Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość
maniusia001, witamy :) opowiesz o swoich przygotowaniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry wszystkim 💤 dlaczego trzeba tak rano wstawac? :) wiecie co- caly czas sie gryze co z tymi zaproszeniami ;) ale wczoraj znalazlam sprzedawce na allegro, ktory ma takie rozne pierdolki fajne do zdobienia kartek robionych recznie, moze sie skusze jak to przekalkuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) jeśli chodzi o moje przygotowania, to mam już sale, orkiestre, kamerzyste i fotografa, ostatnio wybrałam już sukienke z wszystkimi dodatkami (oprócz butów). byliśmy już u księdza, i jakoś na dniach mamy iść podpisywać protokół. to będzie chyba na tyle. widze że z rana jestem tu tylko ja ;) więc pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zaproszenia, to chyba będę kupować - bo nie mam za bardzo kiedy ich robić, a poza tym jestem raczej antytalent w takich rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia- jeszcze ja jestem z rana :) popijajac poranna kawe zawsze tu rano zagladam ;) no z tymi zaproszeniami to przez ostatnie kilka dni mam jakas manie ;) ale decyzji nadal brak :) choc mam jeszcze duzo czasu akurat na wybranie zaproszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia, szczerze mowiac to nie wiem dokladnie jak to powinno byc. Ale mi sie wydaje, ze ok 1,5 miesiaca wczesniej no wlasnie, ale chetnie sama sie dowiem jak to jest naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Miśkiem będziemy zawozić zaproszenia gdzieś około dwa miesiące przed ślubem, bo chemy dać gościom czas na załatwienie sobie wolnego, no i oczywiście na potwierdzenie przybycia :) poza tym dwa zaproszenia wysyłam już dzisiaj, bo to są zaproszenia do Niemiec (w Niemczech ponoć urlopy planuje się już z początkiem roku, więc musimy wysłać je jak najszybciej) ;) nasza rodzina już od dawna wie o naszym ślubie więc co za różnica:) wszyscy razem z nami czekają z radością już na tą chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale zanim goście potwierdzą obecność to też minie trochę czasu. a niewiem dokłądnie ile wcześniej mówi się kucharkom ile będzie osób, żeby mogky wszystko dokładnie ustalić, łącznie z zakupami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka_u --> a Ty kiedy będziesz ślubować? pewnie pisałaś o tym wcześniej ale nie chce mi się szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) Moge sie przylaczyc? Biore slub w czerwcu i juz sie nie moge doczekac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a ty betty, ktorego czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o, jaki tu ruch :) atomowa betty-- 🖐️ wlasnie, opowiedz kiedy slubujesz i jak tam Twoje przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Date mamy wyznaczona na 10 czerwca o godz 15. Jak na razie mam sukienke i dodatki oprocz bucikow, poza tym mamy wstepnie zaklepana sale w restauracji bo wesele ma byc na okolo 50 osob, ale caly czas rozgladamy sie za jakims innym miejscem. Moj misio kupil juz obraczki a jego tatus zadeklarowal kupno alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a zaproszenia masz? albo chociaz wybrane? sorry, ze tak sie przy nich uparlam :P ale akurate teraz ta kwestia w przygotowaniach mnie frapuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
No wlasnie zaproszen jeszcze nie mam ale mam zamiar zrobic je sama bo mam duuuuzo wolnego czasu po pracy, tylko nie wiem gdzie dostane potrzebne materialy.... zaproponujcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Dzieki - no to co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
betty--> nie ma sprawy :) ja wlasnie dzis u tej Pani zakupilam wszystko (papier, koperty, wstążeczki, kwiatki i klejspecjalny), co potrzebne mi do zrobienia wlasnorecznie zaproszen. Beda sliczne i w sumie to baaardzo tanio wyjda :) jak chcesz sobie obejrzec jakie sa wzory gotowych zaproszen, to tu mozna cos podpatrzec: http://www.galeriazaproszen.pl/ acha, zaproszenie, na ktorym ja sie bede wzorowac kosztuje 4,5 zł, a materialy na jedno takie zaproszenie do zrobienia samemu kosztuja ok 70 groszy. Jest roznica, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
