrocilo piosenke Kancelarii z powodu przepelnionej skrzynki ta piosenka duzo zajmuje, bo jest dluga daj znac jak bedzie juz na nia miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dzięki :) Odsłucham jej w domu, bo teraz jestem w pracy. A dzisiaj idziemy odebrać obrączki :) Już nie mogę sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jakie obraczki sobie wybraliscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjne żółte złoto, gładkie, półokrągłe. Mają grawer z imieniem i datą ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ech, napisalam sie i wszystko mi wcielo 😡 piosenka poszla my tez mamy dosc tradycyjne obraczki- polokragle, z zoltego zlota, po srodku jest tylko taki cieniutki paseczek z bialego zlota- tak delikatny, ze trzeba sie przyjrzec, zeby go zobaczyc ;) a grawerowac date i nasze imiona tez bedziemy, ale zaniesiemy je gdzies z miesiac wczesniej do jubilera- mamy to grawerowanie juz wliczone w cene, tylko od razu go nie robilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki, jak milo dostac kwiaty z samego rana ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jesli juz o obraczkach, to my kupilismy juz we wrzesniu... tez sa z zoltego zlota, tradycyjne, zaokraglone z wygrawerowanym imieniem i nasza data... ciesze sie,ze juz je mamy... wszystkie piosenki o ktorych mowicie sa super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --> dzięki, piosenki doszły ;) dziewczyny, jak będziecie mialy jeszcze jakieś typy piszcie, albo wysyłajcie. pozdrawiam i życze miłego weekendu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia- a Ty masz jakis swoj typ co do piosenki? :) pozdrawiam Was, resztkami sil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tu nowa gdyż dopiero przed chwiła postanowiliśmy że najpóźniej za rok bierzemy ślub. Mam pytanie może macie namiary-meile do fajnych zespołów które zagrają w okolicach warszawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulfon26--> witaj :) ja mam! ten zespol bedzie gral u mnie, wejdz sobie na ich stronke- masz tam i kontakt do nich i dema do posluchania www.klezmers.org mi sie bardzo podobaja :) pozdrawiam i wpadaj tu do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- dziękuje na stronce bardzo fajnie panna śpiewa ale czy słyszałaś ich na żywo bo wiesz można coś w studiu nagrać poprawic komputerowo i jest git a na żywo jak mandaryna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mialam od nich kasety z wesel, gdzie spiewaja na zywo tak samo ladnie :) ja jestem w 100% do tego zespolu przekonana, ale nie namawiam, kazdy wybiera sobie co mu sie podoba :) 🌻 a ta dziewczyna naprawde umie spiewac (uczyla sie u Zapendowskiej spiewu) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
biora 2300 za noc graja od 18.30 do 5-6 rano za poprawiny chcieli 1200 dodatkowo poniewaz to dosc sporo, na poprawiny zamowilismy dj\'a (bierze 100 zl za godzine, a po zespole bedzie urozmaiceniem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
puk puk zaglada tu ktos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! 🌼 widzę, że codzienność nas pochłonęła, ale to nic:) co do mojej orkiestry to jest to trzech panów których bardzo polecali moi przyszli teściowie, w sumie nie miałam wyboru i musiałam się zgodzić (czy słusznie to powiem dopiero po ślubie), słuchaliśmy ich płyty i nie ma najgorzej, więc mam nadzieję, że się sprawdzą:) przesłuchałam piosenki i z tych co mi Domi posłała (dziękuję)najbardziej podoba mi się piosenka Ziyo, szkoda że nie mam ładnego głosu:(, bo chętnie sama zaśpiewałabym coś mojemu Miśkowi na dedykację🌼 a co do smutnych wiadomości, to moja przyjaciółka właśnie zerwała zaręczyny/termin miała na wrzesień:( (może dobrze że teraz, bo po ślubie byłoby za późno) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) piękny dzień dzisiaj, ale pracy dużo, więc życzę wam miłego dzionka 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×