witajcie:) Przeczytałam wasze rozmówki i jesli pozwolicie dołączę. Nasz slub (konkordatowy) już w kwietniu:) -garnitur mamy( podpowiedzcie so zakładają pod szyjkę wasi panowie-krawat? musznik czy cosik innego?),buty też.Ja szukam wzoru jakiegoś stroju ( wpisałam swój kłopocik na forum) raczej w kolorze "ekri".Niedługo ide na próbe do fryzjera-chce iśc w rozpuszczonych włosach-co o tym myslicie? Co do obraączek to warto pogadać ze złotnikiem z prawdziwego zdarzenia te "tanie"obrączki to nie zawsze najwyższa próba gną sie jak sie nosi i niektórzy maja uczulenie.My mielismy troche złota dokupliliśmy w cenie złomu od złotnika jeszcze złota i płacimy za robocizne wybranego modelu -dostajemy tez certyfikat o próbie itp. Jakbyście miały pomysł w co sie może ubrac korpulentna:) panna juz nie taka młoda :) to baaaaardzo prosze o informacje. Pozdrawiam Aśka P.S. 32 to mój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asia (32)--> witamy, nowe osoby sa tu zawsze milo widziane :) my z racji tego, ze slub mamy we wrzesniu jeszcze strojow nie mamy, takze ciezko mi powiedziec co bedzie mial moj mezczyzna pod szyja, ale mysle, ze to bedzie raczej krawat :) jesli chodzi o stroj, to ogladalam kiedys z ciekawosci sukienki na allegro i widzialam jedna aukcje sukni w sporym rozmiarze, bodajze 48/50, byly zdjecia i suknia byla super skrojona, ta dziewczyna naprawde szczuplo wygladala. Miala dosc nietypowy kroj, nie wiem czy wytlumacze Ci, ale postaram sie. Wygladalo to tak jakby byla bluzka z dlugim rekawem albo 3/4, i na to osobno suknia, oczywiscie w tym samym kolorze (zreszta zapewne to w ogole stanowilo calosc sukni, tylko wygladalo jakby pod suknia byla osobna czesc wygladajaca jak bluzka zalozona pod spod)- suknia jakby bez zadnych ramiaczek. Nie wiem czy jestes sobie w stanie wyobrazic ten kroj, ale wygladalo to naprawde dobrze. Mysle, ze to fajny pomysl, tym bardziej, ze w kwietniu ten dluzszy rekaw raczej nie przeszkadza. Acha, zarowno te rekawy, jak i calosc sukni byly dosc dopasowane, ale tak srojone, ze naprawde sie to slicznie ukladalo. co do obraczek to juz nie wiem czy pisalam na tym topiku o nich- my juz kupilismy, u \"starego\" jubilera, dostalismy dozywotnia gwarancje na nie, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie z nimi zadnych rewelacji :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
wiecie co? ja tak naprawde nie lubie sukieneki spódnic .chciałabym iśc do slubu w spodniach z jakąś fajną górą która pokazuje co ma pokazać:)i zakrywa conieco.W sumie szukam wzoru pomysłu na górę.Powiedzcie szczerze co myslicie po pójściu do slubu w spodniach?"-lejących sie" eleganckich ale jednak w spodniach.U mnie w rodzince zdania podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja szczerze mowiac w spodniach bym nie poszla, ale to ja :) nie lubie sukienek w stylu bezy, piora, mnostwo falban itp, wzor sukienki wybralam sobie prosty i bardzo kobiecy- nie wiem czy czytalas topic i widzialas? ale chce zalozyc suknie slubna w tym dniu, bo to taki wyjatkowy dzien, jakby nie bylo strojem jego wyjatkowosc i specyficznosc tez sie podkresla :) ale- chodzi chyba o to, zebys tego dnia to Ty czula sie dobrze, komfortowo i pieknie- jesli tak bedziesz sie czula w spodniach to Twoja decyzja- to Twoj dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
Dzieki za wsparcie - włąsnie chcę sie czuć w miare " normalnie" W sukni wyglądam jak baleronik-kazdej.Wiem ,że może spodnie to nie do końca świetny pomysł ale suknia w moim przypadku dużo gorszy. Mam nadzieje ,że wiecie ,że wszystkie "papierki"sa wazne 3 miesiące - nie warto wczesniej biegac po urzędach.Mam propozycje aby zrobić coś w rodzaju listy rzeczy do załatwienia aby o niczym nie zapomnieć.n.p. 0.Dużo miłości,ciepełka ,zrozumienia- zaręczyny:) 1. Zamówienie terminu w kościele ( ew. urzedzie) 2. Zamówienie lokalu 3.obrączki 4.stroje a.garnitur b.suknia 4. Fryzjer 5.Zaproszenia( Zawiadomienia)-Lista gości 6.Muzyka 7............... Jestesmy bardzo zapracowani więc piszcie jak o czymś zapomniałam Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7) kamerzysta 8) samochod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
Droga no to co Wczytuje sie tu troszke i widziałam ,że chcesz robić zaproszonka sama.Myślałaś o samodzielnym drukowaniu i potem tylko ozdobieniu własnorecznie,czy wszystko chcesz zrobić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32
9.zdjęcia -cholernie u nas drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
robie sama kupilam papier- od razu pociety na wielkosc zaproszenia, wiec bawienie sie z rownym pocieciem itp odpada kupilam tez wstazeczke i kwiatki atlasowe- specjalne do ozdob wlasnie zaproszen, kartek, albumow itp wlasnorecznie robionych, a takze specjalny klej do takich rzeczy- ktory nie dosc, ze klei wszelkie tkaniny, papiery itp, to po zaschnieciu jest niewidoczny napierw bede drukowala tekst na zaproszeniach, pozniej je ozdabiala wedlug wzoru, ktory sobie upatrzylam :) podoba mi sie w tym pomysle to, ze po pierwsze wyjdzie nas duzo taniej, po drugie zaproszenia beda niepowtarzalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ile placisz od zdjecia? my za kazda poze u fotografa placimy 50 zl- zarowno za te w studiu, jak i te w ogrodzie, ktory ma na miejscu- takie plenerowe za te 50 zl dostajemy 3 odbitki z tego co wiem u mnie w miescie to calkiem przyzwoita cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×